FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
effe_sa
Postovi: 7496
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 11 feb 2018, 20:50

coelho41 je napisao/la:
Cinjenica da je Bayern, otkako su se personalizovali brojevi, imao samo dvije sedmice i da je jedna od tih sedmica Ribery dovoljno govori koliko je zaduzio i kako je dobri igrao u prethodnih 10 godina, ali mora znati presjec i on sam. Cini mi se da nema realan osvrt na svoje godine kao sto je recimo Totti u Romi imao. Heynckes dobro rotira kad su minute u pitanju, ali u vaznije utakmice stavlja Riberya u prvu a ne Comana sto nema smisla, cini mi se da smo i Mbappea doveli da bi imali problem da on igra ispred Riberya, uglavnom ne postoji kampanja protiv Ribaca, svi cemo biti tuzni kad zavrsi karijeru, ali mora shvatit da se njegova karijera blizi kraju i planirat zivot u drugom smjeru, trenerskom ili mozda da ode zaraditi sta para u Ameriku ili nesto slicno.
Pa kako ne postoji kampanja, kada su pojedinci na početku sezone tvrdili da Robben i Ribery ne mogu odigrati utakmicu na visokom nivou, ma da ne mogu faktički izdržati cijelu utakmicu na terenu. Ne govorim sada za tebe, ja ti govorim za pojedine. Ubrzo je u prvom dijelu sezone Robben sviju demantovao, jer je imao par sjajnih izdanja i onda se ušutiše ti kritičari...A Ribery i kada igra dobro pojedini mu traže mane. Nije bitno da li je Ribery postigao gol i nisu bitne dobre akcije, nego je bitan tamo neki pogrešan pas ili je bitno da li čovjek uspuhuje oko 70. minute...

Poenta onoga o čemu govorim je u realnom posmatranju....Kao što je Ribery jučer bio dosta loš , tako je npr protiv Leverkusena bio dosta dobar (navodim samo kao primjer - uzeo sam tu utakmicu kao jednu od ovih iz drugog dijela sezone). Isto tako po prikazanom u ovoj sezoni, Coman bi trebao biti u prednosti, a Ribery zaslužuje solidnu minutažu. S nekim genijalnim potezom Ribery može neku veliku utakmicu i u LP presuditi. Problem je kod nekih što sebi zacrtaju promjene u kadru i samo bi prodavali i kupovali (da bi neku svoju želju zadovoljili ili ko zna šta), a onda je isto tako problem kod istih priznati da se oko nekog igrača napravila kriva procjena.... ;)

Što se kupa tiče, zanimljiv će to i veliki duel biti u Leverkusenu. A eto jedno finale protiv Schalkea bi moglo biti stvarno fantastično. Iako bi i protiv napaljenog Eintrachta bilo ludo finale. Ali prvo valja proći Leverkusen.. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
harden
Postovi: 23493
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 11 feb 2018, 21:27

Sandro dobio i treće dijete, Bruno. Nek je sa srećom, samo nek zabija. :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8083
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 11 feb 2018, 21:27

treba pogledati sa objektivne strane; krila su nam ove sezone u drugom planu. ali zato su veznjaci koji igraju u sredini na top nivou - james i muller su nosioci ove sezone (bar tako izgleda) a krila su nam bezopasna. i onaj sto moze pokazati (coman) nije u prvom planu.
cak ni gnabry nije taj ko moze napraviti razliku 1vs1 kao sto je to robbery nekad radio. vidjecemo sta se planira na ljeto. prodaja vidala je ocekivana, uz dobijanje 40 mil eura za costu od juveta. procjena je da mozemo dovesti neko krilo ljevaka za oko 50 mil eura. uz ovu ekipu, top topova.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
effe_sa
Postovi: 7496
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 11 feb 2018, 22:05

muhamedhulk je napisao/la:treba pogledati sa objektivne strane; krila su nam ove sezone u drugom planu. ali zato su veznjaci koji igraju u sredini na top nivou - james i muller su nosioci ove sezone (bar tako izgleda) a krila su nam bezopasna. i onaj sto moze pokazati (coman) nije u prvom planu.
cak ni gnabry nije taj ko moze napraviti razliku 1vs1 kao sto je to robbery nekad radio. vidjecemo sta se planira na ljeto. prodaja vidala je ocekivana, uz dobijanje 40 mil eura za costu od juveta. procjena je da mozemo dovesti neko krilo ljevaka za oko 50 mil eura. uz ovu ekipu, top topova.
Ma dobro vrlo moguće da će Coman one najbitnije utakmice i u LP igrati. Znat će Heynckes to procijeniti, a i neće se htjeti vjerovatno kockati. Naravno sve zavisi od stanja igrača u datom trenutku i naravno da i Jupp procjenjuje prema tome ko se kako pokazao. A opet sve zavisi i od protivnika,ko ti je bolja onda opcija Coman ili Ribery. Coman je na dosta visokom nivou, apsolutno na putu da bude i svjetska klasa, tako da tu nema zime. Nama bi eventualno bilo dovoljno jedno novo krilo, ako bi se oprostili od jednog od dvojice - Ribery , Robben. Naime, ako kažemo npr da Coman igra lijevo, James odmah iza špica, onda Muller može ići desno, jer on zapravo se kroz svoja kretanja često nađe i na toj strani. Ne bi on bio klasično desno krilo, ali imao bi tako tu određenu specifičnu ulogu (zapravo njegova uloga i jeste specifična s dosta kretanja, izmjene pozicija, on i jeste Raumdeuter). Tako da bi pogotovo u slučaju da ostane još jednu godinu Robben, to jedno novo krilo bilo dovoljno. Ako bi Jupp ostao još jednu godinu trener, tada pogotovo to ne bi bio problem. E sada zavisno od dolaska novog trenera, trebalo bi se u skladu s tim i orijentisati. S tim da je moguće da nam igra više ne bi bila toliko ovisna o krilima...

Dobro bi bilo rješenje kupiti Baileya (iako je on opet za lijevu stranu). A on bi mogao biti realna opcija. Trebalo bi se i za njega iskeširati, ali opet bi se on od Leverkusena nekako i mogao hapiti.

Kada je Gnabry u pitanju, on je jučer asistirao za gol Hoffenheima, imao još par dobrih akcija. Ima on taj njuh, zna s loptom, sjajan tehničar, ali mu trebaju dobre igre u kontinuitetu. Treba da dostigne određenu stabilnost i kontinuitet, pa svakako i da ostane zdrav, onda bi mogao biti određena opcija. Njega svakako treba posmatrati do kraja sezone i donijeti odluku da li ga vraćati za sljedeću sezonu...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 11 feb 2018, 22:10

Ako se bude kupovalo krilo to će vjerovatno biti Pulisic ili Bailey veliki potencijali kao i Coman al' ne i wc igrači jer će im trebati vremena.I koja će priča onda biti trebali smo keširati nekog koji je već izgrađen kao wc igrač tipa recimo Hazard.

Prodajmo Vidala i Coste mogao bi se finansirati transfer 100+mil.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8083
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 11 feb 2018, 22:44

@effe_sa :thumbup: to i ja kazem. samo jedno top krilo (desno, da ne gusi comana lijevo) i to je to. onda je nebitno jel' robbery ostaje, posto bi imali vise opcija na krilima. mullera je grijeh dirati iz sredine, on na strani ne moze pokazati full potencijal.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la jestamaji » 12 feb 2018, 12:37


Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la jestamaji » 12 feb 2018, 13:03

taj isti Škorić napisa da je Mirza Bašić idol Rogera Federera i osta živ :lol:

https://sportsport.ba/tenis/basic-sada- ... lem/267913

"Na zvaničnoj ATP stranici piše da je Mirza navijač Manchester Cityja i da obožava igrati Play Station, kao i da je veliki idol Rogera Federera" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Centre forward
Postovi: 6128
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 12 feb 2018, 13:17

Neki gledaju direktno s tribina u ne baš fantastičnim uslovima, drugi na malim TV ekranima iz vlastitog stana
:rol: :rol:

Ovo je najjače.

Piše lik koji garant nije kročio na tribine stadiona krompirište na Grbavici.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 12 feb 2018, 14:07

Upravu je effe kad kaže da se ovdje vodi kampanja protiv Roberija, i siugarn sam da nije to samo ovdje slučaj.
To je jedna kampanja poprilično bezobrazna i nerazumna, a znamo ko su sudionici te kampanje, to su oni od jučer, a znamo svi ko su njihovi predstavnici na ovom forumu.

Mi koji smo uz Roberija od njihovih početaka znamo cijeniti takve legende, nije Riberiju problem u novcu, on može bilo gdje dobiti jednogodišnji ugovor kakav ćemo mu dati ako dođe do produženja, ali on još hoće da voli ovaj klub i bude dio njega dok god ga noge nose.

I trebate znati produžio Riberi, Roben ili obojica, nama će ovo ljeto doći sigurno jedno vrsno krilo, ko misli da će se produžetkom Roberija osloniti na njihovih 35 godina dobro se vara.

U ovom slučaju i uprava mudro, pametno čeka, oni znaju bolje od nas i sigurno će opet donijeti pravu odluku.

Imamo još jedan problem, gdje većina klubova muku muči, ma hajmo reći skoro svi, mi imamo slatki problem, previše kvalitetnih vrsnih veznjaka,
za sljedeću godinu ih registrovano 7+James, ne zna čovjek ko je tu bolji, Renato najveći talenat od svih, treba vidjeti šta novi trener o njemu misli,
ima i peha, taman kad je sa Swanseom uhvatio pobjednički niz, došao trener i dao mu centralnu figuru dođe povreda i evo oni pobjeđuju bez njega, tek sada će se teško tamo uklopiti.

A Vidal u ovo proljeće digao formu, igra odlično.

Rudi zahvalan, kvalitetan i pouzdan
Toliso radilica, polivalentan
Martin identifikacija sa klubom
Gorecka novopridošlica
Tijago, spreman je čekamo da vidimo gdje njega Hejnko uklopiti.
Sanches najveći talenat
Vidal najbolji duel igrač, najiskisniji, čak i najmirniji i trenutno u odličnoj formi.

Može li ikako da svih 7 ostane?

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 12 feb 2018, 15:56

Jjebacu maloljetnica svaka cast na svemu sto je uradio za klub.
Dosao je u Bayern kada mnogi nisu htjeli.
Zaduzio je ovaj klub kao slabo ko.
Oprosticemo mu guranje brata na platnu listu kluba.
A trebali bi oprostiti i mali strajk jedne godine, i trazenje kuce po Madridu, kada je molio sve redom da ga puste u Real.
Cinjenica je da je on svoje odigrao, ali kriminalci na kraju odlucuju.

Avatar
sljivo
Postovi: 14301
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 12 feb 2018, 17:56

Ne ostaje on ili oni u Bayernu zato sto im je klub nesto duzan, niti zato sto su oni nesto zasluzili vec zato sto se nema para sa se iskesira neko super krilo ili se ceka nekome da istekne ugovor. Vjerovatno ce se ceka Uli da prespava pa da vidi da li se isplati za tu platu koju ce dobiti da ostanu jos godinu, da li mogu dati po petnestak poena iduce godine. Ako se koji od njih povrijedi na duze prije maja mislim tu ce mu biti I kraj ili ako u LP ne budu mogli meda.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 12 feb 2018, 23:37

Klare je napisao/la:Upravu je effe kad kaže da se ovdje vodi kampanja protiv Roberija, i siugarn sam da nije to samo ovdje slučaj.
To je jedna kampanja poprilično bezobrazna i nerazumna, a znamo ko su sudionici te kampanje, to su oni od jučer, a znamo svi ko su njihovi predstavnici na ovom forumu.

Mi koji smo uz Roberija od njihovih početaka znamo cijeniti takve legende, nije Riberiju problem u novcu, on može bilo gdje dobiti jednogodišnji ugovor kakav ćemo mu dati ako dođe do produženja, ali on još hoće da voli ovaj klub i bude dio njega dok god ga noge nose.

I trebate znati produžio Riberi, Roben ili obojica, nama će ovo ljeto doći sigurno jedno vrsno krilo, ko misli da će se produžetkom Roberija osloniti na njihovih 35 godina dobro se vara.

U ovom slučaju i uprava mudro, pametno čeka, oni znaju bolje od nas i sigurno će opet donijeti pravu odluku.

Imamo još jedan problem, gdje većina klubova muku muči, ma hajmo reći skoro svi, mi imamo slatki problem, previše kvalitetnih vrsnih veznjaka,
za sljedeću godinu ih registrovano 7+James, ne zna čovjek ko je tu bolji, Renato najveći talenat od svih, treba vidjeti šta novi trener o njemu misli,
ima i peha, taman kad je sa Swanseom uhvatio pobjednički niz, došao trener i dao mu centralnu figuru dođe povreda i evo oni pobjeđuju bez njega, tek sada će se teško tamo uklopiti.

A Vidal u ovo proljeće digao formu, igra odlično.

Rudi zahvalan, kvalitetan i pouzdan
Toliso radilica, polivalentan
Martin identifikacija sa klubom
Gorecka novopridošlica
Tijago, spreman je čekamo da vidimo gdje njega Hejnko uklopiti.
Sanches najveći talenat
Vidal najbolji duel igrač, najiskisniji, čak i najmirniji i trenutno u odličnoj formi.

Može li ikako da svih 7 ostane?
Za nas koji smo gledali otla lela sosu i ostalu patnju znamo sta znaci roberi, ja licno smatram da im treba dat jos po jedan ugovor jer su to stari vukovi koji mogu poduciti trenutno svako krilo na svijetu a i jos bravura prodat protivniku.

Za guzvu u vezi i slatke muke treneru svakako ce se neko pametniji pobrinuti, al je cinjenica da ce neko otici koliko god nama zao bilo. Arturo je strasan i on moze jos dosta dat ovoj ekipi, javi je suho zlato, toliso odlican za prvu sezonu, rudi savrsena zamjena bilo kome, tiago vrlo bitan motoric, lav buducnost a predator u najgoroj situaciji.

Ono sto meni licno para oci je alaba (mozda je do mene) al covjek je neprepoznatlji u najgorem smislu, sve dok se pobjedjuje mane se ne vide, al alaba je trenutno po meni najgori igrac ovog bayerna, u napadu nesta trckara beznacajno i beskorisno je to a u odbrani eto tu i tamo odradi nesta nalik starom alabi, jednostavno on je po meni u ovom trenutku prosjecan bek. Opet kazem mozda je do mene al prije par godina sam od njega ocekivo da postane vodja ove ekipe al on u zadnje dvije godine stagnira ili ide u rikverc.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 13 feb 2018, 10:57

bavaracmujo je napisao/la:
Klare je napisao/la:Upravu je effe kad kaže da se ovdje vodi kampanja protiv Roberija, i siugarn sam da nije to samo ovdje slučaj.
To je jedna kampanja poprilično bezobrazna i nerazumna, a znamo ko su sudionici te kampanje, to su oni od jučer, a znamo svi ko su njihovi predstavnici na ovom forumu.

Mi koji smo uz Roberija od njihovih početaka znamo cijeniti takve legende, nije Riberiju problem u novcu, on može bilo gdje dobiti jednogodišnji ugovor kakav ćemo mu dati ako dođe do produženja, ali on još hoće da voli ovaj klub i bude dio njega dok god ga noge nose.

I trebate znati produžio Riberi, Roben ili obojica, nama će ovo ljeto doći sigurno jedno vrsno krilo, ko misli da će se produžetkom Roberija osloniti na njihovih 35 godina dobro se vara.

U ovom slučaju i uprava mudro, pametno čeka, oni znaju bolje od nas i sigurno će opet donijeti pravu odluku.

Imamo još jedan problem, gdje većina klubova muku muči, ma hajmo reći skoro svi, mi imamo slatki problem, previše kvalitetnih vrsnih veznjaka,
za sljedeću godinu ih registrovano 7+James, ne zna čovjek ko je tu bolji, Renato najveći talenat od svih, treba vidjeti šta novi trener o njemu misli,
ima i peha, taman kad je sa Swanseom uhvatio pobjednički niz, došao trener i dao mu centralnu figuru dođe povreda i evo oni pobjeđuju bez njega, tek sada će se teško tamo uklopiti.

A Vidal u ovo proljeće digao formu, igra odlično.

Rudi zahvalan, kvalitetan i pouzdan
Toliso radilica, polivalentan
Martin identifikacija sa klubom
Gorecka novopridošlica
Tijago, spreman je čekamo da vidimo gdje njega Hejnko uklopiti.
Sanches najveći talenat
Vidal najbolji duel igrač, najiskisniji, čak i najmirniji i trenutno u odličnoj formi.

Može li ikako da svih 7 ostane?
Za nas koji smo gledali otla lela sosu i ostalu patnju znamo sta znaci roberi, ja licno smatram da im treba dat jos po jedan ugovor jer su to stari vukovi koji mogu poduciti trenutno svako krilo na svijetu a i jos bravura prodat protivniku.

Za guzvu u vezi i slatke muke treneru svakako ce se neko pametniji pobrinuti, al je cinjenica da ce neko otici koliko god nama zao bilo. Arturo je strasan i on moze jos dosta dat ovoj ekipi, javi je suho zlato, toliso odlican za prvu sezonu, rudi savrsena zamjena bilo kome, tiago vrlo bitan motoric, lav buducnost a predator u najgoroj situaciji.

Ono sto meni licno para oci je alaba (mozda je do mene) al covjek je neprepoznatlji u najgorem smislu, sve dok se pobjedjuje mane se ne vide, al alaba je trenutno po meni najgori igrac ovog bayerna, u napadu nesta trckara beznacajno i beskorisno je to a u odbrani eto tu i tamo odradi nesta nalik starom alabi, jednostavno on je po meni u ovom trenutku prosjecan bek. Opet kazem mozda je do mene al prije par godina sam od njega ocekivo da postane vodja ove ekipe al on u zadnje dvije godine stagnira ili ide u rikverc.
Ne bih se složio ,nakon dolaska juppa i on igra sasvim dobro

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 13 feb 2018, 12:54

Svak ima svoje misljeje i ja to postujem al od odlaska jupa alaba je u padu i njegova statiskika je cini mi se jedna asistencija i jedan gol ove sezone, al ni to nije problem jer nije njegovo da zabija i razigrava al kimih pokusava trci asistira uklizava trudi se dok mi alaba nekako djeluje umoran nezainteresovan rezervisan, jednostavno meni su njegove igre u rangu sa rafinjom nista vise.
Opet ponavljam niko sretniji od mene da on proigra u pravom smislu i napravi pribliznu karijeru kao veliki lam.

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 14 feb 2018, 15:04

Mex Meyer za dzaba dolazi
Brazzo pljačka Schalke

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 14 feb 2018, 16:07

Scholl je napisao/la:Mex Meyer za dzaba dolazi
Brazzo pljačka Schalke
Dal je ovo imalo provjerena informacija?

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 14 feb 2018, 16:42

Ma kakvi....demantirano je u subotu su realno sto ce nam ,jedino ako prodamo thiaga

Avatar
harden
Postovi: 23493
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 14 feb 2018, 16:51

Objavio SS.BA, znači sto posto laž. :mrgreen:
Ma nema potrebe da dodatno slabimo Schalke, svakako nam Max nije potreban, i ovako je gužva.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sljivo
Postovi: 14301
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 14 feb 2018, 17:04

Šuti, presiječe me..., ufff

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.