FC Bayern München

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,geronimo,hammers

Na šta se odlučiti:

1) Ralf Rangnick
4
5%
2) Erik ten Hag
18
23%
3) Arsene Wenger
28
35%
4) Max Allegri
11
14%
5) Ostaviti Flicka i Gerlanda do kraja sezone
19
24%

Ukupno glasova: 80

Pale_Companion
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Pale_Companion » 20 jan 2012, 21:21

Borussia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idemo dečki, derite do kraja !!!!!!!!!!!!!!!!!
Agieren statt reagieren

Bundesliga
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 20 jan 2012, 21:22

Ako se izgubi tekma , Neuer ju je izgubio.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 20 jan 2012, 21:23

To je to za veceras, bravo Gladbach!
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

roy_makaay
Kontakt:

Post Postao/la roy_makaay » 20 jan 2012, 21:25

Bundesliga je napisao/la:Ako se izgubi tekma , Neuer ju je izgubio.

A Ćelavko šta uradi kod drugog gola.Onaj jedan offside neposredno nakon što su primili prvi gol je sumnjiv,ono je bila 100% šansa Gomez i Muller sami išli prema golu.Protivnik iz jedine dvije šanse zabije 2 gola+sudija koji nas je oštetio+greške igrača koje se ni amaterima ne smiju dešavat=utakmica koju moraš izgubit.
Auf die Frage, wovor er Angst habe, sagte Mehmet Scholl einmal: "Vor Krieg und Oliver Kahn."

senad_flamin
Kontakt:

Post Postao/la senad_flamin » 20 jan 2012, 21:28

Kroos je nekako previse statican nema neke ideje,ako Bayern da gol do 60 min, moguce je svasta onda..

Ali ovo je sad dosta opasno vi sad idete po dva gola dosta ce te napadacki igrat a ovi ubise iz kontri :?
-RIVALDO-

Henry
Kontakt:

Post Postao/la Henry » 20 jan 2012, 21:29

A ebemu misa vjerujem da mozete dobiti ove kauboje.Pa zadnji cenera sam na vas uplatio. :P
Modra boja na bijelome platnu šest ljiljana vezenih u zlatu.To je zastava nasa bosanska!

geronimo
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la geronimo » 20 jan 2012, 21:34

Sad ce biti bolje. Prebacio sam se sa Sky na ARD. :D
Odnosno sa Effenebrga na Scholla. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

JustBlue
Kontakt:

Post Postao/la JustBlue » 20 jan 2012, 21:49

primjetio sam jednu čudnu stvar, kada njihov golman krene da uhvati loptu ili uopće izleti sa gola, naši se tako use*u i zakopju se u mjestu. O.o
FC Bayern München <3
Željo 1921 <3

Mia San Mia ! (:

meho-medo
Kontakt:

Post Postao/la meho-medo » 20 jan 2012, 22:04

Imali ko kakav link za tekmu
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

vrebac86
Kontakt:

Post Postao/la vrebac86 » 20 jan 2012, 22:07

meho-medo je napisao/la:Imali ko kakav link za tekmu

ma sta ce ti??
jedino ako navijas za Borusiju!!!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

L-Train
Kontakt:

Post Postao/la L-Train » 20 jan 2012, 22:29

Jao sto vam Reus zacepi usta,a najdraze mi je sto zacepi Robbenu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 20 jan 2012, 22:32

Loše , bezidejno i glupo ovim riječima bih opisao našu igru.Vezni red podbacio totalno , veliki broj greška koje su igrači M'Gladbacha pretvarili u gol šanse.Kroos uspavan i spor na strani , Robben očigledno još nije dostigao formu.

Ne mogu da vjerujem da golman kalibra Neura pravi onu glupost ( mislim imao je kikseva u prošlosti) ali ovo prevazilazi sve. :evil:

Utakmicu treba što prije zaboraviti ali i izvući pouke.
1974---1975---1976---2001---2013

Valencia
Kontakt:

Post Postao/la Valencia » 20 jan 2012, 22:35

Bundesliga je napisao/la:Ako se izgubi tekma , Neuer ju je izgubio.

slika

Ovaj me covjek znao dosta puta obradovati i nasmijati. Neprevazidjen.

slika

Ovo je buduca nada za nas sa posebnim smislom za humor. Kapa dole majstore :mrgreen: 8-) .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Henderson
Kontakt:

Post Postao/la Henderson » 20 jan 2012, 22:36

Izgleda čim igrači Bayerna vide ime Borusia odmah podignu ručnu. Dobro, Bayern uvijek krene prvom brzinom a onda iznenada shvati da to ne može tako i ubaci u petu brzinu.
Fudbal je ponekada nepravedan. Borusija je samo u dvije statistike noćas bila bolja, u kartonima i u odbranama golmana tj. golmanu. Izgleda da je i to ponekad dovoljno za pobjedu.
Šta reći za Reusa? Vjerovatno je noćašnji njegov gol samo vama opomena šta ste propustili ali i uvod na ono što vas ubuduće čeka. Biće on, ako ne i duplo, bolji u pravoj Borusiji.
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 20 jan 2012, 22:37

Dokle god se Boateng bude forsirao ne beku, ovakve i slicne stvari ce se desavati.
Na ustrb Bayernovih rezultata Elfu se brusi desni bek. :evil:
Da kazem da mi nije krivo zbog poraza, slagao bih, iako smo zasluzili povoljniji rezultat.

Napad je totalno anemicno izgledao, kao i odbrana koje skoro pa nigdje nije ni bilo. Preveliki razmak izmedju nasa dva stoper + nedostatak brzine uzrok su setanjem igraca Gladbacha po nasem 16-ercu.

Alibi za poraz ne treba traziti, kako je tako, treba se okrenuti narednom kolu i utakmici protiv Vukova.

AUF GEHTS IHR ROTEN!
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

meho-medo
Kontakt:

Post Postao/la meho-medo » 20 jan 2012, 22:38

vrebac86 je napisao/la:
meho-medo je napisao/la:Imali ko kakav link za tekmu

ma sta ce ti??
jedino ako navijas za Borusiju!!!!

Ma ne navijam za Borusiju ja navijam za Milan ;) ,ali cinila mi se nekako ova utakmica zanimljivom :? ali hajd nema veze
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

roy_makaay
Kontakt:

Post Postao/la roy_makaay » 20 jan 2012, 22:41

Ako ništa,i na jesen smo izgubili prvu od Borussije pa smo nanizali 10 i kusur utakmica bez primljenog gola,de bude situacija još više ironična i tad nas je Neuer ukop'o.
Auf die Frage, wovor er Angst habe, sagte Mehmet Scholl einmal: "Vor Krieg und Oliver Kahn."

Bundesliga
Kontakt:

Post Postao/la Bundesliga » 20 jan 2012, 22:42

roy_makaay je napisao/la:A Ćelavko šta uradi kod drugog gola.Onaj jedan offside neposredno nakon što su primili prvi gol je sumnjiv,ono je bila 100% šansa Gomez i Muller sami išli prema golu.Protivnik iz jedine dvije šanse zabije 2 gola+sudija koji nas je oštetio+greške igrača koje se ni amaterima ne smiju dešavat=utakmica koju moraš izgubit.

Evo da ti objasnim ukratko zasto je Neuer izgubio utakmicu ( ne umanjujuci krivicu svih ostalih igraca Bayerna).
Do te greske Neuera utakmica je bila dosta cvrsta , gotovo da i nije bilo prilika, a Bayernovi igraci su konstantno vracali loptu Neueru i imao sam neki osjecaj da ce jednom da pogrijesi. Umjesto da dodaje slobodnom igracu gotovo da je svaki put ispucao loptu, a pri prvom golu to mu nije poslo za nogom , nakon cega Bayern prima taj gol koji bi uzdrmao bilo koju ekipu na svijetu, bez obzira na mentalitet Bavaraca. Eh onda slijedi taj psiholoski pad Bayerna u prvom poluvremenu, gdje nisu imali nikakvu igru , a Gladbach je cekao kontre i naposlijetku iste iskoristio.Govoris za Robbena da je kriv kod drugog gola, ne bih se slozio s tim jer na njemu je nacinjen faul , igrac Gladbacha ga je udario koljenom sto zna biti dosta bolno , naravno kako to obicno biva sudija malo naginje na stranu domacina i pusta prednost nakon cega pada taj 2 gol u najgore moguce vrijeme pred kraj prvog poluvremena. Imao je Bayern tu svoju veliku priliku u prvom dijelu preko Kroosa ali su promasili.Eh sad drugo poluvrijeme je bilo dosta bolje ali jednostavno Bayernovi igraci nisu imali snage ili znanja da preokrenu rezultat u svoju korist u tako kratkom vremenskom periodu. Taj treci gol cu ja pripisati Buytenu ( mogu me neki i osudjivati , ali to je moje misljenje) jer je lafo bio na protivnickoj polovici umjesto na stoperskoj poziciji gdje mu je mjesto, vracao se ali kasno.Eh jedna stvar me zaista raduje, nakon sto se povrijedio Buyten ( ne raduje me povreda), i nakon sto je Luiz Gustavo usao na stopersku poziciju igra Bayerna je bila odlicna , barem po meni . Momak je odigrao perfektno, bez ijedne jedine greske ,iako znamo da to nije njegova prirodna pozicija , a i u eri Van Gaala je bio dosta los kao stoper.Sjajno je iznosio loptu , s velikom dozom sigurnosti, bas bih volio da vidim Boatenga na stoperskoj poziciji protiv vukova jer mislim da bi to izgledalo sjajno.Bayern je pritiskao do kraja ali Gladbach je odigrao dosta dobro u odbrani i potpuno zasluzeno dosao do tri boda protiv ljutih rivala.Ajde glavu gore znamo kako je pocela sezona , a znamo i sta je uslijedilo nakon toga , ocekujem istu stvar ali veceg intenziteta i ovaj put.Vukovi bi mogli opasno da fasuju na AA.Mislim da je i Riba sada uveliko svjestan koju je glupost napravio protiv Kolna nakon gledanja vecerasnje tekme preko TV-a. Dakle odlucujuci faktori su greska Neuera i psiholoski pad u prvom poluvremenu. Mislio sam da ce Bayern ovo veceras dobiti , nije im se dalo jbg , idemo dalje momci :!:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Klare
Kontakt:

Post Postao/la Klare » 20 jan 2012, 22:44

Odlučujući faktor je bio Favre! :!:
Odlično taktički, svi odreda su dosta disciplinovano igrali, kad Bayern napada svi u odbranu, a onda munjevita kontra, i to je sva priča.
A ja eto baš prije utakmice govorim kako se taktički organizovati da njima damo loptu :D , očito da ne znamo tako igrati, pa nas to i košta sa odlično taktički postavljenim i disciplinovanim ekipama.

Sva 3 gola su dali iz naših grešaka :arrow: Neuer, Robben, Rafinha, potpuno bespotrebno izgubljene lopte, ali eto iako smo imali inicijativu tokom cijelog meča nismo uspjevali da probijemo taj posljednji zid odbrane, a Schweinijev gol je bio zaista dosta utješan, mogu reći da mi je poprilično pomogao da prebolim ovaj poraz. :D

Ma dobro, ništa strašno, i dalje smo prvi, a sve dok je tako nema razloga za brigu, a ta gol razlika nam omogućava dodatnih 0,5 bodova prednosti, tako da je ovo i dalje odlična situacija.

Sljedeće kolo čekamo Vukove, e tu je već pobjeda pod imperativom, kući smo dosta jači, a Mago ima i previše novih igrača, igramo kući tako da je trijumf pod moranjem taman da su i svemirci s druge strane. :mrgreen:

Izgleda da je kod Buyte ono malo ozbiljnije :? , izgleda mi kao pauza od 10 dana, pa nadalje. :?

Haj' za ovu utakmicu imamo opravdanje, jednostavno možemo reći da nam Ribi nije igrao. :mrgreen:
A koliko je taj Ribi sklon povredama rećemo da mu je ovo prva propuštena utakmica ove sezone, i to zbog kartona. 8-)
Toliko ćemo o njegovim staklenim nogama. ;)

el-fighter
Kontakt:

Post Postao/la el-fighter » 20 jan 2012, 22:46

Uf sto nas momci spustise na zemlju, svaka im cast. Nasa igra veceras potpuno bezidejna, vjerovatno zbog odlicne taktike koju su igraci Monchengladbacha primjenili. Zaustavili su nase najjace oruzije, krila. Robben je bio potpuno zaustavljen, dok je Kroos bio totalno izgubljen na drugoj strani. Kroz sredinu se takodjer nije moglo nista, jer je protivnik igrao veoma disciplinovano. Nasi defanzivci su u takvoj igri izlazili veoma visoko, sto je ostavljalo dosta prostora za kontre, koje su domacini iskoristili. Uz to jos i greska Neuera, ali svakome se moze desiti. Bez obzira na poraz, mislim da cemo u nastavku sezone biti puno bolji, jer nevjerujem da ce nas jedan poraz potpuno izbaciti iz kolosjeka i da cemo igrati slabo do kraja sezone.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Bayo, cavendish i 9 gostiju.