FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 07 jun 2018, 14:59

leorey je napisao/la:Ma jel moguce da Bayern hoce Dignea i 50M za Thiaga? Recite da nije istina. Pa na kojim drogama je vasa uprava? Nasa je na finim, ali ako ovo urade, e onda fkt ne znam.

Zadrzite staklenog Thiaga, ko Boga vas molim.
Istina, ne može se mjeriti sa Andre Gomesom i Paulinhom a oni su tu za 35 miliona, lako nađete još kojeg takvog.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 07 jun 2018, 15:55

leorey je napisao/la:Ma jel moguce da Bayern hoce Dignea i 50M za Thiaga?
Nije. To je ono što nudi barca. Bayern hoće keš i to ravno 80 miliona.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 07 jun 2018, 17:50

ledar je napisao/la:Ribery je bio rigao vatru kad ga niste pustili, pa kad se on onako mahnit uspio smirit gdje neće Lewat. Pa oni su profesionalci, bojkoti i opstrukcije su isključeni jer im se samo mogu obiti o glavu. Kad bi to radili vrata svih boljih klubova bila bi im zatvorena, jer ko u svojim redovima želi skandal igrača koji će mu rasturit momčad. Tu se prije svega radi o parama a kod 95% igrača, bez obzira na veličinu kluba, igra prvo novac. Druga stvar je opet novac, a na trećem mjestu je uspjeh u karijeri. Znam da neki naivno misle "pa imaju oni i previše novaca, nije im to toliko važno", ali je upravo suprotno, što se lagodnije/luksuznije živi to treba više para.
svi igraci danas rade bojkote ,to je upalilo i coutinhu i dmebeleu i aubameyangu .Cesto igraci budu savjetovani od svojih agenata ili klubova s kojima imaju usmeni dogovor da se ponasaju kao debili.
Situacija je jasna ,ako je lewa oducio otici on ce otici ,nezadovljan igrac je tempirana bomba i on je vec i do sad znao raditi probleme u ekipi bilo izvan terena bilo na treningu.Uhvatio je neke godine i moze se uzeti dobar novac .

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 07 jun 2018, 17:54

Bundesliga je napisao/la:Nije ovdje uopšte toliko ni bitno to što Lewandowski želi da ide, već što ga uprava predstavlja kao nekog ko je nezamjenjiv a daleko je od toga. Prodaš ga za jedno 120 ili više miliona i dovedeš sebi igrača za više pozicija a ne samo njegovu. Zakazao je u svakoj bitnijoj utakmici i ne znam čemu to inaćenje? Neka ide, sa par pojačanja bolje bi izgledali bez njega, ubijeđen sam u to. Ostavio bih Thiaga jer ova druga utakmica protiv Reala može biti njegova prekretnica. Tu utakmicu je maestralno odradio i samo treba raditi na konstanti.
koga bi ti doveo da nan zamjeni lewu 1kroz 1 da nije preko 60-70 miliona.To i jest najveci problem

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 07 jun 2018, 19:24

Prvo treba kupiti Warnera ili nekog, a onda tek odraditi prodaju Lewe da nam se ne bi dogodilo da nas zele iscjedit kao Barcu kad su znali koliko para ima od Neymara.

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la edo07 » 07 jun 2018, 22:28

Renato Sanches ostaje u Bayernu...odbijena mogucnost pozajmice u Benficu...po meni odlicna odluka...momak je zasluzio jos jednu sansu...sto najvjerovatnije znaci da Vidal gotovo sigurno napusta Bayern

Avatar
coelho41
Postovi: 12479
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 07 jun 2018, 23:20

edo07 je napisao/la:Renato Sanches ostaje u Bayernu...odbijena mogucnost pozajmice u Benficu...po meni odlicna odluka...momak je zasluzio jos jednu sansu...sto najvjerovatnije znaci da Vidal gotovo sigurno napusta Bayern
Ako je Renato Sanches zaslužio još jednu šansu u Bayernu, onda nije ni za mene sve izgubljeno i ja sam kod Boga zaslužio još jednu šansu, nakon svih grijeha, alkohola i psovki.

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la edo07 » 07 jun 2018, 23:24

coelho41 je napisao/la:
edo07 je napisao/la:Renato Sanches ostaje u Bayernu...odbijena mogucnost pozajmice u Benficu...po meni odlicna odluka...momak je zasluzio jos jednu sansu...sto najvjerovatnije znaci da Vidal gotovo sigurno napusta Bayern
Ako je Renato Sanches zaslužio još jednu šansu u Bayernu, onda nije ni za mene sve izgubljeno i ja sam kod Boga zaslužio još jednu šansu, nakon svih grijeha, alkohola i psovki.
Pa kad je Mario Gotze dobio bezbroj sansi onda ne vidim razlog zasto ovaj momak ne bi dobio drugu priliku...a ti kod Boga imas bezbroj sansi da se iskupis za svoje grijehe :tralala: :tralala:

Avatar
coelho41
Postovi: 12479
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 07 jun 2018, 23:26

edo07 je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:
edo07 je napisao/la:Renato Sanches ostaje u Bayernu...odbijena mogucnost pozajmice u Benficu...po meni odlicna odluka...momak je zasluzio jos jednu sansu...sto najvjerovatnije znaci da Vidal gotovo sigurno napusta Bayern
Ako je Renato Sanches zaslužio još jednu šansu u Bayernu, onda nije ni za mene sve izgubljeno i ja sam kod Boga zaslužio još jednu šansu, nakon svih grijeha, alkohola i psovki.
Pa kad je Mario Gotze dobio bezbroj sansi onda ne vidim razlog zasto ovaj momak ne bi dobio drugu priliku...a ti kod Boga imas bezbroj sansi da se iskupis za svoje grijehe :tralala: :tralala:
amin brate moj da Allah ukabuli moje dove, pa da prodamo Lewu za 150mil i da Renato ne zaigra u prvoj postavi

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 08 jun 2018, 01:08

schickeria je napisao/la: svi igraci danas rade bojkote ,to je upalilo i coutinhu i dmebeleu i aubameyangu .Cesto igraci budu savjetovani od svojih agenata ili klubova s kojima imaju usmeni dogovor da se ponasaju kao debili.
Situacija je jasna ,ako je lewa oducio otici on ce otici ,nezadovljan igrac je tempirana bomba i on je vec i do sad znao raditi probleme u ekipi bilo izvan terena bilo na treningu.Uhvatio je neke godine i moze se uzeti dobar novac .
Rade se problemi tamo gdje je slaba uprava. Nisam primijetio da su vas, real, barcu ili manchester bojkotirali, ako su i pokušali loše su se proveli. Možda Lewat i je bomba ali brzo će ga uli i rumeni demontirat. Naravno da se svako može zamijenit, morate samo naći nekog da vam u 195 utakmica ubaci 150 golova, tj. da ima 0,77 po utakmici. Ili tu negdje.

Ako zanemarimo Messija, CR-a i Neymara, u toj klasi su još Salah, Kane, Aguerro i Suarez. Salah i Kane po tm-u vrijede 150 milki, a Aguerro i Suarez su nominalno jeftiniji ali realno jako teško dostupni.
Ostali u toj kategoriji su slabiji (a neki i na izmaku): Cavani (0,69 golova po utakmici), Icardi (0,59 golova), Griezmann (0,53 golova), Dybala (0,48 golova)...

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 jun 2018, 01:15

Kad moze Muller igrat moze I Sanches dobit jos jednu sansu :mrgreen:

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 08 jun 2018, 17:18

ledar je napisao/la:
schickeria je napisao/la: svi igraci danas rade bojkote ,to je upalilo i coutinhu i dmebeleu i aubameyangu .Cesto igraci budu savjetovani od svojih agenata ili klubova s kojima imaju usmeni dogovor da se ponasaju kao debili.
Situacija je jasna ,ako je lewa oducio otici on ce otici ,nezadovljan igrac je tempirana bomba i on je vec i do sad znao raditi probleme u ekipi bilo izvan terena bilo na treningu.Uhvatio je neke godine i moze se uzeti dobar novac .
Rade se problemi tamo gdje je slaba uprava. Nisam primijetio da su vas, real, barcu ili manchester bojkotirali, ako su i pokušali loše su se proveli. Možda Lewat i je bomba ali brzo će ga uli i rumeni demontirat. Naravno da se svako može zamijenit, morate samo naći nekog da vam u 195 utakmica ubaci 150 golova, tj. da ima 0,77 po utakmici. Ili tu negdje.

Ako zanemarimo Messija, CR-a i Neymara, u toj klasi su još Salah, Kane, Aguerro i Suarez. Salah i Kane po tm-u vrijede 150 milki, a Aguerro i Suarez su nominalno jeftiniji ali realno jako teško dostupni.
Ostali u toj kategoriji su slabiji (a neki i na izmaku): Cavani (0,69 golova po utakmici), Icardi (0,59 golova), Griezmann (0,53 golova), Dybala (0,48 golova)...
kako ne ,nisteroy i becham su izludili united dok ih nije pustio kao i ronaldo.Nas je ballack pojeo .Iz barcelone i reala nitko i ne zeli otici

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 09 jun 2018, 09:03

citam pojedini bi lewu prodali za 60-70 miliona , pa koga mozete dovesti za te pare da bi bio neka zamjena lewi
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dex » 09 jun 2018, 09:30

schickeria je napisao/la:
ledar je napisao/la:
schickeria je napisao/la: svi igraci danas rade bojkote ,to je upalilo i coutinhu i dmebeleu i aubameyangu .Cesto igraci budu savjetovani od svojih agenata ili klubova s kojima imaju usmeni dogovor da se ponasaju kao debili.
Situacija je jasna ,ako je lewa oducio otici on ce otici ,nezadovljan igrac je tempirana bomba i on je vec i do sad znao raditi probleme u ekipi bilo izvan terena bilo na treningu.Uhvatio je neke godine i moze se uzeti dobar novac .
Rade se problemi tamo gdje je slaba uprava. Nisam primijetio da su vas, real, barcu ili manchester bojkotirali, ako su i pokušali loše su se proveli. Možda Lewat i je bomba ali brzo će ga uli i rumeni demontirat. Naravno da se svako može zamijenit, morate samo naći nekog da vam u 195 utakmica ubaci 150 golova, tj. da ima 0,77 po utakmici. Ili tu negdje.

Ako zanemarimo Messija, CR-a i Neymara, u toj klasi su još Salah, Kane, Aguerro i Suarez. Salah i Kane po tm-u vrijede 150 milki, a Aguerro i Suarez su nominalno jeftiniji ali realno jako teško dostupni.
Ostali u toj kategoriji su slabiji (a neki i na izmaku): Cavani (0,69 golova po utakmici), Icardi (0,59 golova), Griezmann (0,53 golova), Dybala (0,48 golova)...
kako ne ,nisteroy i becham su izludili united dok ih nije pustio kao i ronaldo.Nas je ballack pojeo .Iz barcelone i reala nitko i ne zeli otici
Baš i nisu napatili, otjerani od strane Fergusona
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 09 jun 2018, 11:35

Auslosung DFB-Pokal: Bayern gegen Drochtersen/Assel (Regionalliga Nord).
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 09 jun 2018, 18:05

Dakle Pepoljupci, vi ste znali i 100 puta ste pisali da Gotzeova loša forma u Bayernu nije imala veze sa Pepom.

E pa sad vas Gotze lagano demantira:

https://www.tz.de/sport/fc-bayern/fc-ba ... 38291.html

Dolje u tekstu piše i što je Sammer rekao na tu temu.

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 09 jun 2018, 18:17

sljivo je napisao/la:Al zato su drugi bili na nivou, u pizdumaterinu. Osim Neuera i Robbena sve ostale možeš zajedno sa Thiagom, čak i niže. A sa povredama možeš i njih skupa. Thiago je prošle godine bio najbolje ocijenjeni Bayernov igrač, sve ukupno radi u svim smjerovima, i jedna od boljih sezona nekog igrača u Evropi. Odigrao je neke odlične tekme u LP, kao i ove godine protiv PO fazi, kao i ovu zadnju protiv Reala, prvu nije ni bio opcija, ali eto nek on ne valja, drugi su bolji.
Majstore, upravo je problem što ne možeš realno sagledati stvari.

Gledaš samo ono što tebi odgovara, ne prihvaćaš ništa što se kaže protiv Pepa Guardiole ili Thiaga i ostalih koje obožavaš.

Nemam ništa protiv da nekoga toliko obožavaš ali pokušaj onda biti realan.
sljivo je napisao/la:Ja se ne bih igrao snagatora, prodao bih ga i kupio Icardija ili Dybalu + Werner. Ako je tražio transfer nije to više to. Ako mu se ne udovolji ko zna kakav će odnos imati prema klubu i nikad ne znaš kad će taj neki crv razočaranja početi da mu igra po glavi. To klub ovog ranga ne smije dozvoliti. Za igrača tako bitne pozicije to je rizik. Ono što ide u korist Bayerna je to da on izgleda hoće samo u Real (i nigdje drugo) i ako ne dobije pozivnicu od druge strane moglo bi od sve ove drame da bude obično ništa.
Hajde da ti ne kontriram non stop, što mi svakako nije namjera iako tako ispada, evo ovdje se slažemo.

Lewa je zakazao dosta puta i treba uzeti novce za njega i napraviti ovo što si napisao. Samo mi izgleda da on želi jedino u Real a nešto se smirilo u zadnje vrijeme što se toga tiče.

Ovdje uprava radi dobar posao kad kažu da ga ne žele prodati ispod 200. Mislim da se ovdje može uzeti dobrih 120 za Lewu i kad bi netko to ponudio, uprava bi trebala to prihvatiti i proslijediti odmah za zamjenu kao što su Icardi, Werner, Dybala i slični.

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 09 jun 2018, 19:00

Ja obozavam Bayern i ne obozavam svapsko zato sto je Bayern otamo, to je sva razlika izmedju mene i vas koji tako mislite. Pep je generalno plus za Bayern, Thiago isto tako ako se nece niko dovoditi drugi I zato ih obozavam.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 09 jun 2018, 21:55

Dex je napisao/la:
schickeria je napisao/la:
kako ne ,nisteroy i becham su izludili united dok ih nije pustio kao i ronaldo.Nas je ballack pojeo .Iz barcelone i reala nitko i ne zeli otici
Baš i nisu napatili, otjerani od strane Fergusona
To sam i ja htio reći, opstrukcija je bila od strane kluba/trenera a ne igrača, van Nistelrooy je u zadnjoj sezoni skoro pola utakmica prosjedio na klupi (bilo je i trzavica sa CR-om). Isto tako, ne vidim da bi Ballack uopće imao razloga za bojkot, pa on je uredno odradio cijeli ugovor do kraja i onda otišao kao slobodan igrač jer se bio zasitio bundesa.
Isto kao što je Figo npr. otišao iz barce u real bez ikakvog bojkota, štrajka ili neprimjerenog ponašanja, jednostavno je aktivirao AK. Druga je stvar što su to neki navijači teško podnijeli ali to nema veze sa neprofesionalnim ponašanjem igrača.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 10 jun 2018, 13:43

ledar je napisao/la:
Rade se problemi tamo gdje je slaba uprava. Nisam primijetio da su vas, real, barcu ili manchester bojkotirali, ako su i pokušali loše su se proveli. Možda Lewat i je bomba ali brzo će ga uli i rumeni demontirat.
ledar je napisao/la: To sam i ja htio reći, opstrukcija je bila od strane kluba/trenera a ne igrača, van Nistelrooy je u zadnjoj sezoni skoro pola utakmica prosjedio na klupi (bilo je i trzavica sa CR-om). Isto tako, ne vidim da bi Ballack uopće imao razloga za bojkot, pa on je uredno odradio cijeli ugovor do kraja i onda otišao kao slobodan igrač jer se bio zasitio bundesa.
Isto kao što je Figo npr. otišao iz barce u real bez ikakvog bojkota, štrajka ili neprimjerenog ponašanja, jednostavno je aktivirao AK. Druga je stvar što su to neki navijači teško podnijeli ali to nema veze sa neprofesionalnim ponašanjem igrača.
Ovdje si sve rekao što se treba reći za ovu temu i u potpunosti se slažem po ovom pitanju s tobom. Otprilike sam slično i govorio o ovoj temi. Tako da niti Lewa , niti bilo koji drugi igrač može praviti neke bojkote u Bayernu, kao što to igrači skoro nemoguće da mogu raditi u gore isto navedenim klubovima.

A kod Ballacka bi dodao, da je svakako tada bilo presudno što je u Chelseaju dobio mnogo veću platu nego u Bayernu. Tadašnje plate u Bayernu (koje jesu bile dobre) su daleko ispod ovih plata koje danas Bayern daje svojim igračima. Bayern je tada na ugovore izdvajao manje i sigurno je bilo i 10-tak ako ne i više klubova koji su davali značajnije veće plate. A u trenutku kada nas je Ballack napustio, tada je Bayernov domet otprilike bio četvrtfinale, tako da je on u Chelseau vidio i bolju sportsku perspektivu.

Nekada on i nepravedeno bude osuđen i ovdje od strane nekih navijača, koji kažu: "Šta će on među legendama na dodjeli titule?", ali on je uvijek ostao u korektnim odnosima s klubom, a i tada je ugovor odradio do kraja, skroz profesionalno i s maksimum zalaganja. E sada da nije stekao neki status Kahna, Scholla, Schweinija ili dvojice Mullera, Franza i ostalih, to je naravno drugi par cipela. Ali u svakom slučaju nije sada neko ni ko treba biti omražen. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.