FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 16 avg 2020, 00:05

slika
AJMO MALO BITI POZITIVNI (u glavi, ne na Korona testiranju) :D

U septembru prošle godine, ovo se smatrala najlakšom grupom, ali ova godina ni po kojem parametru nije normalna
slika

Poslije prve dvije utakmice 1/4finala, napisao sam da priželjkujem francusko-njemačko polufinale i njemačko finale i želja mi je (polovično) ispunjenja.
Stoji nam Lyon na putu, kao prije 10 godina. Tad smo imali Olića koji je hattrickom riješio utakmicu, ali smo izgubili Riberya zbog crvenog kartona, a itekako je falio u finalu.
2 njemačka kluba i 3 njemačka trenera u polufinalu LP-a... Zvuči pravo lijepo.
U zadnjih 10 godina, ovo će nam biti 7 polufinale :hmmmmm: a imamo samo 1 titulu... :think: sad je vrijeme da se popravi statistika :kralj:
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6144
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 16 avg 2020, 00:18

Meni je samo žao Mukija koji je potajno htio da nas Siti natambura i da Pepa moramo proglasit' najvećim ikad. E, šipak.

:mrgreen:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
hodza9
Postovi: 248
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:38
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la hodza9 » 16 avg 2020, 01:35

e za ovakve tekme je Müller babo igre. Vidjet cete, tog covjeka je najgore cuvati u ovakvim utakmicama jer on igra svugdje napred, a ako stave zaduzenog za njega ostaju individualci kojih ako cemo realno imamo bolje od lyona..
Mia San Mia

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 16 avg 2020, 01:37

coelho41 je napisao/la:
15 avg 2020, 23:37
Kakve dvije noći za njemački fudbal i za Bayern.
Mislim da sada možemo lagano da se javno nadamo njemačkom finalu, pošto do sada je ta želja tinjala u meni potajno.
Također, na kraju se ispostavilo da su obje lige(francuska i njemačka) profitirale od manjeg broja utakmica i puno više prostora za odmor.
Ne možemo više govoriti o sreći Lyona, nakon Juveta i Citya, nije slučajno. Zadivljen sam prizorima u 93. minuti gdje vode 3-1 protiv Citya i njihova odbrana stoji visoko i ne dopušta protivnicima da ih dovede do bunkera, to su 4 ekipe ove godine uspjele, od čega su dvije(Liverpool i City) već ispale iz Lige Prvaka.
Ma u četvrtfinalu su u pravilu i morala ove sezone biti 2 njemačka kluba (govorim sada prvo o četvrtfinalu), samo što je nekako po mnogim stvarima bilo izvjesnije da to pored Bayerna bude BVB. BVB je u prvom susretu (u osmini) PSG imao u šaci, a posrnuli su i zakazali u revanšu. BVB je faktički funkcionalniji tim od PSG-a, koji često liči, praktički svih ovih godina kao skupina razbacanih zvijezda. Pa ono ako im prođe na individualni kvalitet prođe. Sada je pitanje da li je ovo kod PSG-a u utakmici protiv Atalante bio zaista znak, da se kod njih budi kod neko zajedništvo i pobjednički mentalitet (obzirom da su stisnuli i u samom finišu preokrenuli rezultat) ili je ono bila slučajnost. Ali eto po individualcima njih je čovjek i mogao očekivati u polufinalu. Dok Lyon dosta kvalitetom zaostaje za svima na ovom finalnom turniru, kao što zaostaje i u odnosu na Juve. Ali su ipak izbacili i Juve i Man. City, jer su se borili ludo i vjerovali u prolaz. Protiv Cityja im jeste pomoglo što je samo jedna utakmica bila u pitanju.

Leipziga smo mogli očekivati u osmini, tu smo se pitali da li će podleći zbog neiskustva, jer ipak naletili su na ne tako neiskusan Tottenham, kojeg su rutinski riješili. Poslije se onda znalo i da mogu i ne moraju dalje, jer su već dosta postigli. Po meni se znalo da imaju neke šanse protiv Atletica. Generalno možda je i njima jedna utakmica išla na ruku, ali ko zna. A definitivno imaju jači tim od Lyona, od PSG-a su individualno slabiji, ali svakako zbog svog dobrog sistema i pristupa itekako imaju šansi. RB je taktički dobar, a imaju solidan izjednačen kadar i zaslužili su polufinale.

U svakom slučaju 2 njemačka tima su se mogla očekivati do četvrtfinala a ono u polufinalu eventualno i to prije se moglo očekivati da to budu Bayern i BVB. Kako god okreneš u BuLi se uvijek nađu 2-3 tima koja bi mogla otići daleko, drugo je to što nekad iznenade, a nekad i totalno podbace pojedini. Liga prvaka je specifično takmičenje i dnevna forma (pored svih drugih faktora) isto zna biti presudna.
Što se BuLi tiče moglo je čak još bolje biti, da zbog gore objašnjenog, budu i 3 tima u četvrfinalu. Ali 2 u polufinalu su svakako ogroman uspjeh i tu se sada baš nema šta kukati... :D

A kod Francuza je ovo prvi put da imaju 2 tima u polufinalu i kažem pogotovo plasman tog drugog tima u polufinale, u ovom slučaju Lyona malo je više rezultat ovih posebnih okolnosti. Ali Ligue 1 jeste jedna od liga petice, samo mislim da jednim dobrim korakom zaostaje za ove sve 4 preostale lige petice.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 16 avg 2020, 04:57

Možemo samo sami sebe izbaciti, drugi nikako. Samo da ne bude prevelike euforije. Otvorilo nam se kao nikad ranije.

Respekt Lyonu, PSG-u i Leipzig-u, ali Bayern je kvalitetniji tim.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 avg 2020, 06:29

effe_sa je napisao/la:
16 avg 2020, 01:37
coelho41 je napisao/la:
15 avg 2020, 23:37
Kakve dvije noći za njemački fudbal i za Bayern.
Mislim da sada možemo lagano da se javno nadamo njemačkom finalu, pošto do sada je ta želja tinjala u meni potajno.
Također, na kraju se ispostavilo da su obje lige(francuska i njemačka) profitirale od manjeg broja utakmica i puno više prostora za odmor.
Ne možemo više govoriti o sreći Lyona, nakon Juveta i Citya, nije slučajno. Zadivljen sam prizorima u 93. minuti gdje vode 3-1 protiv Citya i njihova odbrana stoji visoko i ne dopušta protivnicima da ih dovede do bunkera, to su 4 ekipe ove godine uspjele, od čega su dvije(Liverpool i City) već ispale iz Lige Prvaka.
Ma u četvrtfinalu su u pravilu i morala ove sezone biti 2 njemačka kluba (govorim sada prvo o četvrtfinalu), samo što je nekako po mnogim stvarima bilo izvjesnije da to pored Bayerna bude BVB. BVB je u prvom susretu (u osmini) PSG imao u šaci, a posrnuli su i zakazali u revanšu. BVB je faktički funkcionalniji tim od PSG-a, koji često liči, praktički svih ovih godina kao skupina razbacanih zvijezda. Pa ono ako im prođe na individualni kvalitet prođe. Sada je pitanje da li je ovo kod PSG-a u utakmici protiv Atalante bio zaista znak, da se kod njih budi kod neko zajedništvo i pobjednički mentalitet (obzirom da su stisnuli i u samom finišu preokrenuli rezultat) ili je ono bila slučajnost. Ali eto po individualcima njih je čovjek i mogao očekivati u polufinalu. Dok Lyon dosta kvalitetom zaostaje za svima na ovom finalnom turniru, kao što zaostaje i u odnosu na Juve. Ali su ipak izbacili i Juve i Man. City, jer su se borili ludo i vjerovali u prolaz. Protiv Cityja im jeste pomoglo što je samo jedna utakmica bila u pitanju.

Leipziga smo mogli očekivati u osmini, tu smo se pitali da li će podleći zbog neiskustva, jer ipak naletili su na ne tako neiskusan Tottenham, kojeg su rutinski riješili. Poslije se onda znalo i da mogu i ne moraju dalje, jer su već dosta postigli. Po meni se znalo da imaju neke šanse protiv Atletica. Generalno možda je i njima jedna utakmica išla na ruku, ali ko zna. A definitivno imaju jači tim od Lyona, od PSG-a su individualno slabiji, ali svakako zbog svog dobrog sistema i pristupa itekako imaju šansi. RB je taktički dobar, a imaju solidan izjednačen kadar i zaslužili su polufinale.

U svakom slučaju 2 njemačka tima su se mogla očekivati do četvrtfinala a ono u polufinalu eventualno i to prije se moglo očekivati da to budu Bayern i BVB. Kako god okreneš u BuLi se uvijek nađu 2-3 tima koja bi mogla otići daleko, drugo je to što nekad iznenade, a nekad i totalno podbace pojedini. Liga prvaka je specifično takmičenje i dnevna forma (pored svih drugih faktora) isto zna biti presudna.
Što se BuLi tiče moglo je čak još bolje biti, da zbog gore objašnjenog, budu i 3 tima u četvrfinalu. Ali 2 u polufinalu su svakako ogroman uspjeh i tu se sada baš nema šta kukati... :D

A kod Francuza je ovo prvi put da imaju 2 tima u polufinalu i kažem pogotovo plasman tog drugog tima u polufinale, u ovom slučaju Lyona malo je više rezultat ovih posebnih okolnosti. Ali Ligue 1 jeste jedna od liga petice, samo mislim da jednim dobrim korakom zaostaje za ove sve 4 preostale lige petice.
Buli ima problem s euro ligom, u ligi prvaka to bude solidno

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SiamoNoi » 16 avg 2020, 10:35

Hoće sad bit otkupljen onaj?

Mislim da je zasluzio :kafa:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 avg 2020, 11:35

Ako bude Bayern - PSG finale, imaju i oni sansu. Mbappe i Neymar su strasan duo prema naprijed, pogotovo prvi koji je brz kao munja.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 16 avg 2020, 11:58

muhamedhulk je napisao/la:
16 avg 2020, 11:35
Ako bude Bayern - PSG finale, imaju i oni sansu. Mbappe i Neymar su strasan duo prema naprijed, pogotovo prvi koji je brz kao munja.
Znam ja još jedan bolji duo - strašni Messi i Suki. Njima svaka čast ali utakmica se dobiva ili gubi na ostalima, često je dovoljna i samo jedna slaba karika a PSG ih ima dosta.

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CarlitoBrigante » 16 avg 2020, 12:20

SiamoNoi je napisao/la:
16 avg 2020, 10:35
Hoće sad bit otkupljen onaj?

Mislim da je zasluzio :kafa:
Žele ga otkupiti ali uz nižu cijenu od lani dogovorene. Flick, Brazzo i Rummenigge su se pozitivno izjasnili glede Perišića. Jučer na TM čitam da je sad i Conte zagrijan da ima Perišića, nakon što je ovaj imao zapaženu sezonu u Bayernu.

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CarlitoBrigante » 16 avg 2020, 12:23

ledar je napisao/la:
16 avg 2020, 11:58
muhamedhulk je napisao/la:
16 avg 2020, 11:35
Ako bude Bayern - PSG finale, imaju i oni sansu. Mbappe i Neymar su strasan duo prema naprijed, pogotovo prvi koji je brz kao munja.
Znam ja još jedan bolji duo - strašni Messi i Suki. Njima svaka čast ali utakmica se dobiva ili gubi na ostalima, često je dovoljna i samo jedna slaba karika a PSG ih ima dosta.
Ne znam jesu li trenutno Messi i Suarez bolji duo. A što se tiče ostalih rekao bih da su i tu Parižani malo ispred Barce. Plus što su trenutno puno organiziraniji i ozbiljniji.

Prilika za Bayern je velika, ali i ovi zadnji rezultati pokazuju da bez maksimalne ozbiljnosti ništa nije sigurno.

Avatar
Jup
Postovi: 1127
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 16 avg 2020, 12:28

muhamedhulk je napisao/la:
16 avg 2020, 11:35
Ako bude Bayern - PSG finale, imaju i oni sansu. Mbappe i Neymar su strasan duo prema naprijed, pogotovo prvi koji je brz kao munja.
U eventualnome finalu svako ima sanse na odredjeni nacin sjeti se kad nas je andjeloti vodio i kad smo ga na parku princeva poflautali 3 komada a onda dolaskom tate jupa dobismo ih 3:1 na a.areni u grupnoj fazi .mi smo takticki trkacki pa i tehnicki jaci od njih ali opet 1 je tekma i sve je moguce

Nego ljudi nesto me plaho interesuje koliko cemo love zaraditi ako ostvarimo sve pobjede i osvojimo takmicenje interesuje me sve u globalu od premija za svaku pobjeedjenu tekmu za prolaske u naredne runde sponzori imal sanse da predjemo 100 miliona
Pravda za Tyson Furya

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 avg 2020, 12:29

Ima PSG i trenera boljeg od barce. Ali ovaj duo naprijed je jack i od messi-gricko. Hem su mladji hem skroz druga atmosfera u ekipi.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Jup
Postovi: 1127
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 16 avg 2020, 12:38

muhamedhulk je napisao/la:
16 avg 2020, 12:29
Ima PSG i trenera boljeg od barce. Ali ovaj duo naprijed je jack i od messi-gricko. Hem su mladji hem skroz druga atmosfera u ekipi.
E haj ti meni rodjak kazi da su davies goretzka pavard alba tiago stari ..prestari odnosno gnabry coman...uglavnom vidjet cemo sta se biti hajmo prvo zavrsiti poso sa lavovima pa. Onda dalje razmisljati
Pravda za Tyson Furya

Avatar
dirkules
Postovi: 4462
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 16 avg 2020, 12:56

Jup je napisao/la:
16 avg 2020, 12:28

Nego ljudi nesto me plaho interesuje koliko cemo love zaraditi ako ostvarimo sve pobjede i osvojimo takmicenje interesuje me sve u globalu od premija za svaku pobjeedjenu tekmu za prolaske u naredne runde sponzori imal sanse da predjemo 100 miliona
Ovo je platna lista nakon grupne faze:

slika

Gotovo je sigurno da idemo preko 100je.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Jup
Postovi: 1127
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 16 avg 2020, 13:01

dirkules je napisao/la:
16 avg 2020, 12:56
Jup je napisao/la:
16 avg 2020, 12:28

Nego ljudi nesto me plaho interesuje koliko cemo love zaraditi ako ostvarimo sve pobjede i osvojimo takmicenje interesuje me sve u globalu od premija za svaku pobjeedjenu tekmu za prolaske u naredne runde sponzori imal sanse da predjemo 100 miliona
Ovo je platna lista nakon grupne faze:

slika

Gotovo je sigurno da idemo preko 100je.
To mi kazi💪💪💪👍👋👋👋eto love za transfere
Pravda za Tyson Furya

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 avg 2020, 14:47

Jup je napisao/la:
16 avg 2020, 13:01
dirkules je napisao/la:
16 avg 2020, 12:56
Jup je napisao/la:
16 avg 2020, 12:28

Nego ljudi nesto me plaho interesuje koliko cemo love zaraditi ako ostvarimo sve pobjede i osvojimo takmicenje interesuje me sve u globalu od premija za svaku pobjeedjenu tekmu za prolaske u naredne runde sponzori imal sanse da predjemo 100 miliona
Ovo je platna lista nakon grupne faze:

slika

Gotovo je sigurno da idemo preko 100je.
To mi kazi💪💪💪👍👋👋👋eto love za transfere
Treba pokriti rupe nastale zbog corone

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 16 avg 2020, 15:29

Javi Martínez is an objective for Fiorentina. The Italian club has requested information from Bayern for Martinez, who's a former teammate of Franck Ribéry, a relationship that may play an important role in the discussions [@DiMarzio]
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
dirkules
Postovi: 4462
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 16 avg 2020, 19:20

Coco Tolisso u intervjuu za L'Equipe:
"I see my future at Bayern. They are one of the best clubs in the world, if not the best," said the 21-time international: "I was able to speak to the coach and I know that he is counting on me."
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 16 avg 2020, 20:23

Ima i Nojo dovoljno vremena da se popravi :zviz:
slika
Sent from my Philips Smart TV.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.