FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
miky_hz
Postovi: 23019
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la miky_hz » 08 jun 2009, 14:56

Prema mišljenju predsjednika minhenskog Bayerna Franza Beckenbauera, taj bi klub trebao francuskom reprezentativcu ponuditi produženje trenutnog ugovora, ili ga pustiti da već u ovom prijelaznom roku uz odgovarajuću odštetu napusti klub.

"Vidim samo dvije mogućnosti - prva je da Ribery produži ugovor i okonča na taj način sve priče o transferu, a druga je da mu ponudimo raskid ugovora uz odštetu. Nadam se da će ostati i potpisati novi ugovor. Uz Lionela Messija i Cristiana Ronalda smatram ga najboljim nogometašem na svijetu u ovom trenutku. Ali ako on želi otići bit će nam jako teško zadržati ga." rekao je Beckenbauer.

Ribery sa Bayernom ima ugovor do ljeta 2011. godine, a generalni menadžer Uli Hoeness je rekao kako ne želi niti razmišljati o ponudama ispod 50 milijuna eura.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Omerbavarac » 08 jun 2009, 15:00

miky_hz je napisao/la:Prema mišljenju predsjednika minhenskog Bayerna Franza Beckenbauera, taj bi klub trebao francuskom reprezentativcu ponuditi produženje trenutnog ugovora, ili ga pustiti da već u ovom prijelaznom roku uz odgovarajuću odštetu napusti klub.

"Vidim samo dvije mogućnosti - prva je da Ribery produži ugovor i okonča na taj način sve priče o transferu, a druga je da mu ponudimo raskid ugovora uz odštetu. Nadam se da će ostati i potpisati novi ugovor. Uz Lionela Messija i Cristiana Ronalda smatram ga najboljim nogometašem na svijetu u ovom trenutku. Ali ako on želi otići bit će nam jako teško zadržati ga." rekao je Beckenbauer.

Ribery sa Bayernom ima ugovor do ljeta 2011. godine, a generalni menadžer Uli Hoeness je rekao kako ne želi niti razmišljati o ponudama ispod 50 milijuna eura.
Ja se nadam da ce potpisati novi ugovor, ako ne onda je bolje da naprave ovu razmjenu igraca sa Realom, jer slijedece sezone nece biti ovako bogatih ponuda, kao sto je bio slucaj sa Ronaldinhom, ili evo sad Kakom.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Omerbavarac » 08 jun 2009, 15:16

Evo Bayern se vraca ponovo u prvi bubanj za izvlacenje grupa lige prvaka. Bicemo nosioci
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la rob do bagro » 08 jun 2009, 16:27

sta cekaju ovi iz uprave bayerna,jos uvjek nisu doveli dobrog golmana
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 08 jun 2009, 16:55

rob do bagro je napisao/la:sta cekaju ovi iz uprave bayerna,jos uvjek nisu doveli dobrog golmana
A prventsvo sutra pocinje,al' mozda veceras ko zna :roll:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

jeremis
Postovi: 1
Pridružen/a: 08 jun 2009, 17:13
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la jeremis » 08 jun 2009, 17:25

ja sam novi ovdje,pozdrav svim navijacima bayerna...mnogo toga se desilo poslije zavrseka bundeslige,samo da kazem da ćemo tesko zadrzati najboljeg igraca,nisam ni siguran koliko zeli ostati u munchenu,ali ponuda sa robenom i snajderom je vrlo primanjiva

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Neutral » 08 jun 2009, 21:11

Edson Braafheid potpisao za Bayern.

Lijevi bek Twentea potpisao do 2012. Ima 23 godine, negdje piše 26 ali ima 1 utakmicu za Holandsku repku. I opet je pozvan. 176cm visok, brz. Uli kaže još samo golman fali.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la el-fighter » 08 jun 2009, 21:58

Rz88 je napisao/la:Edson Braafheid potpisao za Bayern.

Lijevi bek Twentea potpisao do 2012. Ima 23 godine, negdje piše 26 ali ima 1 utakmicu za Holandsku repku. I opet je pozvan. 176cm visok, brz. Uli kaže još samo golman fali.
Fali nam golman i to jako nam fali. Nadam se da će se i taj problem riješiti. Za Riberyja se još nezna. Ako bude išao( nedaj Bože), treba za njega tražiti igrače, a ne novce. Mislim da bi sa Sneiderom i Van der Vaartom bili zadovoljni. Onda dodati još neki miliončić i kupiti i Robena.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 772
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bavaraccccc » 08 jun 2009, 22:15

Gdje si procitao za ovoga beka edsona
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 08 jun 2009, 22:17

Momak ima 26 godina i u kickeru pise da je sve dogovoreno u subotu,te da predstoji dogovor oko sitnica sa Twenteom ;)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 772
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bavaraccccc » 08 jun 2009, 22:22

Ajmo sada golman najbolji bi bio frey,ali ako nemoze on onda neur za kojeg je sepp maier rekao da je niđe veze,uludo potrosen novac,ali nememo golmana :oops:
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 08 jun 2009, 22:24

Enke :D :D
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 772
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bavaraccccc » 08 jun 2009, 22:27

ma nema nista od njega nece ga hanover pustiti a i nije neki golman nema kontuinitet,jeli bayern odustao od srne
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
big_amko
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 avg 2008, 19:02
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la big_amko » 08 jun 2009, 22:30

Ne znam koliko je ovaj momak kvalitetan, ali je jeftin( 2 miliona).Bio je jedna od zelja Van Gaala pa cemo vidjeti kako ce se stvari odvijati.
Sto se tice golmana ja bih najvise volio Handanovica.Dovodenje Neuer je glupost, ako vec planiraju njemackog golmana bolje uzeti Adlera. Momak je takoder mlad, a mislim da nije toliko skup.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 08 jun 2009, 22:31

http://bundesliga.t-online.de/c/18/99/1 ... 91424.html
Braafheid novi igrac Bayerna,objavio sponzor kluba :D momak igra i stopera i beka ;) i kosta 2 miliona eura 8-)
Pripreme pocinju krajem ovog mjeseca,ima jos vremena da se dovede golman,pravi zaplet treba ocekivati poslije kval.utakmica u srijedu 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la el-fighter » 08 jun 2009, 22:41

Pa najbolje bi bilo Handanovića ili Begovića. Mislim da dobro trebaju mućuti glavom kojeg golmana će kupiti. Neura treba izbjeći, a Adler nebi bio loš.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 08 jun 2009, 22:45

el-fighter je napisao/la:Pa najbolje bi bilo Handanovića ili Begovića. Mislim da dobro trebaju mućuti glavom kojeg golmana će kupiti. Neura treba izbjeći, a Adler nebi bio loš.
RZ88 evo ti konkurencije u nabijanju postova el-fighter samo u kost...
e cuj begovic :lol: :lol: :lol:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la FC BAYERN » 08 jun 2009, 23:14

el-fighter je napisao/la:Pa najbolje bi bilo Handanovića ili Begovića. Mislim da dobro trebaju mućuti glavom kojeg golmana će kupiti. Neura treba izbjeći, a Adler nebi bio loš.

hahaha cuj Begovic :o Pa lik jos nije ni odigro utakmnicu kako treba, on je treci golman Portshmutha, imamo mi vec jednog Begovica u Bayernu kome treba 2/3 sezone da se usteli na golu i da dobije neko iskustvo, a takvi golmani ne trebaju u Bayernu, Nama trebaju kvalitetni i iskusni golmani ! Ja unaprijed znam da ce dovesti Enkea :cry: Kakav Frey kakav Handanovic kakav Neuer mislite da ce dati tolike novce za golmana ...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la el-fighter » 08 jun 2009, 23:30

FC BAYERN je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Pa najbolje bi bilo Handanovića ili Begovića. Mislim da dobro trebaju mućuti glavom kojeg golmana će kupiti. Neura treba izbjeći, a Adler nebi bio loš.

hahaha cuj Begovic :o Pa lik jos nije ni odigro utakmnicu kako treba, on je treci golman Portshmutha, imamo mi vec jednog Begovica u Bayernu kome treba 2/3 sezone da se usteli na golu i da dobije neko iskustvo, a takvi golmani ne trebaju u Bayernu, Nama trebaju kvalitetni i iskusni golmani ! Ja unaprijed znam da ce dovesti Enkea :cry: Kakav Frey kakav Handanovic kakav Neuer mislite da ce dati tolike novce za golmana ...
Ma drug. šalio sam se. Kad je već onaj pomenuo Handanovića reko da i ja napišem za Begovića.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Bola(n)
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 maj 2009, 20:21
Lokacija: Ovdje
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Bola(n) » 08 jun 2009, 23:58

Handanović standardan u Udineseu i u slovenskoj repki.I smatraju ga za budućeg Buffona,a to kao šala :roll:
Upravu je bistrikboy,samo postove nabijaš !
Niko kao ti,nikog kao tebe,nikad !

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.