FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 21 maj 2018, 11:19

isakovich je napisao/la:Cestitam ekipi i narocito Juppu na tituli,ovo je za ovu sezonu sasvim ok,da je bilo vise srece i sudijske trezvenosti imali bi jos jedno finale za igrati al,neda nam se.Nakon onog starta sezone sa Ancelotijem kad je vec sve bilo izgubljeno uprava reagira na vrijeme i dovodi najboljeg Juppa koji radi jos jednu fantasticnu sezonu sa Bayernom.
Realno gledajuci ko je to od nas bolji u evropi,moze biti samo isti,konstantno smo tu u vrhu,jedni od favorita to je fantasticno a nemamo igrace po 100 miliona.
Ja smatram da ce kovac ako ne vise makar ponoviti ovogodisnji uspjeh Juppa za prvu sezonu bi to bilo odlicno.
I kako mi nerve vade ovi sto govore kako Kovac nece smjeti nista upravi,kako je tu samo zato sto ce biti poslusan itd itd,ja ne kontam o kakvoj se poslusnosti radi o cemu se tu zapravo radi, pojedini ko papagaji ponavljaju za kreatorem te budalastine,a niko da argumentovano napise sta je to zapravo sto Niko nece smjeti uraditi,ako se radi o tome da ce traziti 200 mill za transfere i dobiti ih kao Pepun u Sitiyu e onda ste upravu nece se moci sa upravom slagati.Jer to nece dobiti.A u odabir kadra i taktike mu se uprava nece mjesati kao ni jednom do sada.
Postoji zal za tekmama protiv Reala ,to se moze u zraku osjetiti,danas prelijepo na Marienlatz-u hrpa ljudi slavi titulu,vesele se pjevaju,samo ovde sve crno
.
Samo da citiram i dobro podebljam, slazem se u potpunosti sa citavim tekstom i isto mislim.

Ja sam zadovoljan i ponosan na Bayern, i sve ono cine rade unazad vec dugo vremena.

Svake godine titule dolaze.

Ne moze se svake godine lp, BuLi i kup osvojiti.

Bayern ne zavrsava lp u grupnoj fazi

Bayern ne zavrsava 3-4 u ligi

Ne ispada u kupu u prvim utakmicama

Bayern uvijek ide na sve, i uvijek je u samom vrhu, u svakom takmicenju.

Bayern je jedan od najboljih klubova svijeta.


Sto se tice Nike, na prvo saznanje da preuzima Bayern bio sam potpuno pesimistican i nimalo zadovoljan.
Sada mi je vec optimizam preovladao, sto da ne.
Jedva cekam da pocne sezona da vidim kako ce to sve izgledati. Dovodili smo svjetska imena i svjetski poznate strucnjake poput Pepa i Carla, pa rijetki su oni koji su bili zadovoljni. Vidjet cemo kako ce sljedeca sezona proci.
Mia San Mia

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 21 maj 2018, 12:14

Kakav god da je kadar, star i potrošen, nadigrali su najbolji klub posljednjih pet godina.
Sudije su izvukle real. Ovo treba da se ponavlja, barem jednom u hevti. Et, nek bude uoči petka :mrgreen:
Ovi bezmudnici iz uprave moraju ponavljati da smo pokradeni i tako praviti pritisak na sudije.
Moraju, inače će se ponavljati ovo kriminalno suđenje.

Što se tiče kupa kojeg, usput rečeno, nisam ni gledo(yebo kup kad se na onaj način ispalo od Reala), moram priznati da su igrači zakazali.
Može se desiti da navijače ne zanima, al se ne može desiti da ne zanima one koji se nazivaju profesionalni igrači i koji uzimaju milione.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Saurman
Postovi: 29490
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 21 maj 2018, 12:46

Ne može se kriviti trener kako nije motivisao igrače to su profesionalci pa zar se moraju posebno motivisati za finale Kupa Njemačke ne igraju pobogu bajramski turnir.

Ne mogu biti zadovoljan sezonom jer Bayern je morao i mogao više napraviti al' dva faktora su nas udaljila od trostruke krune sudijska krađa protiv Reala šlag na tortu lakrdija Zwayera u finalu.Drugi faktor je zakazivanje ključnih igrača prije svega mislim na Lewandowskog.

Uprava i dalje šuti na ovu da kažem urotu sudija iz UEFA-e jer kako drugačije objasniti da nas sudije dvije sezone zaredom protiv istog protivnika zakidaju i direktno utiču na krajnji rezultat.

Poslije utakmice finala Kupa ovdje sam mogao pročitati čestitike Eintrachtu i priču kako su zasluženo pobjedili.Mene zanima po kojim ovozemaljskim ili božijim zakonima su oni "zasluženo" pobjedili kad su dva od tri gola postigli neregularno.?
Zadnja izmjena: Saurman, dana/u 21 maj 2018, 13:38, ukupno mijenjano 1 put.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 maj 2018, 13:30

Šećo gledaj tekmu protiv Frankfurta, tu je bila veća krađa nego protiv Reala.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 21 maj 2018, 13:37

Bundesliga je napisao/la:Šećo gledaj tekmu protiv Frankfurta, tu je bila veća krađa nego protiv Reala.
Sve ok, al bratko, nismo igrali protiv dortmunda il lajpciga, nego protiv yebenog frafurta.
Njih se moralo natrpati na poluvremenu.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 21 maj 2018, 13:49

Oni koji znaju rad nase uprave i prate Bayern isto tako znaju da dok se osvaja bundes nece biti preokreta u radu.Njihov argument je da se ionako ni sa top pojacanjima ne može garantirati liga prvaka a kao primjer stalno uzimaju PSG ili City sto je jednim dijelom i istina.
Garancije ne postoje ni za što ali je poanta da svoj postotak sansi uvecas do maksimuma.

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 21 maj 2018, 14:00

Kad se protiv Frankfurta žalšs na suđenje onda je to znak da si doguro daleko, ala kao ekipe tipa Braunšvajga ili neko sa dna.

Evo par godina se žalimo, te ne valja sudija, te ne valja lewa, thiago, vidal, te ne valja pep..., pet godina niko nam ne valja i sabotira nas a nećemo da pogledamo da od vrha pa na dole da svi snose odgovornost i da niko ne radi svoj posao kako treba i sa 100%. Svak ima svoje neke ciljeve, vizije, poglede i svi vuku na svoju stranu, počevši od ona dva tersa na vrhu pa nadalje, a uprava posebno. Uli kao da vodi mesaru Majmunović (valjda ga prenosi iz privatnog kobasičarskog biznisa) pa samo neke vizije, planove, štednje, ulaganja, krpljenja a rezultata nigdje nema, vani prije svega. Ovo je jbn sport, nije traka jbn kobasica.

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 maj 2018, 14:40

Sve je to u redu, ima brojnih nedostataka o tome ću pričati neki drugi put ali je činjenica da nas sudije kradu. Kradu nas protiv Reala koji je veliki klub i ima veliku moć, pare. Ali nas kradu i protiv osrednjeg bundesligaša kakav je Eintracht Frankfurt i to su još pregledavali video zapis. Jedini se Salihamidžić bunio jer se vidi iz neba da je Bayern pokraden a glavešine šute. Istina Bayern je trebao pobijediti Frankfurta u svako doba dana ili noći ali desi se loša utakmica, loša noć gdje treba i malo sreće i fer suđenje. Bayernu je fer suđenje misaona imenica.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 maj 2018, 14:52

To je problem koji se mora riješavati od vrha. Opet dolazimo do uprave, sjećam se prije nekoliko godina kako su glavešine(naročito Ulli) izlazili u javnost i pritiskali nakon svake odluke na štetu Bayerna toliko da je čak preraslo u sitno "navlačenje" nama. Ono, sve 50-50 odluke su išle u našu korist. Sad toga nema, kao da im je svejedno, uz to nemamo ni temperamentnog kapitena koji će zagalamiti odmah u toku utakmice i dođeš do situacija do kojih se dolazi. Treba se pozabaviti i tim pitanjem, ali svakako je nedopustivo da jedan Frankfurt dva puta dolazi do vodstva protiv nas u finalu a naši djeluju kao da će podići trofej kako god se završilo.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Saurman
Postovi: 29490
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 21 maj 2018, 16:19

Izgleda da je došlo do neslaganja oko transfer politike kluba, dok je Rummenige neki dan izjavio da ne isključuje transfere 100+ mil Uli je udario kontru i rekao da neće biti većih ulaganja. :hmmmm:

Izgleda DFB pokrenuo istragu oko bacanja medalje od strane Wagnera.
Wagner: "It was a fuc*ing shit week for me"
:)

According to Przegląd Sportowy, Robert Lewandowski has offers from Chelsea, Man City and PSG and is allowed to delay his arrival to the national team training camp in order to negotiate a transfer
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 21 maj 2018, 16:44

@Saurman

Slažem se da bi profesionalci trebali ozbiljno shvatiti svaku službenu utakmicu a kamoli ne jednu finalnu, ali eto događa se. Zato je tu trener da ih presloži i podigne, pogotovo mentalno, no nažalost je zakazao. I tim prije što je već poraz u oproštajnoj utakmici sezone protiv Stuttgarta trebao bit dovoljna opomena da se stvari ne uzimaju previše olako.

Na pitanje oko 100 mio transfera odgovor Rumenog nije bio baš izričit:
Wir kommen aus Zeiten, in denen das alles unvorstellbar war. Heute müssen wir auch so eine Entscheidung treffen, müssen analysieren und bewerten. Die Kernfragen sind: Macht es sportlich Sinn, und ist es refinanzierbar?

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 21 maj 2018, 17:47

Najjace kad Marcelo i onda Boateng izjave kako je penal postojao. I onda neki ovdje pisu kako Bayern ne treba da dobija na penale? :wtf:
Penal je penal, nije bitno jel' LP ili Kup. Ali eto, u Kupu se i okvir gola dvaput pogadjao...kao i u LP, Bayern igrao a protivnici zabijali. :damn:
PS. Jos gledam Lazio sinoc, kad nisam pobudalio. Ubise Inter i ovi iz dva kornera i penala dadnu 3 gola. Oooooo ' ti fudbal i loptu i ko ga izmisli. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 21 maj 2018, 17:59

Saurman je napisao/la:Uli je udario kontru i rekao da neće biti većih ulaganja.
U ovoj godini. To je ono što je uli rekao.

Ako ćemo neš prodavat, neka to bude vidal plus oni koji zakažu u velikim tekmama, kao što su leva i tijago.
OK, ruku na srce, tijago je briljirao u uzvratnoj protiv reala.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 21 maj 2018, 18:45

Vidio sam sudijsku lakrdiju. Bez ikakvog vadjenja na sudije, ali kako je moguce da covjek koji gleda snimak ono ne vidi, pa Boatengova ruka je i bez VAR-a ocigledna, a kamo li uz "popravni"?
Spamm

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 21 maj 2018, 21:34

FCBAYERN je napisao/la:Vidio sam sudijsku lakrdiju. Bez ikakvog vadjenja na sudije, ali kako je moguce da covjek koji gleda snimak ono ne vidi, pa Boatengova ruka je i bez VAR-a ocigledna, a kamo li uz "popravni"?
Zwayer i sad tvrdi da stoji kod svojih odluka......

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 21 maj 2018, 21:38

schickeria je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:Vidio sam sudijsku lakrdiju. Bez ikakvog vadjenja na sudije, ali kako je moguce da covjek koji gleda snimak ono ne vidi, pa Boatengova ruka je i bez VAR-a ocigledna, a kamo li uz "popravni"?
Zwayer i sad tvrdi da stoji kod svojih odluka......
Koje argumente ima za svoju tvrdnju? Je li naveo?
Spamm

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 maj 2018, 21:39

schickeria je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:Vidio sam sudijsku lakrdiju. Bez ikakvog vadjenja na sudije, ali kako je moguce da covjek koji gleda snimak ono ne vidi, pa Boatengova ruka je i bez VAR-a ocigledna, a kamo li uz "popravni"?
Zwayer i sad tvrdi da stoji kod svojih odluka......
Ma to igranje rukom jeste diskutabilno s obzirom da je iz duela i da ga pogađa samo iz blizine, nije kao da je on išao s namjerom(po novim pravilima to i ne treba da se sudi). Ali, reći za penal da stoji pri svojoj odluci može jedino debil, mada to je dokazao svakako pregledanjem snimka pa pokazivanjem na korner.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
dirkules
Postovi: 4429
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 22 maj 2018, 00:22

Bild | Disagreement between Bayern bosses regarding summer transfer activity. Rummenigge refuses to rule out potential big signings while Uli Hoeneß insists there will be no major changes in the squad that Kovač will work with.
The latter wants to make a big signing (eg Dybala, Griezmann) while Uli wants to continue with current squad.
Mediji navode interes Uniteda za Vidala i kao mi bi pristali za 50 mil.
Kao i da je Abramovic naveo Lewu kao prvu metu za ovaj rok, potencijalni transfer oko 100 mil.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 22 maj 2018, 11:29

Kako bi to bilo odlicno za klub unovcit ovu dvojicu jos tiago i eto preko 200mil, al bi bilo pametno jos manci doturit za marende i zamjenit vidala za martiala.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3665
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 22 maj 2018, 12:13

slika
:urnebes: :urnebes: :lol:

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.