FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Na šta se odlučiti:

1) Ralf Rangnick
3
5%
2) Erik ten Hag
14
21%
3) Arsene Wenger
25
38%
4) Max Allegri
11
17%
5) Ostaviti Flicka i Gerlanda do kraja sezone
13
20%

Ukupno glasova: 66

anelbavarac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 08 jul 2019, 13:36

Sva nemoc,i nesposobnost “najbolje uprave na svijetu”je vidljiva u ovom prelaznom roku.
Doveli su igracki kadar na 17 igraca. :lolno:

Od velikih imena koja su najavljivali, dosli su do Vasqueza i Bergwijna :lol:
Ribery/Robben se crvene od stida, kada vide ko su im moguce zamjene :oops:
Zaljubljenici u Švercera i Lopova se bune, kada im se daju cinjenice da ih je Dortmund potukao u ovom prelaznom roku :oops:

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 08 jul 2019, 14:39

Ovo nije prvi put da su Bayernu ostali razočarani njegovim ponašanjem, jer su više puta isticali da je sjajan golman, ali jako loš lider

ssba :rol:
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 08 jul 2019, 14:48

Rummenigge: "One of the main reasons Hummels left the club is that Niko Kovač is planning with Süle, Lucas and Pavard. The same goes for Boateng"

Rummenigge: "The current situation with Sané is that he comes back from vacation this week. He wanted to think about his future while on holiday. Now we have to wait. We are still looking for wingers as we lost two valuable players in Robben and Ribéry"
nemam skija nemam sanka

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 08 jul 2019, 14:54

sljivo je napisao/la:Neuer, ako se ne pokuša oprat

Sad je izgubio tvoje postovanje? :mrgreen:

Rummenigge: "I had a phone call with Neuer's agent Thomas Kroth. That was not Neuer's view but purely the personal opinion of Thomas. We are a democracy at FC Bayern so everyone can voice their opinion"
nemam skija nemam sanka

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 08 jul 2019, 15:04

Čokapi, šta ima nije njegov view. Agent ne smije reći riječ bez da to nije zajednička sa onim koga zastupa. I Lewa je koristio Zahavija a Muller svoju djevojku (nije preko one stvari :) ) da iskamči bolji status, tako i ovaj. Kao što Ledar kaže, čim se Nubel počeo spominjati odmah ide kontra i tersaluk.

[email protected]
Kontakt:

Post Postao/la [email protected] » 08 jul 2019, 19:40

Šta kaže Rumeni danas da se samo očekuje jedan veliki transfer i da onda kreće "dimino" efekt i još nekoliko "velikih" transfera poslje. Hajde Rumeni iznenadi nas do Audi cupa odnosno Super cupa imat cemo kazu kompletnu momčad.
Mia San Mia

FC Bayern

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 jul 2019, 19:48

Samo da to nije napuhani Sane i može sve.
41.21.1.

#WengerIn!

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 08 jul 2019, 19:51

Od krila koja se povezuju sa Bayernom kvalitetnijeg od Sanea nema, jednostavno danas je teško naći kvalitetno krilo sve su to neki prosjek igrači.
1974---1975---1976---2001---2013

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 08 jul 2019, 19:57

S-Y-L-A-R je napisao/la:Samo da to nije napuhani Sane i može sve.

Koga to boljeg na trzistu imas od Sanea?

Tako je, nema boljeg a dostupnog igraca.
nemam skija nemam sanka

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 jul 2019, 20:02

Pa radije bih Pepea ili Wernera nego napuhanu kokoš. Ako nam je on najkvalitetnija opcija, ne smeta mi gledati ni Mullera na krilu. Džaba, ja ga ne mirišem nikako već neko vrijeme.
41.21.1.

#WengerIn!

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 08 jul 2019, 20:03

S-Y-L-A-R je napisao/la:Pa radije bih Pepea ili Wernera nego napuhanu kokoš. Ako nam je on najkvalitetnija opcija, ne smeta mi gledati ni Mullera na krilu. Džaba, ja ga ne mirišem nikako već neko vrijeme.

Pepea ok, al nemoj Wernera majke ti ... nisi u pravu ovdje jbg, nema bolje opcije od njega. :mrgreen: Werner je dvije klase gori od njega.
nemam skija nemam sanka

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 08 jul 2019, 20:08

Ok je da nema dostupnih krila, al kako sebi dopustiti da odu dva krila, što je još gore to se znalo prošle godine, i da na kraju nemaš koga dovesti. Bahatost, cigančenje, ništa drugo.

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 jul 2019, 20:15

Ma Werner je pomenut u fazonu "bolje kokoš nego napuhana kokoš" :mrgreen: .
Znam da je tržište loše, ali samim tim se ne mora ni zalijetati sa tolikim novcem. Ako ćeš već širinu uz Comana i Gnabrya, onda radije recimo Everton, odigrao je solidno Copu. Ili Neres. Ma može i Višća da @sljivi želju ispunimo. :mrgreen:
41.21.1.

#WengerIn!

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 08 jul 2019, 20:19

S-Y-L-A-R je napisao/la:Ma može i Višća da @sljivi želju ispunimo. :mrgreen:

Kad jablanički konobar može biti SD odnosno glavna osoba koja drži struku u šakama, može i ovaj krilo. :)

BiOdiesel
Kontakt:

Post Postao/la BiOdiesel » 08 jul 2019, 21:54

Posljednje spekulacije se ticu Evertona (medjutim navodno eto kao Milan bacio 40 mil € (sto je zaista prejeftino za igraca kakav je on), on je nesto poput Coste, ali iskreno meni je Costa bio respektabilan dok je bio kod nas, poslije je poceo da pljuje...btw Paulo Sergio ga preporucio ), Undera (onaj mali iz Rome, nije los, ali nije ni igrac od 60 + mil €, realno, da mogu birati prije bi Pepea uzeo za slicne pare), i posljednji za danas je Benjamin Henrichs (neki mali Svabo, 22 godine, povisok za beka, kao igrao u Bayeru nekad...)

Prema nekim informacijama, sto se tice Sanea, kaze kako bi on zelio da ide u BM ali pod jednim uslovom, a to je da se gradi Bayern oko njega kao sto je sada to slucaj sa Lewatom.

Stvar oko Odoia je zavrsena, navodno je Lampard rekao da racuna na njega u buducnosti sto znaci da bi trebao uskoro potpisati novi ugovor.

Brazzo jos u fazonu :" Sefe, je.be me Powerpoint, izbacuje mi Invalid Product Key, sta da radim ?"
Uli :" Brazzo, nicht sikirati se, ja sam ucio Engleski kroz srednju i osnovnu, kljuc je u mom radnom stolu, sve ce biti rijeseno! Samo ovaj put zelim da ona slova kao silaze prema dole i potrudi se da bude bombasticno, manje texta vise slika !!!"

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 09 jul 2019, 09:05

Doci ce sane, vec je to dogovoreno
Lako moguce da dovedemo i rebica jer moze odigrati oba krila a i u spici odmjeniti lewu.
Henriks je bio jako dobar na euru u21, fizicki je mocan, brz, moze igrati i lijevo i desno tako da se Lucas sule i Pavard mogu koncentrirati na borbu za stopersku poziciju

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 09 jul 2019, 09:19

schickeria je napisao/la:Doci ce sane, vec je to dogovoreno
Lako moguce da dovedemo i rebica jer moze odigrati oba krila a i u spici odmjeniti lewu.
Henriks je bio jako dobar na euru u21, fizicki je mocan, brz, moze igrati i lijevo i desno tako da se Lucas sule i Pavard mogu koncentrirati na borbu za stopersku poziciju

Ti si mi nesto optimistican al kad kazes nesto skoro uvijek pogodis, nadam se i ovaj put da ces :pray:
nemam skija nemam sanka

Bayern111
Kontakt:

Post Postao/la Bayern111 » 09 jul 2019, 10:27

Heinriks je dobar sigurno igra i likevog i desnog beka i negov dolazak.bi definiyivno znacio da pavard igra stopera onda ...a boateng i definitivno ide....
Mislim da bi ova sedmica trebala mnogo toga da rjesi citam intervju rumenigea kaze cekaju da krene taj dominoefekt transfera nekako mi po tom dodje ako sam razumio da cekaju da Neimar predje u barsu pa da krenu po dembelea...jer nevidim koga bi city doveo pa da onda oni idu po sanea ...dok u barsi dolaze i neimar i grizman samim tim uz mesija coutinja dembele bi definitivno bio visak...mada sam ja vise za sanea....

ledar
Kontakt:

Post Postao/la ledar » 09 jul 2019, 11:31

Mislim da je najizglednije da vam prvi idući potpis bude Henrichs (ako nije patka da ste ozbiljno zainteresirani), koji inače nije bio standardan ni u Monacu a sad su još nabavili i Aguilara, i mogu bit sretni da im platite i 25 milki koliko za njega navodno dajete (oni traže 35 što je van pameti).

Za Sanea pišu da navodno od vas traži garanciju ne samo da će igrati nego da će se vaša igra bazirat na njemu. Ako je to točno ja ne bih inzistirao na takvom igraču, pa da ima neznam kakve kvalitete.

Bayern111
Kontakt:

Post Postao/la Bayern111 » 09 jul 2019, 12:02

Ja bi bas volio i wernera vec ovo ljeto mislim da nebi bio lose pojacanje a imali bi pokrivene sve tri napadacke pozicije s njim

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.