FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Bundesliga
Postovi: 11425
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 18 feb 2019, 22:26

Nurnberga ne mogu pobijediti :opaopa:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17771
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 18 feb 2019, 22:49

Jos radosni utorak ostaje... :zviz:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 18 feb 2019, 22:51

Joj sutra iznenađenja, 1-3 :ljepota:

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 18 feb 2019, 22:57

NYKnicks Fan je napisao/la:Joj sutra iznenađenja, 1-3 :ljepota:
Što bi to bilo iznenađenje???? :?
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 feb 2019, 22:59

harden je napisao/la: Podbaci li Lewa u ovom dvomecu, zapocet cu kampanju #LewaOut :mrgreen: od njega ocekujem puno, pa ako ga zatvore Matip i Fabinho, sta ocekivati pored bolje odbrane/ stopera... Slazem se da ce od pocetka puno zavisiti, valjda se ne podlegne pritisku i atmosferi.
Već sutra će PREbaciti.
Doppelpack lagano, 'ta će Matip i Fabinho. :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
coelho41
Postovi: 12482
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 18 feb 2019, 23:02

slika

sutra gol glavom od ovog gospodina

Avatar
harden
Postovi: 23302
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 18 feb 2019, 23:04

NYKnicks Fan je napisao/la:Joj sutra iznenađenja, 1-3 :ljepota:
Cuj iznenadjenje, pa nije Bayern Zeljo :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17771
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 19 feb 2019, 00:16

Cak ce i vecerasnji rezultat iz Nurnberga ekipi dati krila jer je evidentno da se ponovo uslo u utrku za salataru, DFB kup je takodjer u opticaju a ne sumnjam da ce cjelokupni kolektiv sutra, odnosno veceras zapeti da i u LP napravi iskorak.

Kako se krenulo u sezonu, ovo danas je odlicno jer je malo ko davao sanse da ce ova ekipa gurati na tri fronta.

Pep i Carlo su do januara imali lijepu zalihu ali i ekipu osakacenu povredama i istrošenih baterija, pitam se da li je kod Kovaca obrnuta situacija? :hmmmmm:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NadalRafa » 19 feb 2019, 00:22

Bayern111 je napisao/la:Neznam za vas ali mene vec opasno puca nervoza ...neka pozitivna iako svi nesto favorizuju liverpul ja sam ubjedjen da cemo ih dobiti vec u prvom mecu i svima zacepiyi usta....
Neznam da li se neko sjeca utakmice bilo u geupnoj fazi gostovali juventusu jos dok je igrao timoscuk pa su svi bili ubjedjeni da ce nas juve pojesti ja sam i tad imao neki osjecaj da cemo mi doci i.pokazati ko je Bayern na kraju ih dobili 4 1 hladno
Sto nebi i sad liverpula tako hladno spustili na zemlju i pokazali im ko smo
Nadam se ovoj postavi
Nouer
Kimich sule humels alaba
Tiago goretzka
Gnabry. James. Coman ili frank
Lewa
Nikad druze necu tu tekmu zaboraviti. Kad su stavljali Juvea kao favorita, a Bordeaux nam prekucao grupu. :rol:

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NadalRafa » 19 feb 2019, 00:30

Moze bit da se stabilizujemo 100%,da nas sreca posluzi da nema povreda a vrate se svi. Prodjes Livcu i imas sansu ici do kraja. Zato bi ja davao npr sansu u kupu i slabijim Bundes tekmama ili kad vodis npr sigurno Daviesu i Sanchesu. Neka dizu formu, nikad ne znas kad ce nam valjati. A mladi su momci.

Sutra bi najbolje bilo s Javiem zadnjim veznim ispred Thiago i James. Jer bi tu imali borca kao osiguraca, Thiaga kao kreatora i Jamesa kao ofanzivnog veznog iza Lewe da ga hrani loptama. Lijevo Coman mora biti!! Desno Gnabry gladan igre. Lewa mora biti onaj pravi i ne sumnjam u rezultat. I da primimo jedan dat cemo isto toliko. Po meni X najrealniji u uzvratu ih dobiti.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 19 feb 2019, 03:56

NadalRafa je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:Neznam za vas ali mene vec opasno puca nervoza ...neka pozitivna iako svi nesto favorizuju liverpul ja sam ubjedjen da cemo ih dobiti vec u prvom mecu i svima zacepiyi usta....
Neznam da li se neko sjeca utakmice bilo u geupnoj fazi gostovali juventusu jos dok je igrao timoscuk pa su svi bili ubjedjeni da ce nas juve pojesti ja sam i tad imao neki osjecaj da cemo mi doci i.pokazati ko je Bayern na kraju ih dobili 4 1 hladno
Sto nebi i sad liverpula tako hladno spustili na zemlju i pokazali im ko smo
Nadam se ovoj postavi
Nouer
Kimich sule humels alaba
Tiago goretzka
Gnabry. James. Coman ili frank
Lewa
Nikad druze necu tu tekmu zaboraviti. Kad su stavljali Juvea kao favorita, a Bordeaux nam prekucao grupu. :rol:
Hans Jorg Butt :salut:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Saurman
Postovi: 29448
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 19 feb 2019, 07:25

Ustanem i pogledam livescore kad žutalji kiksali odličan početak dana.Večeras idemo na pobjedu Lewa i Gnarby će riješiti redse.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 feb 2019, 08:10

Zuti prosuli sve u tri utakmice...bice dobra zavrsnica i u ligi. :D
Nocas aBda samo jako, treba izvesti sastav kao i zadnjih utakmica, ako su svi zdravi.
Neuer - Kimmich, Suele, Hummels, Alaba - Lav, Thiago - Gnabry, James, Coman - Lewat. :ljepota: :beba:
AJMOOOOOOO :opaopa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 19 feb 2019, 09:45

:ljepota:
effe_sa je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:Joj sutra iznenađenja, 1-3 :ljepota:
Što bi to bilo iznenađenje???? :?
Za ove naše pesimiste sa foruma :zviz:

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 19 feb 2019, 10:01

Sreca je velika pa kovac ima srece i ovi domuzari nisu bas normalni pa bi mogli sve prokockat.
Veceras ocekujem neku blentavu utakmicu, nece to bit bas normalno jer imamo bolje igrace a oni boljeg trenera i bicee odlicna utakmica.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17771
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 19 feb 2019, 11:21

bavaracmujo je napisao/la:Sreca je velika pa kovac ima srece i ovi domuzari nisu bas normalni pa bi mogli sve prokockat.
Veceras ocekujem neku blentavu utakmicu, nece to bit bas normalno jer imamo bolje igrace a oni boljeg trenera i bicee odlicna utakmica.
Bayern unatoc svemu igra odlicnu sezonu, a Bvb savršenu s obzirom da do sada imaju samo jedan poraz sto je za svaku pohvalu.

Bayern ima po imenima bolje igrače ali ce se imena vrlo malo pitati. U ovakvim utakmicama se pita iskljucivo kolektiv a tu je L'pool u mnogo vecoj prednosti.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 19 feb 2019, 11:42

Omerbavarac je napisao/la:
bavaracmujo je napisao/la:Sreca je velika pa kovac ima srece i ovi domuzari nisu bas normalni pa bi mogli sve prokockat.
Veceras ocekujem neku blentavu utakmicu, nece to bit bas normalno jer imamo bolje igrace a oni boljeg trenera i bicee odlicna utakmica.
Bayern unatoc svemu igra odlicnu sezonu, a Bvb savršenu s obzirom da do sada imaju samo jedan poraz sto je za svaku pohvalu.

Bayern ima po imenima bolje igrače ali ce se imena vrlo malo pitati. U ovakvim utakmicama se pita iskljucivo kolektiv a tu je L'pool u mnogo vecoj prednosti.
Oko liverpula se slazem sve svaka cast.
Al bas da Bayern igra odlicnu sezonu nebi se bas slozio u ovom periodu proslih godina imali smo vise od 10 do 15 bodova nego ove sezone a plus je more primljenih golova.
U svakom slucaju nadam se osvajanju salatare i kupa a ovamo sta bude

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17771
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 19 feb 2019, 12:47

bavaracmujo je napisao/la: Al bas da Bayern igra odlicnu sezonu nebi se bas slozio u ovom periodu proslih godina imali smo vise od 10 do 15 bodova nego ove sezone a plus je more primljenih golova.
U svakom slucaju nadam se osvajanju salatare i kupa a ovamo sta bude
Nisam se ocito dobro izrazio, htio sam da kažem da s obzirom kakvu sezonu igra BvB da je i Bayern odlican jer smo pored mnostva izgubljenih bodova ponovo u utrci za salataru. :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 19 feb 2019, 12:50

Omerbavarac je napisao/la:
bavaracmujo je napisao/la: Al bas da Bayern igra odlicnu sezonu nebi se bas slozio u ovom periodu proslih godina imali smo vise od 10 do 15 bodova nego ove sezone a plus je more primljenih golova.
U svakom slucaju nadam se osvajanju salatare i kupa a ovamo sta bude
Nisam se ocito dobro izrazio, htio sam da kažem da s obzirom kakvu sezonu igra BvB da je i Bayern odlican jer smo pored mnostva izgubljenih bodova ponovo u utrci za salataru. :mrgreen:
To svakako stoji, i velika je nasa sreca sto i ostali konkurenti nisu na nekom nivou.

Avatar
farinelli123
Postovi: 1270
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 19 feb 2019, 13:16

Prednost naše zaostalosti (bodovne a i svake druge) je što igrači nisu opušteni i nemamo + 20 u februaru, nego -2 jer je zima još kalendarski.
Zato će Pep ove godine da dotera do finala lp, jer će da se jure s Liverpulom još 5-6 kola, dok ovi ne padnu psihološki zbog najbizarnijeg ispadanja od najčudnijeg Bajerna u zadnjih 20 godina.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.