FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 26 dec 2017, 20:49

Gigabyte je napisao/la: Da je vrhunski igrac bio bi messi
Nema smisla ni da ti repliciram na ovakve stvari. Budi mi pozdravljen.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anton 1983 » 26 dec 2017, 21:30

Što se tiće novih krilA, znači ne krilO:

Dva nova klinca su Bailey i Pulišića - nikakav Draxler 8-)

E sad kak do njih doć to je drugi par cipela... Kusen je sigurno za nas pripremio odštetu tj. izlaznu klauzulu tako da se za to nebrinem, jedino je problem PULIŠIĆ.

Ak im damo Renata prouzročit ćemo kontraefekt te će Pulišiću skočiti cijena - s tim se nažalost slažem, no ako u paket ubacimo Rudy-a mislim da bi to moglo izravnati stvari :D . Damo im njih dvojicu i 30 milja pa da vidimo kak dišu, e da i Gnarbya :D pa čaki Brandta mutavog! :lol:

Mislim da nesmemo te Flugel Flitzere propustiti, jer su nadolazeće zvijezde. Izuzev još Leona (GoŠPETZKE), ne znam koji bi igrač u cijeloj BUNDESLIGI bio potencijal za Bayern!
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 27 dec 2017, 01:26

harden je napisao/la:
Gigabyte je napisao/la: Da je vrhunski igrac bio bi messi
Nema smisla ni da ti repliciram na ovakve stvari. Budi mi pozdravljen.
Tesko je prihvatiti da imas na svijetu 2-3 vrhunska krila medju kojima je Messi. Za ostale argumente se i ne moze replicirati. Pozdrav

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 27 dec 2017, 02:09

Gigabyte je napisao/la:
Greška odmah u startu. Messi odaaaavno nije krilo. :mrgreen: A i nije fer porediti ove obične smrtnike s njim.
Ja stojim iza svojih riječi, Salah nije igrač za Bayerna. Njegov domet je Roma, Liverpool i tako ti klubovi. Neka ga što dalje od Minhena.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 dec 2017, 08:09

Gigabajt je u pravu. Koliko god "fula zicere" on isporučuje, u 25 tekmi dao 21 gol i ima 6 asistencija na 4 šuta po tekmi. Naš Lewa ima 18 golova i jednu asistenciju na 4,5 šuta a Robben ima 3 gola i dvije asistencije na 3 šuta po tekmi i samo kod nas jedan ovaj prvi nije dovoljno dobar a ostali jesu i samo kod nas je bolje imat Gnabrija (jer je jeftin) nego li Alexisa.

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 27 dec 2017, 12:31

Ejs sad, ne trpaj mene u taj kos. Ja sam ovdje mjesec dana bacao drkicu na Alexisa kad se povezivao s nama :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Feldmarschall » 27 dec 2017, 12:38

sljivo je napisao/la:
harden je napisao/la:
Treba li Bayernu Salah ili krilo koje će kreirati sa loptom u nogama?
Gdje prebaciti težište igre ako se dovede Egipćanin (ili igrač sličnog profila) i šta sa Lewandowskim i Mullerom?

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 27 dec 2017, 13:57

Carrasco iz Atletica, na prodaju.
Evo sanse za krimose da reaguju.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 dec 2017, 14:25

Feldmarschall je napisao/la: Treba li Bayernu Salah ili krilo koje će kreirati sa loptom u nogama?
Gdje prebaciti težište igre ako se dovede Egipćanin (ili igrač sličnog profila) i šta sa Lewandowskim i Mullerom?
Ako bi nam Klopp bio trener trebao bi*. Bez znanja o tome ko će biti trener iduće godine ne bih ti znao reći treba li Neuer biti golman. Uzaludno je bilo šta planirati ako ona dvojica imaju neki dugoročni plan u koji se neka od tih opcija ne bi uklopila.

Što se tiče Mullera, on se odlično uklapa u fudbal koji ja želim da vidim, a Lewe radi, mislim da se sa tog tipa igrača sve više sklanja fokus. A Lewu što drži je njegova individualna klasa a bogami i ono što je naučio kod Pepa što se tiče u igri bez lopte. Tako da Lewa i slični će biti taman onoliko koliko i treba da bude u Bayernu (ako bi se ja pitao).

*Ako bi to bio TT ja bih doveo Pulisica, mislim, svakako bih ga doveo bez obzira ko i kad.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 27 dec 2017, 15:05

Bilo bi super ovo da se ostvari glede Karaska ali cim sam vijes vidio da je i ss.ba objavila znam da od toga skoro pa nema nista,nikad nisu pogodili sa vjestima za Bayern.
Po meni nama treba dobar krilni igrac,i desni bek.
Ako i budemo doveli Karaska ne treba cekati ljeto,vec odma sad bez obzira sto ne moze igrati LP.
VOLIM BAYERN

Avatar
Saurman
Postovi: 29500
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 27 dec 2017, 16:16

Dobro bi nam legao Carrasco samo ne znam koliko su ozbiljna pisanja španskog AS-a.
After signing a new deal, Kingsley Coman is set for a pay rise from €4m/year to €6.5m/year
Zaslužio je.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
coelho41
Postovi: 12673
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 27 dec 2017, 16:32

isakovich je napisao/la:Bilo bi super ovo da se ostvari glede Karaska ali cim sam vijes vidio da je i ss.ba objavila znam da od toga skoro pa nema nista,nikad nisu pogodili sa vjestima za Bayern.
Po meni nama treba dobar krilni igrac,i desni bek.
Ako i budemo doveli Karaska ne treba cekati ljeto,vec odma sad bez obzira sto ne moze igrati LP.
Sta ce nam desni bek, imamo Kimmicha, koji je odigrao najvise minuta u timu ove polusezone i najvise asistencija u BL ima, dovodjenje jos jednog beka, dok i Rafinhu imamo, bi bio veliki 'nonsense'. Plus, trziste za desnog beka nam ne nudi nijednu opciju bolju od Kimmicha, pa cak i za velike pare. Nemojte samo spominjati Darmiana, za kojeg se pise da ga je Utd otpisao.

I Carrasco bi bio promasaj s obzirom na ono sto sam ja gledao od Atletika u LP, jedini real deal bi bio Pulisic.

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 27 dec 2017, 16:42

Ja sam vec rekao sta mislim. Bayernu Salah ne treba niti profil krila kao on.

Pulisic ili Lemar.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Saurman
Postovi: 29500
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 27 dec 2017, 16:55

Cjelokupan Atletico izgleda loše ove sezone pa je sad dobra prilika kupiti nekog za razumnu cijenu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 27 dec 2017, 16:58

coelho41 je napisao/la:
isakovich je napisao/la:Bilo bi super ovo da se ostvari glede Karaska ali cim sam vijes vidio da je i ss.ba objavila znam da od toga skoro pa nema nista,nikad nisu pogodili sa vjestima za Bayern.
Po meni nama treba dobar krilni igrac,i desni bek.
Ako i budemo doveli Karaska ne treba cekati ljeto,vec odma sad bez obzira sto ne moze igrati LP.
Sta ce nam desni bek, imamo Kimmicha, koji je odigrao najvise minuta u timu ove polusezone i najvise asistencija u BL ima, dovodjenje jos jednog beka, dok i Rafinhu imamo, bi bio veliki 'nonsense'. Plus, trziste za desnog beka nam ne nudi nijednu opciju bolju od Kimmicha, pa cak i za velike pare. Nemojte samo spominjati Darmiana, za kojeg se pise da ga je Utd otpisao.

I Carrasco bi bio promasaj s obzirom na ono sto sam ja gledao od Atletika u LP, jedini real deal bi bio Pulisic.
Pa da li ti smatras da je rafinja dobar beckup za kimicha,sta ako se kimih ozljedi na proljece,da nas rafko vuce kroz lp,na to sam mislio.
Karasko je ekstra igrac,trebao si ga gledati kad je atletiko bio dobar i kad nisi bili u kolektivnoj krizi.
Za mene Pulisic nista vise od prosjeka,vrhunac mu je BvB, tesko je procjeniti igraca dok ne dodje,mozda bi i Karasko cvrknuo kod nad,nikad ne znas sta koji igrac moze dok ga ne dovedes i ne isprobas :).
Ugl po meni mogu obojica da dodju :)
VOLIM BAYERN

Avatar
coelho41
Postovi: 12673
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 27 dec 2017, 17:21

isakovich je napisao/la:Pa da li ti smatras da je rafinja dobar beckup za kimicha,sta ako se kimih ozljedi na proljece,da nas rafko vuce kroz lp,na to sam mislio.
Karasko je ekstra igrac,trebao si ga gledati kad je atletiko bio dobar i kad nisi bili u kolektivnoj krizi.
Za mene Pulisic nista vise od prosjeka,vrhunac mu je BvB, tesko je procjeniti igraca dok ne dodje,mozda bi i Karasko cvrknuo kod nad,nikad ne znas sta koji igrac moze dok ga ne dovedes i ne isprobas :).
Ugl po meni mogu obojica da dodju :)
Dobar je back-up za zdravog Kimmicha, a Kimmich je itekako zdrav, odlično trenira, ne preskače nijedan dio treninga, od malih nogu je naučen njemačkim sistemom i onda za rezultat imamo nešto poput Lahma, čovjeka čeličnih nogu, kojeg jedino start u kojem bi mu neko prelomio nogu može odvojiti duže od mjesec dana van terena.
Kao što rekoh dobar nam je back-up kad imamo zdravog beka, imamo 2 beka za prvu postavu, 2 rezervna, imamo 2 vrhunska golmana, imamo 3 stopera, imamo sada evo i 2 napadača to su sve popunjene pozicije, uz vezni red kojeg imamo najviše.
Bilo bi arogantno i nefer prema ambicijama igrača kada bi mi sad i pored Rafinhe dovodili još jednog desnog beka, ne smijemo se pretvoriti u klub koji gomila igrače, pa onda zaustavljamo njihov razvojni put, tako i za bilo koju drugu poziciju je dobro imati izbor, ali ne treba gomilati igrače.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 27 dec 2017, 19:17

Nemojte sad Carassca kad je Coman potpisan i 'predodredjen' za nasljednika sedmice.
Po meni je prioritet desno krilo, ljevak koji zna sa loptom i koji nece ko Salah cekati (polu)kontru nego ce igrati i nazad, koji moze sa loptom proci igraca. Imali smo mi 'Salaha' u vidu Coste; isti potezi uvijek, brz a fudbalski ogranicen. Vec je prestar da se popravi (za razliku od Comana koji je pokazao napredak, ali odbranu mora popraviti, ne samo vracanje nazad nego i smisleno vracanje nazad :D).
Izgurati sezonu sa ovom ekipom, do kraja procijeniti sta sa Robberyjem i onda na ljeto dovesti desno krilo. Uz Gnabryja lijevo za ligu i Mullera desno, ma ima opcija kad su zdravi...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Bayern München

Post Postao/la miki_92 » 27 dec 2017, 19:26

anelbavarac je napisao/la:Carrasco iz Atletica, na prodaju.
Evo sanse za krimose da reaguju.
Uvijek je on na prodau, uplatis 100M i imas pravo pregovarati s njim

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 27 dec 2017, 19:29

Hej van Dijk placen oko 80 mil. eura. Pa sito ti ljubim sta je to!? Kakve se pare vrte u Eng. Sad samo tamo prodavati igrace :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Saurman
Postovi: 29500
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 27 dec 2017, 20:05

Daleko od realne vrijednosti kao i svaki transfer danas.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.