FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 26 apr 2017, 23:13

sljivo je napisao/la:Problem je UMOR. Nema svježine. Sve greške, bilo u odbrani, bilo u napadu, su došle iz umora. (Ko je gledao Real M - Juve, one godine, Tadašnji Real = Sadašnji Bayern - potpuno isto). Drugo poluvrijeme pola igrača nije moglo da trči. Vidal, Alonso, Lahm, Hummels, Lewa, Ribery. Ko uđe u igru - nikakav faktor. Varamo se ako će pare i 100 mil nešto promijeniti. Doći će, eto, Griezmann, pa i on neće moći trčati kad bude trebalo, odnosno, ako bude pristup "najjači sastav protiv Majnca".

Svalite na Lewu, a čovjek počupo ligamente ramena, i danas je igrao sa bolovima. Čovjek je sam iznio ofazivni dio, kroz čitavu sezonu. Sam, bez bekapa.
Opet će te napasti Muki a ti potpuno pravo imaš :lol: .
Carlo '' igram cijelu sezonu sa 12 igrača '' je zakazao. Fakt.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 26 apr 2017, 23:15

izgleda da smo urekli tijaga :cry:
treba mu vode preko masica.

sto se tice tekme, halal bilo domuzarima :mrgreen:
karlo i njegove izmjene :roll:

i da, pobjednici smo mi navijaci. barem znamo da ce uli i kale odrijesiti kesu.
pa majka mu stara, za alabu, bernata i kostu moze dobiti 80+ miliona + usteda od njihovih, lamove i xabijeve plate.
eto brdo love za pojacanja.
ps.
zaboravih vidala. i on moze ici.
dovesti lijevog beka, veratija i griznog i svi zadovoljni :cool:
Zadnja izmjena: sekerbay, dana/u 26 apr 2017, 23:16, ukupno mijenjano 1 put.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 26 apr 2017, 23:15

Kao da bi Lewa htio odmarati, sad kad je na vrhuncu karijere? I inace, on bi se trebao odmarati na proljece, kad se rijesi utakmica, liga i sl. Al' trener nije tako mislio...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 26 apr 2017, 23:17

Salu na stranu malo, mislim da je definitivno vrijeme za Veratija i Grizmana.
Rijesiti se pojedinih igraca, jer ovako tesko da ide. A te enormne cijene igraca ce se sigurno isplatiti kroz godinu dvije, barem jedan veliki dio. Ekipa je previse previse stara.

Edit: Evo Seco je vec napisao ono sto sam i mislio, i za koje igrace. Samo se ne slazem za Alabu, ove godine je definitivno los, ali kada pogledate koliko godina igra na svjetskom nivou, mislim da je ovo prolazna faza.
Zadnja izmjena: R32, dana/u 26 apr 2017, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.
Mia San Mia

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 26 apr 2017, 23:18

Saurman je napisao/la:Pusti ti Gomeza on nije tema današnje emisije,Lewandowski je dva puta izalazio na onu rupu od golmana i oba puta zakazao.
Niko ne kaze da nije tako.
Najmanji problem ove ekipe je poljak.
Sramotno mali fond igraca je koristen u ovoj sezoni, a znamo ko je za to kriv.
Žabar je upropastio ekipu, kompletnu sezonu je svalio na 12-13 igraca.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 26 apr 2017, 23:26

muhamedhulk je napisao/la:Kao da bi Lewa htio odmarati, sad kad je na vrhuncu karijere?
Ma pusti ne možeš ti to svakome objasniti.

I kriv je jašta, izađe sam pred golmana može ga obići on šuta u njega direktno.
Druga situacija prazan gol a on nema samopouzdanja samo da pospremi loptu u mrežu i dodaje Robbenu kad su se već vratili neki od defanzivaca Dortmunda, te jedan od igrača odbija loptu u stativu.

I da slažem se da samo prvi sastav igra, ovi što uđu s klupe su beskorisni, jedino je Boa odlično odigrao.
Costa beskoristan, Muller beskoristan.
Međutim, problem je što i ovi u prvoj postavi zakažu kad je najpotrebnije - Thiago

Problem je i ova igra, gvardiolština, gube lopte u opasnim pozicijama i ne stignu zatvoriti.
Problem je i luzerski mentalitet i Vidal je problem ali to mnogi neće priznati.

I da svaka čast Alonsu i Riberyu, odigrali su odlično.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 26 apr 2017, 23:29

Jedino mi je žao ove mlađarije, Sanches, Coman, Kimmich :cry: mogu zapjevat onu: godina qrcu prođe a još nisam igro, ne dozvoli sudbo kleta da suha dresa idem na biro.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Hare_BvB » 26 apr 2017, 23:37

sekerbay je napisao/la:sto se tice tekme, halal bilo domuzarima :mrgreen:
Samo da mahnem mojim u okolini domuza :mrgreen: :salut:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
van gall
Postovi: 1525
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la van gall » 26 apr 2017, 23:50

Alaba je najgori igrac Bayerna vec 4 god tako da tu nema oprosta i rec da je jedna sezona u pitanju,pad forme je normalan kod igraca ali zbog pada forme ne mozes ne znat centrirat nikad,baratat s loptom,kombinirati,on je bio odlican u utracavnju u prazan prostor
Ocigledno je i to bio dobar tad kada je Ribery bio na vrhuncu pa mu to omogucavao lomeci 2-3 igraca i proturi njemu loptu,sada Alaba vise ni to ne zna,tajming za sve mu je nulaaaaa
Fudbal okuplja dve vrste muškaraca: one koji nemaju devojke i one koji imaju žene.

BAYERN MUNCHEN

Nisam tu da pametujem ali svako pametan zna da je Bayern najbolji klub na svijetu !

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 26 apr 2017, 23:53

van gall je napisao/la:Alaba je najgori igrac Bayerna vec 4 god
Od najboljeg lijevog beka na svijetu do smijurije od igrača.
Marcelo je trenutno pa barem tri puta bolji od njega.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Rajaz » 27 apr 2017, 00:29

Pravićete vi Guardiolu od blata :kava

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la leorey » 27 apr 2017, 00:58

Cuj oni bi Verrattija :tralala: zaboravite, taj ce igrati za Barcelonu sljedece sezone , ima taj nas DNK :kafa:

Btw koliko su vam igraci pod Pepom bili u boljoj formi, posebno ovi mladi. Svaki igrac je izgledao bolje na terenu, Pepa su samo syebale povrede sto je i bio rezultat onog ludjackog presinga.
27.10.2020

Avatar
robben
Postovi: 361
Pridružen/a: 02 apr 2013, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la robben » 27 apr 2017, 08:49

TREEBA SE POMIRITI SA TIM DA MI NISMO SAMA KREMA EVROPSKOG NOGOMETA.U DUELIMA SA ŠPANSKIM TIMOVIMA SE VIDI GDJE SMO I ŠTA SMO.NE MOGU VJEROVATI DA LJUDI NISU DOVELI REZERVNOG NAPADAČA I U NAJPOTREBNIJOJ UTAKMICI SE OZLJEDI PRVI NAPADAČ.POGLEDAJTE SINOČNJU UTAKMICU REALA SA DRUGIM TIMOM, MOMCI GRIZU NAPADAJU UBIŠE A KOD NAS KOGA GOD UVEDE NE MOŽE PREOKRENUTI UTAKMICU.POTREBAN JE OZBILJAN REMONT EKIPE UVODEĆI MLADE IGRAČE U IGRU POMALO A NE DA RAFINJA I BERNAT BUDU ALTERNATIVE KOJI NEMOGU IGRAT U SLOGI IZ TOJŠIĆA.
joj hamo vidi mu glave

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 27 apr 2017, 09:15

Hare_BvB je napisao/la:Samo da mahnem mojim u okolini domuza
aferim :clap: nadam se da necete zakazati protiv frafurta.
R32 je napisao/la:Salu na stranu malo, mislim da je definitivno vrijeme za Veratija i Grizmana.
i dosta.
ustvari, ako ode bernat, a prilicno je sigurno da ce otici, onda treba i lijevi bek.
ne znam sta je sa onim volfsburgovim lb? kako je igro dok sam ga pratio, komotno bi klupiro i alabu.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 27 apr 2017, 09:46

Ko bi rekao, Karlo specijalista za kup takmicenja, knock out faze itd, na kraju ce se zadovoljit samo salatarom. Vjervatno bi i mi sa foruma je uzeli sa onakvm timom

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 27 apr 2017, 09:55

Nemogu da svatim da tuchel moze dati priliku u ovoj sezoni svakom ko imalo ima talenta
Da svaki klub ima nekoliko mladih igraca koji bas dobijajunpriliku samo nas divni carlito ko da je zaboravio na comana sanchesa kimicha ....svakako je ova sezona gotova i kasno je al se stvarno nadam da ce sljedece sezone svaki od njih dobiti svoju sansu jer ako neigraju nemogu ninpokazati sta mogu.....ja nevjerujem da je wajgl ili pulisic ili recimo ovaj rasford bolji od comana ili sanchesa ali oni igraju svaku ili svaku drugu tekmu normalno da su u formi a ne kao kod nas igraju u 3 kolu pa u 15 pa u 27 i kaze nista nisu pokazali pa kako ce pokazat nesto kad mu nedas .....

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 27 apr 2017, 10:08

vise ne znam sta da mislim, kako je krenulo trebat ce nam jos jeden lijevi jer su jedan i drugi za ******
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 apr 2017, 10:48

Propusti:

Uprava:
- Nema sportskog direktora. Ko će zagalamit na trenera, ko će saslušat igrača, ko je spona na relaciji uprava, trener, igrač?
- Nema pomoćnog trenera. Gerland je star i nije taj tip. nema pomoćnog trenera koji će sa autoritetom djelovati kod glavnog trenera.
- Dovodi i odvodi igrače po svom planu i želji sa minimalnim konsultacijama sa trenerom.
- Nejasan plan rada sa mladima i nejasne pozicije igrača koji su se doveli, prije svega mislim na Comana i Costu.
- Napuštanje ideje da se ide u smjenu generacije odnosno davanje dozvole treneru da to ne radi.

Trener:
- Vjerujem da sa kočijama dolazi na posao. Zaost'o 300 godina. Ne prati moderne trendove u fudbalu.
- Forsiranje 13-14 igrača kroz čitavu sezonu i ograničenost sistema samo na iste.
- Ne davanje prilike mladima niti se radi na njima.
- Zaostalost i jednodimenzionalnost sistema koji koristi. Manjak opcija. Pragmatičnost ne postoji iako sam bio uvjeren da će biti obratno.
- Sporo vraćanje u formu igrača koji su iza povrede.

Igrači:
- Motivacija, gubljenje fokusa sa sportskih obaveza i prioriteta.

Dok se ovo ne promijeni bez obzira ko došao bit će isto i slijedećeg aprila.

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 27 apr 2017, 11:53

Ovo je bila prilika kakvu vjerojatno necemo imati uskoro, igras polufinale na svom terenu, protiv ove godine slabog Dortmunda i jos te u finalu ceka ekipa protiv koje jednostavno moras uzeti trofej i mi ispadnemo. Imali smo srece u kupu ove godine, sve nam je islo na ruku, samo je trebalo iskoristiti, ali jbg luzerski mentalitet.

Sad cete vidjeti kako se ima para za transfere, do prije koju god Karl Hopfner je izjavio da Bayern moze dati za nekog igraca 100 mil, a i dalje bi bili u plusu dok da smo osvojili kup ove god ne bi bilo nista od toga i to je zalosno i nesto sto nikako ne mogu shvatiti. Ono kad zaradis vise ne trosis toliko, dok kad ispadnes i dobijes manje ulazes maksimalno, nigdje veze. "Kljucni igraci" su nam veterani i bez obzira na to ceka se losija sezona da bi se reagiralo, umjesto da se nadograduje i radi smjena generacije postepeno.

rotweiss
Postovi: 153
Pridružen/a: 13 jul 2014, 00:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la rotweiss » 27 apr 2017, 12:04

Kada pristupite realno a ne emotivno biće ok..
Sve je jasno ljudi, imamo 4 veterana koji ne mogu igrati najveći nivo i kojima nije do nogometa..
Jedino je Robben igrao donekle solidno ovu sezonu, Ribać prosjek mrtvi.. Lahm poneku dobar,većinu ga nigdje izgubio na brzini kao i svi koje pominjem. Alonso, nemam riječi. S njim kada igramo, to je kao da bez igrača igramo.
Premalo dinamike za taj nivo koji svi priželjkujemo..
Podmladit i dati priliku postojećim igračima

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.