FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Saurman
Postovi: 29490
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 05 apr 2012, 18:29

Čeka nas paklen raspored u narednom periodu.

Sat 07/04/12 BUN Bayern München - Augsburg
Wed 11/04/12 BUN Borussia Dortmund - Bayern München
Sat 14/04/12 BUN Bayern München - Mainz 05
Tue 17/04/12 UCL Bayern München - Real Madrid
Sat 21/04/12 BUN Werder Bremen - Bayern München
Wed 25/04/12 UCL Real Madrid - Bayern München

Protiv Augsburga očekujem rotacije u timu mada treba ići oprezno gosti se grčevito bore za opstanak.
Nadam se da će Jupp odmoriti bar dvojicu tu prije svega mislim na Lahma i Riberya.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
L-Train
Postovi: 18275
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la L-Train » 05 apr 2012, 18:32

@Bundesliga ima najneobjektivnije postove,ne mogu da vjerujem da neko moze napisati da Primera ima slabasne klubove :lol: ,pa onda kako Real osim Barce toboze nije imao ozbiljne utakmice.Jel mi ko moze objasniti sta su to ozbiljne utakmice :? ako vec to nisu utakmice u primeri ili utakmice u LP :roll: je li to onda znaci da samo ima 6-7 ozbiljnih klubova u evropi (Barca,Real,dva Manchestera,Arsenal,Milan i Bayern) :| ako je tako onda zaista nismo igrali ozbiljne utakmice ;)
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la guber90 » 05 apr 2012, 18:38

Stvarno ne pisem previse na forumu, citam i pratim vijesti, te se ne mijesam u diskusiju plaho, ali ode tema naopako brate mili, od nebuloza tipa da je Spanska liga taraba osim Barce i Reala, do poredjenja liga na osnovu utakmice Barce i Bayerna od prije nekoliko sezona, kada je Bayern bio na par pozicija taraba samo takva.

De ba ljudi pricajte sta mislite o UTAKMICI Bayern i Real, a ne o poredjenjima liga koja su daleko od objektivnih.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
Buffon
Postovi: 402
Pridružen/a: 06 mar 2012, 20:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Buffon » 05 apr 2012, 18:39

Bundesliga je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Druze, ti ne gledas Realove utakmice. Nemam ja s tobom sta da pricam, kad ti kazes da Di Maria nije eksplozivan i da mu se asistencije ne broje jer igra protiv slabih spanskih protivnika :shock: . Sto se onda Messiju, Xaviju i Iniesti priznaju?
Ne raspolazes informacijama, zakljucke si donio na osnovu carsijskih prica i stereotipa.
Ja gledam dosta utakmica spanske Primere, a s tim i Real Madrida.I nisam govorio da su Messi,Xavi,Iniesta nesto vrijedniji od Di Marie ili Ronalda. Samo sam rekao da protiv slabasnih klubova spanske Primere ti golovi i asistencije se redaju kao na traci, te da nemaju neki preveliki znacaj s obzirom kakvi klubovi igraju protiv Reala i Barcelone.
Ti golovi i asistencije se trebaju dokazati protiv jacih klubova.

Po meni Di Maria nije eksplozivan, po tebi jest i end of story. Ja zasigurno ne donosim zakljucke na osnovu carsijskih prica i ne obazirem se previse na iste, imam razum a bogami i osjetila , te na osnovu njih donosim zakljucke.
Uostalom vidjet cemo sve na terenu.
druze de malo realno, Primera je najjaca ove sezone, vidiljivo na duelu Bilbao-Man U
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la brzitesanj » 05 apr 2012, 20:34

guber90 je napisao/la:Stvarno ne pisem previse na forumu, citam i pratim vijesti, te se ne mijesam u diskusiju plaho, ali ode tema naopako brate mili, od nebuloza tipa da je Spanska liga taraba osim Barce i Reala, do poredjenja liga na osnovu utakmice Barce i Bayerna od prije nekoliko sezona, kada je Bayern bio na par pozicija taraba samo takva.

De ba ljudi pricajte sta mislite o UTAKMICI Bayern i Real, a ne o poredjenjima liga koja su daleko od objektivnih.
Sto jest jest ode ovo daleko... :)
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 776
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaraccccc » 05 apr 2012, 20:37

Imam osjecaj da ce biti fenomenalno polufinale,i 2 odlicne tekme,kljuc ce biti obrana baye,ukoliko ne primimo gol na allianz areni imamo jako dobre sanse za prolaz!
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la brzitesanj » 05 apr 2012, 20:49

bavaraccccc je napisao/la:Imam osjecaj da ce biti fenomenalno polufinale,i 2 odlicne tekme,kljuc ce biti obrana baye,ukoliko ne primimo gol na allianz areni imamo jako dobre sanse za prolaz!
Bayern mora zatvorit kljucne igrace... :)
i Bayern i Real igra ofanzivni napadacki fudbal bice dosta golova
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 776
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaraccccc » 05 apr 2012, 20:52

brzitesanj je napisao/la:
bavaraccccc je napisao/la:Imam osjecaj da ce biti fenomenalno polufinale,i 2 odlicne tekme,kljuc ce biti obrana baye,ukoliko ne primimo gol na allianz areni imamo jako dobre sanse za prolaz!
Bayern mora zatvorit kljucne igrace... :)
i Bayern i Real igra ofanzivni napadacki fudbal bice dosta golova
e sad,problem je u tome sto real ima dosta "kljucnih" igraca,ali eto biti ce zanimljivo svakako! 8-)
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 05 apr 2012, 23:10

Ostade sve na Bayernu, samo da se osvrnem na ove momke koji su me prozivali.
Buffon je napisao/la:druze de malo realno, Primera je najjaca ove sezone, vidiljivo na duelu Bilbao-Man U
Na ovom duelu ne mozes ocijenjivati jacinu lige, jer jednom Manchesteru nije u cilju igrati Evropa Ligu, a da pri tome zrtvuje EPL, jer jednostavno trenutno Utd nema dovoljan kadar da igra na 2 fronta, sto zbog ozljeda sto zbog nedovoljnog kvaliteta.
L-Train je napisao/la:el mi ko moze objasniti sta su to ozbiljne utakmice :? ako vec to nisu utakmice u primeri ili utakmice u LP :roll:
Mogu ti ja pokusati objasniti , evo ovako ako ti smatras ozbiljnim protivnicima Sporting gijon,Rayo Vallecano,Betis,Mallorcu,Malagu,Zaragozu,Espanyol i brojne druge klubove koji igraju u spanskoj ligi onda nesto stvarno nije uredu. Real je svjetlosnim godinama ispred ovih klubova, a ni mnogobrojni klubovi iz vrha ne mogu meda ni Realu niti Barceloni, zbog toga ti govorim da nemaju veliki broj ozbiljnih utakmica u toku sezone.
Zna se koji su to ozbiljni klubovi u Ligi Prvaka, to su oni klubovi koji imaju moc i kvalitet da osvoje to takmicenje, a to su u ovom trenutku Bayern,Barcelona,Real, takodjer za ozbiljne klubove jos smatram Arsenal,Manchester Utd ( bez obzira na kiks ove sezone), zatim Milan itd.

Da ne idem u offtopic vise, izvinjavam se navijacima Bayerna, sto se tice Augsburga tu se moze ocekivati rotacija pojedinih igraca , a tu posebno mislim na Riberya,Lahma , zatim da se mene pita odmorio bih Kroosa jer igra konstantno iz utakmice u utakmicu . Misljenja sam da je Bastian spreman da pocne utakmicu od pocetka. Ocekujem Robbena od prve minute , takodjer mozda i Olic ponovno dobije priliku od prve minute.
Augsburg uz duzni respekt nije neka snazna i kvalitetna ekipa, mozda po kvaliteti najslabija u Bundesligi, iako se bore za opstanak ne vidim nacina da odnesu bod(ove) s Allianz Arene.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
L-Train
Postovi: 18275
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la L-Train » 05 apr 2012, 23:32

Vidis ti si samo nabrojao klubove iz donjeg doma primere i to su svakako lakse utakmice,ali ja itekako ozbiljno shvatam klubove poput Valencije,At.Madrida,Bilabaoa,Seville,Malage i to su klubovi protiv kojih nema opustanja.Isto tako ozbiljne klubove za Bayern u Bundesici pored Dortmunda smatram Schalke,Leverkusen,Hannover.

Eh sad svakako da ovi gore nabrojani timovi nemaju moc da osvoje LP,ali ne moze se reci da nisu ozbiljni klubovi.Ovi dole koje si ti nabrojao su giganti ;) naravno to je moje vidjenje da se razumijemo :)
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anton 1983 » 06 apr 2012, 08:28

"Mich hat überhaupt nicht interessiert, ob es eine Mannschaft gibt, die mich unbedingt haben will", sagte Gomez. "Ich habe meinem Berater gesagt, dass ich nur mit den Bayern sprechen will."

Kad ovo pročitam dobro da mi ne krene suza na oči! Ne sečam se kad je zadnji puta neko bio tolikoodani zaljubljen u Bayern. To je onaj igrač extra klase koji ima ŠPEK plaču. Takvi igrači poput Lahma, Riberya, Robbena i Schweinia su imali svoje mušice pa pričali o tome kako se u nogometu nikad ne zna, bla, bla, bla, te se spominjao njihov eventualni transfer, ap se nakon nekog natezanje TEK potpisao ugovor. Kod Gomeza uopće nije postojala niti mala sumnja da bi on otišo proč nego je jedva ćeko da poptiše nobi ugovor! Idiot, dela na kičmi da mi bude sve draži a to je maltene nemoguće! :mrgreen:

Inaće prevod je, da ga uopće ne interesira da li ga neka momčad šps svaku cijenu želi, pa je rekao svom menađeru da ga samo i jedino interesira novi ugovor sa Bayernom! 8-)

Ah taj ŠPEK-MEZ! 8-) Prođu me trnci kad se sjetim trenutka, kada sam prvi puta upotrijebio ovaj izraz...

Speedy daj nabaci neki smajlić sa frizurom! :lol:
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la brzitesanj » 06 apr 2012, 09:26

http://www.bayern-bih.com/index.php/vij ... ge-prvakaq" onclick="window.open(this.href);return false;
Mozete APOEL pobjedit 8-2 meca dva meca cetvrtfinala Lige prvaka,al Bayern tesko da ce te proc ! :lol: :lol: :lol:
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anton 1983 » 06 apr 2012, 09:56

SO BEGINNT ES!!!

U slijedećih 22 dana ili 21 od tekme sa Augsburgom Bayern će odigrati 7 utakmica u finišu prvenstva u kojem će se sve prelomiti. Ovo je vrijeme kada bayernov navijač ŽIVI i zbog toga prati nogomet i strepi za svoju ekipu. Adrenalin počinje da pumpa, dlanovi se znoje, nokti se grickaju. Bayern sve ima u svojim rukama, može osvojiti sve 3 titule isto kao što može u sva tri natjecanja izviisiti...Kada se čuje zvižduk suca ove subote na Allianz Areni, sve što se do tog trenutka u ovoj sezoni dogodilo pada u zaborav i počinje se od nule...kako će to sve na kraju završiti, vidjet ćemo tek u svibnju. Od tekme sa Augsburgo, više nema nevažne utakmice niti one koja je manje važna, jer sve što se dogodi utakmicu prije, imati će utjecaja na slijedeću. Ako Bayern ne dobije Augsburga, to će sigurno utjecati na utakmicu sa bvB-om. Ako se u slijedećih 9 dana kada igramo 3 kola u BUNDESLIGi "izgubi" prvenstvo, to će sigurno imati utjecaja na duele sa realom, tzv. domino efekt ili ti circoulos virtuozus...

Utakmica protiv Augsburga od velike je važnosti jer to je početak. Biti će više nego ikada ove sezone, teže pobjediti momčad koja gostuje na Allianz Areni, jer se ovaj puta to baš brutalno MORA, a igra se protiv ekipe koja je ušla u formu i grčevito se bori za ostanak u ligi, te zna kako da igra bunker tj. kako da se brani. Lijepi nogomet se sada mora staviti u drugi plan i treba biti sretan ako će se uspjeti pobjediti na isti način kao što se pobjedilo Nurnberga. Puno trke, borbe i gubljenje žipca navijača....Biti će utoliko teže jer slijedeći tjedan u srijedu slijedi Gipfeltreffen sa bvB-om na uzavrjelom Westfallenu...jedan od najvećih problem tj. novih problema koji će JUPPU sada pokucati na vrata je, uvjeriti nogometaše da samo misle na tekmu koju treba igrati, a ne na onu utakmicu koja slijedi iza nje. Ovaj puta Augsburg će imati tu prednost, što će dosta bayernovih igrača misliti na tu srijedu...Moramo se nadati da to neće biti pogubno. Uspije li JUPP igrače uvjeriti da se tekma protiv BvB-a tek igra u srijedu, a ne u subotu, biti će to velika prednost za Bayern...

Kako god završila tekma protiv Augsburga, za razvoj daljnjeg tijeka sezone najviše će ovisiti o meću sa Bvb-om. ruku na srce teško je za povjerovati da Augsburg može pobjediti Bayerna, a remi neće biti toliko katastrofalan ukoliko BvB ne pobjedi Wolfsburga. Rekao bih da ipak postoji veća šansa za BvB-ov kiks protiv Vukova i ako se to dogodi to bi moglo malo uzdrmati redove žuto crnih, ali opet ne toliko da bi oni sada okrenuli guzu Bayernu te pustili da ih bayern na Westfallenu naguzi. Uspije li Bayern pobjediti BvB-a ili ako nakon te utakmice Bayern preuzme vodstvo na tablici, ja bi se kladio da će Bayern postai prvak Njemačke. No ako BvB nakon te tekme ne bude imao više od 3 boda prednosti, ja još uvijek vjerujem da Bayern može doći do naslova, no ne sa tako velikim postotkom mogućnosti. Ako će BvB nakon te tekme imati 4 ili više bodova prednosti, Bayern može prekrižiti prvenstvo i okrenuti se duelima sa Realom.ishodi ove dvije tekme i Bvb-ove slijedeće dvije tekme su bitne za to kako će se Bayern dalje postaviti u sezoni po pitanju rotacije igrača. Ako će biti šanse za naslov JUPP sigurno neće imati toliku mogućnost odmaranja igrača prije Reala, koliko bi imao ako Bayern "izgubi šanse za naslov"...Iz tog razloga sada se ne može ŠPEKUlirati što će biti protiv mainza, ali možete vidjeti kako se moja teza, da povijest svake prijašnje tekme, utječe na slijedeću.

Tada već slijedi povjesTni okrašj protiv Reala, koji u ovom trenutku ima prednost. No tu je ta Barca koja može zakomplicirati španjolsko prvenstvo, pa će Realu možda biti teže protiv Bayrena nego što se sada oćekuje...Kopliciranje na N-tu potenciju. Sada će na vidjelo doći "tankoća" Bayernove klupe. Bayernova klupa koliko god to ljudima bilo čudno, tanka je samo na jednom mjestu, a druga je stvar što mi na klupi neamo igrača koji će zamijeniti riberya ili Robbena, dok smo na drugim pozicijama koliko toliko pokriveni. Ko zna. možda će biti bolje da u Madridu našu Špicu igra Olić. Oni koji kuže nogomet sigurno su shvatili što sam ja sada htio reći. Problem Bayerna u tim duralima je da Bayern MORA IMATI u obje tekme na raspolaganju SVIH prvih 11, a to će biti brutalno teško. A najgore je to što opasnost prijeti tamo di smo najtanji, a to su štoperske pozicije. badstubera i Boatenga treba sada ćuvati kao suho zlato, jer pitanje je u kakvom će stanju biti Buyten do duela sa Realom, a nedo Boga da nam štopere protiv njih moraju igrati Tymo ili Luis Gustavo. No omdah da vam otklonim sve strepnje i nadanja, Boateng ili Badstubera ili čak možda obojica NEĆE igrati u obje tekme protiv Reala, jer teško je za povjerovati da neće protiv onakvih napadača pobrati kartone, žute ili crvene i to ćemo se ziher morati krpati...Ono što ja ljudima ogodovaram kada me pitaju za duel sa Realom je slijedeće: ja se nadam da Bayern zan igrati beton na konter!!! Ja to kod Bayerna već jako dugo nisam vidio, a u ovoj sezoni definitivno ne. taj način igranja protiv Reala bi za mene bio klučj pobjede i samo na taj način mi možemo kompenzirati eventualni izspotanak Badstubera i Boatenga. Na širokom prostoru ta dva igrača imaju male šanse protiv CR ili Kaka ili Ozila, azamislite samo kak bi se Buyten ili Tymo u toj situaciji snašli...Kada bi igrali zgusnuto na kontre ona bi Tymo ili Buyten možda i mogli kompenzirati izostanka badstubera ili Tyme. U ovom duelu dajem prednost Realu, jer su ipak strašniji i kvalitetniji od nas i zato što igramo protiv **** Murinja kojeg, koliko ja znam još uvijek nismo pobjedili...Sranje o sucima i namještavanju finala ja uopće ne pušim i ne bi se čuido da suci baš navlače ta Bayern ili Real. Ne želim niti pomisliti da mi ispadnemo zbog neke glupsti suca, ako pokažemo da smo bolji...Ovaj puta i Real i Bayern su u istoj poziciji kada se priča o tome ko više želi da prođe jer su oba kluba GLADNA uspjeha...isto tako moram neš reči kada se spominju povjesni dueli ova dva kluba. Real je uvijek bio protiv Bayerna favorit i imao bolje igrače, ali je Bayern prolazio dalje jer je imao bolju timski igru i sistem igre. No ovaj puta stvar se promjenila. Bayern više nije timska ekipa, nego smo ŠPEK pun pojedinaca i mi ćemo sada igrati protiv reala kako su oni nekada igrali protiv nas! Sada da li je to prednost za nas ili za njih to ćemo vidjeti. Hoće li Ozil i CR pokazati bolje partije od Riberya i Robbena ovisit će o tome ko ide dalje, generalno rećeno. Samo ću reči da će onaj koji prođe dalje iz ovog polufinala osvojiti Ligu Prvaka, bez obzira bio im protivnik Chelsea ili Barca...

Dalje od ovoga ne bi htio, jer sada treba proči par utakmica ne bi li dao svoje mišljenje za daljni razvoj sezone!
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romariooo » 06 apr 2012, 10:25

dobar post antone i dobro si primijetio da vam i barca moze valjati

mozda ce neko opet reci kako serem ovdje o barci, ali nikad ja to bez razloga ne pominjem, a u ovim veoma znacajnim predstojecim mecevima za bayern, barca je tako koja vam itekako moze povecati sanse za prolaz, i ne samo barca, cak mnogo vise vam moze pomoci valencija i atletico madrid, naredni protivnici reala u spanskoj ligi, otkinu li ove ekipe barem dva boda realu vec je drama u spanskom prvenstvu i real ce biti poljuljan

izmedju dva okrsaja reala i bayerna igra se el classico, bude li prednost reala do tada samo 3-4 boda to je vec voda u usima, real ce u dvomec s bayernom uci sigurno i s mislima kako ne izgubiti u el classicu sto bi vec znacilo i gubitak prvenstva vjerovatni, to je jedan jako bitan detalj koji bi uveliko povecao sanse da ih prodjete

s druge strane ima naravno i bayern velikog posla u bundes ligi, ali puno je to laksi posao nego realu s barcom i opasnim klubovima a la valencija, atletico madrid i atletico bilbao s kojima ce igrati neposredno prije ili poslije dvomeca s bayernom
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la L_blancos » 06 apr 2012, 10:29

Rom i na temi ljepotice da pise mora Farsu da spominje..
Nego Bavarci,de zatvorite negdje Roberija do utakmice da se ne povrijede,stvarno bi to pokvarilo polufinale..

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 06 apr 2012, 11:09

Romariooo je napisao/la:dobar post antone i dobro si primijetio da vam i barca moze valjati

mozda ce neko opet reci kako serem ovdje o barci, ali nikad ja to bez razloga ne pominjem, a u ovim veoma znacajnim predstojecim mecevima za bayern, barca je tako koja vam itekako moze povecati sanse za prolaz, i ne samo barca, cak mnogo vise vam moze pomoci valencija i atletico madrid, naredni protivnici reala u spanskoj ligi, otkinu li ove ekipe barem dva boda realu vec je drama u spanskom prvenstvu i real ce biti poljuljan

izmedju dva okrsaja reala i bayerna igra se el classico, bude li prednost reala do tada samo 3-4 boda to je vec voda u usima, real ce u dvomec s bayernom uci sigurno i s mislima kako ne izgubiti u el classicu sto bi vec znacilo i gubitak prvenstva vjerovatni, to je jedan jako bitan detalj koji bi uveliko povecao sanse da ih prodjete

s druge strane ima naravno i bayern velikog posla u bundes ligi, ali puno je to laksi posao nego realu s barcom i opasnim klubovima a la valencija, atletico madrid i atletico bilbao s kojima ce igrati neposredno prije ili poslije dvomeca s bayernom
eh Romario,nek si nas obradovao sa ovom informacijom. Mislim da je to jedna velika prednost,ako ne i ogromna, za Bayern!

Kao sto Anto rece,najbitnija trenutno nam je utakmica sa Augsburgom i iukoliko takav stav dobiju nasi igraci da ulaze u svaku narednu utakmicu kao da im je biti ili ne biti,a da sve ostale koje slijede zaborave,onda se fakat mozemo nadat osvajanju dvostruke krune i finala sa Barcelonom, a tu je po meni onda sve moguce!!!
Stern des Südens

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zizu1991 » 06 apr 2012, 11:28

Ljudi moji, teško ćete proći ako ćete kalkulisati utakmicama koje ima da igra Real do mečeva sa Bayernom, ima Real dovoljno dugu klupu i izvrsnog pedagoga koji će ih voditi utakmicu po utakmicu a ne da se obaziru na neke nepotrebne stvari, ja mislim da imaju tamo ljudi koji na sve to misle, a ne zamaraju igrače takvim glupostima :D
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romariooo » 06 apr 2012, 11:46

zizu1991 je napisao/la:Ljudi moji, teško ćete proći ako ćete kalkulisati utakmicama koje ima da igra Real do mečeva sa Bayernom, ima Real dovoljno dugu klupu i izvrsnog pedagoga koji će ih voditi utakmicu po utakmicu a ne da se obaziru na neke nepotrebne stvari, ja mislim da imaju tamo ljudi koji na sve to misle, a ne zamaraju igrače takvim glupostima :D
mani tu pricu, prvo ovdje ljudi pricaju navijacki i navijacke price nemaju veze s tim kako ce bayern proci, nase kalkulacije su standardni navijacki folklor

uz to jos ove kalkulacije nisu nimalo bezvezne, ima real dugu klupu, al vidis da smo ti fino naveli s kim sve mora igrati, s sve to utakmice se moraju igrati s najjacim sastavno, ne znam sta misli da ce protiv bayerna ili barce kalkulisati sa sastavom da bi kao nekoga odmorio


isto i prica sa vodjenjem ekipe utakmicu po utakmicu, jeste to tako, al te su utakmice svaka tri dana a sve su superteske


bayern tu ima prednost jer ce prije igrati derbi s dortmundom i ima lakse protivnike kasnije, a s obzirom da bayern ima puno kvalitetniji sastav od tih protivnika trener moze komotno odmarati pojedine igrace, kao sto i sad radi jer vidimo da riberi i roben ne igraju zajedno jedan uvijek odmara, kvalitetno moze uskociti i olic i drugi, sve u svemu, prednost bayerna u tom smislu je ocigledna i nisu to nikakve gluposti nego detalji koji mnogo puta znaju biti presudni ako su ekipe priblizno podjednakih kvaliteta

a sto se tice morinja i toga da je izvrstan pedagog, to ti i nije neka istina, on jeste sjajan motivator, al milion puta vidjeli smo da su mu pedagoske metode uzasne, njegovi igraci masu puta znaju praviti gluposti u vidu penala bespotrebnih, crvenih kartona itd, a znaju cesto i jednostavno zakovati na terenu i izgledati bezidejno i to kad najvise treba

al bayernu i godi prica o kvazigenijalnosti morinja, bayernov trener je s istim tim realom sa jedno 300-400 miliona manjim ulaganjima osvajao istu tu ligu prvaka, i covjek fino suti i radi svoj poso,nije sebe prozivao specijalnim, a po meni stari je to lisac koje vrlo lako moze nadmudriti morinja i u taktickom dijelu i moze i bolje psiholoski pripremiti igrace itd
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
L-Train
Postovi: 18275
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la L-Train » 06 apr 2012, 11:50

kvazigenijalnost Muorinha :lol: covjek osvoji sve sto se osvojiti moze i dodje neki jadni forumas i pise da je Mou kvazigenijalac :lol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la raul-zakon » 06 apr 2012, 12:00

@Romario napisao si (opet) kilometarski post koji vrlo malo, ili nimalo toga govori...No ovaj put si(ne znam da li je slučajno ili namjerno) pogodio jednu stvar. Također mislim da najveća snaga Bayerna nije ni Gomez, ni Robbery, ni Muller ni Kroos, ni taj, toliko hvaljeni njemački mentalitet...Najveća snaga Bayerna u ovom, siguran sam,epskom dvomeču, biće niko drugi do Jupp Heynckes. Kakav je to trener... 8-) Čovjek radi u tišini...Dok javnost baca reflektore na Bielsu, Mourinha, SAF-a(s pravom za sve trojicu), Jupp lagano, uvijek na mala vrata i napravi dar-mar. Veliki stručnjak ! 8-)
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.