FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 12 apr 2008, 14:17

Finale kupa je 19. , za sedam dana.A cuo sam za Flaminia, De Rossia...Bice nesto od toga aBd.

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Princ » 12 apr 2008, 14:23

Jasta ce :mrgreen:

Cuj Flamini i De Rossi... :roll:

Al eto, ljudski se nadati... :D
FC Schalke 04 :)

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 12 apr 2008, 14:45

Princ je napisao/la:Jasta ce :mrgreen:

Cuj Flamini i De Rossi... :roll:

Al eto, ljudski se nadati... :D
ja sam samo reko da su zainteresovani za te igrace, sta tu ima :roll: :roll: neka shalke dovede neke.
a za finale kupa to bi trebali uzeti. znaci 2 tekme sa borusiom u 7 dana.heh, neka ovu sad odigraju nerjeseno a u kupu neka ih dobiju.tako je ljepse. :D :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Princ » 12 apr 2008, 18:21

NeLsoN je napisao/la:
Princ je napisao/la:Jasta ce :mrgreen:

Cuj Flamini i De Rossi... :roll:

Al eto, ljudski se nadati... :D
ja sam samo reko da su zainteresovani za te igrace, sta tu ima :roll: :roll: neka shalke dovede neke.
a za finale kupa to bi trebali uzeti. znaci 2 tekme sa borusiom u 7 dana.heh, neka ovu sad odigraju nerjeseno a u kupu neka ih dobiju.tako je ljepse. :D :D :D
Schalke dovodi samo provjerene igrace, kao npr. Sanchez i Grossmuller :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FC Schalke 04 :)

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 12 apr 2008, 18:38

hahaha. salis se. zar ne. hahahha, nema ba to su igracine, cuo sam da man utd hoce te igrace, i real , velika je borba za te igrace. nema sta, hahahah :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Princ » 12 apr 2008, 18:45

NeLsoN je napisao/la:hahaha. salis se. zar ne. hahahha, nema ba to su igracine, cuo sam da man utd hoce te igrace, i real , velika je borba za te igrace. nema sta, hahahah :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D
Naravno da se salim :mrgreen:
Pa niko normalan ih ne bi doveo, traze neko extra pojacanje za napad i dovode Sancheza :roll: :roll: :roll: traze zamjenu Lincolnu i dovode Grossmullera :roll: :roll: :roll: nigdje veze.

Nego evo ih vama obojicu a dajte nama Podolskog :mrgreen:
FC Schalke 04 :)

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 12 apr 2008, 19:13

Princ je napisao/la:
NeLsoN je napisao/la:hahaha. salis se. zar ne. hahahha, nema ba to su igracine, cuo sam da man utd hoce te igrace, i real , velika je borba za te igrace. nema sta, hahahah :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D
Naravno da se salim :mrgreen:
Pa niko normalan ih ne bi doveo, traze neko extra pojacanje za napad i dovode Sancheza :roll: :roll: :roll: traze zamjenu Lincolnu i dovode Grossmullera :roll: :roll: :roll: nigdje veze.

Nego evo ih vama obojicu a dajte nama Podolskog :mrgreen:
sto se mene tice eto vam ga djaba. heh, :D :D dobice te i schlaudraufa. haha. moze :mrgreen: :mrgreen:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 12 apr 2008, 22:37

Pa nije Schalkeu baš lako izdovjiti 15-20 mil eura i dovest neku mrcinu.Ipak, 20 mi. eura je skoro njihova godišnja lova od TV prenosa.Puno je lakše Bayernu, koji ima 75 mil. samo od prenosa.Jer zamisli katastrofe za Schalke da dovedu nekog jakog, dobrog napadača, i krene nešto naopako, ispadne iz forme ili povrijedi se.Propade 20 mil. eura, a oni te sebi nemogu priuštiti.Zato pokusavaju sa tim jeftinim pojačanjima...

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 13 apr 2008, 19:02

hahha.bayern razvaljuje i bez riberya, heh, tako treba.jos jedan vaka za 6 dana i jos jedan titula. bravo. :D :D 5-0 :mrgreen:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 13 apr 2008, 19:03

Opaa, bušenje...10 bodova prednosti...Možemo se svečano proglasiti novim prvacima.Još u subotu samo da ove iste levate uzmemo i dignemo još jedan trofej.

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Princ » 14 apr 2008, 10:43

NeLsoN je napisao/la:
Princ je napisao/la:
NeLsoN je napisao/la:
dajte nama Podolskog :mrgreen:
sto se mene tice eto vam ga djaba. heh, :D :D
Jesil jos uvijek siguran da bi ga dao dzaba? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FC Schalke 04 :)

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 14 apr 2008, 13:56

heheh. msilis zbog gola. ma ja bih ga dao ali klinsman nevjerujem da ce dati. bice on starter kod klinsmana.heh. :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 14 apr 2008, 15:32

Mislim da Podolski neće ići nigdje, jer su dali Slaudrafu da ide.Evo za one koji nisu vjerovali da Bayern planira dovesti jednog dobrog veznog: http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_nje_news

p.s. U zimskom roku su već doveli Borowskog.

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 14 apr 2008, 15:39

ribery je napisao/la:Mislim da Podolski neće ići nigdje, jer su dali Slaudrafu da ide.Evo za one koji nisu vjerovali da Bayern planira dovesti jednog dobrog veznog: http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_nje_news

p.s. U zimskom roku su već doveli Borowskog.
e ova me vijest obradovala. ovako i treba. flamini ako dodje onda liga prvaka je nasa. hheh. mislim da je flamini bolji i korisniji od deka mada ni on nije los. neka on ode u inter ili juve a nama neka puste flaminija ako on bude ikako htio iz arsenala. :?: :?: :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
Juventus
Postovi: 35
Pridružen/a: 31 mar 2008, 21:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Juventus » 14 apr 2008, 17:13

Kako sam ja cuo, Flamini ide u Juve. Navodno je vec sve zavrseno
Float like a butterfly, sting like a bee!!!!!!!!!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 14 apr 2008, 17:22

Ove sad najsvježija vijest je da su zainteresirani za Gatussa.Da se ja lično pitam, Flamini bi bio moj prvi izbor.
Samo da ne odluče uštedit koji milion i dovest nekog prosječnog igrača.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 14 apr 2008, 19:19

Raja, pošto mi je bilo dosadno, malo sam uradio svoju statistiku Bayerna ove sezone.Sve sam sam računao, zato halalite ako ima kakvih grešaka.
Ukupno odigrano utakmica (DFB Pokal, UEFA Cup, Bundesliga)= 45
Postignuti golovi (ukupno u svim takmičenjima)= 96
Primljeni golovi= 34 Dakle,u plusu 62 gola. Po jednom primljenom pogotku igrači Bayerna daju 2,8 golova.Dakle, omjer 2.8 : 1
Ukupno golova po tekmi 2,1
Ribery, Toni i Klose su postigli 62 gola od ukupnih 96, ili u procentima 64, 5 % golova je dao ovaj "trio"
Na ostale igrače otpadaju preostala 34 gola
Ukupno u Bundesligi imaju 60 poena- što znači da im je prosjek 2,1 poen po utakmici.

Jedini igrač koji je dobio 2 crvena kartona je Van Bommel, oba u Bundesligi.Jedini igrač koji je pored njega dobio crveni je Lucio.(Toni je dobio jedan u DFB Pokalu, nakon drugog žutog)

U Bundesligi igrači Bayerna su samo u dvije utakmice ostali bez bodova i to protiv aktuelnog prvaka Stuttgarta i protiv Cottbusa.Na Allianz Areni nemaju još nijedan poraz u Bundesligi.
Što se tiče Uefa kupa, 6 pobjeda, jedan poraz od Anderlechta na domaćem terenu i 5 remija.
U DFB kupu- 1 remi(prošli na penale) i 4 pobjede, od kojih jedna u produžecima.

Impresivno :lol:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 14 apr 2008, 21:40

ribery je napisao/la:Opaa, bušenje...10 bodova prednosti...Možemo se svečano proglasiti novim prvacima.Još u subotu samo da ove iste levate uzmemo i dignemo još jedan trofej.


Pa nece svaki dan biti ovako sretan za Bayern kao ove nedjelje,one 4 akcije bayerna u prvih 20 min. su njihove najbolje u zadnje 4 godine a pravo lice bayerna se pokazalo u cetvrtak protiv getafea-losa igra i mnogo srece

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 14 apr 2008, 22:03

Čuj sreća...Pa prva četiri gola nemaju veze sa srećom, jedino onaj peti od Ottla, on je jedva nekako ušao.Uostalom, opet u subotu, mnogo važnija tekma od ove-vidjećemo šta će bit.I još nešto...Nije igrao Ribery, Klose, Lucio, Van Bommel.Četvorica standardnih.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 14 apr 2008, 22:22

ribery je napisao/la:Čuj sreća...Pa prva četiri gola nemaju veze sa srećom, jedino onaj peti od Ottla, on je jedva nekako ušao.Uostalom, opet u subotu, mnogo važnija tekma od ove-vidjećemo šta će bit.I još nešto...Nije igrao Ribery, Klose, Lucio, Van Bommel.Četvorica standardnih.
Nije sreca? Podolski daje gol kakav u karijeri nije dao,ona kontra bayerna je bila perfektna a gol za 3-0 tonija pa jedva je udario loptu a ona dobi neki fels i zavrsi u golu,ovo je sigurno 'najboljih' 20.min. bayerna u zadnje 3 sezone ali vidjecemo u subotu-ako bayern dobije sa vise od 2 razlike onda je stvarno prava sila

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.