FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 13 jan 2018, 11:34

Vise je ovaj pokazao sinoc od Brandta :D
slika
Inace ne znam je li vam promakao ovaj detalj sa tekme :)

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 12:33

Brandta guraju vjerojatno neke menadžerske agencije,jer njegova ekspanzija u medijima i prodavanje njega kao nekog talenta nije potkovana ničime. Gnabry je talentiraniji igrač od njega .
Brandt je nešto na nivou Weisera, s tim da ovaj potonji može trčati kao konj i grliti cijelu desnu stranu 120 minuta pa tako izgleda korisniji od ovog
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 13 jan 2018, 12:41

Bayern sinoc na iskustvo; imam osjecaj da postajemo kao Milan nekad, ona 'stara' ekipa. :D Mada Bayern ima bolje ljude u Upravi i oni redovno vrse update igraca u ekipu i ne daju da odjednom pola i vise ekipe budu 'didovi'. Ali sam pristup ekipe i trenera...
Al' kako se raduju Uli i ekipa nakon gola Jamesa :ljubav: Kao mala djeca. I dalje imaju isti zar za Bayernom kao i na pocetku karijere u Klubu.

Brandt sinoc los, Bailey je bio bolji ali on meni nije nesto. Brandt ima tek 21 godinu i nije ovo 'the best of' od njega, normalno je da ima oscilacija u igri kroz sezonu. Po meni je bolje krilo od Gnabryja.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Jup
Postovi: 1095
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 13 jan 2018, 13:03

muhamedhulk je napisao/la:Bayern sinoc na iskustvo; imam osjecaj da postajemo kao Milan nekad, ona 'stara' ekipa. :D Mada Bayern ima bolje ljude u Upravi i oni redovno vrse update igraca u ekipu i ne daju da odjednom pola i vise ekipe budu 'didovi'. Ali sam pristup ekipe i trenera...
Al' kako se raduju Uli i ekipa nakon gola Jamesa :ljubav: Kao mala djeca. I dalje imaju isti zar za Bayernom kao i na pocetku karijere u Klubu.

Brandt sinoc los, Bailey je bio bolji ali on meni nije nesto. Brandt ima tek 21 godinu i nije ovo 'the best of' od njega, normalno je da ima oscilacija u igri kroz sezonu. Po meni je bolje krilo od Gnabryja.

Bajern je nesto posebno ,poseban klub,u koji kad se zaljubis volis ga do groba :ljepota: :ljepota: :salut:

naletih na ovo :hmmmmm:

nego momci ako salke danas uzijani mozemo def.sebi cestitati titulu
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Centre forward
Postovi: 6131
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 13 jan 2018, 13:53

Situacija sa Alabom mi se nikako ne svidja. Neki od momaka su to već spominjali. Vjerujem da se ni on ne sjeća kad je odigr'o perfektnu utakmicu.

Bojim se da su najbolje partije iza njega. Postoje igrači koji su u mladjim danima doživjeli zenit i onda drastičan pad. Igrači k'o što su Owen, Torres, Rooney, Nasri i sl. A postoje i oni koji su procvat doživjeli sa godinama, k'o što su Drogba, Diego Costa, pa onaj novi defanzivac Liverpoola itd. Pa Drogba je recimo stariji od Owena, ko bi rek'o.

Taman smo (valjda) riješili pitanje desnog beka, a po meni moramo sad i ovog drugog. Prije par godina sam mislio da će se od Alabe pravit' novi Ribery al' na kraju ništa od toga. Njega prekomandovat' u vezu, jer ovakav Alaba je čisti prosjek i sa njim nećemo moći puno toga.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Jup
Postovi: 1095
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 13 jan 2018, 14:29

Centre forward je napisao/la:Situacija sa Alabom mi se nikako ne svidja. Neki od momaka su to već spominjali. Vjerujem da se ni on ne sjeća kad je odigr'o perfektnu utakmicu.

Bojim se da su najbolje partije iza njega. Postoje igrači koji su u mladjim danima doživjeli zenit i onda drastičan pad. Igrači k'o što su Owen, Torres, Rooney, Nasri i sl. A postoje i oni koji su procvat doživjeli sa godinama, k'o što su Drogba, Diego Costa, pa onaj novi defanzivac Liverpoola itd. Pa Drogba je recimo stariji od Owena, ko bi rek'o.

Taman smo (valjda) riješili pitanje desnog beka, a po meni moramo sad i ovog drugog. Prije par godina sam mislio da će se od Alabe pravit' novi Ribery al' na kraju ništa od toga. Njega prekomandovat' u vezu, jer ovakav Alaba je čisti prosjek i sa njim nećemo moći puno toga.

Po meni ima tu puno faktora ,zasto je u zadnje vrijema,Alaba znacajno oscilatoran u zadnje dvije pa mozda i malo jace od dvije sezoene.


Prvo ,ono sto me nekako najvise kopka kod Alabe ,od cekga se nikako ne mogu otrgnuti ,jeste pomisao da je kod njega nekako doslo do nekog zasicenja def,ciji postepeni pocetak datira i pocinje iz sezone 14/15.Vjerovatno ima toga ,ali jednostavno ne moze reci bajernu NE ne mogu vise necu prodajte me jer bajern ga je stvorio,previse mu je dao da bi mu okreno ledja .

Drugo ,Ribery .Ribery sa osvojenom tripletom dozivljava svoj vrhunac kao i dobar dio momcadi te sezone ,nakon cega slijedi postepeni pad,igrac koje je savrseno korespondirao sa Alabom,jedan drugog su nadopunjavali,igrac koji ga je vjerovatno cinio bojim igracem nego sto jeste ,kazem mozda :hmmmmm: .Jedn.poklopilo se da su tip igraca koji savrseno jedna drugom odg.i kada su na high levelu, obojica ce samo u tom slucaju funkcionisati mocno, u suprotnom oscilacije jednog ili drugog nedaju pravi rezultat...


Trece razlog po meni je dolazak pepa i njegove eksperimentalne taktike ,eksp.sa pozcijima igraca,gdje je po meni alba najvise izgubio iako se pricalo kako je dobio ono sto je pred.sezona trazio i cemu je tezio a to je da igra sredinu ,vezu .On je igro sve od krila ,veznajaka beka ,stopera pod Pepom i cini mi se da je jedan po meni od glavnih razloga zasto alaba nije ono sto je bio na beku prije dolaska guardiole i andjelotija, i zasto je otupio na neki nacin ._Jednostavno ,nije imao tu neku konstantu kao za vrijeme Van gala ,Jupa u prvom mandatu kada je u pitanju ta full back pozicija .Kad tome dodas godine riberija i da je odavno poceo proces opadanja njegovih fizckih karakteristika sto su brzina ,izdrzljivost na visokom tempu ...itd koje su bile neophodne u snjihovoj saradnji fuziji ,ja sto zbog porveda ,sto ulaska u godine dobijes ovo sto imamo trenutno sada uzevsi u obzir sve gore navedeno
Pravda za Tyson Furya

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 jan 2018, 14:43

Alaba je sklon izlascima i provodima. Sa 20 godina je osvojio sve. Manji motiv igranja na beku. Nema više vrhunsko krilo kao što je imao prije. Mislim da se zasitio i sredine. Sve su to razlozi da/što je grohne žestoko. A uprava je prije godinu-dvije spominjala da Alabu izuzetno cijene i da bi to bio zadnji igrač kojeg bi prodali tako da on tu ostaje svakako, igrao dobro ili ne. Nego daj mu krilo, koje će dodatno trčati za njega i pokrivati par metara prostora, povlačiti igrače na sebe, pa bi vidjeli Alabu kako igra.

Kako igra Hamo, trenutno naš najbolji igrač. Još da malo sredi fitnes i glavu biće još bolji. Džaba, klasa je klasa, pare su pare. Treba iz ovog Reala kupovati ove što ne dobijaju priliku a očekuje se puno od njih.

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FranckRibery » 13 jan 2018, 15:29

dirkules je napisao/la:
FranckRibery je napisao/la:
dirkules je napisao/la:Ovaj Boa kad je s loptom samo neke duge..
Bolji je od ovog Sülea 300 puta
Po dosadasnjem dijelu sezone nije
Care ne zivi se od prethodnih utakmica. Svaka utakmica novi dokazivanje. Pogledaj kako Boa izblokira Vollanda kod suta a Süle mu bio blizi. To je samo jedna situacija ali ima ih jos takvih. Vidi se ko je bio svjetski prvak :kafa:

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 15:34

I ko će biti svjetski prvak :kafa:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FranckRibery » 13 jan 2018, 16:03

Barbarossa je napisao/la:I ko će biti svjetski prvak :kafa:
Hajde nam ti reci, prosvijetli nas :crazy:

Avatar
dirkules
Postovi: 4429
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 13 jan 2018, 16:06

@FranckRibery Naravno, pogotovo u ovakvoj konkurenciji za startnih 11. Isto tako vazi i za Bou, ne zivi se na staroj slavi, nek se ostavi malo instagrama :D volio bih da bude uz Hummelsa stub odbrane u jacim tekmama, sto ne sumnjam kod Jupa. Sule je mlad i jos ima prostora za napredak, do sada je bio odlican.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 13 jan 2018, 18:45

Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la miki_92 » 13 jan 2018, 21:59

Bayern i 60 miliona, ne ide :mrgreen:
Portuguese claims Bayern Munich keen on Gelson Martins, but they'll be up against Liverpool and Juventus.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Saurman
Postovi: 29490
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 13 jan 2018, 23:26

Proće dugo vremena dok Bayern opet počne kupovati u Portugalu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
harden
Postovi: 23513
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 13 jan 2018, 23:28

miki_92 je napisao/la:Bayern i 60 miliona, ne ide :mrgreen:
Portuguese claims Bayern Munich keen on Gelson Martins, but they'll be up against Liverpool and Juventus.
Ako nije Messi, ne vrijedi 60 miliona :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la miki_92 » 13 jan 2018, 23:50

harden je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:Bayern i 60 miliona, ne ide :mrgreen:
Portuguese claims Bayern Munich keen on Gelson Martins, but they'll be up against Liverpool and Juventus.
Ako nije Messi, ne vrijedi 60 miliona :mrgreen:
ima neka retardirana klauzula u njegovom ugovoru na ovu od 60m

ako je neko plati, Sporting ima pravo da doda 1.5m i onda se klauzula dize na 100m :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 14 jan 2018, 00:33

Ko je taj, mi samo domacr talente pravimo, nismo dzaba onolike centre gradili.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la miki_92 » 14 jan 2018, 00:46

sljivo je napisao/la:Ko je taj, mi samo domacr talente pravimo, nismo dzaba onolike centre gradili.
crnac s dredovim, ti su vam dragi :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
dirkules
Postovi: 4429
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 14 jan 2018, 13:06

Dio intervjua za Sky: Rummenigge: "I agreed with Uli that if a transfer of 80 to 100 million is needed to maintain the top quality of the squad, then we would jump in the water and do it. The market is the market and we don't make the rules"
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
effe_sa
Postovi: 7501
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 14 jan 2018, 13:10

Rummenigge je gostovao danas u emisiji kod popularnog i poznatog njemačkog voditelja Wontorre na SKY SPORT NEWS-u i ukratko neke bitne stavke od onog što je izjavio:

-Bayernova uprava, prije svega Uli i Rummenigge su skoncentrisani da nagovore Heynckesa da ostane još godinu dana, to je prvenstveni cilj što se tiče trenerskog pitanja;

- Nasljednik Juppa će svakako biti Nijemac, tako su odlučili;

- Tuchel je dobar trener i Kalle smatra da je on radio dobar posao u Dortmundu, ali kako dalje navodi tek će se eventualnom ozbiljnom razgovoru s Tuchelom ili drugim kandidatom posvetiti pažnja, ako se ne uspije nagovoriti Jupp da produži ugovor;

- Na Juppa se neće vršiti pritisak ali će se tražiti najpogodniji trenutak za ozbiljniji razgovor oko eventualnog produženja ugovora;

- O Hasenhüttlu se ne razmišlja trenutno;

-O produženju ugovora s Robbenom i Riberyjem će se još razmisliti....Obojica su zadužili klub, ali s obzirom na godine mora se racionalno razmisliti da li produženje ugovora ima smisla;

- Bayern će u određenom trenutku izdvojiti (morati) 80-100 miliona eura za jednog igrača;

-S Hoenessom je dugo godina u prijateljskim odnosima, žestokih rasprava je znalo biti, ali prijateljstvo nikada nije bilo narušeno. Uglavnom su opet saglasni po pitanju zajedničke strategije;

- Sumu od 220 miliona eura koja je izdvojena za Neymara trenutno samo mogu izdvojiti PSG i Man. City, zahvaljujući šeicima, ta suma je previsoka i za jedan Real, PSG koristi trikove da zaobiće FFP i tu me treba stati u kraj....Za sada je granica na tih 220 miliona postavljena i teško da će se određeno vrijeme ta granica podići.

- Barca je ogromne investicije kao što je npr slučaj Coutinho, napravila velikim dijelom zahvaljujući i novcu od Neymara, jer ni Barca ne može napraviti toliko ogromne transfere kao što je učinio PSG, jer nema u svojoj pozadini šeika.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.