FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

buja
Postovi: 525
Pridružen/a: 01 jun 2009, 20:34
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la buja » 01 jun 2009, 21:00

tax je napisao/la:sta ste se nafurali na hleba,on je menisupak od igraca
to sam samo kao primjer naveo slucajno :oops:
Godine prolaze, zivot se mijenja nasa ljubav ostaje...
...za sva vremena...
1921

Avatar
ditalix
Postovi: 90
Pridružen/a: 01 jun 2009, 21:09
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ditalix » 01 jun 2009, 21:33

Bayernu treba novi Efenberg a to bi mogao biti Miske, previše je trkača u vezi

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la geronimo » 01 jun 2009, 22:38

Nacekacemo se mi dok nam dodje neko poput Effenberga, a samim tim i velikih uspjeha.
Nadam se da grijesim. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
bavarac
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 feb 2009, 19:02
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bavarac » 02 jun 2009, 12:46

geronimo je napisao/la:Nacekacemo se mi dok nam dodje neko poput Effenberga, a samim tim i velikih uspjeha.
Nadam se da grijesim. :mrgreen:
jjjjoj ona bayernova generacija :KAHN,KUFFUR,BABEL,LIZARAZU,LINKE,FINK,ANDERSON,SERGIO,SCHOLL,EFENBERG,BASLER,JEREMIS,TARNAT
,ELBER,JANKER,ZICKLER, ,jos oni mladi ,SALIHAMIDŽIC,SANTA CRUZ,bio je i JAROLIM,onaj svedjanin JOHANSON,SINKALA....i ostala klapa...
BAYERN MUNCHEN FOREVER IN MY HEART
ĆIRO i DŽEKO -BOSANSKI MED I MLIJEKO

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la dzenidm » 02 jun 2009, 13:10

salihamidzic nije mladi, on je i 99 igrao, protiv barce zabio na nou, ko sad se sjecam, a 2001 sa efenbergom i ekipom bio kostur bajerna

Avatar
bavarac
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 feb 2009, 19:02
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bavarac » 02 jun 2009, 13:13

dzenidm je napisao/la:salihamidzic nije mladi, on je i 99 igrao, protiv barce zabio na nou, ko sad se sjecam, a 2001 sa efenbergom i ekipom bio kostur bajerna
das,ali josh nije bio standardan,imao je koliko 21-22 godine
BAYERN MUNCHEN FOREVER IN MY HEART
ĆIRO i DŽEKO -BOSANSKI MED I MLIJEKO

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la dzenidm » 02 jun 2009, 13:34

bavarac je napisao/la:
dzenidm je napisao/la:salihamidzic nije mladi, on je i 99 igrao, protiv barce zabio na nou, ko sad se sjecam, a 2001 sa efenbergom i ekipom bio kostur bajerna
das,ali josh nije bio standardan,imao je koliko 21-22 godine
igro je salihamidzic one godine kad su uzeli tiulu. ... sagnol lizarazu kuffur linke efenberg schol elber salihamidzic

Avatar
bilalinho2
Postovi: 305
Pridružen/a: 31 maj 2009, 17:46
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bilalinho2 » 02 jun 2009, 15:21

Ze Roberto sve bliže izlaznim vratima Bayerna PDF Ispis E-mail
Utorak, 02.06.2009.
Odlazak Ze Roberta iz Bayerna je sve izgledniji, s obzirom da mu važeći ugovor istječe krajem mjeseca, a pregovori oko novog su zapeli - bavarski klub Brazilcu nudi jednogodišnje produženje suradnje, dok on želi potpisati nešto duži ugovor.

"Nismo postigli sporazum. Ne možemo Marku van Bommelu, koji ima 32 godine, ponuditi jednogodišnji ugovor, a onda 34-godišnjaku ponuditi dvogodišnji." rekao je generalni menadžer Bayerna Uli Hoeness.

Razgovori sa novim trenerom Louisom van Gaalom, koji su zakazani za ovaj tjedan, neće promijeniti ovu politiku kluba, jer Hoeness dodaje: "Moramo biti čvrsti na ovom stajalištu."

Razgovori oko Ze Roberta neće biti jedina tema sastanka sa Van Gaalom, koji bi trebao dati i svoje mišljenje o Francku Riberyu i Luci Toniju, dvojcu o čijem se mogućem odlasku ovog ljeta špekulira već duže vrijeme.
A . C . A . B.
The Maniacs 1987
YNWA
Mes que un club

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la miky_hz » 02 jun 2009, 23:25

Njemacka-U.A.E. 7-2

Gomez 4 gola 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la geronimo » 02 jun 2009, 23:57

Ko zna, mozda nas Gomez i uvjeri da je veliko pojacanje :? , ne znam, nije da je on los igrac, ali u ovom slucaju kad samo spomenes Gomeza, odmah ti ta cifra od 30 miliona pred ocima i nekako ti gorak ukus, sve mislis moglo je se bolje kupiti za te pare. A jos kad pomislis da nece puno vise ulagati radi te sume koju su dali za njega, odmah ti zlo.
Bar jos tri igraca su potrebna da bi to na nesto licilo. Golman, desni bek, i jedan vezni. Podrazumjeva se da Bilal ostane.
Sada se pominje Samir Handanovic kao moguci novi golman, ako ovo sa Neuerom ne bude realizovano.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17791
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Omerbavarac » 03 jun 2009, 00:07

bilalinho2 je napisao/la:Ze Roberto sve bliže izlaznim vratima Bayerna PDF Ispis E-mail
Utorak, 02.06.2009.
Odlazak Ze Roberta iz Bayerna je sve izgledniji, s obzirom da mu važeći ugovor istječe krajem mjeseca, a pregovori oko novog su zapeli - bavarski klub Brazilcu nudi jednogodišnje produženje suradnje, dok on želi potpisati nešto duži ugovor.

"Nismo postigli sporazum. Ne možemo Marku van Bommelu, koji ima 32 godine, ponuditi jednogodišnji ugovor, a onda 34-godišnjaku ponuditi dvogodišnji." rekao je generalni menadžer Bayerna Uli Hoeness.

Razgovori sa novim trenerom Louisom van Gaalom, koji su zakazani za ovaj tjedan, neće promijeniti ovu politiku kluba, jer Hoeness dodaje: "Moramo biti čvrsti na ovom stajalištu."

Razgovori oko Ze Roberta neće biti jedina tema sastanka sa Van Gaalom, koji bi trebao dati i svoje mišljenje o Francku Riberyu i Luci Toniju, dvojcu o čijem se mogućem odlasku ovog ljeta špekulira već duže vrijeme.
Najboljem igracu da ne produze ugovor, pa covjek je odigrao maestralno, uspio je i davati golove i asistirati a cijelu je sezonu skoro odigrao na poziciji zadnjeg veznog, pa cak je igrao i lijevog beka, samo su ga jos trebali staviti da brani. Trebaju produziti ugovor bez obzira sto ima 34 godine, po meni donosi tu sigurnost u veznom redu, a takodje izuzetno dobro kombinuje za Riberyem. Ponavljam jos jednom, PRODATI VAN BOMMELA, covjek je los totalno.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 03 jun 2009, 11:15

Odlazak Ze Roberta po meni logican slijed događaja,dolazi Tymoshchuck,imamo Bommela i Ottl-a i neko je morao biti visak,a Van Gaal je najavio 4-3-3 sistem slican Barcinom,normalno da je to najstariji igrac,iako je super odigrao ove 2 godine,hvala mu 8-)
Sinoc sam gledao tekmu Njemacke repke Gomez po meni ima sve da pstane jedan od najboljih,30 milion ajeste puno ali momak koji ima 23 godine i koji je u zadnje tri sezone Bundeslige dao 57 golova nije nimalo los,jucer su zavrseni dogovori o pojacanjima sa Van Gaal-om,te je rijeseno i da Herman Gerland bude pomocni trener,znaci da se u slijedecih nekoliko dana mogu ocekivati konkretni potezi uprave u vezi pojacanja do sada su najizglednija pojacanja dolazak Srne(izjasnit' ce se poslije tekme sa Ukrajinom) i Hleba koji je i na meti VFB-a 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la dzenidm » 03 jun 2009, 14:15

geronimo je napisao/la:Ko zna, mozda nas Gomez i uvjeri da je veliko pojacanje :? , ne znam, nije da je on los igrac, ali u ovom slucaju kad samo spomenes Gomeza, odmah ti ta cifra od 30 miliona pred ocima i nekako ti gorak ukus, sve mislis moglo je se bolje kupiti za te pare. A jos kad pomislis da nece puno vise ulagati radi te sume koju su dali za njega, odmah ti zlo.
Bar jos tri igraca su potrebna da bi to na nesto licilo. Golman, desni bek, i jedan vezni. Podrazumjeva se da Bilal ostane.
Sada se pominje Samir Handanovic kao moguci novi golman, ako ovo sa Neuerom ne bude realizovano.
A STVARNO LJUDI JEL VI MISLITE DAS U GA TOLIKO PLATILI

jasmin_1990
Postovi: 15
Pridružen/a: 14 dec 2008, 12:10
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la jasmin_1990 » 03 jun 2009, 14:45

dzenidm je napisao/la:
geronimo je napisao/la:Ko zna, mozda nas Gomez i uvjeri da je veliko pojacanje :? , ne znam, nije da je on los igrac, ali u ovom slucaju kad samo spomenes Gomeza, odmah ti ta cifra od 30 miliona pred ocima i nekako ti gorak ukus, sve mislis moglo je se bolje kupiti za te pare. A jos kad pomislis da nece puno vise ulagati radi te sume koju su dali za njega, odmah ti zlo.
Bar jos tri igraca su potrebna da bi to na nesto licilo. Golman, desni bek, i jedan vezni. Podrazumjeva se da Bilal ostane.
Sada se pominje Samir Handanovic kao moguci novi golman, ako ovo sa Neuerom ne bude realizovano.
A STVARNO LJUDI JEL VI MISLITE DAS U GA TOLIKO PLATILI
ma eto nisu nego študgart im ga džaba dao kaže ostali im dužni nešto novca...pa nije to naša liga da prikažeš nelogičnu i minimalnu cifru i radi poreza i ostalih dužnosti prema državi...pa valjda bi radi sebe prikazali manju cifru (mada sumnjam da je manja i da to njemačkim poreznicima može promaći) i radi poreza koji vjerujem da je u njemačkoj boli glava (mada sumnjam da je manja i da to njemačkim poreznicima može promaći)...

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 777
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bavaraccccc » 03 jun 2009, 15:07

eno srnu hoce i barcelona pa mi nije jasno zasto bayern ne kidise da ga dovede ako ne dovedemo srnu ja neznam jos jednog dobrog bocnog kojeg bi bayern mogao dovesti
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 03 jun 2009, 15:42

ma to je novinarska patka da Barca hoce Srnu, gdje bi igro, pored Dania alvesa moze grijat klupu....
a i to je napiso --- SPAM ---...
dovoljno
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la FC BAYERN » 03 jun 2009, 15:47


Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 03 jun 2009, 15:51

Bayern polsao zvanicnu ponudu za Neuer-a 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 777
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bavaraccccc » 03 jun 2009, 15:58

ma sta cem nam neur veze nema treba dovest freya i srnu kojeg hoce i barca
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
Bola(n)
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 maj 2009, 20:21
Lokacija: Ovdje
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Bola(n) » 03 jun 2009, 16:00

Isplatnije je Neurea dovesti jer je mlad a i kvalitetan je.Ima predispozicije da bude jedan od boljih evropskih golmana.

A Srna,ma kakav Srna.Traži ga Barca ali na --- SPAM ----u :lol:
Niko kao ti,nikog kao tebe,nikad !

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: pasha_the_one i 12 gostiju.