FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 17 apr 2018, 22:48

Opet cu ponoviti, nikad njemacke reprezentativce ne treba prodavat
Nadam se da je Kroos jedina greska ovog kluba

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 17 apr 2018, 22:54

Nevjerovatna zavrsnica, kako je Jupp samo tempirao formu, pa Ribery i Robben izdrze 90 minuta bez problema a imaju skupa oko 70 godina. :tokralju:

Steta bi bilo da ova ekipa i u LP-a ne ode do kraja, pogotovo jer je u ovakvoj formi i melje sve pred sobom.

U odnosu na 2013-u, ovaj Bayern je kvalitetniji. :kafa:

Muller. :ljepota:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 17 apr 2018, 23:05

Omerbavarac je napisao/la:Nevjerovatna zavrsnica, kako je Jupp samo tempirao formu, pa Ribery i Robben izdrze 90 minuta bez problema a imaju skupa oko 70 godina. :tokralju:

Steta bi bilo da ova ekipa i u LP-a ne ode do kraja, pogotovo jer je u ovakvoj formi i melje sve pred sobom.

U odnosu na 2013-u, ovaj Bayern je kvalitetniji. :kafa:

Muller. :ljepota:
Ja bi jos samo dodao, svi odigrali fantasticno a posebno al bas posebno taj strasni martinez, koliko on znaci u ovom sistemu jupa to je neprocjenljivo.

fcbmunchen2018
Postovi: 42
Pridružen/a: 16 feb 2018, 19:13
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la fcbmunchen2018 » 17 apr 2018, 23:08

bavaracmujo je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:Nevjerovatna zavrsnica, kako je Jupp samo tempirao formu, pa Ribery i Robben izdrze 90 minuta bez problema a imaju skupa oko 70 godina. :tokralju:

Steta bi bilo da ova ekipa i u LP-a ne ode do kraja, pogotovo jer je u ovakvoj formi i melje sve pred sobom.

U odnosu na 2013-u, ovaj Bayern je kvalitetniji. :kafa:

Muller. :ljepota:
Ja bi jos samo dodao, svi odigrali fantasticno a posebno al bas posebno taj strasni martinez, koliko on znaci u ovom sistemu jupa to je neprocjenljivo.
Bilo kuda, Martinez svuda...covjek je masina prava

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 17 apr 2018, 23:08

Ljudi dajte golove.
U pm, propustih tekmi :twisted:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 17 apr 2018, 23:12

Reinkarnirati Juppa, ako postoji ikakva mogucnost.
Nevjerovatno je da postoji ovakav trener ali stvarno nevjerovatno.

Uz Alexa Fergusona mozda i najbolji a u slucaju triple krune, sam sebe ce krunisati u nedodirljivog i najveceg svih vremena.
No, da ne prejudiciram, idemo korak po korak, slijedi ligaski duel sa Hannoverom pa onda Real i velika borba za jos jedno finale.

Zaboravio sam spomenuti trenutno najboljeg Njemackog golmana, SVENA ULREICHA. :tokralju:
Nemoguce je opisati njegove odbrane, kao Neuer u najboljim danima. :salut:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 17 apr 2018, 23:13

sekerbay je napisao/la:Ljudi dajte golove.
U pm, propustih tekmi :twisted:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 17 apr 2018, 23:14

Ono kad nemas nikom nista prigovoriti :mrgreen:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 17 apr 2018, 23:27

Sven :tokralju: Uz Neuera i ter Stegena u Rusiju!
Thomica laganini...inace utakmica za ono bas uzivanciju. :thumbup:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 17 apr 2018, 23:30

Hvala tebra.
Odlično. Jup je već sad najbolji trener u zadnjih 100 godina.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 17 apr 2018, 23:32

Kakvo gaženje Leverkusena i to u njihovoj avliji. :clap: Ribery kao iz prajma čova ih baca lijevo desno. :D

Kad se sjetim pojedinih neznalica koji su sipali drvlje i kamenje na upravu jer nisu prodali Mullera kao on nema šta ponuditi Bayernu. :facepalm: Yebem ti fudbal kad ga svako prati.


Ulreich trenutno njemački golman br 1 bez dileme, čovjek brani cijelu sezonu na visokom nivou. :cool:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 17 apr 2018, 23:52

Mora se istać da smo bili katastrofalni kod prekida večeras, ne znam šta je u pitanju baš je odbrana bila smušena pogotovo kod gola, a i par puta poslije.

EDIT: nešto kontam kako je Ulreich sebi syebo karijeru prelaskom u Bayern, sreća pa se Neuer povrijedio inače nikada ne bi pokazao ovo što sad pokazuje i kad se Neuer vrati ja mu savjetujem transfer u neki bolji klub, nema smisla da ovakav golman ispašta.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 17 apr 2018, 23:59

Opis tekme:
:kafa:
Spamm

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 17 apr 2018, 23:59

coelho41 je napisao/la:Huseinaga brate naš treba li igrat Muller u ovom Bayernu po starim zaslugama?
Dat ce on golove, nisam rekao da nece hahah.. Ne znam, meni se svidja kako James igra, ljepota je ga gledati, sa ovim sad sto se raspolaze, realno bi bilo, Müller ako ce vec igrati, onda mjesto Robbena a James na 10..volio bih ja da mene Müller demantuje protiv Reala, ali..odbrana je njihova nesto jaca..Thiago-Martinez vezni red ja ne bih dirao svakak, a ti reci da James ne zasluzuje da igra?

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 18 apr 2018, 00:02

James i Muller mogu igrati zajedno samo ako zrtvujes Robbena, ja protiv toga nemam nista, taman Arjena ubaciti oko 70te minute.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 18 apr 2018, 00:03

Huseinagic je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Huseinaga brate naš treba li igrat Muller u ovom Bayernu po starim zaslugama?
Dat ce on golove, nisam rekao da nece hahah.. Ne znam, meni se svidja kako James igra, ljepota je ga gledati, sa ovim sad sto se raspolaze, realno bi bilo, Müller ako ce vec igrati, onda mjesto Robbena a James na 10..volio bih ja da mene Müller demantuje protiv Reala, ali..odbrana je njihova nesto jaca..Thiago-Martinez vezni red ja ne bih dirao svakak, a ti reci da James ne zasluzuje da igra?
Đe ne zaslužuje, igrač sezone u Bayernu James Rodriguez. Ribery, James, Muller i Lewa je meni omiljena postava za gledati, našao se tajni recept za Jamesa i Mullera, ali je zeznuto onda igrati sa jednim zadnjim veznim protiv jačih ekipa i to će vjerovatno biti Javi Martinez protiv Reala, a u odbrani daj šta daš.

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 18 apr 2018, 00:06

coelho41 je napisao/la:
Huseinagic je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Huseinaga brate naš treba li igrat Muller u ovom Bayernu po starim zaslugama?
Dat ce on golove, nisam rekao da nece hahah.. Ne znam, meni se svidja kako James igra, ljepota je ga gledati, sa ovim sad sto se raspolaze, realno bi bilo, Müller ako ce vec igrati, onda mjesto Robbena a James na 10..volio bih ja da mene Müller demantuje protiv Reala, ali..odbrana je njihova nesto jaca..Thiago-Martinez vezni red ja ne bih dirao svakak, a ti reci da James ne zasluzuje da igra?
Đe ne zaslužuje, igrač sezone u Bayernu James Rodriguez. Ribery, James, Muller i Lewa je meni omiljena postava za gledati, našao se tajni recept za Jamesa i Mullera, ali je zeznuto onda igrati sa jednim zadnjim veznim protiv jačih ekipa i to će vjerovatno biti Javi Martinez protiv Reala, a u odbrani daj šta daš.
To je ono sto ja pricam, ne bih se usudio izaci sa postavom takvom protiv Reala, a ruku na srce, Müller na krilu nije tako dobar kao na ovoj poziciji gdje leti na sve strane..Koliko god to drugi poricali Robben opet ostavlja dosta prostora Kimmicu i odvlaci stalno igrace..ja ni njega ne bih otpisao, bilo kako bilo, nije lako biti pametan..

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 18 apr 2018, 00:39

Moram pohvaliti i Svena, moram :tokralju:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 18 apr 2018, 02:56

Lagano ,sigurno, disciplina i pozrtvovanost ekipe,timski duh svakog dana kako Jupp dodje samo ide uzlaznom putanjom.Nadam se fa ce ova idealna atmosfera i ova ekipa dostici zacrtane CILjEVE .
Sven svaka cast dobro zagrijavanje za Madrid.
Boa i Hummels su danas bili izlozeni dosta zahvaljujuci tome sto se igralo sa samo jednim zadnjim veznim Martinom.Tiago i Muller visoko pritiskali a Lever je u par navrata stvorio ozbiljne sanse narocitp pi strani gdje brane Riberi i Alaba,obojica previsoko izlazila.
U jednom momentu Boatengu puko film imao par vrhundki intervencija,klizecih startova kao nekada.To obecava jer sad on i Hummels su potrebni na najvisem nivou u sta ne sumnjam.
Smatram da ako smo lani poprilicno reala namucili sa polovnom ekipom u oba meca i sa igracem manje u obe tekme ,lose sudjenje da ove godine uz malo srece idemo u finale.
VOLIM BAYERN

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 18 apr 2018, 08:19

Napadu svaka čast ali ova odbrana ne smije izaći ovakva protiv Reala jer bi primili 3-4 hladno. Protiv Reala ne trebamo rapsodiju u napadu već dosta sigurnosti u odbrani, bolje je završit 0-0 kod kuće nego sa Realom trčati i igrati za gol više. Što manje šansi u tekmi to više šansi za Bayern jer pokazali smo dosad kroz čitavu sezonu da u pojedinim djelovima meča odbrana baš visi i ne radi kako treba. Krompir gol treba da odlučuje a ne neka vanzemaljska igra u napadu.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.