FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 19 jul 2018, 17:17

Bundesliga je napisao/la:Kakvom polufinalu, osmina finala puna kapa.
"Nažalost", u ovakvoj konkurenciji smo i u ovom sastavu sa Nikom, top5 ekipa. Inače, mislim da bismo se preporodili kad bi izletili u grupi, ali od toga nema ništa. Novo polufinale je tu, minimum.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
coelho41
Postovi: 12678
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 19 jul 2018, 18:05

Ako osvojimo Bundesku radovat će se samo Niko, Robert i Gnabry

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 19 jul 2018, 18:11

Vise ce se slaviti ako je ne osvojimo.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 19 jul 2018, 18:21

sljivo je napisao/la:Vise ce se slaviti ako je ne osvojimo.
:lol:

Bar da hoce sezona biti zanimljiva. Znamo da Ligu prvaka ne mozemo uzeti, daj onda neizvjesnu sampionsku trku, ili drugim rijecima: da maksimalno podbacimo.
Spamm

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 jul 2018, 18:45

sta ovo mediji prenose da je (ramadani) agent rebica u munchenu danas/sutra? :lol: sta to spremamo drva za zimu? :mrgreen:
pozitivna stvar je sto barca hoce thiaga. valjda bayern trazi 70m eura. :kafa:
edit: nek' daju 60 i neka ga vode...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la cavendish » 19 jul 2018, 19:03

Još kad nam ga Fali R uvali za 50 milki. Hajd da je barem klasično krilo imalo bi neke logike ovako samo gomilaju igrače koji realno nemaju kvalitet za LP. Nažalost vremena kada smo mogli dovesti KdB, Salah, Sanea za 40-50 miliona su davno prošla. Danas za igrača tipa Rebic treba iskesirati 50 miliona i onda naša uprava naglaba da li treba dati 100 miliona za igrača. Ne treba gospodo ali ne treba očekivati da budemo konkurentni u LP.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6146
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 19 jul 2018, 19:08

Nije valjda da će ovaj potpisat'. A, daj. :facepalm:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 19 jul 2018, 19:10

Neka bar ovih trkača naprijed a ne da mi Ribery umre nakon 15 minuta.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 jul 2018, 19:13

Coman, Ribery, Gnabry su lijevo. Robben sam desno. Ako se treba neko ganjati onda je to neki ljevak. Krilo.
Bojim se da ne bude da nema krila vise...nek' se Niko šteli u 343 sa krilima. :kafa: Mada su to neke moje zamisli koje su preofanzivne za balkanski mentalitet. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 19 jul 2018, 19:17

Ne vjerujem da ce dati velike novce za njega, pa nisu za KdB-a ili Sanea htjeli ici daleko a da idu za Rebica. "Daleko" znaci premasiti rekordni iznos, a jos kad uzmes u obzir na kojem su levelu ovi tad bili i na kojem je Rebic, bez obzira sto bi se za njih dalo malo vise novca od 50 miliona, dodje se na isto. I ako se bude dovodio dovest ce se do 30 miliona, jer uprava ne daje olahko novce, pogotovo ne za prosjecne nenjemacke igrace.
Spamm

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 19 jul 2018, 19:24

sljivo je napisao/la:Nece on svakako doci, isteklo ili ne, da nas zanima sad bi ga ganjali, ne mozes pustiti nekome kome nije problem skrsit velike pare jos godinu dana vremena ili njemu da jos bolje izvaga da gdje bi isao.
handgeld ,to smo radili sa svima koje smo doveli besplatno

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 19 jul 2018, 19:29

sumnjam u transfer rebica ,imamo cetri krilna igraca i dva napadaca tako da je sve popunjeno.
Moji favoriti su kad dogodine ode robbery da dodu bailey i pulisic.Imaju i mladost i predispozicije da dugo godina nose ovi klub.Uz mlade gnabrya i comana rjesili bi tu pozciju do 2025 takorekuc....
Ova sezona je pokazala da nama ne treba puno da bi bili prvaci europe ,imamo sasvim konkurentnu momcad i samo je bitno da nas ozljede zaobiđu ali to je vec malo teza prica kod nas.Real madrid koji je trostruki prvak europe se uz ogroman sudacki poguranac jedva provukao i strepio zadnjih 20 minuta usred madrida.
Bundesligu mozemo pokoriti bez problema iako ocekujem tvrđi bvb i rb da nas tjeraju na maksimalnu koncetraciju

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 jul 2018, 19:30

Taj bonus je normalna stvar kad je free transfer. Pa tako nasa liga funkcionise - od potpisivanja ugovora svako malo. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 19 jul 2018, 19:57

Real Madrid je kad je bilo najteže pogurao individualni kvalitet, prvo golman pa onda bek, pa napadač. Moraš imati sve da bi osvojio i pustite se te priče da nema veze ko je trener i da ne ma veze ko igra. Ima. Real je pokazao. Imali smo igrača na 9 koji je odvlačio njihove štopere i to je jedan od zadataka napadača da bi krilima dao prostora što su dobili, pogotovo Riberi koji je ofulo kamaru prilika. Sa igračem te historije povreda i godina ne možeš očekivati niti tražiti ništa više. Da smo imali nekoga u boljoj formi, da je spakovo jednu loptu pitao bih te kakva bi se igra igrala. A da ne govorimo o našem golmanu. To je bila razlika a ne sudija ili tim ili nešto. A što je najgore opet se na te igrače klub uzda i opet će flopati kad bude stani pani (ne zbog klase već godina i povreda). I onda čekaj nekog džaba a mi navijači godine izgubismo u nekim nerealnim nadama koje su se svele na puko bacanje kockica.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 19 jul 2018, 20:40

sljivo je napisao/la:Real Madrid je kad je bilo najteže pogurao individualni kvalitet, prvo golman pa onda bek, pa napadač. Moraš imati sve da bi osvojio i pustite se te priče da nema veze ko je trener i da ne ma veze ko igra. Ima. Real je pokazao. Imali smo igrača na 9 koji je odvlačio njihove štopere i to je jedan od zadataka napadača da bi krilima dao prostora što su dobili, pogotovo Riberi koji je ofulo kamaru prilika. Sa igračem te historije povreda i godina ne možeš očekivati niti tražiti ništa više. Da smo imali nekoga u boljoj formi, da je spakovo jednu loptu pitao bih te kakva bi se igra igrala. A da ne govorimo o našem golmanu. To je bila razlika a ne sudija ili tim ili nešto. A što je najgore opet se na te igrače klub uzda i opet će flopati kad bude stani pani (ne zbog klase već godina i povreda). I onda čekaj nekog džaba a mi navijači godine izgubismo u nekim nerealnim nadama koje su se svele na puko bacanje kockica.
da nam se nije ozljedio coman imali bi igraca koji moze izmoriti obranu i franck bi usao zadnjih 20 minuta i radio dar mar.Jbg sto mozes kad ti u toj situaciji se ozljede dva od tri krila ,automatski gubis i mullera kojeg moras zrtvovati na krilu i onda to nije to .
Nista real nije pokazao vise od nas ,dapače,imali smo sijaset sansi da i ovako okrnjeni prođemo a ovdje na ovom forumu se prikazuje kao da za nas igraju poluinvalidi koji su zalutali u klub

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 19 jul 2018, 20:50

Ne znam šta bih ti rekao. Sve imamo, sve znamo, a 5 godina ćorak. Prve dvije godine sam mislio da je do povreda ali eto i zadnje tri su isto. To je sistemski problem i nikako da se riješi. Ja ne znam šta je problem, sukob moći, neimaština...

Eto znali/znamo smo šta je problem flopanja u tih pet godina, treneri i povrede. Pa šta je sad onda? Zašto se zaokrenulo u politici da se sad ganjaju džaba i mladi igrači a ne radi na onome što je uzrok problema.

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 19 jul 2018, 21:34

Naravno da će biti ćorak u CL jer ne može se istovremno igrati protiv Real i sudija a čak i sa ovom činjenicom smo uspljeli stvoriti brdo prilika koje nisu iskorištene, plus igrali smo bez najbojeg svijetskog golmana.Previše otežavajućih fakotora da bi se ùšlo u finale.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 19 jul 2018, 21:37

sljivo je napisao/la:Ne znam šta bih ti rekao. Sve imamo, sve znamo, a 5 godina ćorak. Prve dvije godine sam mislio da je do povreda ali eto i zadnje tri su isto. To je sistemski problem i nikako da se riješi. Ja ne znam šta je problem, sukob moći, neimaština...

Eto znali/znamo smo šta je problem flopanja u tih pet godina, treneri i povrede. Pa šta je sad onda? Zašto se zaokrenulo u politici da se sad ganjaju džaba i mladi igrači a ne radi na onome što je uzrok problema.
pa ako si gledao danasnju presicu onda si cuo da je novina sto Niko niti jedan trening ne planira bez znanja ljecnicke sluzbe i da jako slusa njihovo misljenje .Jbg imamo taj dvojac robbery na kojeg se objektivno ne mozemo pouzdati i ne znam kad smo ih imali maksimalne u zavrsnoj fazi.
A mlade dovodimo jer nam ne trebaju zvijezde za osvajanje bundeslige a preveliki je rizik davati ogromne place sto zbog financija sto zbog narusavanja reda u momcadi radi 3-4 utakmice na proljece
Idemo raditi top scouting plus omladinska skola i jedna generacija ce nam se poklopiti.Mi smo klub koji moze uzeti jednu lp u deset godina eventualno dvije ako se sve poklopi kao sto je uostalom i drugima osim sto je real sad napravio triple ali to se ne pamti
Uostalom mi smo 2013 imali alabu lahma kroosa svajnia mullera badstubera iz nase skole ,mandukica i neuera iz bundesligaske selekcije za ne velike novce plus ribery kojeg smo uhvatili za mali novac i otpadnu zvijezdu robbena kao sto sada imamo jamesa..tako da se to itekako moze
Ne fali nama puno ,mi smo u top 5 nismo porto ili monaco ili bvb
Prosle godine bi dobili glatko liverpool u finalu

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la crozla » 19 jul 2018, 22:03

cavendish je napisao/la:Još kad nam ga Fali R uvali za 50 milki. Hajd da je barem klasično krilo imalo bi neke logike ovako samo gomilaju igrače koji realno nemaju kvalitet za LP. Nažalost vremena kada smo mogli dovesti KdB, Salah, Sanea za 40-50 miliona su davno prošla. Danas za igrača tipa Rebic treba iskesirati 50 miliona i onda naša uprava naglaba da li treba dati 100 miliona za igrača. Ne treba gospodo ali ne treba očekivati da budemo konkurentni u LP.
U Bayernu igraci strahovito napreduju. Bayern je jedan od najvecih klubova svijeta, Mizda i financijski i irganizacijski najjaci. Rebic moze uz rad i strpljenje piostati velik igrac. On to jos nije.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la cavendish » 19 jul 2018, 23:01

crozla je napisao/la:
cavendish je napisao/la:Još kad nam ga Fali R uvali za 50 milki. Hajd da je barem klasično krilo imalo bi neke logike ovako samo gomilaju igrače koji realno nemaju kvalitet za LP. Nažalost vremena kada smo mogli dovesti KdB, Salah, Sanea za 40-50 miliona su davno prošla. Danas za igrača tipa Rebic treba iskesirati 50 miliona i onda naša uprava naglaba da li treba dati 100 miliona za igrača. Ne treba gospodo ali ne treba očekivati da budemo konkurentni u LP.
U Bayernu igraci strahovito napreduju. Bayern je jedan od najvecih klubova svijeta, Mizda i financijski i irganizacijski najjaci. Rebic moze uz rad i strpljenje piostati velik igrac. On to jos nije.
Ne kažem ja da je on loš igrač i da nema mjesta za napredak u njegovoj igri nego jednostavno on nije kalibar igrača koji je Bayernu poseban u ovom trenutku. A što se tiče cijene samo sam pravo usporedbu kakvog smo igrača mogli dovesti prije sezonu-dvije za novac koji danas traži Frankfurt za Rebica. A budimo realni Rebic ne ide u istu rečenicu sa gore trojicom nabrojanih.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.