FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Na šta se odlučiti:

1) Ralf Rangnick
3
4%
2) Erik ten Hag
14
21%
3) Arsene Wenger
26
39%
4) Max Allegri
11
16%
5) Ostaviti Flicka i Gerlanda do kraja sezone
13
19%

Ukupno glasova: 67

Centre forward
Lokacija: 90 Bedford Street, Greenwich Village, New York City, NY
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 05 okt 2019, 23:12

Omerbavarac je napisao/la:Samo zbog ovih Javijevih suza mu treba dati otkaz a onda zbog porazavajuce cinjenice da ga je nadigrao jedan Hoffenheim.

Ako budeš nastavio u istom ritmu tražićemo novog kapitena. Poyy. :kafa:
Kada povrijediš dobrog čovjeka, on se pokupi i ode. Leđa koja tada gledaš nisu njegova, već tvoja sramota.

MM

Bundesliga
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 05 okt 2019, 23:26

@Sljivo
Slazem se, pogotovo ovo za velika ocekivanja kod kuce. Kovac bi da igra leprsavo a ne zna. Samo kako onda objasniti katastrofalnu igru u odbrani i kuci i u gostima? Vjerujem da bundesligasi, a i ostali vise nemaju taj strah od Bayerna kada dolaze u Minhen. Otkako je Kovac dosao dobili su vise samopouzdanja i znaju da se sa Kovacevim Bayernom u Minhenu moze igrati. Gledam Zvezda, ljudi razocarani jer nisu izvukli barem bod, zale priliku Marina. Takvi klubovi bi nekada bili sretni ako prodju ispod 4 komada. Vjerovatno zbog tog Kovacevog dokazivanja kuci i ostaje previse prostora pozadi, ali i uz oprezniju igru u gostima opet to defanzivno izgleda jako lose. Vjerujem da Pragmaticar trenutno trazi dobitnu formulu, nesto slicno kao prosle sezone. Previse rotira sredinu i odbranu. Rotiranje napada je u redu, jer nam je taj segment igre prilicno jednostavan i cak jednodimenzionalan.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 05 okt 2019, 23:30

Ja sam zivotom uvjeren da sa samo 2,3 izmjene u ekipi da mi mozemo rasturati kao 2013 ili liverpool u danasnje doba.Imamo top ekipu kojoj jako malo fali da joj potencijal eksplodira.Danas je bilo sasvim logicno da nakonoces neces iscrpljujuce utakmice sa englezima ubacis 3,4 svjeza igraca u 11,nije da ih nemas .
Sreca da i drugi ne blistaju nesto

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 05 okt 2019, 23:33

harden je napisao/la:
schickeria je napisao/la:Ima li netko snimku utakmice?

https://www.fullmatchesandshows.com/2019/10/05/bayern-munchen-vs-hoffenheim-highlights-full-match/

imas li neki drugi ovaj je blokiran od copywritera

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2019, 23:34

To oko odbrane mi je nejasno. Čini mi se da dozovljavamo dosta šansi protivnicima iz kontri i tranzicije a golove primamo zbog katastrofalnih ili nedovoljno dobrih reakcija pojedinaca. Vazda neko pretrčan, nadskočen, zakasnio, odbila se, kasnio, požurio... To se može pripisati stalnim rotiranjima, nedovoljno treninga za one koji trebaju da nose odbrnanu, a samo da bi svi bili zadovoljni. Svi zadovoljni a igra lošija. Nešto ne štima, sistem, profili igrača ili rotacije, ili kombinacije ovog troga, ne mogu odgonetnuti.

TonySosa
Kontakt:

Post Postao/la TonySosa » 05 okt 2019, 23:37

Šta je ovo bavarski gigant izgubio?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 05 okt 2019, 23:38

schickeria je napisao/la:
harden je napisao/la:
schickeria je napisao/la:Ima li netko snimku utakmice?

https://www.fullmatchesandshows.com/2019/10/05/bayern-munchen-vs-hoffenheim-highlights-full-match/

imas li neki drugi ovaj je blokiran od copywritera

Kad god postave snimke utakmice, odnosno neki pregled, ubrzo im i blokiraju, ali u komentarima imaš download linkove.

Uostalom, šta'š gledati snimak kad znaš da je i na snimku Hoffe dobio

:P
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

schickeria
Kontakt:

Post Postao/la schickeria » 06 okt 2019, 00:40

sljivo je napisao/la:To oko odbrane mi je nejasno. Čini mi se da dozovljavamo dosta šansi protivnicima iz kontri i tranzicije a golove primamo zbog katastrofalnih ili nedovoljno dobrih reakcija pojedinaca. Vazda neko pretrčan, nadskočen, zakasnio, odbila se, kasnio, požurio... To se može pripisati stalnim rotiranjima, nedovoljno treninga za one koji trebaju da nose odbrnanu, a samo da bi svi bili zadovoljni. Svi zadovoljni a igra lošija. Nešto ne štima, sistem, profili igrača ili rotacije, ili kombinacije ovog troga, ne mogu odgonetnuti.

ti znas da smo ja i ti milijun puta raspravljali sto je najveci problem nase faze obrane i dok se to ne rijesi mozemo dovesti najbolja 4 obrambena igrača svijeta neće se ništa promijeniti :kafa:

A s tim dijelom da obrani nedostaje standardnosti se apsolutno slažem

farinelli123
Kontakt:

Post Postao/la farinelli123 » 06 okt 2019, 10:23

Reci šta ne štima u Kovacevom Bajernu je kao doći pored pokvarenog autobusa i na pitanje - “di je problem?” reci “pa, autobus se pokvario”
Los sistem. Nemamo strukturu, igrači nemaju jasne kretnje i prenos lopte. U toj haoticnom i nedefiniranom i istovetnom mrcvarenju olako gubimo lopte i nikad nismo postavljeni za kontru. Natrčavaju nas svi. I na sve to dodaš Tolisa koji je haman patentirao trčkaranje tako da uvek bude sto dalje od glavnih zbivanja. Nikako da se otkrije i ponudi. Možda nas zeza previše polivalentnosti, gde naizgled svi mogu sve. Mogu li, zbilja?
Писац и хуманиста, заводљив попут бркова Десимира Станојевића.
Не. Бразготина људске душе, оптимистички названа - човеком.

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 06 okt 2019, 13:21

ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Bordolav
Kontakt:

Post Postao/la Bordolav » 06 okt 2019, 21:05

Upravo gledam utakmicu Inter vs Juventus
I. Vidi se rukopis Contea a tek je poceo ovu sezonu, i jasno zna sta hoce da se igra!
A ne ovaj mamlaz koji nece ni za 5 sezona nista napraviti. Niti ima jasnog plan.
Bayern je specifican klub i ne moze ga svako trenirati posebno ne jedan Balkanac!
Jer neko ko ima jasan plan igre njegov rukopis se i vidi,
A ne dodjes u situaciju da svako utakmicu igras toplo hladno.
Duga i. Teska ce ovo sezona biti za bavarce nazalost

CarlitoBrigante
Kontakt:

Post Postao/la CarlitoBrigante » 07 okt 2019, 08:14

Javi. :facepalm: Ovo bih očekivao od nekih instagram fudbalerčića, ali da on cvili jer nije startao. :facepalm:

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 07 okt 2019, 18:54

Izgleda da slijedeće ljeto dolazi Nubel po starom oprobanom receptu,...džabe. :kafa:
1974---1975---1976---2001---2013

muhamedhulk
Kontakt:

Post Postao/la muhamedhulk » 07 okt 2019, 19:35

Nubel je novi Manu...haos kako lik ima refleks.
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!
Thiago Alcantara=Choker!

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 08 okt 2019, 03:00

Joj cirkusa, i Alaba i Lucas ce morati putovati da bi ih pregledali reprezentativni doktori nakon sto su Uli i Rumeni rekli da nisu u mogucnosti odazvati se.
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

zlatandr
Kontakt:

Post Postao/la zlatandr » 08 okt 2019, 13:01

Bale zatrazio odlazak iz Reala...sta mislite ima li sanse da kod nas predje :)
Volim te Zeljo!!!

Bayern@heart
Kontakt:

Post Postao/la Bayern@heart » 08 okt 2019, 19:09

slika

Basti hvala ti jedan od najvećih u historiji Fc Bayerna
Jedan od razloga zašto sam navijao za Bayern. Uživaj u odmoru sad i nakon određenog vremena u predsjedničku fotelju u Bayern zajedno sa Lahmom.
Danke Basti :salut:
Mia San Mia

FC Bayern

Centre forward
Lokacija: 90 Bedford Street, Greenwich Village, New York City, NY
Kontakt:

Post Postao/la Centre forward » 08 okt 2019, 20:02

Bila je to velika ljubav. Za mene je umro kad je otiš'o u Jedinstvo.

zlatandr je napisao/la:Bale zatrazio odlazak iz Reala...sta mislite ima li sanse da kod nas predje :)

Vrijedan narod sa Šri Lanke već šije dresove Bayerna sa Garethovim prezimenom na ledjima. :kralj:
Kada povrijediš dobrog čovjeka, on se pokupi i ode. Leđa koja tada gledaš nisu njegova, već tvoja sramota.

MM

dirkules
Kontakt:

Post Postao/la dirkules » 08 okt 2019, 23:36

"Muller will weg" naslovnica sutrašnjeg SportBilda.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 08 okt 2019, 23:37

Šta je sa ovim debilima iz Francuske reprezentacije dali zeleno svijetlo za Hernandeza da može igrati iako je Müller-Wohlfahrt rekao da nije spreman.
1974---1975---1976---2001---2013

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.