FC Bayern München

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo

Na šta se odlučiti:

1) Ralf Rangnick
3
5%
2) Erik ten Hag
12
19%
3) Arsene Wenger
24
39%
4) Max Allegri
11
18%
5) Ostaviti Flicka i Gerlanda do kraja sezone
12
19%

Ukupno glasova: 62

TonySosa
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la TonySosa » 04 nov 2019, 01:28

mirgerr je napisao/la:
03 nov 2019, 22:52
slika

Nezahvalnici. :puke:

Imal mi @FCBAYERNA? :mrgreen:
Ma Bayern bi uzeo ligu da ih Braco vodi, oni hoće LP jer im to i jeste jedini prestiž. Tako da je Žoze najbolje riješenje.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Bayern111
Kontakt:

Post Postao/la Bayern111 » 04 nov 2019, 07:53

Po meni opcije su Wenger do kraja sezone cak i nebi bila losa opcija recimo nekih 15%.... Vjerujem da bi tu mladji igraci dosta profitirali a imali bi iskusnog covjeka na klupi
MOU mislim da nikad nije bio blize Bayernu 40% s njim sigurno da bi isli na ligu prvaka... Svojim karakterom i imenom bi opet imao i tog marketinskog efekta i drame... Sigutno bi ofbrana bila celicna... Veliki minus igra kocept previse defanzive ljepota igre... I pored svega mislim da on nebi bio losa opcija za Bayern u ovom trenutku
Ten Hag po meni najblizi Bayernu posebno sto mislim da je nakom He esovog izbora ili glasa za kovaca sad red da Rumeni dovede trenera a njegova velika zelja je Ten Hag
On j evec bio u Bayernu mislim da bi bio mizda i najbilje rjesenje odlican takticar sjsjan sa mladjim igracima sve u svemu i ja bi ga volio vidjeti u Bayernu... Minus jedini nema tako veliko ime nao recimo Mou ili Alegri 42%
I na kraju po meni najmanje realna ali i pozeljna opcija Alegri 3% jednostavno nezna njemacki tezak karakter i ne tako atraktivna nogomet najmanje sansi od navedenih mada opet mozda se i iznemadim

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 04 nov 2019, 08:11

Ragnick je vrhunski trener, malo je tezak al istrpili bi ga. Imali bi i trenera i sportskog dir u jednom. Ja ne bih bio nezadovoljan sa tim izborom.

gerdmuller
Kontakt:

Post Postao/la gerdmuller » 04 nov 2019, 09:04

CarlitoBrigante je napisao/la:
24 avg 2019, 12:50
gerdmuller je napisao/la:
schickeria je napisao/la:Dosadni ste s novim trenerima
Sad kad dovedemo 6ticu idemo po triple da izgorite svi skupa sa svojim blacenjem svega i svačega
Stavljanjem Sammira protiv Kameruna je pokazao kakav je trener a nestavljanjem Eduarda protiv Brazila kakav je covjek.
:?:
:wave:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 04 nov 2019, 09:35

04 nov 2019, 09:04
gerdmuller je napisao/la: Stavljanjem Sammira protiv Kameruna je pokazao kakav je trener a nestavljanjem Eduarda protiv Brazila kakav je covjek.
:D
Jbg, uvjeren sam da je kovac ostao dosljedan sebi da bi ove godine bayern letio, krenuo se prilagođavati i kopirati guardiolu i tuchela i tu se zagubio
Ima bayern super ekipu, na proljeće ce to biti stroj

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 04 nov 2019, 10:16

Da je Bog d'o kopiro, problem je što je baš ostao dosljedan sebi. To je limitiran trener, i tu nema pomoći. Jedno je trenirati slabije/i klubove koji nemaju pritisak da moraju igrati proaktivno i obavezu da moraju prikazati lijepu igru, a drugo Bayern koji ne samo da mora pobjeđivati nego mora i igrati lijepo, i što je najvažnije, mora tražiti rješenja kako da pobijedi nekoga kome nije stalo do igranja lopte, ko igra reaktivan fudbal. To je teško, i takvih je malo trenera. Danas nije dovoljno samo biti vojnik kluba, nosilac klupskog gena već moraš nešto i znati. Fudbal se promjenio, a ko to ne shvata ili neće da shvati bojim se da će biti izgubljen.

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 04 nov 2019, 10:50

Ne bih se iznenadio da Hansi Flick ostane naš trener do kraja čitave sezone. Ipak je Flick bio prvi asistent Joachimu Lowu u Njemačkoj reprezentaciji u periodu kad su igrali najbolji fudbal, a to je između 2006. i 2014. godine.

Bundesliga
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 04 nov 2019, 11:27

Pa jeste pokušao kopirati ali nije znao. Bit je da ono što je igrao s Frankfurtom nije mogao s Bayernom jer kako Šljivo kaže tamo se zahtjeva lijep i dopadljiv fudbal a ne samo rezultati. Neka slobodno ostane Flick ako će dovesti kako treba trenera na kraju sezone a ne da dovedemo trenera sad pa za godinu opet dobije otkaz.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

NickzeDoStizeko
Kontakt:

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 04 nov 2019, 11:43

dragi sljivo koliko si ti fudbalski nepismen,i nisi svjestan svog neznanja.lp

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 04 nov 2019, 12:06

NickzeDoStizeko je napisao/la:
04 nov 2019, 11:43
dragi sljivo koliko si ti fudbalski nepismen,i nisi svjestan svog neznanja.lp
Za prvo se slažem, apsolutno, a za drugo ne. Lp.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 04 nov 2019, 12:11

slika
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

Pirkehzsa
Kontakt:

Post Postao/la Pirkehzsa » 04 nov 2019, 13:19

Ten Haže wir warten auf dich

Ma ko god da bude trener od tih navedenih, da nam poboljsa igru i rezultate u narednom periodu aBd

Sad se treba sabrat,uzeti najbolje rjesenje a prije toga zgazit Olympiakos ako moze bez primljenog gola, a onda fight sa zutokljuncimaaa

gerdmuller
Kontakt:

Post Postao/la gerdmuller » 04 nov 2019, 13:31

schickeria je napisao/la:
04 nov 2019, 09:35
04 nov 2019, 09:04

:D
Jbg, uvjeren sam da je kovac ostao dosljedan sebi da bi ove godine bayern letio, krenuo se prilagođavati i kopirati guardiolu i tuchela i tu se zagubio
Ima bayern super ekipu, na proljeće ce to biti stroj
Nije bilo upuceno tebi vec Carlitu...

Citam sinoc poslije otkaza nije razgovarao s igracima.Opet pokazuje koliko je mali covjek.Nije mu to prvi puta.Sjetite se sto je ucinio Eduardu.Jadan.Igraci ga bojkotirali,crveni,primljen gol u zadnjoj minuti,ozljede,sreca...svi su krivi samo on ne :lol:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

IlCapitano
Kontakt:

Post Postao/la IlCapitano » 04 nov 2019, 14:08

http://www.theguardian.com/football/201 ... oach-kovac
Ralf Rangnick, Erik ten Hag, Arséne Wenger and Max Allegri are on Bayern Munich’s list of possible candidates to replace Niko Kovac
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 04 nov 2019, 14:54

Lewa ce tokom reprezentativne pauze ici na manju operaciju al se ocekuje da bude spreman poslije pauze.
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 04 nov 2019, 15:21

IlCapitano je napisao/la:
04 nov 2019, 14:08
Ralf Rangnick, Erik ten Hag, Arséne Wenger and Max Allegri are on Bayern Munich’s list of possible candidates to replace Niko Kovac
Na šta se odlučiti: Ralf Rangnick, Erik ten Hag, Arséne Wenger i Max Allegri?

Max je najveći taktičar ovdje ali ne zna njemački, i nema neku posebnu filozofiju koju bi neko nasljedio poslije. Arsen ima najviše iskustva, ima filozofiju koja radi u svim uslovima ali je star. Sa EtH bi igrali najljepše ali on nema iskustva, osim prošle ili ove godine. RR je nekako simbioza svih dobrih osobina od ova tri, ali ne sa tolikim plafonom kao pojedinačno ovi. Alegri mi se ne uklapa u ideju, ideju koju nose ova trojica, mora da je on izričito nečija želja, nekoga ko se puno pita. Mislim da je najmanje rizično rješenje Rangnick, Arsene prelazno, a ova druga dva su najbolje opcije, i opcije koje nose puno rizika.

IlCapitano
Kontakt:

Post Postao/la IlCapitano » 04 nov 2019, 15:27

sljivo je napisao/la:
04 nov 2019, 15:21
IlCapitano je napisao/la:
04 nov 2019, 14:08
Na šta se odlučiti: Ralf Rangnick, Erik ten Hag, Arséne Wenger i Max Allegri?

Max je najveći taktičar ovdje ali ne zna njemački, i nema neku posebnu filozofiju koju bi neko nasljedio poslije. Arsen ima najviše iskustva, ima filozofiju koja radi u svim uslovima ali je star. Sa EtH bi igrali najljepše ali on nema iskustva, osim prošle ili ove godine. RR je nekako simbioza svih dobrih osobina od ova tri, ali ne sa tolikim plafonom kao pojedinačno ovi. Alegri mi se ne uklapa u ideju, ideju koju nose ova trojica, mora da je on izričito nečija želja, nekoga ko se puno pita. Mislim da je najmanje rizično rješenje Rangnick, Arsene prelazno, a ova druga dva su najbolje opcije, i opcije koje nose puno rizika.
Zavisi u kojem pravcu hoće krenuti. Ako hoće nekog trenera koji odmah može dostaviti rezultate i biti tu 3-5 godina Allegri je logičan izbor. Ako hoće nekog mlađeg sa specifičnom filozofijom onda neka varijanta sa Rangnickom do ljeta, pa onda Ten Hag, a Rangnick da preuzme SD titulu od Hasana.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Bundesliga
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 04 nov 2019, 15:28

Ako će sada dovoditi nekoga neka dovedu Rangnicka, a ako će sljedeće sezone neka ostave Flicka i dovedu ten Haga.

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 04 nov 2019, 15:31

Bundesliga je napisao/la:
04 nov 2019, 15:28
Ako će sada dovoditi nekoga neka dovedu Rangnicka, a ako će sljedeće sezone neka ostave Flicka i dovedu ten Haga.
Ja bih odmah da se mijenja, ako je ikako moguće. Ne bih da se desi scenario Ole Gunar gdje bi ovaj Flik zaredao par pobjeda na račun promjene filozofije, drugačijeg rada i individualne kvalitete pa da ga ostave i dalje, pa onda za godinu, dvije opet tjeraj.

Bundesliga
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 04 nov 2019, 15:41

sljivo je napisao/la:
04 nov 2019, 15:31
Bundesliga je napisao/la:
04 nov 2019, 15:28
Ja bih odmah da se mijenja, ako je ikako moguće. Ne bih da se desi scenario Ole Gunar gdje bi ovaj Flik zaredao par pobjeda na račun promjene filozofije, drugačijeg rada i individualne kvalitete pa da ga ostave i dalje, pa onda za godinu, dvije opet tjeraj.
I ja bih, ali mislim da sada nema previše izbora. Recimo Rangnick je dobar ali mi je Leipzig bio bolji kada ga je trenirao Hasenhuttl. Tako da radije bih da pričekamo ten Haga ako ćemo mijenjati odmah iduće sezone. Neće Flick ostati, on je samo prelazno rješenje bez obzira na rezultate. Allegri je previše defanzivan a Wenger nažalost prestar iako bih njega volio baš u ovom trenu.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: jestamaji, Scholl i 2 gosta.