FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 19 jan 2018, 20:14

Bayern@heart je napisao/la:Kakav transfer :tokralju:Jos da Juup produži
Produžit će 100 %, na presici se raspričao o Goretzki, a koja je svrha toga ako neće ostati još godinu ;)
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 19 jan 2018, 21:23

Najveće pojačanje će biti ako Jupp ostane još sezonu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 19 jan 2018, 21:38

@secko

Mislim da Ribery nije trenutno najbolji igrac Bayerna, a isto tako tvrdim da je Robben trenutno i bolji. U posljednjih 7 godina rekao bih da je Robben i vazniji bio za Bayern, iako je Ribery imao jednu bolju godinu nego on, a znamo koja je to. Ribery je trenutno iza Lewe, Robbena, pa prosle godine i Thiaga. Mozda da je prihvatio LvG-ov prijedlog, postao bi rame uz rame s famoznim dvojcem. Nisam rekao da ne bi uspio, samo sam naglasio da nema npr. Robbenov "njuh" za gol. Ribery je fantastican igrac koji je svoje odsluzio na top nivou. Kao zamjena-da, kao prvotimac-ne. Ima znanje, ali ga tijelo izdaje. Naveo sam vec razloge pod kojim mislim da bi trebalo da ostane. Ribery u najtezim utakmicama ne moze igrati mnogo vremena onako kako zna, tempo ne moze izdrzati. Nazalost, ali mislim da je tako.


_________
Dolaskom Leona mislim da ce "kralj zivotinja" pretendirati da bude vazan kotac u timu, sto znaci da ce najvjerovatnije Vidal i Renato dobiti "ispisnicu". Novopridoslica ce se vjerovatno rotirat s Javijem ili zavisno od situacije igrati skupa s njim. Suvise je steta Thiaga na klupu stavit, isto kao i Jamesa. Medjutim, poznavajuci Juppov stil, nije iskljuceno da Spanac zauzme poziciju na klupi.
Spamm

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 19 jan 2018, 23:10

Goretzka je izvrsno pojačanje, poprilično je izvjesno da nas napustaju Vidal i Sanchez.
Gledam malog Sancho iz bvb ,top potencijal, ima ih dosta po Bundesligi ali ni jedan kapitalac.Pulisic veceras nevidljiv, previše oscilacija ali to je logično za mlade igrače.
Gnabry i Brandt nista ne napreduju, gnabry je imao neke povrede pa ima opravdanje ali Brandt ne pokazuje nista.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 jan 2018, 23:26

Bayern@heart je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la: Inace sa S04 ima ugovor do 31.6.2018.
:tokralju: juni ima još jedan dan :mrgreen:
Greska. :rol: Tek sam sad vidio.. :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 19 jan 2018, 23:30

schickeria je napisao/la: Gnabry i Brandt nista ne napreduju, gnabry je imao neke povrede pa ima opravdanje ali Brandt ne pokazuje nista.
Prvog mogu komotno prodati a drugi nek' ostane gdje i jest jer Bayernu neće biti od koristi.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 19 jan 2018, 23:54

Ubjedjen sam da je Low novi trener ostane li Jupp jos jednu godinu. Ovaj ce uzeti godinu dana pauze i sacekati. Julian ce u BvB, a ne vjerujem (iako postoji mogucnost) da ce Ralf iz RB-a biti taj koji ce "dedu" naslijediti.

Ukoliko Jupp ode na kraju ove sezone, mislim da ce biti TT na klupi.
Spamm

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 19 jan 2018, 23:57

Uprava je rekla da je sljedeći trener Njemac, tako da je izbor izuzetno sužen i to na: Low, Nagelsmann, Tuchel, Ragnick. Ne znam da ima neko peti.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Barbarossa » 20 jan 2018, 00:00

Ragnick je Austrijanac :mrgreen:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 20 jan 2018, 00:02

coelho41 je napisao/la:Uprava je rekla da je sljedeći trener Njemac, tako da je izbor izuzetno sužen i to na: Low, Nagelsmann, Tuchel, Ragnick. Ne znam da ima neko peti.
Drugi "Ralf", ne taj. Ovaj ne vjerujem da ce vise u trenerske vode. Ralph Hasenhuttl, na njega sam mislio da je jedan od kandidata za trenera. Ragnick je vise u ulozi sportskog direktora.
Spamm

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 20 jan 2018, 00:06

Barbarossa je napisao/la:Ragnick je Austrijanac :mrgreen:
Hasenhuttl je Austrijanac, a Ralph Rangnick je Njemac, s tim što sam ja obrnuo funkcije te dvojice Ralphova kao što @FCBAYERN reče Rangnick se prešaltao u sportske direktore

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 20 jan 2018, 10:24

i šta sad? Et, imate svoje mišljenje i ok.
Što se mene tiče, bayern nije imo kvalitetnijeg igrača.
Malo li je kad ga struka stavi u istu rečenicu sa mesijem :roll:
Čovjek svakog yebenog igrača učini jačim.
Kada se jednog dana oprosti, obavezno neki objekat nazvati po njemu, recimo onu akademiju ili jednu tribinu, i ok je.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 20 jan 2018, 10:59

sekerbay je napisao/la:i šta sad? Et, imate svoje mišljenje i ok.
Što se mene tiče, bayern nije imo kvalitetnijeg igrača.
Malo li je kad ga struka stavi u istu rečenicu sa mesijem :roll:
Čovjek svakog yebenog igrača učini jačim.
Kada se jednog dana oprosti, obavezno neki objekat nazvati po njemu, recimo onu akademiju ili jednu tribinu, i ok je.
Muller i Beckenbauer nemaju objekte....

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 20 jan 2018, 11:33

S Riberijem treba produžiti...
I ovi što su za neka smanjena primanja, pa garant ćete iz svog džepa davati, cicije kurvanjske, šta je za takvu veličinu 3 mil gore-dole,
produžiti mu ugovor i povećati platu da mu bude penzija veća, eto tako treba uraditi.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 20 jan 2018, 12:09

Christian Heidel ne isključuje mogućnost da Leon dođe u Bayern već u januaru: " Ako Rummenigge nazove, pričat ću s njim. Moramo vidjeti šta je najbolje za Schalke."
U Schalkeu su zabrinuti da bi reakcija fanova prema Leonu mogla loše utjecati na njihovu sezonu.
PS: vijest da smo zainteresovani za Cana nema osnovu jer poslije dolaska Goretzke nema mjesta vise za bilo kojeg veznjaka.

PS2: niko da napise da je Kimmich proglasen najboljim igracem Njemacke za 2017-u godinu. :salut:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 20 jan 2018, 13:22

Klare je napisao/la:S Riberijem treba produžiti...
I ovi što su za neka smanjena primanja, pa garant ćete iz svog džepa davati, cicije kurvanjske, šta je za takvu veličinu 3 mil gore-dole,
produžiti mu ugovor i povećati platu da mu bude penzija veća, eto tako treba uraditi.
Koliko je realno ocekivat da ce uprava FC Bayerna dovesti dodatno krilo ako Ribery produzi saradnju i to prema POSTOJECIM ciframa? Mislim da je nerealno za BACK UP- a davati ove cifre. I ja bih rado da Ribery bude tu jos 7 godina i da je na nivou od prije 7 godina, ali nije. Sentimente na jednu, a cinjenice na drugu stranu. Lahm je najvise zaduzio Bayern od svih i sam je znao kad treba odustat. Lahm je taj prema kojem se objekti trebaju nazivati, jer covjek je mogao BIRATI klub 10 godina, a sutio je, radio i bez ikakvih ispada proveo karijeru. Bio je WC igrac, i to skoro deceniju, i koji samo zbog pozicije koju je igrao nije usao u top tri za Zlatnu loptu, a imao je skoro sve fudbalske kvalitete. Jedan od najboljih bekova ikad, covjek koji je olicenje fudbala i cijim je odlaskom FUDBAL KAO SPORT IZGUBIO, a ne samo Bayern, ali nije marketinski popracen kao neki te nije na sva zvona razglaseno. Ne kazem da je Ribery suprotno, naprotiv, ali iracionalno je oslanjati se na ove igrace kao nosioce i u buducnosti. Prije ili kasnije ce otici, a bolje je to sto bezbolnije uraditi, jer kad klub pocne strmoglaviti (a vjerujem da nece), bit ce kasno. Ovako dovesti mladje da za nekoliko godina izrastu, a ne da za nekoliko godina moramo sve ispocetka. Ovoj ekipi ne fali puno, to i pokazuje, s dva mladja krila ekipa moze i vise, cak i do forme od prije nekoliko godina.
Spamm

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 20 jan 2018, 13:39

Većina navijača je složna da Riberiju ne treba davati novi ugovor i da je to to. Sve dok su dva od ova tri tu (Robben, Gnabry, i Riberi) niko drugi neće doći a to je najmanje što želimo.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 20 jan 2018, 13:52

sljivo je napisao/la:želimo
Ti svoje želje uputi na otok.

Klare je u pravu. Baš ko i uvijek
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
dirkules
Postovi: 4347
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 20 jan 2018, 14:05

Naravno, nisam za produzenje.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 20 jan 2018, 14:27

Klare je napisao/la:S Riberijem treba produžiti...
I ovi što su za neka smanjena primanja, pa garant ćete iz svog džepa davati, cicije kurvanjske, šta je za takvu veličinu 3 mil gore-dole,
produžiti mu ugovor i povećati platu da mu bude penzija veća, eto tako treba uraditi.
Treba, apsolutno, slažem se, zadužio nas je, sve to tako s novcem a onda mu promjeniti funkciju iz igrač u skaut/pomoći trener/ambasador ili nešto slično i svi sretni i zadovoljni. Nije tu stvar financija, stvar je kvalitete i prostora za igru. On to u ovakvom stanju ne bi trebao "zauzimati" a platni spisak se lako ispegla.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 3 gosta.