FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 13 jul 2018, 12:27

Kontre, trojica nazad. Eto vam vaš Zidane pa sad "uživajte."
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 jul 2018, 12:46

Kovacu je filozofija odbrane ujedno i napada presing preko krila i bekova i tom formacijom dobiva vise na kompaktnosti i naravno da ta filozofija i radi.

Problem ce biti sta kad ti protivnik stane u 16 I nece loptu i da li igru koju hoce da implementira mogu igrati Robben i Ribery? Da, mogu, al 15 minuta I onda dvije tekme pauze.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 13 jul 2018, 13:30

sljivo je napisao/la:i da li igru koju hoce da implementira mogu igrati Robben i Ribery?
Realno nije njegova krivica iako ga ne gotivim kao trenera niti njegov stil fudbala. Škrtare i igrat će s onim šta ima.

Btw kakva je ovo presica Robbena :?
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 jul 2018, 13:44

Apropo priče sa Sylarom u vezi posudbe Jamesa "naš" insajder Falk kaže da Bayern ima upper hand u ovom slučaju tako da se ne treba brinuti.

Avatar
harden
Postovi: 23557
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 13 jul 2018, 13:46

Imamo upper hand, al' ako puste Jamesa da se vrati u Madrid treba se zabrinuti onda koliko su pametni oni.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23557
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 13 jul 2018, 14:11

Kai Greene.
slika
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 13 jul 2018, 14:56

sljivo je napisao/la:Apropo priče sa Sylarom u vezi posudbe Jamesa "naš" insajder Falk kaže da Bayern ima upper hand u ovom slučaju tako da se ne treba brinuti.
Valjalo bi da je tako. :pray: Samo, zna li se onda kakav mi ugovor imamo s njim ako ga otkupimo? Mislim, do kad(to je bitnije), ima li informacija oko toga?
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 jul 2018, 15:08

Nema još nikakvih informacija oko toga. Verovatno sad čekamo da istekne ovo da ne bismo išli sa novim ugovorom odnosno vjerovatno višom platom kad nema neke potrebe.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6144
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 13 jul 2018, 18:00

Momci, hoćel' bit' šta od našeg predatora ? Ako ga Kovac vrati u život, dat' mu ulicu u Minhenu.

James je post'o bitan dio našeg tima. Nema veze šta piše u dogovoru, ugovoru ili šta već. Ako želi da se vrati nek ide. Svi znamo kakavi su ti južnjaci. On će svoje nezadovoljstvo iskazat' i na terenu i van njega. Ono, k'o Vidal, popije dvajes' piva i slupa Ferrari.

Sad kad je Lewa raščistio sa sobom, pardon menadžerom, da ostaje, u narednim sezonama očekujem njegov najjači fudbal u karijeri.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 13 jul 2018, 19:31

Bolje nek dovede Mandzu da posjedne poljaka na klupu onda kad je najbitnije.

Avatar
Saurman
Postovi: 29501
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 13 jul 2018, 23:21

BILD | James Rodriguez has no intention to leave Bayern. He feels comfortable at this club and he feels very good in Munich. Bayern will certainly activate the option and buy him permanently for €42m.
:kafa:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 14 jul 2018, 19:25

Svjetsko prvenstvo je pokazalo da je Bayern najviše izgubio odlaskom Mandžukića, kakvo zalaganje, kakva vatra, borba. On stalno gori, gura se, bori se s protivnikom. Hebo ti i dobrog napadača, tehnički dotjeranog, ako on gore nema pravog žara.

Što se Jamesa tiče naravno da ostaje i ovu predstojeću sezonu, ali svakako da naša uprava ima sve u svojim rukama i oko daljeg ostanka nakon isteka posudbe. Naime, jasno je ugovorom definisano da Bayern ima pravo otkupa i ostanku isključivo odlučuje. James je na to pristao, tako da i o njegovom ostanku nakon isteka dvije godine posudbe, opet u prvom redu odlučuje klub, tj naša uprava. E sada opet kao da počinju priče: Kada igrač hoće da ide, ne može se zadržati.... :D :D :D Odmah se sjetim te slične priče po pitanju Lewe, pa znamo šta bi... ;) Uvijek kada tako krene priča, odmah provjerim još jednom jel tema Bayerna, ili nekog drugog kluba. Reko, da slučajno nisam zalutao.
Ali evo vicoteke ovdje ima dosta, pa bi neki badava prije prodali Boatenga, umjesto da požele da se čovjek vrati u formu. Teško je onda i naći novog stopera takvog kalibra... ;) A Boateng je puno manje skrivio da bi bio prodat, nego neki drugi igrači...Prodat se može samo za masnije pare, sve ostalo bi bila glupost kluba. Iako tu se nešto malo čudno dešava, jer je Kalle tu priču pokrenuo malo jače, a ranije se kao govorilo Boateng bi želio promjeniti sredinu. U slučaju da se baš ne može dalje skoncentrisati u sredini kakva je Bayern, tek tad se može razmišljati o prodaji. Iako svakako mislim da bi bar ovu sezonu trebao ostati, da se vidi kakvo je stanje i kako će to sve pod Nikom izgledati.

A Niko kod kojeg otpočetka imam dobar osjećaj, čak skoro da krenem povjerovati da bi i malog Renata mogao vratiti na pravi put. Iskreno bio sam već Renata i otpisao, sumirajući onako sve što se od njega moglo kod nas vidjeti, pa onda utisci nakon ove posudbe u Engleskoj. Za sad se čini da on tempo liga poput BuLi i Premiershipa ne može pratiti. Ali vidjet ćemo. Zna Niko s mladima, ima Niko jasan plan i prati trendove. Sama namjera da ne želi po svaku cijenu imati loptu (posjed) je dobra stvar. Dobro je on to rekao, kako to misli modifikovati. Što opet ne treba pogrešno shvatiti u smislu da od toga skroz odustajemo. Samo kada se dobro prati šta je rekao, onda je to pametnom dosta... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 14 jul 2018, 20:41

Sad i vidimo sto je Alababa bio los prosl(ih)u sezonu; momak se laganini bacio u muziku i malo rapa. :lol: Seku ti ljubim slatku, 'kani se tog sejtanluka i oblaci kopacke! :mrgreen:
Franck isto u tom nekom rap fazonu, sreca pa ima ruzan glas haha
I vidim da Boa negdje privatno trenira, jel se priprema za Bayern ili PSG - vidjecemo.
Kad je prva provjera Nike i Co.?
PS. Amateri poceli pobjedom. :bih:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
harden
Postovi: 23557
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 14 jul 2018, 23:50

muhamedhulk je napisao/la:momak se laganini bacio u muziku i malo rapa
Upao u loše društvo. Pokvario ga RAF Camora :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 15 jul 2018, 00:11

Meni je svanulo kada je Mandžukić napustio Bayern. Ne pamtim ogavnijeg igrača u Bayernu na stranu njegova trka i borba.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anonymousHD » 15 jul 2018, 00:25

Real Madrid više nema nikakve veze sa Jamesom Rodriguezom ( :mrgreen: ). On je vaš naredne dvije sezone, tj. još jednu sezonu, a vi RM plaćate redovno, ne znam koliko su se dogovorili oko posudbe po sezoni 5-10-15 miliona eura, nebitno.
Kada istekne to, Bayern ima glavnu riječ, da li ga otkupiti ili vratiti nazad, kao što je neko iznad napisao 42 miliona eura treba se RM platiti ako hoćete Jamesa. Ako nećete tek onda se on može vratiti. Uglavnom, vi ste u sjajnom položaju što se njega tiče. Možete ga otkupiti i onda prodati za masne pare.
Što neko reće na Twitteru, ovo je maslo Jorge Mendesa.
Zadnja izmjena: anonymousHD, dana/u 15 jul 2018, 01:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 jul 2018, 00:29

anonymousHD je napisao/la:Real Madrid više nema nikakve veze sa Real Madridom.
slika
:mrgreen:
anonymousHD je napisao/la:On je vaš naredne dvije sezone, tj. još jednu sezonu, a vi RM plaćate redovno, ne znam koliko su se dogovorili oko posudbe po sezoni 5-10-15 miliona eura, nebitno.
Kada istekne to, Bayern ima glavnu riječ, da li ga otkupiti ili vratiti nazad, kao što je neko iznad napisao 42 miliona eura treba se RM platiti ako hoćete Jamesa. Ako nećete tek onda se on može vratiti. Uglavnom, vi ste u sjajnom položaju što se njega tiče. Možete ga otkupiti i onda prodati za masne pare.
Što neko reće na Twitteru, ovo je maslo Jorge Mendesa.
Šta je s platom i njegovim ugovorom poslije toga? Mislim, ako ga Bayern odluči otkupiti naredne sezone, na koliko godina je njegov ugovor poslije toga? Da ne bude, ističe mu 2020. , odigra sezonu i vrati se za dž u Real. :lol:
Edit: Mada, priznajem, to bi bilo mećanje stoljeća. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 jul 2018, 00:44

Ako ga otkupe tada ide novi ugovor od Bayerna, vjerovatno veća primanja i to na 3,4 ili 5 godina. Ako potpiše sa Bayernom a Bayern ima pravo da pregovara i da ga kupi za već dogovoreni iznos onda više nema veze sa Realom (iako i sad više nema nikakve vez). Real je svoje uslove dao, uplati 42 mil i nosi.

Lično mislim da su ovo sve igre da se što prije otkupi, da krene sa novim ugovorom i da se naravno izmuze više love na platu.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anonymousHD » 15 jul 2018, 01:14

S-Y-L-A-R je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la:Real Madrid više nema nikakve veze sa Real Madridom.
slika
:mrgreen:

Šta je s platom i njegovim ugovorom poslije toga? Mislim, ako ga Bayern odluči otkupiti naredne sezone, na koliko godina je njegov ugovor poslije toga? Da ne bude, ističe mu 2020. , odigra sezonu i vrati se za dž u Real. :lol:
Edit: Mada, priznajem, to bi bilo mećanje stoljeća. :mrgreen:
Oj, tek sad ugledah. Sjebo se. Sreća pa ste bistri, nisam morao ni edit. :mrgreen:

Što napisa ovaj iznad, to je na vama koliko ćete mu dati platu, na koliko godina ugovor.
Real Madrid će biti skoro na nuli kada se ovo sve završi, naravno, ako ga Bayern otkupi. Oko 70 miliona će to sve izać, tako da ne gubi ništa, no, Bayern dobija puno, jer ga može odmah iduće ljeto uvaliti Englezima za 150m.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 15 jul 2018, 01:34

sljivo je napisao/la:Ako ga otkupe tada ide novi ugovor od Bayerna, vjerovatno veća primanja i to na 3,4 ili 5 godina. Ako potpiše sa Bayernom a Bayern ima pravo da pregovara i da ga kupi za već dogovoreni iznos onda više nema veze sa Realom (iako i sad više nema nikakve vez). Real je svoje uslove dao, uplati 42 mil i nosi.

Lično mislim da su ovo sve igre da se što prije otkupi, da krene sa novim ugovorom i da se naravno izmuze više love na platu.
Isto mislim, u više navrata je izjavljivao da mu Bayern odgovara, ali sigurnija varijanta za veći ugovor je medijska priča o želji za povratkom u Real.
Naravno, vjerujem da će Bayern spremiti duži ugovor prije otkupljivanja da se osigura, ali interesuje me sam otkup prije toga kako funkcioniše. Kontam da se uplatom tih 42 miliona(ako on nema pravo glasa) preuzima njegov važeći s Realom, koji je srećom, kako tm kaže, do 2021.
Da je istek godinu ranije, ne bih se ja zaje*avao, nego davaj da potpisuje predugovor odmah, ipak je južnjak u pitanju. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.