FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jun 2018, 01:24

Ko zeli Brandta nek ga vodi kuci, u Bajern nece, nije ovo klub drugog ranga.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 24 jun 2018, 01:25

Boatenga se rijesiti ASAP ostalo mi je sve nebitno fuj kakav anti-stoper :puke:

Brandt se odlicno dokazao u ove dvije tekme, uz malo srece imao bi dva gola vec :salut:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 jun 2018, 01:25

anelbavarac je napisao/la:Mogu misliti, kako se crvene krimos i švercer, kada ponekad pogledaju kako igra Kroos.
Koja umjetnost je to, pustis Kroosa za 25 mil, dovedes Tolissa za 40 mil, to samo mogu oni.
Ne lupetaj zivota ti,Kros kao i kedira protiv Meksika se nisu vidjeli,kros veceras u 1.poluvremenu nista narocito bjezao od lopte.tek u 2.pol odlucio igrati i zabio golcinu,sta ces kad je pep doso i otjerao 3-4 vrhunska igraca.a ti bi nekad mogao napisati komentar da ne bude satkan od provokacije i negative,velik si srklet forumski :).ziv bio :) :ljepota: :mrgreen:
VOLIM BAYERN

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 24 jun 2018, 01:28

Taj isti Kroos nije mogao disati protiv jednog Tollissoa :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la TonySosa » 24 jun 2018, 01:30

isakovich je napisao/la:
anelbavarac je napisao/la:Mogu misliti, kako se crvene krimos i švercer, kada ponekad pogledaju kako igra Kroos.
Koja umjetnost je to, pustis Kroosa za 25 mil, dovedes Tolissa za 40 mil, to samo mogu oni.
Ne lupetaj zivota ti,Kros kao i kedira protiv Meksika se nisu vidjeli,kros veceras u 1.poluvremenu nista narocito bjezao od lopte.tek u 2.pol odlucio igrati i zabio golcinu,sta ces kad je pep doso i otjerao 3-4 vrhunska igraca.a ti bi nekad mogao napisati komentar da ne bude satkan od provokacije i negative,velik si srklet forumski :).ziv bio :) :ljepota: :mrgreen:
NIje on bježao od lopte, nego su ga Šveđani dobro zatvarali. Pritom im je i Gundogan dobro pomagao sa svojim smetanjem na terenu. Dok je Rudy igrao, to je bilo dosta bolje.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 24 jun 2018, 05:05

Ne vjerujem da ima jos ljudi koji pravdaju Boatenga :facepalm: ako se nece prodati, mrs na klupu, daj Sulea u prvu.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 jun 2018, 12:09

effe_sa je napisao/la: O Brandtu su ionako lupetali ljudi koji jako malo prate i Bayern, a kao navijaju za njega...A da ne govorimo koliko prate BuLi i generalno druge njemačke igrače. ;) Brandt je tehnički sjajan igrač, tehnički potencijal i ta kontrola lopte mu je bolja od mnogih drugih njemačkih reprezentativaca. Problem je što je u prošlosti mogao malo više mu.da pokazti, petlju...Neko ima manje tehnike, ali ima više petlje i ispadne heroj. Ono nešto je falilo Brandtu i kao da sad nadolazi. Još je mlad pa bi mogao postati još veliki. Šprdancija se s njim bezveze pravi. Ali generalno, trenutno još on nije igrač za Bayern...Ako se bude razmišljalo o njemu, možda za godinu dvije...Da vidimo još jedan taj iskorak... ;)

Slična je situacija i kod Gnabryja, za kojeg masa ne zna, da u mlađim kategorijama , mlađim njemačkim selekcijama je često pokazivao svoj talenat. Usput bio je i član olimpijske reprezentaicje Njemačke koja je osvojila srebro i gdje je odigrao značajnu ulogu. E sada što nekim ljudima se ne sviđa ime Gnabry i što bi htjeli biti duhoviti, a u suštini ne poznaju dovoljnno igrača, to je drugi par cipela. ;)
Brandt sigurno ima šta ponuditi, zato sam i napominjao da nikakvo iznenađenje nije što je dobio priliku ispred Sanea, glavni od tih razloga je što je Brandt vrlo dobar fit sa ostatkom ekipe i što dobijaš mnogo više opcija sa njim u ekipi nego sa Saneom jer može pokriti i više prostora/pozicija i ima raznovrsniji ofanzivni talenat(ne, ne kažem da je bolji, nego nudi više različitih opcija). Vrlo lako se može desiti da ovo prvenstvo bude njegova prava prilika da napravi taj finalni korak ka formiranju buduće zvijezde.

Ne bih ga poredio s Gnabryem jer je Gnabry nešto drugo. Da pojednostavim, recimo da je Gnabry već sad trebao da bude (minimalno) ono što je Sane danas. Pratio sam ga u mladoj reprezentaciji, kao i u Arsenalu i ono što je on tada pokazivao u odnosu na ostale bilo je nestvarno. Onda je "zapelo" u njegovom prelazu na taj profesionalni/seniorski nivo i poprilično je stagnirao, ali, sa 22 godine, on još uvijek ima i vremena i prostora.

P.S. Ne mogu prežaliti što Manu nije branio protiv Reala. Ne kudim Ulreicha, naprotiv, on je ovu sezonu odradio vrlo dobro, ali Neuerov uticaj i sigurnost koju donosi su nešto što se ne može zamijeniti.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 24 jun 2018, 12:29

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Ne bih ga poredio s Gnabryem jer je Gnabry nešto drugo. Da pojednostavim, recimo da je Gnabry već sad trebao da bude (minimalno) ono što je Sane danas. Pratio sam ga u mladoj reprezentaciji, kao i u Arsenalu i ono što je on tada pokazivao u odnosu na ostale bilo je nestvarno. Onda je "zapelo" u njegovom prelazu na taj profesionalni/seniorski nivo i poprilično je stagnirao, ali, sa 22 godine, on još uvijek ima i vremena i prostora.
Brandt je samo godinu mlađi, istina igra na višem nivou nešto duže, jer ipak u Leverkusenu često igra, a nastupio je za reprezentaciju i na Kupu konfederacija.
Za Ganabryja ima vremena isto, na dobrom je putu, u Hoffenheimu je sjajno odigrao i imao dosta sjajnih akcija i postigao par super golova. Samo je bitno da ga konačno povrede zaobiđu i da dođe na top nivou zdravstveno prije svega. Zaslužio je da dobije šansu kod nas pa će se vidjeti.

Nekada se širi malo i ta negativna atmosfera ovdje kada su u pitanju mladi igrači (njemački) koji se dovode. Svaki put se kao to osuđuje na propast, a u suštini se vidjelo da smo mi sa Kimmichom i Sueleom pravo uboli. Kimmich je još došao kod nas sa 20 godina. Naravno ako od 4-5 igrača koje previše ne platiš ubodeš pravo s dvojicom, onda je to uspjeh. Više je tu bilo pozitivnih primjera nego negativnih. Naša faktički za sad je fula R. Sanches (jedino ako slučajno ne uspije još), kojeg sam skoro otpisao, nemam tu previše nade da će nešto biti....
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 jun 2018, 12:37

Nisam govorio zbog godina, nego ih ne bih poredio zbog različitih puteva u karijeri. Brandt konstantno napreduje istim tempom, svake sezone je bolji. Krenuo je sa malim, onako, stidljivim očekivanjima i postepeno došao do ovog nivoa. S druge strane, Gnabry je imao "boom" kao vrlo mlad, činio se kao vanserijski talenat koji je samo trebao uobličiti svoju igru i dominirati, a on je napravio korak nazad i stagnirao nekoliko sezona. Ove je ponovo pokazao da može, pa ćemo vidjeti šta će biti s njim.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 24 jun 2018, 20:58

Quintera pridružiti Jamesu u sljedećoj sezoni
Lewa opet preko neke stvari igra

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jun 2018, 21:04

Bayern@heart je napisao/la:Quintera pridružiti Jamesu u sljedećoj sezoni
Lewa opet preko neke stvari igra
Svaki ofanzivni igrač na SP ovisi o protoku lopte i akcijama njegovih igrača, i Lewa nije igrač kao što nije niko na svijetu koji će predriblati 5 igrača i zabiti. U ova tri poluvremena njegovi igači su jedni ili nijednu loptu kreirali njemu za šut ili neku akciju dalje. On je njihova snaga a i najveća slabost, kao i Messi u Argentini. Imati takvog igrača u nebalansiranoj sredini je samo mač sa dvije oštrice a najčešće se nagrdiš. Broj golova Lewe u kvalama upravo govori o igri Poljske, tj govori o nikakvoj igri.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 24 jun 2018, 21:36

Kakvog mi majstora imamo u ekipi JAMES JAMES JAMES treba mu dodat ovog Quintera u slj.sezoni

Avatar
dirkules
Postovi: 4482
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 24 jun 2018, 21:55

Koja klasa Hamo :tokralju:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 jun 2018, 22:17

Može li se Lewandowski utopiti za 20 miliona :think:

My name is James, how may I assist you :tokralju: :tokralju:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 jun 2018, 22:25

Uli, šta se čeka? Otkupi to dok se Real nije riješio Balea/Benzeme, opet će ga zatražiti nazad.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jun 2018, 22:27

S-Y-L-A-R je napisao/la:Uli, šta se čeka? Otkupi to dok se Real nije riješio Balea/Benzeme, opet će ga zatražiti nazad.
Ne mogu oni ništa bez našeg pitanja. Klauzula je da mi imamo pravo otkupa na njega.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 jun 2018, 22:28

sljivo je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Uli, šta se čeka? Otkupi to dok se Real nije riješio Balea/Benzeme, opet će ga zatražiti nazad.
Ne mogu oni ništa bez našeg pitanja. Klauzula je da mi imamo pravo otkupa na njega.
Znam ja to, ali znam i šta njemu znači poziv Reala. ;)
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
coelho41
Postovi: 12691
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 jun 2018, 22:30

James je naš tu nema dileme nikakve. Treba vidjet s Realom još jednom hoće li Lewu da im se revanširamo za Jamesa. A gledam sad Shaqiri ima "samo" 26 godina, pa treba mu pružiti još jednu šansu ako će svaku utakmicu da leti ko protiv Srbije.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jun 2018, 22:30

S-Y-L-A-R je napisao/la:Znam ja to, ali znam i šta njemu znači poziv Reala. ;)
Ne, samo ćemo Realu poslati gif Kroosa od sinoć i šutit će.

A još jedna "sreća" za nas je da se ni on ne pita. :)

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 jun 2018, 22:36

sljivo je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Znam ja to, ali znam i šta njemu znači poziv Reala. ;)
Ne, samo ćemo Realu poslati gif Kroosa od sinoć i šutit će.

A još jedna "sreća" za nas je da se ni on ne pita. :)
Poprilično sam siguran da se on pita na kraju posudbe. Čak i da Bayern bude spreman platiti ostatak za otkup, njegova je zadnja.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.