FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2017, 07:51

Nagelsman se nece puno bunit, to je bitno a ostalo manje vise. Jupp je tu privremeno I ne treba ocekivati od covjeka nesto specijalno. Da je uzeti BL to bi bilo odlicno.

Ustvari pitanje je da li će Nagelsman moći doći, on nema izlaznih klauzula u svom ugovoru a ima ugovor iza 2018.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Alminjo99 » 05 okt 2017, 08:33

Napokon dobre vijesti..4-2-3-1 se vraća. Ali ne treba sad očekivati čuda.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 05 okt 2017, 10:01

sljivo je napisao/la:Ustvari pitanje je da li će Nagelsman moći doći, on nema izlaznih klauzula u svom ugovoru a ima ugovor iza 2018
Tačnije do 2021.
Scenario iz snova je da hejnkes gura do kraja sezone pa da preuzme ovaj kojeg smo prizivali.
Samo, nikad se ne zna. Možda hejnkes i produži
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 05 okt 2017, 10:02

Otjerali smo Hejnkesa nakon osvojene triplete da dodje Pep i on se opet vraca, taj covjek stvarno voli Bayern

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Feldmarschall » 05 okt 2017, 10:08

Herr Jupp se vraća iz penzije na par mjeseci i riskira reputaciju da bi pomogao klubu. Nevjerovatno! :bow:

Sve više izvora tvrdi da je Ullijev red da bira trenera i da on želi isključivo Nagelsmanna kao dugoročno rješenje. Razlozi zbog kojih već ovo ljeto nisu išli po njega su nedostatak iskustva po Ulliju koji mu želi dati još jednu sezonu u Hoffenheimu i Kalletovo insistiranje na Ancelottiju. Kalle je ovaj put bio za Tuchela.
Nebitno koje ime na kraju izvukli, zanimljiva je ova igra moći na vrhu Bayernove piramide.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2017, 10:57

Znači, Uli je Pepa pitao za Nagelsmana.

Što jest jest Kalle se zaj.ebo sa Karlom. Da je Uli bio tad predsjednik možda Pepun ne bi ni otišao.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2017, 11:09

Opcija na ljeto nije samo Nagelsmann već i još neke, a to su Klopp i Low - a rađaju se i glasine da je Uli pitao i Pepuna bil preuzeo ekipu nekad za godinu, dvije.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 05 okt 2017, 12:00

Bude li Heynckes ja pjesice odo u Minhen da jbbm Uliu sve po spisku!!!
Stern des Südens

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zlatandr » 05 okt 2017, 12:03

proFCB je napisao/la:Bude li Heynckes ja pjesice odo u Minhen da jbbm Uliu sve po spisku!!!
Nidje veze, uz Hicvelda je meni Jup najbolji trener Bajerna svih vremena. Ne moze bolje rijesenje od njega u ovom trenutku.
Volim te Zeljo!!!

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2017, 12:11

Ma Jupp je samo osoba sa kofom vode koja ode da zalije vatru, onu u igračima i onu između dvojice glavonja, i to je to. Mislim samo su dvije osobe sposobne da odrade ovo pola godine sa šamaranjem igrača, to su Jupp i Gaal a pošto je Gaal u zavadi sa upravom ovaj prvi je jedina opcija. Ono što nas treba da brine je ono šta će biti iza Juppa - prvo kadrovski a onda i pravac koji će uprava zauzeti. Ovo igranje snagatora u upravi mi se najmanje sviđa.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 05 okt 2017, 12:32

Znači Tuchel je izvisio i na neko dulje vrijeme on i bayo biće na suprotnim stranama. Jer ako ga sad nećeš, sad kad i nemaš nekog izbora, pa kad ćeš ga onda? Znači da mu ne vjeruješ i ta priča s njim je završena. Budući je u Dortmundu isto završio njegova budućnost očito leži negdje van bundesa. Mora čekati flop ili dobrovoljni odlazak sa klupe nekog iz vodećih klubova u ostalim ligama, iako je upitno kako bi se snašao npr. u seriji A.

Jupp kao vatrogasac može funkcionirat, on ima karakter i toliki kredit da ko digne glas na njega dobiva momentalnu šup kartu. Mislim da će mu trebat nešto vremena da posloži ekipu i sad je samo pitanje koliko će dotle žutalji odmaknut.

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 05 okt 2017, 12:55

sljivo je napisao/la:Znači, Uli je Pepa pitao za Nagelsmana.
Nije ga pitao za Nagelsmana nego ga je pitao za ublehu Enriquea.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 05 okt 2017, 13:02

Ma nije ga ništa pitao, samo mu je htio pokazati svoju kobasicu. :mrgreen:

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3668
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 05 okt 2017, 13:05

Je li offišl za Don Juupa

Wilkomen zuruck

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 05 okt 2017, 13:10

slika

Biće opet veselo. :mrgreen:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2017, 14:11

Izgleda da je Jupp tražio određeno vrijeme da razmisli o ponudi čim se ovoliko čeka na potvrdu jer ne vjerujem da se imaju šta puno dogovarati oko detalja ugovora. Nadati se da će Jupp uspjeti povratiti povjerenje igrača u čitav sistem i projekat.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 05 okt 2017, 14:49

zlatandr je napisao/la:
proFCB je napisao/la:Bude li Heynckes ja pjesice odo u Minhen da jbbm Uliu sve po spisku!!!
Nidje veze, uz Hicvelda je meni Jup najbolji trener Bajerna svih vremena. Ne moze bolje rijesenje od njega u ovom trenutku.
Nisi me shvatio...
Jupp je najbolji trener u HISTORIJI BAYERNA!!! Jedini koji je sve osvojio u istoj godini i koji je usadio taj temperament igracima da se bori za svaku jbbnu loptu za svaki milimetar terena. To Bayern nije imao ni sa trenerima prije njega niti poslije...

Zasto Uliju da jbbm sve? Zato sto se tom covjeku nije dala prilika do zadnjeg dana da odluci da li ce ili nece nastaviti karijeru u Bayernu, nego se vrsio pritisak na njega da se sto prije odluci kako bi oni trazili Pep-a...

Realno Bayern se u tom trenutku popissao po cijelom svijetu dovodjenjem Pepa na klupu. Ispostavit ce se da je Jupp ostavio ubitacnu masinu, evo 4,5 gdoine nakon njegovog odlaska dolazi on ponovno da pokusa masinu spasiti od propasti.
I uspijet ce, vidit cete, vratit ce Bayernu za samo 6,7 mjeseci borbenost, leprsavost, ubitacnost i opet ce ga otjerati poradi nekog fancy-smancy trenera koji je "MARKETINSKI PODOBNIJI"...

E moj Boze na sta je Bayern spao...
Stern des Südens

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2017, 15:01

Kako se sad čini još nije blizu dogovor sa Juppom. Neko je izgleda otkrio BILDU da se zanimamo i da smo poslali ponudu al još ništa nije gotovo.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Artetitis » 05 okt 2017, 15:22

proFCB je napisao/la:Jupp je najbolji trener u HISTORIJI BAYERNA!!! Jedini koji je sve osvojio u istoj godini i koji je usadio taj temperament igracima da se bori za svaku jbbnu loptu za svaki milimetar terena. To Bayern nije imao ni sa trenerima prije njega niti poslije...
Hitzfeld je ipak mrvicu veći od Heynckesa. Uredno je osvajao Bundesligu, a u Ligi prvaka je komotno mogao uzeti tri titule zaredom da nije imao prvo peh protiv Uniteda kakav se dešava jednom u 100 godina, a onda i protiv Reala kojeg je Bayern triput sezone dobio i izgubio samo jednom (u jedinoj utakmici koju nije igrao Effenberg). Taj element borbenosti koji spominješ je Bayern imao sa Hitzfeldom, Jeremies, Hasan, Lizarazu, Kuffour, Linke, Strunz, Effenberg, Super Mario, Kahn, Jancker, Elber...su rušili rekorde u pretrčanim kilometrima i igrali svaku utakmicu kao da im život ovisi od rezultata.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 05 okt 2017, 15:59

Slozit cu se s tobom oko svega navedenog, ajmo reci da je Jupp u novijoj eri najveci...i kada kazem najveci u historiji zelim samo da ga izdignem sto vise, znam i sam da pretjerujem.
Sto se tice borbenosti, sjeti se samo Ribery-a i Robbena ti momci nisu znali sta znaci igrati odbranu, nakon rada sa Juppom su postali mozda cak i najbolja krila na svijetu, ne mozda, siguran sam. Koliko je to ostalo u njima, a koliko zelje i motivacije u Juppu???

Sacekajmo da on pristane, pa cemo vidjeti dalje, a u medjuvremenu odo pogledati tamburanje Barcelona 7-0 pod Juppom...
Stern des Südens

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.