FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 08 apr 2018, 03:07

Nagelsman mora prvo da se dokaze pa da peruzme Bayerna,bayern nije tim koji moze dozvoliti sebi rizik kockanja sa trenerima.Napravili su izlete za Pepom i Anchelotijem vidjelo se da je to bio pilovican uspjeh silazak sa " konja na magarca" sto bi se reklo.Slazem se za Oliverom Khanom da nam treba trener koji ima stav,koji njeguje disciplinu i pozrtvovanost.Bogdo da mozemo Kloppa lapiti al tesko je to izvodivo.A ove neke replike Pepuna bi bile totalno promasena investicija i igranja corabake.
VOLIM BAYERN

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 08 apr 2018, 03:18

Svaki trener je igranje corobake, nema tu garancije za uspjeh.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 08 apr 2018, 03:39

harden je napisao/la:Svaki trener je igranje corobake, nema tu garancije za uspjeh.
Naravno upravu si.Ali smatram da je Nagelsman jos mali za bayerna tj da je on previse eksperiment za sada. Profili trenera kao sto je naprimjer Zidane bi bio po meni dosta efektivniji u Bayernu nego li neke kopije Pepa tj sto kopiraju Pepovu viziju nogometa.
Pep je dobar trener sa minusima sto je normalno ko ih nema.Ne bi me cudilo da se Pep ponovo vrne u Bayern i da dovrsi pricu osvajanjem LP.Cak ne bi imao nista protiv ukoliko bi nastavio kao u zadnjoj sezoni gdje su ozljede bile uzrok najvecih uspjeha.Ali ovo su samo nagadjanja i malo je vjerovatno jer Bayern nece niti moze da mu da na raspolaganje 500 miliona pa da ovaj slaze momcad.
Trener ce se uskoro objaviti i mislim da to nece biti niko ko ce tu biti na duge staze jer trziste trenutno je takvo da su renomirana imena zauzeta.Bojim se nakon ove sezone da Bayern upada u jednu krizu sto se tice trenera a to za sobom vuce i rezultatsku krizu.
VOLIM BAYERN

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 08 apr 2018, 04:16

isakovich je napisao/la:
harden je napisao/la:Svaki trener je igranje corobake, nema tu garancije za uspjeh.
Naravno upravu si.Ali smatram da je Nagelsman jos mali za bayerna tj da je on previse eksperiment za sada. Profili trenera kao sto je naprimjer Zidane bi bio po meni dosta efektivniji u Bayernu nego li neke kopije Pepa tj sto kopiraju Pepovu viziju nogometa.
Pep je dobar trener sa minusima sto je normalno ko ih nema.Ne bi me cudilo da se Pep ponovo vrne u Bayern i da dovrsi pricu osvajanjem LP.Cak ne bi imao nista protiv ukoliko bi nastavio kao u zadnjoj sezoni gdje su ozljede bile uzrok najvecih uspjeha.Ali ovo su samo nagadjanja i malo je vjerovatno jer Bayern nece niti moze da mu da na raspolaganje 500 miliona pa da ovaj slaze momcad.
Trener ce se uskoro objaviti i mislim da to nece biti niko ko ce tu biti na duge staze jer trziste trenutno je takvo da su renomirana imena zauzeta.Bojim se nakon ove sezone da Bayern upada u jednu krizu sto se tice trenera a to za sobom vuce i rezultatsku krizu.
Jel moguce da si ovo napisao :mrgreen:
Pep u Cityu trosi velike pare jer moze i jer su oni njega cekali da odradi smjenu generacija. Kod Bayerna to nije toliko problem.

Takvi treneri ( poput Zidanea ) su efektivniji jer takav nogomet bolje prolazi u LP, a Bayern BL svakako uzima. Pozicioni nogomet je takav da kad pogrijesis pas i los pressing odradis, primas gol. Za cas ispadnes iz LP, dzaba sto je dvomec.

Ako se do ljeta ne rijesi nista, pretpostavljam da ce Allegri biti slobodan. Ja ne bih iskljucio ni njega kao mogucnost, iako se meni licno ne svidja. On je dokazan ako nista, Nagelsmann je jos zelen. Kako god, teska situacija jer kao sto si i sam rekao, nema bas nekog izbora sto se tice trenera.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BenjooJutub » 08 apr 2018, 14:51

Ja bi Lahma za trenera, pa kud puklo da puklo. Najpametniji igrač kojeg sam imao priliku gledati. :D

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 08 apr 2018, 18:16

Scholl je napisao/la:slika
Bem li ga, da se mogu podmladit nekih 10-ak godina :cry:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 08 apr 2018, 20:29

Tom Starke at Bayern:

- Matches played (12)
- Trophies won (15)
:rol:
James has directly involved in 11 goal in last 7 games (Goals 4 & Assists 7)
:bow:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 08 apr 2018, 22:12

a coman? sa 21 godinom ima 14 trofeja u tri drzave. :kralj:
ps. i jedno drugo mjesto sa fra na em16. :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 08 apr 2018, 22:15

muhamedhulk je napisao/la:a coman? sa 21 godinom ima 14 trofeja u tri drzave. :kralj:
Ako se ne varam, svake sezone je osvajao ligašku titulu otkad igra seniorski nogomet. :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 08 apr 2018, 22:42

Dakle, Nagelsmann. Ispada forsirano jer su oni željeni nedostupni (Heynckess, Tuhlavi, Hassenhüttl), a od domaćih baš i nema neki izbor. Biće ludo zabavno vidjet kako će se nosit sa Robbenom i pogotovo Riberyjem. A biće zanimljivi i vaši nastupi u CL nagodinu (bundes je siguran, mogu vam odmah čestitati na tituli 18/19).

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 09 apr 2018, 01:01

ledar je napisao/la:Dakle, Nagelsmann. Ispada forsirano jer su oni željeni nedostupni (Heynckess, Tuhlavi, Hassenhüttl), a od domaćih baš i nema neki izbor. Biće ludo zabavno vidjet kako će se nosit sa Robbenom i pogotovo Riberyjem. A biće zanimljivi i vaši nastupi u CL nagodinu (bundes je siguran, mogu vam odmah čestitati na tituli 18/19).
Ne žuri s čestitkom.... :D Ako pogledamo da je Carlo ove sezone skoro prokockao titulu u BuLi (dobio je otkaz, ali bilo je tada -5), a prošle sezone je dosta suvereno osvojio, onda bi neki neiskusni trener mogao imati problema i u BuLi. Pošto su se neki top klubovi tražili i dosta olakšali Bayernu osvajanje titule, naredne sezone bi situacija mogla biti drugačija. Neki su sigurni da Bayern može BuLi osvajati i narednih 5-6 godina bez problema (prvi sam koji smatram da se dosta stvari dobro radi i da izuzev možda malo spetljanosti u potrazi novog trenera, nema mnogo mjesta kritici na račun uprave), ali ipak uz par faktora već bi naredne sezone moglo postati prvenstvo uzbudljivo, bar uzbudljivije u odnosu na ovu sezonu. Veliki korak je Bayern ispred, ali konkurencija malo da poradi na konstantnosti, moglo bi to biti drugačije. Najviše mislim zavisi od toga šta će se na ljeto dešavati sa Dortmundom i Leipzigom... ;)

A Heynckes svakako ostavlja funkcionalan , fleksibilan tim, koji je navikao na prilagođavanja. Navikli su igrati i s loptom i bez nje, pa tako da novi trener s jednim mudrim pristupom može nastaviti kontinuitet dobrih rezultata, ali treba imati tu Juppovu mudrost u odnosu sa zvijezdama. Treba znati biti takav moderator.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 09 apr 2018, 01:20

Julian je mac s dvije ostrice. Naravno jos nije zvanicno, ali je veoma izvjesno. Iskustvo mu ne ide u prilog, ali od dosutpnih opcija trenutno je on najbolja. Ne bih rekao da je s njim i Bundesliga zagarantirana, a tu su i potencijalni problemi s autoritetom. Najbolje bi bilo raskrstiti sa Robberyem, te tako omoguciti treneru neometano sprovodjenje zamisli. Kako god, ne treba imati previsoka ocekivanja, a nadam se da ce se, ukoliko bude doveden, raditi na zajednickoj strategiji i da ce biti podareno dovoljno vremena da se i ona sprovede. Treba ga osloboditi pritiska (onoliko koliko je to moguce) i pruziti mu podrsku.

Kako god, tesko da ce iko Juppovim putem krenuti i da ce biti podjednako uspjesan, barem dogledno. To je trener koji najbolje odgovara ovome klubu, a takvog drugog, barem zasada, nema.
Spamm

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 09 apr 2018, 08:20

Platna lista 17/18 (bruto):

Lewa 17 mil, Robben/Ribery, Coman 12.5, Muller, Neuer, Vidal 12 mil, Alaba, Boateng 10.5, Hummels 10, Thiago, James, Javi 8.5, Tolisso, Kimmich 7.5, ostalo sića.

Vjerovatno će se Jamesu čekati zadnji dana da se otkupi, zbog ove plate, ta nova će ići visoko.

Vidal će se vjerovatno prodati, klub mu neće dati više od 10 sigurno a on može naći nekoga ko će mu dati. Sad kad ovako uporediš Thiago, James i Javi imaju baš malu platu.

Gledam i druge klubove, Bayern baš ne štedi na plate, nema nekih giga-mega ali su sve dobre. To mi se sviđa. A npr. Mančester, Alexis, Lukaku, De Gea I Pogba imaju po od 15 do 20 mil a ostali igraju za kikiriki u odnosu na njih.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 09 apr 2018, 09:31

Nagelsmann :njanjanja: :thumbup:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la oldtown1990 » 09 apr 2018, 09:56

Pozdrav ljudi.. Ima li slucajno neko da je u skorije vrijeme isao na utakmicu Bayerna u Minhenu? Zanima me kako doci do karti a da pri tome ne moram postati clan kluba? Hvala

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 09 apr 2018, 10:08

Ko god da dodje kao trener mislim da se puno toga neće ni promjeniti. Bl je gotovo prije početka a za nešto više u LP potrebna je konkurencija u domaćem prvenstvu. Ako ćeš drkati pola godine i onda u par dana pokušati dići nivo za LP nema od toga ništa, to nije moguće. Uvjeren sam da nam je zadnja dva puta upravo bilo to ono što je falilo, taj jedan milimetar koncentracije i forme.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 09 apr 2018, 14:35

Gnabry i jučer dao gol još jedan odličan, mislim da zaslužuje da bude u ekipi naredne sezone

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Barbarossa » 09 apr 2018, 15:51

Bayern@heart je napisao/la:Gnabry i jučer dao gol još jedan odličan, mislim da zaslužuje da bude u ekipi naredne sezone
fali oskudno takvo jedno krilo mikropoteza i Bayernu i Elfu koje ima muda za dribling, čak ni Sane nije to. Nema veze što ćeš pet od 10 puta ne proći ,ali barem pokušavaš.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 09 apr 2018, 18:57

oldtown1990 je napisao/la:Pozdrav ljudi.. Ima li slucajno neko da je u skorije vrijeme isao na utakmicu Bayerna u Minhenu? Zanima me kako doci do karti a da pri tome ne moram postati clan kluba? Hvala
Ebay
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 09 apr 2018, 20:06

Ma licno ne vjerujem da bi Nagelsmann i u Münchenu igrao sa 3 pozadi i jos onda sa bekovima i krilima. Sredina je tu prazna sa samo dva igraca. Mada kad bi krila bili James i Müller...
Ali te spekulacije za kasnije. :D
Za nesto vise od 48h ide utakmica! Jedva cekam da vidim kako ce ekipa reagovati. Meni se cinilo da za vikend kao i da nije osvojena titula, nego onako, jos jedna pobjeda u nizu.
Mislim da svi grizu za LP, za trenera i Robberyja. Pa da mogu u penziju kao :kralj:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.