FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jan 2019, 10:17

Jaka liga ili bar još dvije, tri ekipe, znači jak i Bayern, ne samo jak već i pun para. Sve drugo je trošak resursa za ono što ti realno i ne treba i hod u prazno. To je vjerovatno uprava shvatila pa se sad okreću više nekim jeftinijim i mlađim rješenjima. Ono kad Uli kaže da je Bayern probao sa vrhunskim trenerima pa nisu osvojili LP pa što da ne probati sa Kovačem nije neka jeftina izjava; hoće reći ne isplati se plaćati velike pare radi dvije tekme godišnje, ne isplati se dovesti Ronalda radi derbija u jednoj tekmi, protiv Borusije u gostima. Onda trebamo pokušati drugo, plaćati manje, igrače razvijati i tako graditi tim, finansijski klub držati stabilnim i eto. Plate su dobre, rijetko ko će nas napustiti i gari. Ovo je kako bi razmišljao kad bi vodio Bayern, a kao navijač naravno da mi je cilj da Bayern nakrca ekipu punu zvijezda i super igrača ali bojim se da tako ne teku stvari. Dovest će nekoga takvog ako se ponudi na tržištu ali da će čupati i tegliti nogama i rukama za takvog i neće baš.

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 jan 2019, 10:25

Pa sljivo u suštini ti i razmišljaš kao Uli Hoenes, ne znam što ne voleš čovjeka. :kafa:

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jan 2019, 10:32

coelho41 je napisao/la:Pa sljivo u suštini ti i razmišljaš kao Uli Hoenes, ne znam što ne voleš čovjeka. :kafa:
Kao funkcioner ga obožavam (ono kad u novembru pokažeš na projketoru 20 mil profita) a kao navijač mrzim (kad vidiš da zbog konkretno individualne sposobnosti nisi pobijedio ili prošao u finale LP ili osvojio onda mu skršiš sve što nekog ne dovede). A ovaj drugi mod je puno češći od ovog prvog.

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 jan 2019, 11:04

95% ima ispravne poteze, ali upravu si navijača razočara tih 5% npr ne dovede krilo nego pokušava da od omladinca razvije nekog Robbena novog i to će nas tačno opet koštati.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jan 2019, 11:49

Jbg, ako želiš biti navijač o nekim stvarima u klubu i oko istog se ne treba zamarati niti ih pratiti. Zašto se nervirati i pljuvati Boatenga kad je to njegov plafon, smislenije je preći na onoga ko ga je doveo ili ko ga trenira, pa isto tako dođeš do trenera, a i njega je neko doveo, i tako dalje... i onda dođeš do klimatskih promjena prije 10 000 godina i kako su ljudi iz Centralne evrope bili sposobni da se prilagode životu pri tim lokalnim uslovima, a neko iz Južne evrope nije imao te uslove života pa kad južnjak dođe u Bayern on pukne ko kokica jer je sjeo dva puta na klupu ili mu je Mateus jbo mater preko tvitera. Kad bi se mogao prešaltati ili ne miješati navijanje sa željama i mogućnostima onda bi bilo puno zanimljivije i lakše za pratiti. Zato se u fudbalu na jedan problem može odgovoriti na više suprotnih odgovora od kojih je svaki tačan, sve zavisi šta lično želiš da vidiš od kluba, ili od igrača, ili od trenera. Zato likovi poput Pep-a, ili Tajgera, kojih boli qrc šta se dešava po kancelarijama ili koliko ko može platiti igrača, su pravi navijači (za njih igrač zna ili ne zna, klub zabije ili ofula) a ja to nisam: prateći dovoljno dugo i detaljno vidiš da je pravi zeleni teren gore, u Ulijevim kancelarijama, a ono dole je samo lutkarska predstava i moje navijanje je onda psovanje Uliju, Kalletu ili, ako odem malo niže, onda Kovaču, ili Mulleru kao ideji identifikacije sa klubom koja nije kvalitet koji pravi razliku na terenu. Jbg, taj neki podvojeni navijački poremećaj se mora proći ukoliko duže i detaljno pratiš nekoga, teško je onda uživati u tekmama.

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 24 jan 2019, 17:00

:rol:

slika
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 24 jan 2019, 17:40

sljivo je napisao/la:Ne znam ni koliko je isplativo kupovati super zvijezde da igraju jbn Bundesligu sa derbijem svakih 6 mjeseci. Jedino radi LP ukoliko nam je to jedini cilj a sumnjam da jest, a pitanje je kolika je garancija super tima da uzme LP. 100% ne može biti i onda se takva politika mora staviti na procjenu, pogotovo ako si u BL. U Engleskoj je drugo, već su prava i imaš uvijek 4,5 timova koji ti prave takmičenje i gledanost, bez obzira na LP koji im dođe kao bonus.

Koliko god želio jak Bayern u evropskim okvirima uvijek se treba upitati da li ima smisla ići idejom prdeža u kadi ako ćeš od lige napraviti francusku ligu a tako i sam sebe unazaditi neigrajući kompetetivne tekme po 6,7 mjeseci.
Napokon si shvatio Fc Bayern Munchen

Idemo politikom kupovanja mlađih talenata koje cemo razviti i stvoriti novu generaciju kakva je bila prethodna
I nema straha ,uvijek cemo imati jaki team

Pavard lucas werner odoi gnabry coman tolisso goretzka sule kimmich su garancija toga.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 24 jan 2019, 18:07

schickeria je napisao/la:
Napokon si shvatio Fc Bayern Munchen

Idemo politikom kupovanja mlađih talenata koje cemo razviti i stvoriti novu generaciju kakva je bila prethodna
I nema straha ,uvijek cemo imati jaki team

Pavard lucas werner odoi gnabry coman tolisso goretzka sule kimmich su garancija toga.
kako mogu biti garancija toga , nikad ne znas sta moze biti , i kako se igrac moze razviti , jos nismo ni sigurni da ce lucas, werner, odoi doci ikako. hoce li coman moci izdrzati mjesec dva bez povrede , kakav se toliso vraca nakon onakve povrede , jedino sam siguran u sule i kimmicha ... ostalo je sve upitno
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 jan 2019, 19:18

ma ne mogu mladi nikad bit garancija, najveće zvijezde posljednjih godina nismo mi razvili, Neuer, Ribery, Robben, Lewa uvijek se moraju kupovati novi, a jučer je Robbenu bio rođendan, lijep video u njegovu čast, majko mila kakve je čovjek golove davao u najbitnijim utakmicama, Dortmund, Junajted, Fiorentina, Schalke itd:


A biće para za američko tržište, potpisan je ugovor i sa onim Chrisom Richardsom što je bio na probi u mladoj ekipi iz Dallasa.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 jan 2019, 21:15

Bayern111 je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Ne znam ni koliko je isplativo kupovati super zvijezde da igraju jbn Bundesligu sa derbijem svakih 6 mjeseci. Jedino radi LP ukoliko nam je to jedini cilj a sumnjam da jest, a pitanje je kolika je garancija super tima da uzme LP. 100% ne može biti i onda se takva politika mora staviti na procjenu, pogotovo ako si u BL. U Engleskoj je drugo, već su prava i imaš uvijek 4,5 timova koji ti prave takmičenje i gledanost, bez obzira na LP koji im dođe kao bonus.

Koliko god želio jak Bayern u evropskim okvirima uvijek se treba upitati da li ima smisla ići idejom prdeža u kadi ako ćeš od lige napraviti francusku ligu a tako i sam sebe unazaditi neigrajući kompetetivne tekme po 6,7 mjeseci.
Ne svatam samo ovdje da li ti zelis reci da Bayern treba prestati da raste i jaca da bi liga bila zanimljivija .....zar bi u tom tvom scenariju bilo bolje da mi igramo bez pojacanja da bi bilo zanimljivije gledati bundesligu..
Ne kontam sta zelis ovdje reci da se mi halalimo sa evropom namjerno postanemo slabiji da bi bilo zanimljivije igrati protiv wolfsburga.....
Tacno mozda i da se ugasimo ili da vidimo kakav zahtjev pa da idemo.i malo u drugu ligu pa ispocetka da se dizemo pa opet kad budemo na vrhu da idemo ispocetka


Brate moj zar nebi liga bila jaca da schalke borusija leverkuzen i ostali prestanu da prodaju svakog **** igraca bilo gdje za bilo kakve pare...zasto nebi ulozili u provjerene igrace pa bili konkurentni evo borusija nakon hiljadu godina kupila igraca koji je vec pro mislim na witsela i koliko im vrijedi neprocjenjiv je za njih ...zar nemogu tako uloziti i drugi tipa schalke lever Pa i **** leipzig da prestane dovoditu djecu i pojacaju se ozbiljno
Zar nisu oni mogli dati 35 mil za ovog pjonteka ili dovesti fabregasa pa schalkeu bi zlata vrijedio kao nekad raul
Sta je sa evo moratom pa isco pa jos milion tih igraca koji bi ucinili klub boljim i popularnijim sa marketinskog gledista a ne samo neke klince doviditi i prodavati englezima i kukati zasto Bayern trosi i pojacava se
Boli me k.... za ligu ako ce zavisiti od toga da li ce bayern prespavati prelazni rok ili ne...
Mi smo BAYERN uvjek zelimo titulu i u ligi i u kupu
A posebno u Ligi prvaka
A liga ce biti konkurentnija kada klubovi koji igraju tu odluce da zele da se bore za trofeje a ne zaradjuju na djeci
:clap: :clap:
Milion puta napisano od par nas, odlican komentar bro :tokralju:
Tebi nije muka navijati za Fc Bayern
VOLIM BAYERN

Avatar
Jup
Postovi: 1130
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 24 jan 2019, 23:05

Glavu dajem da je zamer mjesto bracce da bi podoi vec bio u bajernu
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 25 jan 2019, 11:29

Ova trampa u koju su uključeni Sanches i Rabiot nije uopste bezazlena i mogu reci da je itekako prihvatljiva. :zviz:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 25 jan 2019, 13:47

Moze ova umjesto Odoija, nije losa :kafa:
Bayern's women team made an approach to sign Jordyn Huitema, girlfriend of Alphonso Davies, but the 17 year-old rejected the offer and will join PSG's women team instead
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 25 jan 2019, 17:32

Omerbavarac je napisao/la:Ova trampa u koju su uključeni Sanches i Rabiot nije uopste bezazlena i mogu reci da je itekako prihvatljiva. :zviz:
Ovo bi bilo odlično iskreno, ako treba i doplatiti.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 25 jan 2019, 17:41

Bundesliga je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:Ova trampa u koju su uključeni Sanches i Rabiot nije uopste bezazlena i mogu reci da je itekako prihvatljiva. :zviz:
Ovo bi bilo odlično iskreno, ako treba i doplatiti.
Kovač je već danas odbacio tu mogućnost, drago mu je što Renato ostaje jer je on budućnost kluba ( :lol: ).
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 25 jan 2019, 17:48

harden je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:Ova trampa u koju su uključeni Sanches i Rabiot nije uopste bezazlena i mogu reci da je itekako prihvatljiva. :zviz:
Ovo bi bilo odlično iskreno, ako treba i doplatiti.
Kovač je već danas odbacio tu mogućnost, drago mu je što Renato ostaje jer je on budućnost kluba ( :lol: ).
tako i treba , koji qurac ce ti rabio , lik zeli u ugovoru stavku da nece igrati dmf i platu od 10 -11 miliona :tokralju: ,
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 25 jan 2019, 17:53

Ne trebaju nam ni jedan ni drugi.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 25 jan 2019, 18:11

Dao im pedalu, pa kao ne treba nam.
Luzeri jesu, ali da odbiju trampu Sanches/Rabiot.
To je previse cak i za krimosa i kompaniju.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 25 jan 2019, 18:14

phily je napisao/la:
schickeria je napisao/la:
Napokon si shvatio Fc Bayern Munchen

Idemo politikom kupovanja mlađih talenata koje cemo razviti i stvoriti novu generaciju kakva je bila prethodna
I nema straha ,uvijek cemo imati jaki team

Pavard lucas werner odoi gnabry coman tolisso goretzka sule kimmich su garancija toga.
kako mogu biti garancija toga , nikad ne znas sta moze biti , i kako se igrac moze razviti , jos nismo ni sigurni da ce lucas, werner, odoi doci ikako. hoce li coman moci izdrzati mjesec dva bez povrede , kakav se toliso vraca nakon onakve povrede , jedino sam siguran u sule i kimmicha ... ostalo je sve upitno
Dogovoreno je to sve vec

Coman nije upitan ,on je do sad imao sano nesrecu,nema probleme s mišićima.Veci problem je gnabry

Lucas i werner dolaze na ljeto a za tolissa se ne brinem,igrac s onakvim fizikalijama se mora vratiti

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 25 jan 2019, 18:19

Rabiot je obični panj i praviti neku trampu je van pameti, da i ne govorim sulude zahtjeve mame Rabiot gdje bi njen pulen trebao igrati. :lol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.