FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Na šta se odlučiti:

1) Ralf Rangnick
3
5%
2) Erik ten Hag
14
22%
3) Arsene Wenger
24
37%
4) Max Allegri
11
17%
5) Ostaviti Flicka i Gerlanda do kraja sezone
13
20%

Ukupno glasova: 65

dirkules
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 01 okt 2019, 23:11

Svaka čast ekipi, ovako nešto nismo vidjeli u LP od Arsenala. Lucas umjesto Boe, Kimmich na beku uz večerašnju navalu i možemo se nadati nečemu uz ovakav pristup kao u drugom poluvremenu.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Bayo
Kontakt:

Post Postao/la Bayo » 01 okt 2019, 23:14

Omerbavarac je napisao/la:Pa sta sad s tim, to bi trebao biti razlog da se ova veličanstvena pobjeda nipodistava?

Ne, nego biti realan.

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 01 okt 2019, 23:15

Ofirno mi se radovati koliko sam pljuvo džemperka i gnabrija. Nadati se da ovo nije samo izuzetak.
Al mi je drago što je mulleru zacementirana klupa, tome se moram radovati.

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 01 okt 2019, 23:21

Bayo je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:Pa sta sad s tim, to bi trebao biti razlog da se ova veličanstvena pobjeda nipodistava?

Ne, nego biti realan.

A od svega napisanog, sta je to trebalo biti nerealno?

Ja kako vidim, niko nije napisao da smo mi ekipa koja ce osvojiti klempu ili ekipa koja je prvi favorit nego su svi komentari odmjereni i puni hvalospjeva koji je u granicama normale.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

dirkules
Kontakt:

Post Postao/la dirkules » 01 okt 2019, 23:26

Pavard je odličan, treba momka pohvaliti. Čas na beku, čas na štoperu, brutalno pojačanje. Nekako me ne bi iznenadilo da istisne nekog iz prvih jedanaest.

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 01 okt 2019, 23:29

dirkules je napisao/la:Pavard je odličan, treba momka pohvaliti. Čas na beku, čas na štoperu, brutalno pojačanje. Nekako me ne bi iznenadilo da istisne nekog iz prvih jedanaest.

Ja neki dan pisao bas, kakvo pojacanje. Na beku dobar, na stoperu jos bolji.
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

dirkules
Kontakt:

Post Postao/la dirkules » 01 okt 2019, 23:35

harden je napisao/la:
dirkules je napisao/la:Pavard je odličan, treba momka pohvaliti. Čas na beku, čas na štoperu, brutalno pojačanje. Nekako me ne bi iznenadilo da istisne nekog iz prvih jedanaest.

Ja neki dan pisao bas, kakvo pojacanje. Na beku dobar, na stoperu jos bolji.

Sa ovakvim partijama grijeh ga je ostaviti na klupi kada budu Lucas i Alaba full i naravno Kimmich kao desni bek.

effe_sa
Kontakt:

Post Postao/la effe_sa » 01 okt 2019, 23:46

Demontaža Tottenhama i sjajno izdanje. Gnabry je već i prošle sezone pokazivao dosta puta dobre partije, sada je samo baš pravo zablistao na velikoj sceni. Svi golovi njegovi večeras su bili dobri, lijepi za oko, ali ono primanje lopte kod predzadnjeg njegovog gola, jednostavno fantastično.

Postoji tu širina u ekipi, dobitak su igrači poput Pavarda (a i Hernandeza kojeg večeras nije bilo) koji mogu igrati i stopera i beka. I to dobro dođe.
A Tottenham je prošle sezone trebao fasovati i od Dortmunda, koji je u Londonu bio naivan, a kući nisu prilike iskoristili. A sada su zato od nas dobili duplu porciju. U ekipi je dosta potencijala i vlada sloga, to je dobro. Coutinho je dobitak, Neuer opet u top formi, Tolisso se budi, a Kimmich gori na terenu...Borbenost je uz dopadljivu igru bila na visokom nivou. Pobjeda značajna jer je gostujuća i protiv dobre ekipe. Ali za one top duele u LP trebat će svakako sanirati još malo odbranu. U prvih 30 minuta smo imali itekako rupa, a te se rupe javljaju i u Bundesligi. A u odlučujućim susretima BuLi i kupa prošle sezone je ta odbrana bila dobro stabilizirana. Dobro tu se sada stvari uigravaju, došlo je i do promjena odlaskom Hummelsa pa se nadati da se to reparira. A isto tako često smo u ovakvom sastavu bez pravog čistača ispred odbrane i onda je odbrana često na vjetrometini. Kimmich odradi i u vezi dobrih stvari, ali u određenim utakmicama bi ipak trebao Javi na šesticu. Vidjet ćemo da li će se ova opcija Thiago-Tolisso moći dalje razvijati, usavršavati...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Na krovu Evrope, 5. put prvaci, der Henkelpott ist wieder da
König Bastian Schweinsteiger
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Huseinagic
Kontakt:

Post Postao/la Huseinagic » 01 okt 2019, 23:54

Prvih 35. minuta lose, na momente dobro. Zahvaljujuci Neueru, i losoj realizaciji Tottenhema, drzali smo se. Gol Lewandowskog za kraj je dosao kao budali samar.

Neuer fenomenalan, definitivno je uhvatio pravu formu, autoritet, i jos uvijek broj 1. golman u svijetu.
Stoperski par jako lose pokrivao prostor, ispadali su, i Boateng i Süle lose. Kimmich poneki dobar potez u vezi pored gola, al definitivno bolji na beku. Tolisso pogubljen. Gnabry los, Coman nevidljiv, Lewa majstorski. Ovo je sve vezano za prvo poluvrijeme.

Drugo, pocevsi od Gnabrya, rekao bih od ocaja do sjaja, pa svakog ostalog pojedinca. Kljucna stvar je bila sticaj okolnosti i vracanje Thiaga, i Kimmich na beku. Igra je bila povezana, igraci se nisu krili od lopte. Pohvala za Kovaca, ako ovako bude u nastavku, nece biti prigovora, al polako. Vidjela se ponovo volja igraca i ta zelja za golom vise. Drugo poluvrijeme jednostavno bez ijedne greske. Svaka cast!

Huseinagic
Kontakt:

Post Postao/la Huseinagic » 01 okt 2019, 23:57

effe_sa je napisao/la:Demontaža Tottenhama i sjajno izdanje. Gnabry je već i prošle sezone pokazivao dosta puta dobre partije, sada je samo baš pravo zablistao na velikoj sceni. Svi golovi njegovi večeras su bili dobri, lijepi za oko, ali ono primanje lopte kod predzadnjeg njegovog gola, jednostavno fantastično.

Postoji tu širina u ekipi, dobitak su igrači poput Pavarda (a i Hernandeza kojeg večeras nije bilo) koji mogu igrati i stopera i beka. I to dobro dođe.
A Tottenham je prošle sezone trebao fasovati i od Dortmunda, koji je u Londonu bio naivan, a kući nisu prilike iskoristili. A sada su zato od nas dobili duplu porciju. U ekipi je dosta potencijala i vlada sloga, to je dobro. Coutinho je dobitak, Neuer opet u top formi, Tolisso se budi, a Kimmich gori na terenu...Borbenost je uz dopadljivu igru bila na visokom nivou. Pobjeda značajna jer je gostujuća i protiv dobre ekipe. Ali za one top duele u LP trebat će svakako sanirati još malo odbranu. U prvih 30 minuta smo imali itekako rupa, a te se rupe javljaju i u Bundesligi. A u odlučujućim susretima BuLi i kupa prošle sezone je ta odbrana bila dobro stabilizirana. Dobro tu se sada stvari uigravaju, došlo je i do promjena odlaskom Hummelsa pa se nadati da se to reparira. A isto tako često smo u ovakvom sastavu bez pravog čistača ispred odbrane i onda je odbrana često na vjetrometini. Kimmich odradi i u vezi dobrih stvari, ali u određenim utakmicama bi ipak trebao Javi na šesticu. Vidjet ćemo da li će se ova opcija Thiago-Tolisso moći dalje razvijati, usavršavati...

Hoce li ovo biti da smo se mi cak slozili u svakom dijelu teksta? Da si jos spomenuo da je Müller s razlogom zakucan za klupu, pomislio bih da sam ja pisao..

dirkules
Kontakt:

Post Postao/la dirkules » 02 okt 2019, 00:31

Neko je još prije godinu ili dvije pisao da Tolisso treba biti naš razbijač u vezi, odnosno 6ica, zašto ne pokušati pošto nam "gori" ta pozicija. Uz Thiaga i Coutinha kao partnere u vezi donosi fizičku prisutnost u duelima, mnogo nas se sjeća partije trojca Tol-Thi-Jam u Madridu. Zavisno od protivnika širina je tu(Leon i Javi). Mislim da Tolisso vremenom može biti kao Casemiro ili Fabinho.

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 02 okt 2019, 00:34

Only two players have scored 4+ goals in a single #UCL game in the Champions League vs. English clubs:

Lionel Messi vs. Arsenal
Serge Gnabry vs. Spurs

Simply sensational.
:cool:
1974---1975---1976---2001---2013

isakovich
Kontakt:

Post Postao/la isakovich » 02 okt 2019, 01:19

Radim nocnu ,nisam gledao,nego sta je reci,kakva je igra imal sta pozitivno ili je to do loseg Totenhema?.
Da li je treca test utakmica odradjena kako treba ili je rezultat nerealan?
:) :)
VOLIM BAYERN

Bundesliga
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 02 okt 2019, 02:43

Bravo svima, sve sto se promasivalo u prethodnim utakmicama sada se zabilo. Gnabry ubica, momak ima muda do poda i ne da nikome pardona. Odbrana skripi, ali tu je nas Neuer. Vjerujem da nas on sa svojim odbranama moze voditi do velikih stvari. Sudjenje ponovo debelo na stetu Bayerna, djon na Comanu sviran kao penal Tottenhamu a nama cist penal ne sude. Sedam komada, svaka cast momci. Mi kod Pragmaticara bolje igramo u gostima nego na AA.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

farinelli123
Kontakt:

Post Postao/la farinelli123 » 02 okt 2019, 03:47

Na kraju Kovač održao obećanje apropo izjave - “Nećemo baš da dominiramo 90min, jer je to teško, ali možemo 60min”
Uvod težak..moglo lako biti 2:0 u jednom momentu. Posle igra kao Nemačka 2014, slično. Možda je Hansi Flik malo doprineo svemu tome.
U početnih 2-3 meča sam kudio Pavarda zbog njegove mlake igre, kašnjenja u duelima, lošeg pozicioniranja, generalna tankošć, uz propratne grimase, poput deteta koje je jelo žuti sneg. Ali čovjek je toliko naložen sto igra za Bajern, da je to neverovatno. Uklizava, izbija, ore teren, ume s loptom. Krpi levog i desnog beka, stopera. Valjda ne doda Asensiju u noge na prolece.
Definitivno smo uboli s Kutinjom. Mnogo bolji izbor trenutno spram Sanea ili bilo kog čistokrvnog krila. Prodisali smo. Napokon imamo protok lopte. U odnosu na prošlu godinu ovo je i-haj.
Valjda Kovač uspostavi neki patern za stalno. Greota, imamo potencijal.
Писац и хуманиста, заводљив попут бркова Десимира Станојевића.
Не. Бразготина људске душе, оптимистички названа - човеком.

isakovich
Kontakt:

Post Postao/la isakovich » 02 okt 2019, 07:34

S-Y-L-A-R je napisao/la:Samo za kolegu @isakovicha
Pohvale za današnju partiju!
Čuj 7 komada u gostima kod finaliste :tokralju: :tokralju:

:stop: :stop: :stop:
Mnogo li je :)
VOLIM BAYERN

dirkules
Kontakt:

Post Postao/la dirkules » 02 okt 2019, 09:11

Bayern want to resume contact with Leroy Sané's management in the coming weeks. Like in the summer, the contact will be made again through intermediary Giovanni Branchini. Sané will be the key of Bayern's transfer strategy next year.

Sané's price should drop compared to the €150m Man City asked for last summer. His contract expires in 2021 and he's still rejecting a new deal. If the player still gives his word to Bayern, then the pressure will be on City to sell.

In addition to Sané the choice next summer will be between Havertz or Coutinho. Bayern submitted their interest for Havertz and if they sign him, it's financially unimaginable that they buy Coutinho. If Havertz doesn't happen, then the club has the option to sign Coutinho.

Manchester City striker Gabriel Jesus (22) was offered to Bayern last summer. City were ready to negotiate selling the player for under €100m, an offer that was rejected by Bayern as the club only wants Sané [@cfbayern, SportBild]

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 02 okt 2019, 09:23

Šta mislite, jel spavao Niko noćas :mrgreen:
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, you never played Tuber Simulator

Nerminovic
Kontakt:

Post Postao/la Nerminovic » 02 okt 2019, 11:07

12 sata letim i udjem na Livescore vidim 2-7... :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: Majkemi nisam mogao da vjerujem
Copenhagen boys we'll be coming down the road

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 02 okt 2019, 14:51

Izjave Kovača su odmjerene i realne želi ekipu spustiti na zemlju jer ima tu još posla, sinoć je odbrana nekih pola sata bila na vjetrometini i da nije bilo Neuera ko zna u kojem bi smjeru otišla utakmica.

Dilema je Tolisso- Martinez, prvi nakon duge pauze još traži formu sinoć nije pokrio dovoljno prostora i par izgubljenih lopti iz jedne je pao gol, sličan nastup protiv jači ekipa nas može skupo koštati.Martinez doktor na šestici al' ga povrede često izbace iz ritma i pitanje je ima li pluća za svih 90 min.

Druga dilema je Kimmcih ostaviti ga u vezi ili vratiti na beka po meni najbolja opcija je bek ali šta ćemo sa Pavardom momak jednostavno kida i nije fer staviti ga na klupu.

Puno opcija i neće biti lahko Kovaču iskombinovati idealnih 11.

https://streamable.com/glgkd

I dalje nam sude debili od sudija prvo ovo za čist crveni a drugo klaun Rose džonom na Comana i svira penal za Tottenham. :sick:
1974---1975---1976---2001---2013

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.