FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers

Da li je bolje za klub da ekipa ove sezone ne osvoji titulu?

Anketa je završila: 13 apr 2019, 20:56.

1) Da, svakako
14
25%
2) Ne, osvajanje prvenstva je uvijek uspjeh
18
33%
3) Ništa mi više nije važno
23
42%

Ukupno glasova: 55

Bayo
Kontakt:

PostPostao/la Bayo » 14 sep 2019, 23:47

E pa kad bi se igrači bolje postavljali nakon prodora Comana možda bi nešto i bilo, Pavard danas ubacuje a Lewat kasni ispred igrača, Coman ubacuje Lewat stalno iza igrača, Coman je krampus ali ovi koji dođu u 16m stoje kriminalno, većinom iza igrača i čekaju da lopta magično prođe. Coman danas ubaci a Gnabry se saplete, jbg.

schickeria
Kontakt:

PostPostao/la schickeria » 15 sep 2019, 10:45

Alkantara 5od 12 dobivenih duela, zračnih 2od 4, 9 izgubljenih baluna i kriv je za gol... Kimmich 5od 10 izgubljenih duela 12 puta izgubio loptu
A glavni vezni igraci su to, srce ekipe, najvažniji u momcadi

Huseinagic
Kontakt:

PostPostao/la Huseinagic » 15 sep 2019, 10:47

Coman je jucer prema nekom mom misljenju, bio fenomenalan, pravio je dosta problema po strani, imao je par dobrih i opasnih ubacaja, ali ostali nisu znali zo realizovat.. Hernandez na beku se meni nije svidio sinoc, nekako kod Pavarda mi se vidi puno vise volje i zelje..a sacekat cemo, nije lako posliie onakve povrede..

Bundesliga
Kontakt:

PostPostao/la Bundesliga » 15 sep 2019, 11:13

Kupili covjeka za 80 miliona da pravi amaterske penale. Aferim :salut:

I lijepo ste to objasnili, trpac Majncova nije klasicna devetka, nema postavljanje u 16 metara, kao ni gradju. Dzaba mu svo ono bildanje u teretani.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

sekerbay
Kontakt:

PostPostao/la sekerbay » 15 sep 2019, 11:39

Prati li neko riberija?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Bayo
Kontakt:

PostPostao/la Bayo » 15 sep 2019, 12:33

Huseinagic WroteColonComan je jucer prema nekom mom misljenju, bio fenomenalan, pravio je dosta problema po strani, imao je par dobrih i opasnih ubacaja, ali ostali nisu znali to realizovat...

:thumbup:

Zato na drugoj strani Gnabry potpuno nevidljiv, nisu baš profitirali zamjenama strana pogotovo on.

Huseinagic WroteColonHernandez na beku se meni nije svidio sinoc, nekako kod Pavarda mi se vidi puno vise volje i zelje..a sacekat cemo, nije lako posliie onakve povrede..

Hernandez je previše agresivan, to se vidjelo već par puta i pitanje je da li je "hothead" kao Kimmich ili se samo želi dokazati, inače protiv Alibanije je igrao super, bio je opasan prema naprijed, e sad je li to zbog čvrste sredine Francuske pa mu je lako ubacivati se naprijed a kod Bayerna je sredina šuplja i radi rafalne greške...

thomashasler
Kontakt:

PostPostao/la thomashasler » 15 sep 2019, 13:58

:ljepota:
sekerbay WroteColonPrati li neko riberija?

Jucer samo gledao do 70 minute igrao. Jako agilan prodoran i pokrerljiv bio.

Rajaz
Kontakt:

PostPostao/la Rajaz » 15 sep 2019, 16:24

Lucas Hernandez ❌

80 miliona :crazy:

Bayo
Kontakt:

PostPostao/la Bayo » 15 sep 2019, 19:32

Pošto će Alaba biti neko vrijeme izvan terena, vrijeme je da se Kovač prestane zajebavati i isproba obranu Kimmich-Pavard-Sule-Hernandez, tu će vidjeti gdje su Pavard i Hernandez bolji, na boku ili sredini i da bar to ima postavljeno, sredinu će rješavati nakon zimske pauze :hmmmmm:

sekerbay
Kontakt:

PostPostao/la sekerbay » 15 sep 2019, 19:41

thomashasler WroteColon:ljepota:
sekerbay WroteColonPrati li neko riberija?

Jucer samo gledao do 70 minute igrao. Jako agilan prodoran i pokrerljiv bio.

Da, igrao na poziciji "desetke"
Nosio čitavu igru.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

coelho41
Kontakt:

PostPostao/la coelho41 » 15 sep 2019, 22:47

selam, hoćel bit šta od novog moderatora na ovoj temi?
Moderator Sarmelino RIP
21.01.2018. - 17.07. 2019

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 15 sep 2019, 23:58

coelho41 WroteColonselam, hoćel bit šta od novog moderatora na ovoj temi?

Cim uzmemu LP s Nikom. LP
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

coelho41
Kontakt:

PostPostao/la coelho41 » 16 sep 2019, 00:03

monolože hoćemo moderatora koji dođe na pdf i kad ne mora nekog banovat
Moderator Sarmelino RIP
21.01.2018. - 17.07. 2019

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 16 sep 2019, 00:06

Ako vec ne mozemo dobiti novu anketu treba makar resetovati glasove na ovoj pa da ponovo glasamo.
nemam skija nemam sanka

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 16 sep 2019, 00:12

Samo plačete umjesto da studirate onako dobro prvo poluvrijeme jučer. Poezija! :beba:
41.21.1.

#WengerIn!

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 16 sep 2019, 00:15

S-Y-L-A-R WroteColonSamo plačete umjesto da studirate onako dobro prvo poluvrijeme jučer. Poezija! :beba:

Ja po nesreci bio na putu i dodjem na drugo, citam ovdje pisete kako igramo dobro poluvrijeme... long story short, ugasio TV u šesetoj minuti, malo izgubio zivce :lol:
nemam skija nemam sanka

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 16 sep 2019, 00:20

harden WroteColon
S-Y-L-A-R WroteColonSamo plačete umjesto da studirate onako dobro prvo poluvrijeme jučer. Poezija! :beba:

Ja po nesreci bio na putu i dodjem na drugo, citam ovdje pisete kako igramo dobro poluvrijeme... long story short, ugasio TV u šesetoj minuti, malo izgubio zivce :lol:

I ja sam propustio nekih 10ak minuta dok sam stigao nakon Čelika(samim time i gol) ali sam barem vidio neke magije. :ljepota:
41.21.1.

#WengerIn!

sljivo
Kontakt:

PostPostao/la sljivo » 16 sep 2019, 16:21

Na žalost, u ovim većim tekmama što smo igrali, protiv Dortmunda i Lajpciga, vidjelo se da koncept 10ke ne postoji u našoj igri. Stvarno ne znam gdje će i kako Kutinjo tu pasati i gdje će igrati, mislim u bitnim i velikim tekmama - u onim manjim to i nije bitno. Svaki napad nam je išao na krilo. Desetka, kao što je igrao, bar po poziciji, Muller nam je koristila samo radi presinga i da odradi dupli pas sa krilom i ničeg više. James nije onako otišao, otišao je jer se nije i ne planira igrati sa igračem njegovih kvaliteta i pozicije.

Druga stvar, u subotu Nagelsman promjeni formaciju mi se više ne sastavismo sa loptom ili nam je igra opala za klasu - a ovaj naš gusla isto, i sve što uradi je to da zamijeni igrača i to katastrofalno čini mi se. Sredina i pozicija kreatora, desetke nam izgleda još nije jasna. Puno tu ovisi o Thiagu, i previše za moj ukus. Kimmich, ko bi rekao, je katastrofalan na sredini. Prije sam molio da ne igra beka, a sad molim da igra. Pozicioni fudbal koji smo igrali kad je on bio na sredini mu puno više godi, ovo da gine, trči, dodaje, i bude lagan na lopti više ne. Nit je šestica, a pogotovo nije osmica. Vjerujem da i igranje beka ima uticaja u tome, ne može se malo igrati jedno malo drugo.

schickeria
Kontakt:

PostPostao/la schickeria » 17 sep 2019, 10:34

Mozda nikome ne pada na pamet da Lucas dolazi nakon 8 mjeseci pauze i da je sad odigrao vec 5 utakmica i da je logicno nakon tolikog odsustva malo bude tezak i trom u reakcijama. Bilo bi pametno staviti Daviesa na beka sutra da Lucas odmori, njega pravog cemo imati tek na proljece.

schickeria
Kontakt:

PostPostao/la schickeria » 17 sep 2019, 10:41

sljivo WroteColonNa žalost, u ovim većim tekmama što smo igrali, protiv Dortmunda i Lajpciga, vidjelo se da koncept 10ke ne postoji u našoj igri. Stvarno ne znam gdje će i kako Kutinjo tu pasati i gdje će igrati, mislim u bitnim i velikim tekmama - u onim manjim to i nije bitno. Svaki napad nam je išao na krilo. Desetka, kao što je igrao, bar po poziciji, Muller nam je koristila samo radi presinga i da odradi dupli pas sa krilom i ničeg više. James nije onako otišao, otišao je jer se nije i ne planira igrati sa igračem njegovih kvaliteta i pozicije.

Druga stvar, u subotu Nagelsman promjeni formaciju mi se više ne sastavismo sa loptom ili nam je igra opala za klasu - a ovaj naš gusla isto, i sve što uradi je to da zamijeni igrača i to katastrofalno čini mi se. Sredina i pozicija kreatora, desetke nam izgleda još nije jasna. Puno tu ovisi o Thiagu, i previše za moj ukus. Kimmich, ko bi rekao, je katastrofalan na sredini. Prije sam molio da ne igra beka, a sad molim da igra. Pozicioni fudbal koji smo igrali kad je on bio na sredini mu puno više godi, ovo da gine, trči, dodaje, i bude lagan na lopti više ne. Nit je šestica, a pogotovo nije osmica. Vjerujem da i igranje beka ima uticaja u tome, ne može se malo igrati jedno malo drugo.

Naravno da nije, odmah nakon utakmice sam iznio statistiku kako su on i Thiago na ispod 50 posto dobivenih duela kao i da su izgubili preko 10 lopti u posjedu sto je grozna statistika. Oni ne mogu garantirati zastitu sredine terena koja je srce momcadi, tu nam prolazi kao kroz sir te nije slucajno da smo primili vec 6 pogodaka u 5 utakmica. Kimmich nema staturu da bude duel osigurac,nije slucajno da u reala Barcelone citia liverpola ispred obrane igraju casemiro buskets rodri i fabinho.. Kimmich nije kante i nikad nece biti. Thiagova neodgovornost u obrani je vec opjevana stvar a uz to je kriv i za penal lucasa jer on neodgovorno gubi loptu gdje ne smije a istu gresku je ucinio i kontra bvb.

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.