FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 14 apr 2008, 22:29

Joj jedva čekam subotu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 15 apr 2008, 08:17

ma daj ba molim te. pobjedi vas neko sreca. :roll: :roll: podolski nije dao takav gol ali sada jeste. tebi to znaci ako ga nikad nije dao nece ni ga dati i ako ga to to je onda sreca. daj molim te, :roll: :roll: :roll: :( :( :D :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2008, 11:55

NeLsoN je napisao/la:ma daj ba molim te. pobjedi vas neko sreca. :roll: :roll: podolski nije dao takav gol ali sada jeste. tebi to znaci ako ga nikad nije dao nece ni ga dati i ako ga to to je onda sreca. daj molim te, :roll: :roll: :roll: :( :( :D :D :D
A nije sreca sto je bayern pobjedio vec sto je pobjedio sa 5-0.Pa gledao sam mnoge njihove utakmice ove sezone i bayern i nije igrao nesto posebno cak i kad je pobjedjivao(osim na samom pocetku sezone),i u ovoj utakmici protiv getafea nisu 2 napada kako treba odigrali a sada protiv dortmunda odjednom neki bayern koji igra u rangu manchestera i sad je kao borussia levat ekipa

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 15 apr 2008, 12:40

hahahahahahhahahahahahahahah :D :D :D :D omg :roll: :roll: :roll: :roll: ,, jbg care sad si pretjero. 2 napad nisu imali protiv getafea???? omg.. pa bolan jes ti gledao utakmicu. oj...a i drugo bayern je uvijek i uvijek ce biti u rangu man utd dok je svijeta i vijeka. samo to. cao care,, pozz :D :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2008, 19:17

NeLsoN je napisao/la:hahahahahahhahahahahahahahah :D :D :D :D omg :roll: :roll: :roll: :roll: ,, jbg care sad si pretjero. 2 napad nisu imali protiv getafea???? omg.. pa bolan jes ti gledao utakmicu. oj...a i drugo bayern je uvijek i uvijek ce biti u rangu man utd dok je svijeta i vijeka. samo to. cao care,, pozz :D :D :D


Gledao sam utakmicu i bayern je igrao ocajno-citavu utakmicu samo duge lopte na tonija-nista drugo-i ako je bayern u rangu man.utd-a zasto onda manchester igra ligu prvaka a bayern kup uefa???????????????

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 15 apr 2008, 19:34

pa sta jednu sezonu bayern kikso i otiso u kup uefa.pa zar je to toliko lose. pa vidjet ces kad bayern osvoji kup uefa i bude igrao sa pobjednikom lp pa ces vidjeti gdje im je mjesto. ali te duge lopte su 3 puta prosle.eee..i to su 3 gola. :D :D :D cao care,, ovo je svadja samo sto je dortmund izgubio 5-0. :D :D :D bilo pa proslo. ;) ;)
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2008, 19:56

NeLsoN je napisao/la:pa sta jednu sezonu bayern kikso i otiso u kup uefa.pa zar je to toliko lose. pa vidjet ces kad bayern osvoji kup uefa i bude igrao sa pobjednikom lp pa ces vidjeti gdje im je mjesto. ali te duge lopte su 3 puta prosle.eee..i to su 3 gola. :D :D :D cao care,, ovo je svadja samo sto je dortmund izgubio 5-0. :D :D :D bilo pa proslo. ;) ;)
Pa jednu sezonu kiksat nije lose za bayern ali zamisli sta bi bilo sa manu-om kada ne bi otisli u ligu prvaka-a 3 lopte nisu prosle-jer jednom je pogrijesio golman getafea ali dobro za bayern nije nista novo da se tako provlaci, a vidjecemo u subotu kako ce izgledati taj 'mocni' bayern P.S Super cup vecinom i osvajaju pobjednici Cup Uefa

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 15 apr 2008, 20:36

Da razjasnimo nešto.Navijaš za Borussiu D, i molim te baziraj se na tekmu Bayern-Borusia.Svaka druga ti je GETAFE, dobro bolan, znaju svi da su sretno prošli, pa i igrači Bayerna su to priznali, tako da nema potrebe da to više spominješ.Ako imaš potrebu da to komentarišeš imaš temu Kup Uefa.Šta bi to bilo sam ManUtd kad ne bi jednu sezonu igrali LP? Ništa-osim što bi bili uskraćeni za veliku lovu koju to takmičenje donosi, kao što je i Bayern uskraćen.Nema potrebe da riječ moćni pišeš pod navodnicima jer Bayern zaista jeste moćan.Što se tiče Super cup-a- ništa značajno.
I da, i ja jedva čekam subotu, da vas moćni (sretni) Bayern opet razvali.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2008, 21:18

ribery je napisao/la:Da razjasnimo nešto.Navijaš za Borussiu D, i molim te baziraj se na tekmu Bayern-Borusia.Svaka druga ti je GETAFE, dobro bolan, znaju svi da su sretno prošli, pa i igrači Bayerna su to priznali, tako da nema potrebe da to više spominješ.Ako imaš potrebu da to komentarišeš imaš temu Kup Uefa.Šta bi to bilo sam ManUtd kad ne bi jednu sezonu igrali LP? Ništa-osim što bi bili uskraćeni za veliku lovu koju to takmičenje donosi, kao što je i Bayern uskraćen.Nema potrebe da riječ moćni pišeš pod navodnicima jer Bayern zaista jeste moćan.Što se tiče Super cup-a- ništa značajno.
I da, i ja jedva čekam subotu, da vas moćni (sretni) Bayern opet razvali.


Moram da pominjem getafe zbog jedne stvari:Ako se dobro sjecam bayern je prije 2 god.pobjedio borussiu takodje 5-0 u Munchenu a mislim 2001 da je bilo 6-2 za bayern ali tada je bayern igrao citavu sezonu odlicno i u prvenstvu i u ligi prvaka i bila su europska sila a sada sta god vjerovali navijaci bayerna,pored velikog ugleda koji bayern ima i koji je stekao u proteklim god. on ne igra u rangu Manchestera,Arsenala ili Reala sto pokazuje prosla sezona kao i ova(bayern se muci sa getafeom sto se njima ne bi smjelo desavati)...Manchester je takva ekipa sada da nema sanse da ne odu u ligu sampiona,kao i Real ili Barcelona za razliku od bayerna koji objektivno igra u slabijoj ligi....I zbog toga me nervira ono sto si upravo ti rekao za borussiu(levat ekipa)-vjeruj mi da bayern nije toliko bolji od BVB-a

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 15 apr 2008, 21:32

adnan24 je napisao/la:
ribery je napisao/la:Da razjasnimo nešto.Navijaš za Borussiu D, i molim te baziraj se na tekmu Bayern-Borusia.Svaka druga ti je GETAFE, dobro bolan, znaju svi da su sretno prošli, pa i igrači Bayerna su to priznali, tako da nema potrebe da to više spominješ.Ako imaš potrebu da to komentarišeš imaš temu Kup Uefa.Šta bi to bilo sam ManUtd kad ne bi jednu sezonu igrali LP? Ništa-osim što bi bili uskraćeni za veliku lovu koju to takmičenje donosi, kao što je i Bayern uskraćen.Nema potrebe da riječ moćni pišeš pod navodnicima jer Bayern zaista jeste moćan.Što se tiče Super cup-a- ništa značajno.
I da, i ja jedva čekam subotu, da vas moćni (sretni) Bayern opet razvali.


Moram da pominjem getafe zbog jedne stvari:Ako se dobro sjecam bayern je prije 2 god.pobjedio borussiu takodje 5-0 u Munchenu a mislim 2001 da je bilo 6-2 za bayern ali tada je bayern igrao citavu sezonu odlicno i u prvenstvu i u ligi prvaka i bila su europska sila a sada sta god vjerovali navijaci bayerna,pored velikog ugleda koji bayern ima i koji je stekao u proteklim god. on ne igra u rangu Manchestera,Arsenala ili Reala sto pokazuje prosla sezona kao i ova(bayern se muci sa getafeom sto se njima ne bi smjelo desavati)...Manchester je takva ekipa sada da nema sanse da ne odu u ligu sampiona,kao i Real ili Barcelona za razliku od bayerna koji objektivno igra u slabijoj ligi....I zbog toga me nervira ono sto si upravo ti rekao za borussiu(levat ekipa)-vjeruj mi da bayern nije toliko bolji od BVB-a
Molim te pogledaj statistiku Bayerna do sada na prethodnoj stranici, pa onda govori kako ove sezone ne pokazuje igre...
Što se tiče tog drugog što je boldirano-da, Bayern nije puno bolji od BVB, al je dovoljno bolji da u 22. minuti na semaforu stoji 4:0 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2008, 21:40

Ribery:Molim te pogledaj statistiku Bayerna do sada na prethodnoj stranici, pa onda govori kako ove sezone ne pokazuje igre...
Što se tiče tog drugog što je boldirano-da, Bayern nije puno bolji od BVB, al je dovoljno bolji da u 22. minuti na semaforu stoji 4:0 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]


Vec sam napisao u nekom prethodnom postu da bayern i meceve koje je dobio nije odigrao nesto posebno i to se ne primijeti toliko kroz cup uefa jer mogu se provuci pored ekipa kao sto su Getafe,C.Zvezda ili Aberdeen a da igraju ligu prvaka vidjelo bi se da u stvari nisu nista posebno a za ovu drugu tezu se mozemo prepucavati do ujutru-cinjenica je da je bayern dobio 5-0 i da je vodio sa 4-0 u 20min. ali upravo sam i poceo pisati na ovu temu zbog te utakmice tako da suvisno je vise komentarisati P.S Sjeti se i drugog kola kupa njemacke(nisam siguran da je drugo ali uglavnom rana faza)bayern je na penale izbacio drugoligasa i to kada su ovi imali sut za pobjedu ali i tu utakmicu se bayern provukao

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 15 apr 2008, 22:10

To je bila prva utakmica, protiv Wupertala.A to im se desilo, jer su mislili da igraju sa nekim levatima-u napadu je bio Slaudraf :D A i bio je august, prve utakmice, neuigranost ekipe...Uglavnom, nećemo se više raspravljat do subote, jel može? :lol:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la adnan24 » 15 apr 2008, 22:14

ribery je napisao/la:To je bila prva utakmica, protiv Wupertala.A to im se desilo, jer su mislili da igraju sa nekim levatima-u napadu je bio Slaudraf :D A i bio je august, prve utakmice, neuigranost ekipe...Uglavnom, nećemo se više raspravljat do subote, jel može? :lol:
Ma samo opusteno P.S.Nemam ja nista protiv bayerna ali malo si me razljutio svojim izjavama :D

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 16 apr 2008, 19:13

frankfurt-bayern, 20:00 sportklub(srbija) direktno.. cista 2.. rez.- 1-3 :D :D strijelci toni,ribery,ze roberto.
heheheh,, :D :D :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 16 apr 2008, 19:59

Roman Abramovič zagrijan za Riberya :shock: :shock:

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 16 apr 2008, 20:11

ribery je napisao/la:Roman Abramovič zagrijan za Riberya :shock: :shock:
hahah.. pa cjeli je svjet zagrijan za njega jer je majstor.. daj ba,, reko da je da mu se svidja u minhenu. rodjak nece jos ici.. pa tek je doso... a bayern je zagrijan za flaminija,diaru,re rossija,deca, mnogo njih,, bice u bayernu promjena dosta.. iduce godine liga prvaka je nasa,, hehe,, :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: The Bavarian :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 16 apr 2008, 21:55

Nova tri boda, Toni poludio pogađa ko lud zadnjih dana.Samo 4 igrača iz prve postave, ostalo sve sa klupe, nije neka igra, ali eto, bodovi se pišu.Dva gola Tonija i jedan Van Buytena.

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 16 apr 2008, 22:00

hahhaha. pogodio sam rezultat. 1-3. i da ce toni dati gol.hahha. dobar sam,,, :D :D :D mislim da 4 trofeja nije malo u jednoj sezoni??'
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
davud87
Postovi: 310
Pridružen/a: 16 apr 2008, 23:05
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la davud87 » 16 apr 2008, 23:07

JAO JAO... ovaj Toni nije normalan... 6 golova u 6 dana... malo je reći da lik ima super osjećaj za gol... prava ubica!!!

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la NeLsoN » 17 apr 2008, 09:44

davud87 je napisao/la:JAO JAO... ovaj Toni nije normalan... 6 golova u 6 dana... malo je reći da lik ima super osjećaj za gol... prava ubica!!!
heheh. normalo. zato ga hoce mnogi a pogotovo milan,, neznaju ljudi koga treba da kupe..heh,,zato zna hitzfeld. heh :D :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.