FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17769
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 18 jan 2019, 22:27

Na kraju ce Muller pokupiti sve pohvale a da nije bilo Hamesa od treceg gola vjerovatno ne bi bilo nista.

Inace, u drugom dijelu kao da je izasla druga ekipa, bezglavo i jalovo a odbrana je u skoro svakom napadu domaćina visila.

Za primljeni gol je Neuer poprilično kriv, nevjerovatno kako je Lose pokrio dalju stranu gola jer taj udarac Schulza cak i nije bio toliko precizan.

No, sve u svemu, tri boda su tri boda te se sutra nadamo da Leipzig moze jos vise zakuhati ovu sezonu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

fcbmunchen2018
Postovi: 42
Pridružen/a: 16 feb 2018, 19:13
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la fcbmunchen2018 » 18 jan 2019, 22:29

Sule je definitivno nivo iznad Hummelsa i Boatenga. U duelu gdje je odgurao onog Bittencourta, tu bi Boateng napravio penal.
Kimmich u drugom poluvremenu uopste nije imao ucinak kao u prvom ali opet je bio dobar.
Thiago se treba prestati zezati u onim situacijama i James je babo za njega.
Muller, koliko god lose partije imao prije, ova veceras je bila prosjecna, realno bio je dobar u defanzivi.
Niko ne treba da ide na siguricu i da zatvara utakmicu kao prvo, a kao drugo trebao je ocekivati ovakav izlazak i motiv Hoffenheima i prema tome postupiti na drugi nacin a ne ovako.
I drugo, zasto je Neuer kapiten?

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 18 jan 2019, 22:33

Prvo poluvrijeme izvrsno ,kontrolirali smo situaciju i realno je trebalo biti i vise od 0-2
Drugo poluvrijeme je hoffe izasao agresivnije i nije nam pustao da gradimo igru bez pritiska i tu smo se malo pogubili ,nismo imaki kontrolu igru i na kraju je bilo bliže 2-2 nego 3-1.Definitivno imamo problem sa agresivnijim ekipama ,nije ovo više slučajno.

Thiago izuzev greške u drugom poluvremenu meni bio sasvim ok ,a onaj tko nije zadovoljan sa mullerom neka opet pogleda sve nase sanse i vidi u kojoj to muller nije sudjelovao,njegovo kretanje je danas bilo fantastično.

Avatar
Jup
Postovi: 999
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 18 jan 2019, 22:33

Ako hamo ode znajte da ce kolac biti glavni razlog njeg.odlaska.zato jednostavno sto je kolac pusa smoke.jer nema damu da mileru. Kaze da je zesca rinaka kao se tice igre i da je hamo zvani moha za njega 2 puta mesi i da samo njegov ulazak u igru je odma potencijalna sam sa za gol.

Kolac je da ne govorim ispao **** jer. Nije uveo jang deivisa
Taman se ponado sad ce kad ono ajatolah :facepalm:
Zadnja izmjena: Jup, dana/u 18 jan 2019, 22:39, ukupno mijenjano 1 put.
Pravda za Tyson Furya

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 327
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la TETRAPAK » 18 jan 2019, 22:34

Kriteriji su dobro pali ako je ovo dobro.

Avatar
coelho41
Postovi: 12479
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 18 jan 2019, 22:38

TETRAPAK je napisao/la:Kriteriji su dobro pali ako je ovo dobro.
Nagelsmann je preuzeo Hoffenheim 2016. godine od tada smo s njima odigrali 6 utakmica, uključujući i ovu večeras, od čega imamo 3 pobjede, 2 poraza i 1 nerješen rezultat. Sad smo dobili u gostima ekipu koja je evo standardno nagazna mina za nas.

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 327
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la TETRAPAK » 18 jan 2019, 22:41

Sama cinjenica da trazimo opravdanja i pricamo o nagaznim minama i ekipama koje nam ne odgovaraju govori u prilog onome sto sam napisao. Igra se lose, odabir igraca je los, pobjedjuje se jer smo jednostavno igracki daleko bolji od ostalih hudnika u ligi. Jednostavno trener nam je katastrofa.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17769
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 18 jan 2019, 22:46

One dvije kontre na pocetku drugog poluvremenu su se morale mnogo bolje odraditi a uvjeren sam da je u tim situacijama bio iole brzi igrac od Muller da bi se to puno bolje završilo.

Hoffa je jako neugodna ekipa, skoro smo se uvijek s njima mucili a moram priznati da sam prezadovoljan sto smo mec završili bez ijedne povrede s obzirom na krvnicki pristup domacina.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
coelho41
Postovi: 12479
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 18 jan 2019, 22:48

Ja ti dao kvantitativne pokazatelje ti meni odgovaraš ofucanim klišeima. Bolji smo od svakog kluba igrački u ligi pa se opet mora potrudit da se donesu 3 boda. Ko ne vidi napredak iz prve polusezone nek ne zaboravi uplatiti premije za markice za 2019. godinu, trebaće mu. Oduševljen sam kontrama.

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 327
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la TETRAPAK » 18 jan 2019, 22:50

Nema sta, objasnio si statistikom zadnjih 6 utakmica.

Avatar
coelho41
Postovi: 12479
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 18 jan 2019, 22:56

Ne valja trener treba ovo sve mijenjat ne znam što se uopšte igra drugi dio

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17769
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 18 jan 2019, 22:56

Hasan Salihamidžić:
"Lukas Ernandez? Zanimljiv igrač, ali nerealno je da ga završimo ovog meseca. Hadson Odoi? Pregovori sa Čelsijem idu u dobrom smeru. Sačekajte još malo i videćete".
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 18 jan 2019, 22:59

Hamo daje dimenziju vise ovoj ekipi.
Treba mu dati vise minuta.
Za onu panjinu Mullera, je Zidane licno.

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 18 jan 2019, 23:20

Da se i ja osvrnem na utakmicu.. Sve u svemu nije bilo lose, al nista spektakularno..Prvo poluvrijeme dobro, drugo lose. Nisam siguran da li je prvo izgledalo tako dobro zbog nas il zbog loseg Hoffenheima.

Neuer-imao finih intervencija, cini mi se da se vraca u formu.
Hummells-dosta dobar, i on mora igrati pored Sulje, koji je trenutno nas najbolji stoper. Bekovi dosta dobri, meni je zanimljiv bio Kimmich u prvom poluvremenu koji je sam probio po toj desnoj strani par puta i imao finih poteza, Müller je previse u sredinu ulazio, tako da se Goretzka pomjerao malo na desnu stranu.

Vezni red, prema nekom mom skromnom misljenu, ne smije ovako izgledati, iako je izgledako solidno u prvom poluvremenu. Vidjeli smo da taj vezni red nije znao sacuvat loptu kad je Hoffenheim krenuo agresivnije i vrsiti pritisak na veznu liniju. Thiago koliko god da danas nije bio u elementu i pravio greske, tako igra i mislim da ne postoji igrac koji ce onako iznositi loptu, bez poneke ovako slabije partije i vecih gresaka. Ni jedan nas igrac nije dovoljno hrabar uzeti loptu i povuci je prema naprijed, izuzev Jamesa, a pritom ne mislim dodat je prvom do sebe.
Coman onako, iskreno malo sam vise od njega ocekivao, igra bez desnog krila mi se nije svidjela. Müller bolji nego inace, gledajuci prvo poluvrijeme, ali sto ne znaci da je to nesto aman zaman..za mene nije igrac koji pravi prevagu na terenu, i te njegove kretnje nisu toliko nezamjenjive, kad ostale stvari ispastaju. Da nije svabo, i da nije dijete kluba, davno bi bio otpisan bez obzira na stare zasluge. Lewandowski je bio dobar, s tim da moze jos bolji. Al ponekad se jednostavno previse vraca nazad po loptu, a razlog tome je mozda i ovaj vezni red, od kojeg danas dok James nije usao, nije dobio postene lopte? Jamesa mi je iskreno zao, trenutno mi je i najdrazi igrac, al Kovac prema njemu sigurno je od svih igraca najmanje fer ispao..takvim igracima treba povjerenje i samopouzdanje, a to nece dobiti ako mu nastavi davati po 10 minuta a na terenu..bojim se da ako James bude igrao da ce Thomas opet na krilu igrat.. i da 3 minute do kraja ubacuje Boatenga, umjesto Daviesa da mu da malo podrske kad je sve vec bilo rijeseno..Kovac ponekad tako ne zna sa igracima, da je to za divno cudo..

zona072
Postovi: 441
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zona072 » 19 jan 2019, 00:47

ma samo lewa i kimmich, ovo ostalo biće bolje

Avatar
dirkules
Postovi: 4348
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 19 jan 2019, 02:17

Bayern are ready to offer a contract worth €5m/year for Callum Hudson-Odoi [Bild].
To je otprilike 85k p/w, dok Chelsea nudi 50k. Puno love za tinejdzera.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 19 jan 2019, 02:23

coelho41 je napisao/la:
TETRAPAK je napisao/la:Kriteriji su dobro pali ako je ovo dobro.
Nagelsmann je preuzeo Hoffenheim 2016. godine od tada smo s njima odigrali 6 utakmica, uključujući i ovu večeras, od čega imamo 3 pobjede, 2 poraza i 1 nerješen rezultat. Sad smo dobili u gostima ekipu koja je evo standardno nagazna mina za nas.
I danas bi bilo teze sa Hoffom da je Julian udario pressing na zadnju liniju od prve minute, ekipe koje igraju dobar pressing nam ne leze, ne mozemo iznijeti lopte. Zato nam je Liverpool stilski uzasan protivnik, sreca pa su desetkovani a mi pojacani crvenim Mulca.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
farinelli123
Postovi: 1270
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 19 jan 2019, 02:37

harden je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:
TETRAPAK je napisao/la:Kriteriji su dobro pali ako je ovo dobro.
Nagelsmann je preuzeo Hoffenheim 2016. godine od tada smo s njima odigrali 6 utakmica, uključujući i ovu večeras, od čega imamo 3 pobjede, 2 poraza i 1 nerješen rezultat. Sad smo dobili u gostima ekipu koja je evo standardno nagazna mina za nas.
I danas bi bilo teze sa Hoffom da je Julian udario pressing na zadnju liniju od prve minute, ekipe koje igraju dobar pressing nam ne leze, ne mozemo iznijeti lopte. Zato nam je Liverpool stilski uzasan protivnik, sreca pa su desetkovani a mi pojacani crvenim Mulca.
Dzabe, kad će Niko da ubaci njegova kasačka grla mesto Jamesa. Jedino ako se povrede Coman, Gnabry i Goretzka u medjuvremenu. Što reče kolega Šljivo, Niko očigledno ne ume da eksploatiše ofanzivni potencijal ekipe, nego se dobijaju mečevi na talasima individualaca. Igramo kao Murinjov Inter (tad ga još radio fudbal).

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 19 jan 2019, 02:42

Ako hocemo dobiti Liverpool, u sredini se mora poceti sa James - Thiago - odaberitreceg, pocne li Javi - Goretzka - Thiago pisi propalo. To je jasno ko dan, ko misli da ih mozemo dobiti sa vezom Javi - Lav grdno se vara.

edit: kad nas iznenadi sa Kimmichom u sredini a Rafko na beku, he he. :opaopa: usput, 150. nastup Brkice za Bayu veceras.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 jan 2019, 10:17

Sastav defanzivan ali prvih 30m imali 13 suteva na prema 1 Hoff. :kafa:
Samo da bude u balansu sve, odbrana, sredina i napad.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.