FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 17 mar 2019, 19:25

harden je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:poludesno
Ko ono sto Messi igra, jel :mrgreen:
Slicno. Müller je samo desnjak i samo ne zna predriblati i samo je smotan. :mrgreen:
Sad ozbiljno; nekad je igrao u Elfu tu poziciju, desnog krila koji se uvlacio u sredinu, nije bio klasicno krilo tipa Robbery.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 17 mar 2019, 19:29

Dobro Daviesu za samopouzdanje

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 mar 2019, 19:29

Uvedi malo Sanchesa

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 17 mar 2019, 19:35

Lewat ne moze vise biti ni trpac Majncova
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 17 mar 2019, 19:50

Nije problem poraz od Lpoola,problem je pristupa igri svih igraca,psihockoj pripremi i taktici trenera.Bayerm je znao gubiti i rnije ali nikad nije igrao kao zadnja picka.Dzaba i Jamesi i Lewandovski i swe pare svijeta kad su odigrali kao zadnje pickice sa strahom u nogama bez imalo agresivnisti i volje da se dobije liverpool.I sad na 6-0 oni ganjaju loptu kao da gube,i sad su kao agresivni i tekacki sposobni.Nije mi jasan pristup igri protiv lpoola,totalno ne Bayernovski, gdje je to sve nestalo????Jos kad to covjek dozivi uzivo smuci mu se dalje gledati Majncove,ali moze i gore treba uzeti ligu i kup pa kako bilo da bilo.
VOLIM BAYERN

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 17 mar 2019, 19:55

coelho41 je napisao/la:Vako i PSG kad ga naguze u LP vrati se da siluje Guingamp
:salut:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 17 mar 2019, 21:07

sljivo je napisao/la:Uvedi malo Sanchesa
Nisam gledao tekmu ali što se ovog igrača tiče, zaista ne znam zašto smo ga uopće dovodili za tih 35+ milijuna. Katastrofalan potez uprave, ne u smislu da je Renato smiješan igrač, već u smislu ako ste ga dovodili, i još za te ogromne novce, pa zašto onda prilike dobiva na kapaljku?

Totalno mi je nejasna uprava i trenerski stožer oko ovog igrača, jednostavno momak nikako ne dobiva priliku da uveže 2-3 utakmice u nizu od 90. minuta a kamoli tek 10 utakmica u nizu. Ma, momak nikako da dobije i više od pola sata zadnje vrijeme.

Ne govorim ovo u smislu da branim Sanchesa ali isto tako me momak oduševio u dvije tekme protiv Augsburga i protiv Benfice. Nakon toga, prilike dobiva samo da popuni zapisnik.

Pa dajte mu priliku da se pokaže, neka odigra barem jednu cijelu polusezonu konstantno, pa da vidimo može li igrati ili ne može. Šta su ga dovodili uopće?

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 mar 2019, 21:12

Stefan Effenberg je napisao/la: Pa dajte mu priliku da se pokaže, neka odigra barem jednu cijelu polusezonu konstantno, pa da vidimo može li igrati ili ne može. Šta su ga dovodili uopće?
Nije niko Van Gaal, niko neće da ugrozi sebe i rezultate davajući šanse djeci i razvijajući nekoga.

A drugi problem je to što je upravi draže dovest igrača džaba na njegovu poziciju nego razvijati nekoga koga već imaš i koga si fino platio. Imam osjećaj da je momak prljav veš kojeg niko ne želi da dira niti da sklanja, ono, ko ga je doveo nek ga i razvija.

Kovač je to obećavao na početku, davat će prilike, razvijat će ga, a kad je vidio da je ovaj tim malo previše za njega samog onda se bazirao na 13, 14 igrača da ne bi odmah popušio otkaz.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 17 mar 2019, 21:23

Fino je to pragmatičar tempirao, da ispadne protiv Liverpoola, a da ne uputi udarac u okvir gola u 2 tekme, a da u BL pobijedjuje sa 6:0 :thumbup:

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 17 mar 2019, 21:28

Šta hoćete, Bundesliga dugo nije bila ovako neizvjesna. :kafa:
Vom Jäger zum Gejagten

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 17 mar 2019, 23:07

Sanchesa su se davno trebali rijesiti, on je propali slucaj. Ni prvi ni zadnji slucaj precijenjenog igraca. Ne mogu na silu napraviti neku igracinu. Da ga je Pragmaticar forsirao do sada bi izgubio i titulu. Probali su da ga ozive u Swanseaju, nije islo. Mislim cuj ozive, da tu ima supertalenta on bi se pokazao kad tad.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 17 mar 2019, 23:11

Sanches nije bio mačak u vreći kad su ga doveli s obzirom da je sa Ronaldom prekucao EP, tu se uprava ne može kriviti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 mar 2019, 23:16

Nije bio mačak u vreći jer mu je sistem odgovarao. I kad je protiv nas igrao odgovaralo mu je da igra protiv ekipa visoka posjeda. E kad je došao kod nas svijet se promjenio, sad si ti taj koji kreira i dodaje. Takvih je igrača malo, onih koji mogu sve, i oni koštaju, bojim se, preko 100 mil. Ako si gra pratio i analizirao igre morao si znati za šta je sposoban i gdje može igrati. Dovedi ga, pa ćemo mu naći mjesto, ala BH telekom, neće ići, vidi Gotze, Vidal i slični.

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 17 mar 2019, 23:26

Upravu je sljivo, zato nam je Thiago od neprocjenjive vrijednosti, kao i James, al ne vidi to Kovač, dok su Guardiola i Ancelotti vidjeli i tražili ono što im treba, uglavnom ne vrijedi komentarisati Sanchesa a još manje Kovačevu zamisao da od njeg napravi fudbalera.

Nego ja sam danas gledao utakmicu uz kaficu pa sam više bio na telefonu, pogotovo drugo poluvrijeme, a kada je Davies ušao jedno 10 minuta je igrao lijevog beka, pa onda ulaskom Rafinhe, a prije toga izlaskom Comana tek onda se prebacio na desno krilo, to mi je bio nevjerovatno glup trenerski potez iako je bilo 5-0. E sad ne znam jeste li i vi to vidjeli.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 17 mar 2019, 23:31

coelho41 je napisao/la:E sad ne znam jeste li i vi to vidjeli.
Napisao sam da je igrao lijevog beka, kasnije ga je prebacio. Ne pratis me kolega :cry:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 17 mar 2019, 23:35

Bundesliga je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:E sad ne znam jeste li i vi to vidjeli.
Napisao sam da je igrao lijevog beka, kasnije ga je prebacio. Ne pratis me kolega :cry:
aha čak si i smajlijem dao svoje mišljenje o tom potezu, drago mi je da se slažemo, iako nisam vidio na vrijeme

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 17 mar 2019, 23:51

Jako glup potez. Umjesto da izvrsi dvostruku ili trostruku izmjenu najednom (jer je sve vec bilo rijeseno), on pravi izmjene jednu za drugom i tako Daviesa prebacuje sa jedne na drugu poziciju. Pri tome se igra Pepuna i od desnog krila pravi lijevog beka, mozda hoce da napravi backup Alabi sta znamo :rol: Ono sto sam primijetio kod Daviesa je da ima viska kila i da je daleko od toga da se adaptira na Europski stil fudbala, kvalitet je isto upitan. Jbg daj Boze da se varam, ali kud Kanadu nadjose od tolikih drzava.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 mar 2019, 00:29

Bundesliga je napisao/la: Jbg daj Boze da se varam, ali kud Kanadu nadjose od tolikih drzava.
Jeftina? :hmmmm:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 18 mar 2019, 02:38

S-Y-L-A-R je napisao/la: Jeftina? :hmmmm:
:shifty:
Nego nevezano za Daviesa, skauting sluzba nam je ocajna. Pogledajmo recimo Dortmund, Dembele, Sancho. Vjerovatno kod nas se ne bi ni naigrali zbog Riberya i Robbena, ali sada kada odlaze takvi igraci bi bili zlata vrijedni. Lose se radi i u tom podrucju, nadam se da ce sta biti od Zirkzea kojeg Omer spominje.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la leorey » 18 mar 2019, 14:26

Samo da se zahvalim na Vidalu, za 18M eura, uvijek su nijemci gospoda bili :salut:
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.