FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
dirkules
Postovi: 4439
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 19 jul 2018, 23:11

According to SportBild, the news about Rebić's agent flying to Munich are most likely just an attempt from the agent to start a bidding war for his client. Bayern are currently not interested in Rebić and Kovač has promised Frankfurt that he won't sign any of his ex players.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 19 jul 2018, 23:53

Ne znam na osnovu čega tvrdite da smo top 5 timova ove godine u LP. Takve tvrdnje nemaju osnove. Ovakav igrački kadar bi bio odličan da su nam ovi u navalnom redu mlađi jedno 4 godine. Gnabry recimo nema nikakvog iskustva , Ribery to više ne može fizički podnijeti čak i da se ne povrijedi ne može dati više od 20 minuta ozbiljnog fudbala. Robben može malo više od Riberya ali njegov problem su hronične povrede. Muller je od utakmica sa Realom u katastrofalnoj formi, Lewandowski po ko zna koji put pokazao da se na njega ne može ozbiljno računati u velikim utakmicama. Dakle imate Juventus koji je sa Ronaldom, već postujućim kosturom ekipe, Allegrijem i ekipom koja je skupila dosta iskustva jači od nas. PSG ima nevjerovatan potencijal i sa Tuchelom mogu daleko ukoliko ne naiđu npr na Atletico onda sigurno ispadaju. City isto tako, dosta jaka ekipa, godinu iskusnija, gladna trofeja, poletna plus vjerujem da će upumpati još para u ovaj tim. Barcelona recimo jača za Coutinha, Dembelea a vjerovatno i još neko zvučno ime uz Messija je također pod pritiskom da ide daleko jer već par godina nisu na nivou. Atletico smrt za protivnike, ogavna ekipa sa još ogavnijim fudbalom koji dokazano funkcioniše na dvije utakmice. Real mi je enigma zbog novog trenera, vjerujem da će tu biti jedan ili dva bomabastična transfera jer odlaskom Ronalda se otvara mjesto za recimo Hazarda. Teško da će ih sudije gurati i ove sezone, a i zasitili su se vjerujem Lige Prvaka. Dakle Juventus, PSG, City, Barcelona i Atletico su po mom mišljenju ispred nas (ukoliko se ne pojačamo u ofanzivi a nećemo jer na papiru imamo 4 krila od kojih su 2 samo da se popuni zapisnik), teško da ih ovakvi možemo proći u dvije utakmice a srest ćemo se s nekim od njih prije polufinala. Dodajte na to da nam je trener zelen, da tek treba da se ukomponuje novi sistem, da je veliko pitanje kako će se Kovač snaći protiv timova koji mu svjesno prepuste loptu. Dakle vaše tvrdnje o zagarantovanom polufinalu nemaju ama baš nikakvog pokrića.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 20 jul 2018, 00:22

Pa gledaj, i sam si uzeo i pregledao konkurenciju i opet stigao nabrojati tek 5 ekipa koje (možda) mogu reći da su ispred(samo bih lično zamijenio Real i Atletico). Ni meni se ne sviđa ovo što naša uprava radi, štaviše, ovakvo "cigančenje" mi je previše i za njih i bio sam ubijeđen da će ovo ljeto makar nešto napraviti. No, oni su očito očarani onom dominacijom protiv Reala i tijesnim ispadanjem pa misle da će se ove godine sreća okrenuti. S druge strane, kao da ne vide da svi ostali rade konstantno i unapređuju ekipu(recimo Lpool sa Alissonom postaje veoma opasna ekipa, da i ne pominjem Fabinha, Shaqirija, Keitu...). Opet, uprkos svemu tome, niti jedna od tih navedenih ekipa ne može reći da je izraziti favorit protiv Bayerna. Naveo sam polufinale kao minimum jer očekujem da će nas opet žrijeb pomaziti(novi pokušaj iskupljenja UEFE recimo). Ali, čak i da se to ne desi, uz dužno poštovanje ekipama poput Citya ili PSG-a, oni se ne mogu gurati međ' favorite dok se ne dokažu, pogotovo ne protiv Bayerna, Reala, Barce...
Evo, samo ove godine je 70% svijeta bilo ubijeđeno da će PSG demolirati Real i krenuti dominantno po titulu. I šta se desi? Ljudi ih u nikakvoj formi izrutiniraju bez da su ovi poštene šanse napravili. Možda ne može štednjom, ali ne može ni preko noći.
Uostalom, ova dvojica su povrijeđeni, umorni i stari već godinama a mi već treću zaredom ispadamo kao bolji protivnik u dvomeču. I svaku godinu nakon titule ispadamo od finaliste(i 4 od 5 od budućeg osvajača).
Opet ću ponoviti, daj Bože(ako već nećemo osvojiti naravno), da ispadnemo u grupi, jer je to jedini način da ovi povuku neke jače poteze, ali šanse da izletimo prije 1/4 finala ne postoje(a i tamo je pitanje). Možda nije zagarantovano polufinale(jer takve stvari nikad ne možeš garantovati) ali su veće šanse da ćemo se naći tamo nego da nećemo.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 jul 2018, 00:38

S-Y-L-A-R je napisao/la: uz dužno poštovanje ekipama poput Citya ili PSG-a, oni se ne mogu gurati međ' favorite dok se ne dokažu, pogotovo ne protiv Bayerna, Reala, Barce...
I ja bih to uvijek rekao ali zbog Kovača i istrošenog navalnog reda itekako mogu. Da nam je na klupi Jupp rekao bih nema šanse nisu oni nikakvi favoriti ali kada imamo trenera koji nikada nije vodio neki tim u Ligi Prvaka onda mogu. Kažeš Real lagano izbacio PSG-a, jeste ali si imao Zidanea s jedne strane i Emerya s druge. Zidane već imao 2 Lige Prvaka zaredom, dobro uigran tim, iskusan a usto su imali i veliku pomoć sudija. čak i protiv tog istog PSG-a (onaj ofsajd Kroosa koji se vidio iz aviona). Ista priča je i za Lopeteguia, on ima iskusan tim koji je slabiji za Ronalda, ali on lično nema pretjeranog iskustva vođenja timova u Ligi Prvaka. Vodio je Porto onda kada smo ih demolirali 6:1, a vjerujem da će implementirati neke svoje ideje u ovaj tim Reala što će ih znatno oslabiti.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 20 jul 2018, 10:19

Bundesliga je napisao/la:Ne znam na osnovu čega tvrdite da smo top 5 timova ove godine u LP. Takve tvrdnje nemaju osnove. Ovakav igrački kadar bi bio odličan da su nam ovi u navalnom redu mlađi jedno 4 godine. Gnabry recimo nema nikakvog iskustva , Ribery to više ne može fizički podnijeti čak i da se ne povrijedi ne može dati više od 20 minuta ozbiljnog fudbala. Robben može malo više od Riberya ali njegov problem su hronične povrede. Muller je od utakmica sa Realom u katastrofalnoj formi, Lewandowski po ko zna koji put pokazao da se na njega ne može ozbiljno računati u velikim utakmicama. Dakle imate Juventus koji je sa Ronaldom, već postujućim kosturom ekipe, Allegrijem i ekipom koja je skupila dosta iskustva jači od nas. PSG ima nevjerovatan potencijal i sa Tuchelom mogu daleko ukoliko ne naiđu npr na Atletico onda sigurno ispadaju. City isto tako, dosta jaka ekipa, godinu iskusnija, gladna trofeja, poletna plus vjerujem da će upumpati još para u ovaj tim. Barcelona recimo jača za Coutinha, Dembelea a vjerovatno i još neko zvučno ime uz Messija je također pod pritiskom da ide daleko jer već par godina nisu na nivou. Atletico smrt za protivnike, ogavna ekipa sa još ogavnijim fudbalom koji dokazano funkcioniše na dvije utakmice. Real mi je enigma zbog novog trenera, vjerujem da će tu biti jedan ili dva bomabastična transfera jer odlaskom Ronalda se otvara mjesto za recimo Hazarda. Teško da će ih sudije gurati i ove sezone, a i zasitili su se vjerujem Lige Prvaka. Dakle Juventus, PSG, City, Barcelona i Atletico su po mom mišljenju ispred nas (ukoliko se ne pojačamo u ofanzivi a nećemo jer na papiru imamo 4 krila od kojih su 2 samo da se popuni zapisnik), teško da ih ovakvi možemo proći u dvije utakmice a srest ćemo se s nekim od njih prije polufinala. Dodajte na to da nam je trener zelen, da tek treba da se ukomponuje novi sistem, da je veliko pitanje kako će se Kovač snaći protiv timova koji mu svjesno prepuste loptu. Dakle vaše tvrdnje o zagarantovanom polufinalu nemaju ama baš nikakvog pokrića.
Ne slazem se s tobom brate nikako...
Neznam zasto tako malo vjerujete u nase mladje igrace a igrace drugih ekipa dizete u nebo
Pa coman je zvijer na lijevom krilu...neznam jeste li vi gledali ganabrya momak igra sjajno i na lijevom i desnom krilu...tolisso ce biti jako bitan ove sezone i sigurno ce pokazati zasto je toliko placen...zule pa zar treba nesto reci o njemu....a molim te zar mislis da je za bayern zavrsen prelazni rok....ja sam siguran da ce biti bolji nego prosle sezone sigurno ce biti oscilacija ali ce i iskociti nove zvjezde tipa coman ganabry pa james je tu brate potuci se mozemo sa svakim

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 jul 2018, 12:23

Bayern111 je napisao/la:Neznam zasto tako malo vjerujete u nase mladje igrace a igrace drugih ekipa dizete u nebo
Ja vjerujem u Comana i Gnabrya. Gledao sam ovog potonjeg i igrao je odlično ali kod Naggelsmana koji zna raditi sa mladim igračima. Vidjet ćemo kako će to izgledati kod Kovača i da li će oni uopšte igrati u bitnim utakmicama. Niko sretniji od mene da me Bayo demantuje ali jednostavno Ribery i Robben uzimaju 2 mjesta potencijalnim pojačanjima a ni plate im nisu male tako da. Što se tiče prelaznog roka siguran sam da će biti odlazaka, za dolaske i nisam baš siguran.
Zadnja izmjena: Bundesliga, dana/u 20 jul 2018, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la tale07 » 20 jul 2018, 12:42

Ovdje se sere po Gnabry-u, isto ko sto bi se sralo po Saneu ili KDB da su nekim slucajem dosli u Bayern i da nisu napravili neki zapazen rezultat.
Ljudi pored svog kvaliteta, talenta, rada ima jos milion faktora koji uticu na razvoj igraca.
Gnabry ima sve predispozicije da postane top igrac, da li ce to uspjet to niko ne zna nit moze znati, ali svakako mu treba pruziti priliku.

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la cavendish » 20 jul 2018, 12:47

Mnogi kada spominju tu osvojenu titulu LP prelaze preko činjenice da smo tada imali dva superstara Robbena i Riberya te igrače extra klase Bastiana i Lahma. To su igrači koji su i donijeli tu titulu svojom igrom u finalu. Imamo mi i danas par igrača extra kvaliteta ali ne i superstara koji pravi razliku kakvu su pravilu Robben i Ribery.

Avatar
Saurman
Postovi: 29493
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 20 jul 2018, 13:04

Bayern CEO Karl-Heinz Rummenigge trying to convince Philipp Lahm to become a vice president of German national team
He is back! Jupp Heynckes is being honored in Munich by Bayern Boss Karl-Heinz Rummenigge for his services as a "legend"


slika :cool:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 20 jul 2018, 13:19

Bundesliga je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:Neznam zasto tako malo vjerujete u nase mladje igrace a igrace drugih ekipa dizete u nebo
Ja vjerujem u Comana i Gnabrya. Gledao sam ovog potonjeg i igrao je odlično ali kod Naggelsmana koji zna raditi da sa mladim igračima. Vidjet ćemo kako će to izgledati kod Kovača i da li će oni uopšte igrati u bitnim utakmicama. Niko sretniji od mene da me Bayo demantuje ali jednostavno Ribery i Robben uzimaju 2 mjesta potencijalnim pojačanjima a ni plate im nisu male tako da. Što se tiče prelaznog roka siguran sam da će biti odlazaka, za dolaske i nisam baš siguran.
Ja sam prije par dana citao intervju rumenigea gdje kaze da je ganabry bio njegova zelja i da se na njega jamo ozbiljno racuna i da ocekuju bas puno od njega...
A realno momak moze igrati oba krila napad pa cak i vezu tako da sigurno ce imati priliku da pokaze sta moze
A ako odu vidal boateng bernat tiago a sve su prilike da hoce sigurno ce biti dolazaka ja zivim bayern vise od 20 god nesjecam se nijednog ljeta da nije nista potroseno tesko da ce sada to biti kada se svi maksimalno pojacavaju bar u evropi u bundesligi je to i dalje bijeda cak i talijani sad vise mnogo trose realno niko nam nije konkurent u ligi niti ce bit dok se ozbiljno ne pojaca

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 20 jul 2018, 20:01

Bundesliga je napisao/la:Ne znam na osnovu čega tvrdite da smo top 5 timova ove godine u LP. Takve tvrdnje nemaju osnove. Ovakav igrački kadar bi bio odličan da su nam ovi u navalnom redu mlađi jedno 4 godine. Gnabry recimo nema nikakvog iskustva , Ribery to više ne može fizički podnijeti čak i da se ne povrijedi ne može dati više od 20 minuta ozbiljnog fudbala. Robben može malo više od Riberya ali njegov problem su hronične povrede. Muller je od utakmica sa Realom u katastrofalnoj formi, Lewandowski po ko zna koji put pokazao da se na njega ne može ozbiljno računati u velikim utakmicama. Dakle imate Juventus koji je sa Ronaldom, već postujućim kosturom ekipe, Allegrijem i ekipom koja je skupila dosta iskustva jači od nas. PSG ima nevjerovatan potencijal i sa Tuchelom mogu daleko ukoliko ne naiđu npr na Atletico onda sigurno ispadaju. City isto tako, dosta jaka ekipa, godinu iskusnija, gladna trofeja, poletna plus vjerujem da će upumpati još para u ovaj tim. Barcelona recimo jača za Coutinha, Dembelea a vjerovatno i još neko zvučno ime uz Messija je također pod pritiskom da ide daleko jer već par godina nisu na nivou. Atletico smrt za protivnike, ogavna ekipa sa još ogavnijim fudbalom koji dokazano funkcioniše na dvije utakmice. Real mi je enigma zbog novog trenera, vjerujem da će tu biti jedan ili dva bomabastična transfera jer odlaskom Ronalda se otvara mjesto za recimo Hazarda. Teško da će ih sudije gurati i ove sezone, a i zasitili su se vjerujem Lige Prvaka. Dakle Juventus, PSG, City, Barcelona i Atletico su po mom mišljenju ispred nas (ukoliko se ne pojačamo u ofanzivi a nećemo jer na papiru imamo 4 krila od kojih su 2 samo da se popuni zapisnik), teško da ih ovakvi možemo proći u dvije utakmice a srest ćemo se s nekim od njih prije polufinala. Dodajte na to da nam je trener zelen, da tek treba da se ukomponuje novi sistem, da je veliko pitanje kako će se Kovač snaći protiv timova koji mu svjesno prepuste loptu. Dakle vaše tvrdnje o zagarantovanom polufinalu nemaju ama baš nikakvog pokrića.
liverpool je kupio sve te igrace jer je morao pojacati kadar koji nije imao vratara a ni vezni red od odlaska coutinha ,shakiri im je zamjena koji dokazano nije za bayern,ti igaci koje su doveli jednostavno ne trebaju bayernu
Usporedi juveov dvomeč sa realom i nas i vidit ces kako ti dvoboji ne staju u istu recenicu ,iako smo i jedni i drugi bili blizu prolasku nase predstave su bile daleko uvjerljivije s tim da oni izuzev upitnog penala na ronaldu koji se mogao svirati i nije nisu imali toliko kardinalne greske na svoj racun kao sto smo imali mi.Ok doveli su ronalda odlazi im higuain a ronaldo nista nije pokazao protiv nas i sad vec ima 34 godine i pitanje je koliko ce moci neka je jos uvijek u brutalnoj kondiciji ali jednom mora doci pad.
City?Koji to igrac citia moze igrati kod nas?Ne bih rekao da je sane bolji od comana ili aguero od lewe ili stones od hummelsa niti ederson od neuera .Rekao bih da je to 50:50 ako ne cak i 55:45 a ne bih se cudio poznavajuci guardiolinu tvrdoglavost da ga niko ne bi iskontrirao glatko

Za barcelonu se slazem,sa coutinhom i oporavljenim dembeleom i jos nekom zvijezdom koja ce neminovno doci jaci su od nas ,s njima ne bi bilo dobro igrati
S atleticom bi igrali cupavu utakmicu u kojoj bi odlucivale nijanse ali opet bih da je muller pravi u sto ne sumnjam ako bude igrao svoju poziciju dao za griezmana tako da ne vidim neku vecu kvalitetu atletica od nas.
Real je super jak team ,sa hazardom je to opet super kandidat za lp ali dokazali smo da mozemo s njima i opet bi bilo 50:50
Od psg smo bolji ,pa pogledaj im zadnju liniju ,nitko ne bi ni prismrdio u bayernu ,silva je u nekim godinama a ovi drugi su prosjek .Vezu imaju jedino verattia ovo drugo je na nasoj strani.Sa zdravim robbenom se mozemo suprostaviti neymaru a coman nije slabiji od mbapea kao ni lewa od cavania.Sa pravim trenerom smo im pokazali sto je igra u munchenu
Zakljucak je da sa svima mozemo igrati i da ne kupujemo kapitalce jer imamo super kadar kojemu ne treba puno trosenja da i bila konkurentna

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 jul 2018, 22:40

Pa ne ide to baš tako, samo postaviš igrače i to što smo možda bolji na papiru da pobjeđujemo. Novi sistem, zelen trener za ovo takmičenje, istrošeni igrači igraju veliku ulogu, a rekao sam i za Mullera i Lewandowskog. Od Atletica smo uvijek bili kvalitetniji ali smo opet gubili jer oni ubijaju igru, kod njih važi ona cilj opravdava sredstvo. Bili su mnogi kvalitetniji od njih ali su opet ispadali. Za Real sam veliki skeptik. Protiv Citya i PSG-a bi loše prošli na gostovanjima sa Nikinom ziheraškom igrom, ne smije se tamo sjedati golmanu u krilo.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 20 jul 2018, 23:01

nekako je logicno da se i na terenu treba pokazati da smo 'ispali' iz top 5 ekipa u europi. mislim da nismo, i da cemo opet igrati bitnu ulogu. da li ima jacih ekipa od nas? naravno. city, psg, barca, real imaju strasne ekipe. ali na papiru. a teren je jedino mjerilo.
kazu da niko bas uigrava igru sa krilima, u 343 i 433 sistemu. to bi znacilo da ipak krila igraju bitnu ulogu. isto tako da ce vezni biti prevazna pozicija u ekipi. jedva cekam prve prijateljske...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 778
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaraccccc » 20 jul 2018, 23:17

Prenosi li iko sutra Bayu?
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 20 jul 2018, 23:33

bavaraccccc je napisao/la:Prenosi li iko sutra Bayu?
prenosi jedna od arena sport , AS1 najvjerovatnije...
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 21 jul 2018, 00:48

Press Kovača:
O Jamesu: "James ima važeći ugovor o posudbi koji traje i dalje, može se svašta dogoditi, ali kako sada stvari stoje, ostat će."

O izboru golmana: "Sven je odradio odličan posao, bilo je teško zamijeniti Manuela Neuera , ali on je to odlično odradio i ako je malo ko od njega to očekivao. Znam ko je "jedinica", a znam ko nije, ali također znam i da onaj ko nije, može to postati"

O formaciji: "Što se tiče formacije, za sada ćemo ostati na 4-3-3, ali radit ćemo puno pa se nadam da ćemo usavršiti i 3-4-3 te 3-5-2."

O Pavardu: "Ne mogu ništa o tome reći, morate pitati Bracu. Jedino što mogu reći je da on odličan igrač, ali da mi već imamo 22 odlična igrača i moramo ih zadržati sretnima."

O Robbenu: "Imamo svoj mehanizam koji smo uskladili s medicinskim uputama našeg stožera. Ne forsiramo se, a u ovom trenutku svi izgledaju odlično, a s kojim intenzitetom treniraju stariji igrači, to je nevjerojatno. Čuo sam puno toga o Arjenu , ali sada kada sve vidim, to je zaista nevjerojatno."
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 21 jul 2018, 10:59

Vidal ode najvjerovatnije u Inter :njanjanja: :pray:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 21 jul 2018, 13:31

phily je napisao/la:Vidal ode najvjerovatnije u Inter :njanjanja: :pray:
Osigurali se od osvajanja lige prvaka u naredne 2-3 sezone.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 21 jul 2018, 13:36

„Niko ist absolut zufrieden und hat bisher noch keinen Wunsch geäußert. Er weiß, dass die Mannschaft eine hohe Qualität hat.“
dobro je. nece rebinho kod nas. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 jul 2018, 15:57

Predator ponovo u sastavu, "ima se" šta gledati. :mrgreen:
Spoj mladosti i iskustva, da vidimo na šta liči Nikina igra.
Čudno vidjeti Gigija u drugom dresu.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aki187, pasha_the_one i 13 gostiju.