FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 jul 2018, 01:42

Puno gledaš NHL i NBA :), ne prenosi se ugovor. Radi se novi kao da kupiš igrača.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 jul 2018, 01:47

sljivo je napisao/la:Puno gledaš NHL i NBA :), ne prenosi se ugovor. Radi se novi kao da kupiš igrača.
Pa **** li ga onda se vraćamo na početak, ne možeš ga natjerati da potpiše ako neće. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 jul 2018, 01:54

Naravno da ne možeš, ne možeš nikoga natjerati, ali ako daš dobru platu koju neće neko drugi dati onda hoćeš. Da, u našem slučaju ako James ode i zatraži transfer (kao što to igrači rade) odnosno da ga ne otkupiš onda ga pušiš. Zato su ovi loani zaj.ebani u neku ruku. Nemaš pravo nad igračem, a to što imaš pravo da ga otkupiš od Reala ne mora ništa značiti. Prije su se loani većinom radili sa mladim igračima a njima je svejedno gdje će, samo je bitno da igraju i da dobiju fin ugovor, a kod Jamesa je druga priča.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 jul 2018, 02:03

O tome se i radi od početka, ipak se pita i on. :mrgreen:
Znam za koga su posudbe predviđene, šta sam sezona na FM-u odigrao, čudio bih se da ne znam nešto o tim ugovorima i transferima. :lol:
Najbitnije da nas ne može za*ebati. Ako bude zadovoljan ugovorom super, ako pak hoće nazad u Real sad kad nema Rone nek mu je sretno, ha ya. Nek on odigra narednu sezonu na nivou, poslije, jbg, ima Rebinho. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 jul 2018, 02:27

Mislim da Bayern kao što smo i rekli ima upper hand, kroz neki predugovor, ugovor sa igračem, kroz detalj same pozajmice, da ima prava na Jamesa i da će ga potpisati (vjerovatno su tad i dogovorili i detalje novog ugovora na koje je James pristao) jer bi u suprotnom te igrači vazda sje.bavali. Sad je stvar ako on traži povratak da li da Bayern mu to omogući raskidajući neke već predugovore. Opet sve zavisi šta su detalji te pozajmice. Ako se klub nije osiguro onda će i biti sje.ban.

Avatar
harden
Postovi: 23565
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 15 jul 2018, 03:26

S-Y-L-A-R je napisao/la:poslije, jbg, ima Rebinho. :mrgreen:
ne spominji ga molim te :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 15 jul 2018, 03:44

S-Y-L-A-R je napisao/la:O tome se i radi od početka, ipak se pita i on. :mrgreen:
Znam za koga su posudbe predviđene, šta sam sezona na FM-u odigrao, čudio bih se da ne znam nešto o tim ugovorima i transferima. :lol:
Najbitnije da nas ne može za*ebati. Ako bude zadovoljan ugovorom super, ako pak hoće nazad u Real sad kad nema Rone nek mu je sretno, ha ya. Nek on odigra narednu sezonu na nivou, poslije, jbg, ima Rebinho. :mrgreen:
Laut Rummenigge hat James den ganzen Vertrag bis 2022 schon unterschrieben, ziehen wir die Option, wird der für die weiteren 3 Jahre automatisch gültig, da muss nichts mehr neu verhandelt werden.
Sve je ovdje jasno.... ;) Tebi ono ne treba prevod???? :D :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 jul 2018, 04:03

effe_sa je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:O tome se i radi od početka, ipak se pita i on. :mrgreen:
Znam za koga su posudbe predviđene, šta sam sezona na FM-u odigrao, čudio bih se da ne znam nešto o tim ugovorima i transferima. :lol:
Najbitnije da nas ne može za*ebati. Ako bude zadovoljan ugovorom super, ako pak hoće nazad u Real sad kad nema Rone nek mu je sretno, ha ya. Nek on odigra narednu sezonu na nivou, poslije, jbg, ima Rebinho. :mrgreen:
Laut Rummenigge hat James den ganzen Vertrag bis 2022 schon unterschrieben, ziehen wir die Option, wird der für die weiteren 3 Jahre automatisch gültig, da muss nichts mehr neu verhandelt werden.
Sve je ovdje jasno.... ;) Tebi ono ne treba prevod???? :D :D
Više treba nego što ne treba ali razumijem dovoljno za ovo. :mrgreen:
To je to, sad je sve jasno. :thumbup:
Znači tehnički, potpisali smo ga na 5 godina u startu, vrhunski posao. :ljepota:
Sad mi jedino nisu jasni ovi natpisi po novinama i navodna "želja" za povratkom. Ali to je tema neke druge emisije, i da hoće, ne može. :kafa:
harden je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:poslije, jbg, ima Rebinho. :mrgreen:
ne spominji ga molim te :mrgreen:
Čujemo se večeras kad riješi finale. :beba:
Cijena mu skače iz utakmice u utakmicu, trebali smo sklopiti posao prije prvenstva. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 15 jul 2018, 09:59

Iskreno ja jedva cekam pocetak ovih tekmi po americi da vidim kako bi to sa kovacem moglo izgledati ....zasad sigurno mozemp ocekivati mogo vise trke i fizike u odnosu na pretjodne godine ....a i zaista mi se svidja igra ganabrya i goretzke..

Ono sto me zanima da li iko pvdje zna kakvu formaciju ce forskrati kovac mislim vidio sam ja te kao 3 5 2 njegove sablone i sve ali nikako nemogu zamisliti bayern bez wingera pravih a ako ce kimch i alaba biti ti visoki bekovi i trojca nazad nevidim kako moze staviti jos nezn recimo comana lijevo i ganabrya desno plus leva napad pa pored 9 veznjaka nemoguce da ce igrati sa dvjicom u sredini i to je to

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Derdiyok » 15 jul 2018, 11:09

harden je napisao/la: Upao u loše društvo. Pokvario ga RAF Camora :mrgreen:

:mrgreen:

Hab' ganz Wien hinter mir wie David Alaba
Statt mit Vatos Locos häng' ich ab mit Arabern

Kad mu RAf sredi Bubu i Jalu.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 15 jul 2018, 12:46

slika
Clubs with players with most goals in #Worldcup history:

1. Bayern 76 Goals
2. Real Madrid 74
3. Inter 70
4. Barcelona 68
5. Juventus 55
6. Peñarol 39
7. Atlético Madrid 38
8. Manchester United 37
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 15 jul 2018, 13:37

Bayern i Inter su deseti put uzastopno zastupljeni sa bar jednim igračem u finalu SP. Bayern s Tolissom, a Inter ovaj put sa Brozovićem. ;)

A što se Rebića tiče, trebalo bi ga što prije hapiti. Kad već više nemamo Mandže, da imamo novog fightera, ratnika... ;) A čovjek zna trpati... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 jul 2018, 13:56

Izgleda da je plan od Bayerna napraviti underdoga u svakom derbiju, pa se vjerovatno misli tim pristupom i taktikom borbe i trke nešto napraviti. Nek je nama Rebić pojačanje trkaća kokoš, koja ako treba kreirati jedan na jedan neće znati ništa drugo osim trke i guranja. Kad čujem vijesti o povezivanju njega i Bayerna onda zaželim da Robben i Ribery igraju ovdje do 60 godine.

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 15 jul 2018, 14:21

Treba ovoj ekipi jedan fajter a Rebić je po tom pitanju možda i jači od Mandže al' sumnjam da će doći.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Centre forward
Postovi: 6147
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 15 jul 2018, 14:58

Ma kakvi Rebići i ostali. Pa nismo valjda na to spali. Ne sumnjam da je momak eksplodir'o na SP al' treba odvadit' malo. Šaćiri je za njega Robben pa smo ga se kutarisali.
Nama trebaju igrači svjetske klase. Hoćemol' sa njim napast' LP ? Na šta smo to spali Bože sačuvaj ?

Španci ganjaju (i uganjaće) Hazarda, i onda se pitamo što se ne može dalje od SF LP. Upravo je u takvoj strategiji odgovor na sva pitanja.

Da mi je k'o prič'o da će Juve prije nas probit' tu barijeru od 100 miliona predložio bi mu sistemtski pregled. I to, ni manje ni više, neg' za Ronalda. Cirkus.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
harden
Postovi: 23565
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 15 jul 2018, 15:07

Treba nam jedna sirovina i klada ko Rebic, neka ga. Mozda i Riberya ili Lewu uhvati za vrat kad pocnu pametovati! :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 15 jul 2018, 16:40

Najvaznije je da Niko pruzi sansu i adekvatno "unaprijedi" Comana i Gnabrya. Nadam se da ce ovi momci dobiti dovoljno prostora i ADEKVATNU poziciju, gdje ih primjerice nece gusiti neka postavka bez krila. Ako dodamo tome potencijalno vracanje Renata u formu koje bi bilo najvece Bayernovo pojacanje (ne zaboravimo kakav je on prije prelaska bio), onda mozemo reci da je Niko dobro poceo.

Prica o pragmaticnom pristupu, neopsesivnom odnosu prema posjedu lopte, takodjer je zanimljiva i veoma dobra. Naravno, to je najteze izvodljivo, ali u nekim utakmicama nekada treba vise ili manje odatupiti od stila. Pep je npr. odlican kada je posjed lopte u pitanju, a ekipa je de facto stroj na terenu, ali on je sebi "izbio" bar 2 Lige prvaka iz razloga jer nije htio odstupiti. Lahko ga je procitati, sto mozda nije neka stvar kada je u pitanju ekipa koja se nadigrava ili objektivno slabiji tim, ali, primjerice, kada je Liverpool na drugoj strani jeste. Tako i Bayern napokon mora praviti modifikaciju kao nekoc kada je tripleta osvojena, jer i tad ekipa nije bila iskljucivo kontraska, a niti opsesivna oko posjeda.

I, u konacnici, bez obzira sto sam skeptik glede Nike (jer pisao sam da sam protivnik dovodjenja), ipak se radujem sezoni i nekim novim licima. Nadam se da ce me Kovac demantirati u potpunosti, ali takodjer treba smanjiti i ocekivanja. Bayern vise ne cilja prvenstveno na Ligu prvaka, kao sto je to bilo u Pep-eri, vec su ambicije kluba splasnule iz nekih razloga (prije svega ekonomskih). Ekipa je u razvoju, a eksplozija trzista je trazila modifikaciju strategije. Greska je napravljena prije 3 godine, kada se za iole razumne cifre (uslovno receno) mogao uzeti dobar igrac, jer se nije reagiralo da se okosnica napravi. Sada, u vremenu ekstremne ekspanzije rasipnistva klubova, Bayern ne moze adekvatno odgovoriti, jer njihov plan poslovanja nije bio na ovo u potpunosti spreman.
Spamm

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 jul 2018, 19:03

Rebić? Ne, hvala. Bolje je zapalit te pare. Imamo Comana i Gnabryja da ih razvijamo.

Avatar
harden
Postovi: 23565
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 15 jul 2018, 21:31

S-Y-L-A-R je napisao/la: Čujemo se večeras kad riješi finale. :beba:
Cijena mu skače iz utakmice u utakmicu, trebali smo sklopiti posao prije prvenstva. :mrgreen:
Say what?

:mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 jul 2018, 21:39

harden je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la: Čujemo se večeras kad riješi finale. :beba:
Cijena mu skače iz utakmice u utakmicu, trebali smo sklopiti posao prije prvenstva. :mrgreen:
Say what?

:mrgreen:
Smješkaj se ti a ne razmišljaj o posljedicama. Da je zabio, otišao bi u, za nas, nepoznato područje(čitaj 60+ miliona transfera). Sad kad ti ga dovedu, ja ću da se smijem. :lol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.