FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Bundesliga
Postovi: 11497
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 23 feb 2021, 23:01

Odlicna utakmica vecine tima. Izdvojio bih Sanea koji je ponovo motm. Vec tri utakmice je najbolji igrac Bayerna. Lewat sebican u par situacija koje su lako mogli biti golovi. U drugom poluvremenu situacija 3 na 2 pred golom, on vuce loptu pa ga fauliraju. A zicer bi bio da je dodao lijevo ili desno. Davies isto super odigrao, svugdje ga je bilo. Cini se da je vratio svoju formu. Sule dosta siguran sto znaci da mu predstave dosta variraju. Odlican i pomalo neocekivan rezultat zbog svih povreda, bolesti i forme. Jasno je da je u Bundesligi motivacija manja.

@isakovich
Budi miran hejtercicu. Dobro si se sjetio gledati jednom utakmicu. Meni je drago da je Lazio podbacio te da je moj Bayo lagano pobijedio. A ti sad mozes mirno spavati jer si jos jednom bio hejtercic i kompleksas prema forumasima. Dobio si svoju dozu :wave:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 23 feb 2021, 23:08

Bundesliga je napisao/la:
23 feb 2021, 23:01
Odlicna utakmica vecine tima. Izdvojio bih Sanea koji je ponovo motm. Vec tri utakmice je najbolji igrac Bayerna. Lewat sebican u par situacija koje su lako mogli biti golovi. U drugom poluvremenu situacija 3 na 2 pred golom, on vuce loptu pa ga fauliraju. A zicer bi bio da je dodao lijevo ili desno. Davies isto super odigrao, svugdje ga je bilo. Cini se da je vratio svoju formu. Sule dosta siguran sto znaci da mu predstave dosta variraju. Odlican i pomalo neocekivan rezultat zbog svih povreda, bolesti i forme. Jasno je da je u Bundesligi motivacija manja.

@isakovich
Budi miran hejtercicu. Dobro si se sjetio gledati jednom utakmicu. Meni je drago da je Lazio podbacio te da je moj Bayo lagano pobijedio. A ti sad mozes mirno spavati jer si jos jednom bio hejtercic i kompleksas prema forumasima. Dobio si svoju dozu :wave:
Hahah tvoja analiza je tu,samo se to čekalo:) :) da nam ti to analiziras,ti koji si napisao da je Inzagi dobar taktičar to je neoprostivo haha.Ja kad sam gledao Bayerna ti si igrao listike. Samim tim što imaš hit komentare se potvrđuje koliko si (ne)upoznat sa Bayernom.
Pa moram reagirati na tvoje komentare,pises ih rafalnno,niko te ne dozivljava pa hajd reko da se dječak džabe ne trudi ,da te malo promoviram i predočiti drugima sliku o kome se radi.
Servus
VOLIM BAYERN

Avatar
edo07
Postovi: 1813
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la edo07 » 23 feb 2021, 23:12

Gledam sad ponovo gol Lazija..ne znam i ne mogu da shvatim sta je Alaba radio..covjek u 16m a on nesto skakuce u mjestu...

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 23 feb 2021, 23:13

Ubitačan presing, cijela ekipa odlična i apsolutna kontrola utakmice. Dobro je bilo i to vraćanje nazad i defanziva, a primljeni gol je danas više bio rezultat opuštanja blagog.
Süle je bio protiv Bielefelda pa i veći dio utakmice protiv Frankfurta katrastrofa, ali ovo večeras su one njegove dobre partije. Da to zna dobro odraditi desno pokazao je već protiv Leverkusena (nasuprot brzog Dyabija), a večeras baš dobar. Ima on tih crnih i s druge strane jako dobrih utakmica, o tome sam ranije govorio. A čovjek i s loptom zna.

Dosta dobrih poteza Sanea, Comana, Musiala sada najmlađi strijelac Bayerna u LP, Lewa od početka bio budan, iskoristio grešku i načeo Lazio.
Ostali generalno svi dobri i Boateng s dosta dobrih izbijanja, postavljanja...Davies dobar, ali prvi put da vidimo da ga jedan igrač sprinterski u par duela uzima - Lazzari. :)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Bundesliga
Postovi: 11497
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 23 feb 2021, 23:14

@isakovich
Naravno da je Inzaghi dobar takticar. A ti koji nemas kapacitet mozga da skontas kako se preko jedne utakmice ne gleda kakav je ko takticar ili nije normalno da ti to nije jasno. Normalno da moras reagirati kada ti je to i jedino sto pises na forumu. Hejtas forumase, a pri tome si i nepismen lik. Vidi se da si jugoslovenska osnovna skola. Servus. Izvinjavam se ostatku kolega na offu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 23 feb 2021, 23:20

isakovich je napisao/la:
23 feb 2021, 23:08
Bundesliga je napisao/la:
23 feb 2021, 23:01
Odlicna utakmica vecine tima. Izdvojio bih Sanea koji je ponovo motm. Vec tri utakmice je najbolji igrac Bayerna. Lewat sebican u par situacija koje su lako mogli biti golovi. U drugom poluvremenu situacija 3 na 2 pred golom, on vuce loptu pa ga fauliraju. A zicer bi bio da je dodao lijevo ili desno. Davies isto super odigrao, svugdje ga je bilo. Cini se da je vratio svoju formu. Sule dosta siguran sto znaci da mu predstave dosta variraju. Odlican i pomalo neocekivan rezultat zbog svih povreda, bolesti i forme. Jasno je da je u Bundesligi motivacija manja.

@isakovich
Budi miran hejtercicu. Dobro si se sjetio gledati jednom utakmicu. Meni je drago da je Lazio podbacio te da je moj Bayo lagano pobijedio. A ti sad mozes mirno spavati jer si jos jednom bio hejtercic i kompleksas prema forumasima. Dobio si svoju dozu :wave:
Hahah tvoja analiza je tu,samo se to čekalo:) :) da nam ti to analiziras,ti koji si napisao da je Inzagi dobar taktičar to je neoprostivo haha.Ja kad sam gledao Bayerna ti si igrao listike. Samim tim što imaš hit komentare se potvrđuje koliko si (ne)upoznat sa Bayernom.
Pa moram reagirati na tvoje komentare,pises ih rafalnno,niko te ne dozivljava pa hajd reko da se dječak džabe ne trudi ,da te malo promoviram i predočiti drugima sliku o kome se radi.
Servus
Mogu li da cujem koje su to Inzaghijeve kriminalne greske i cime je on doprinio da veceras izgube 1-4? Ili ces ostati na komentarisanju drugih forumasa citav zivot?
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 23 feb 2021, 23:27

Scholl je napisao/la:
15 jan 2021, 11:25
opustite se ljudi, ekipa je fokusirana i maximalno nabrijana samo na LP
Pocetkom proljeca ima da se masina zahukta i da otrese sve koji nam se nadju na putu
Nije njima vise do dfb kupa,a mozda ni do lige, godinama je uzimaju ko od sale
tako da, vidjecete protv lazia kako grizu i trce
samo da se citiram i da ubuduce malo vise citate sta pisem

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 23 feb 2021, 23:33

Nekoliko zanimljivih činjenica poslije meča:
- Lewa je postao treći najbolji strijelac u historiji LP-a sa 72 gola
- Musiala je postao drugi najmlađi strijelac u knock-out fazi LP-a
- Kimich je postao igrač sa najviše pobjeda (38) u prvih 50 utakmica LP-a.
- Postavili smo rekord niza neporaženosti na gostujućim utakmicama - 17. Zadnji poraz u gostima je protiv PSG-a dok je još don Carlo bio aktivan
Sent from my Philips Smart TV.

Bundesliga
Postovi: 11497
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 23 feb 2021, 23:37

S-Y-L-A-R je napisao/la:
23 feb 2021, 23:20
Mogu li da cujem koje su to Inzaghijeve kriminalne greske i cime je on doprinio da veceras izgube 1-4? Ili ces ostati na komentarisanju drugih forumasa citav zivot?
Ma pusti. Lik ima problem, ovisnost ti je to. O hejtanju forumasa.

Sto se tice Inzaghija, ne vidim sta je to on direktno uradio lose. Ima prosjecan tim od kojeg izvlaci vise od maksimuma i to vec duze vremena. Danas su mu prosjecni igraci pod pritiskom igraca svjetske klase pravili amaterske greske. A cak i sami su bili strasno bojazljivi prvih pola sata utakmice. Nisu navikli igrati ovakve utakmice. A i kao takvi su statisticki bili tu negdje s Bayom. Cak su imali i jedan udarac vise. Druga je stvar sto na jednoj strani imas Lewata, Comana, Sanea, Kimmicha itd. A ovamo imas Marusica, Reynu, Acerbija, Lulica itd. A bilo je smisleno ocekivati veci otpor jer je Bayo u padu forme, ima dosta povrijedjenih i par bolesnih u timu.

Takodjer treba cestitati timu na jos jednom rekordu gdje su ostali neporazeni toliko utakmica. Preko dvije godine nisu izgubili utakmice. To je nestvaran podatak i rekord koji se nece oboriti dugo dugo vremena.
Zadnja izmjena: Bundesliga, dana/u 23 feb 2021, 23:54, ukupno mijenjano 1 put.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
coelho41
Postovi: 12693
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 23 feb 2021, 23:39

Da hoće Čelzi izbaciti Atletiko, utoliko je nama lakši put do finala, jer je Atletiko naš prirodni neprijatelj u ovim nokaut utakmicama.

Avatar
Bordo23
Postovi: 1582
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bordo23 » 23 feb 2021, 23:39

Posebno bih izdvojio i pohvalio Musialu, momak ima ogroman potencijal,baš mi je drago sto je započeo od prve večeras. Siguran sam da će mu ovaj gol donijeti još više samopouzdanja.
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 23 feb 2021, 23:39

S-Y-L-A-R je napisao/la:
23 feb 2021, 23:20
isakovich je napisao/la:
23 feb 2021, 23:08
Bundesliga je napisao/la:
23 feb 2021, 23:01
Odlicna utakmica vecine tima. Izdvojio bih Sanea koji je ponovo motm. Vec tri utakmice je najbolji igrac Bayerna. Lewat sebican u par situacija koje su lako mogli biti golovi. U drugom poluvremenu situacija 3 na 2 pred golom, on vuce loptu pa ga fauliraju. A zicer bi bio da je dodao lijevo ili desno. Davies isto super odigrao, svugdje ga je bilo. Cini se da je vratio svoju formu. Sule dosta siguran sto znaci da mu predstave dosta variraju. Odlican i pomalo neocekivan rezultat zbog svih povreda, bolesti i forme. Jasno je da je u Bundesligi motivacija manja.

@isakovich
Budi miran hejtercicu. Dobro si se sjetio gledati jednom utakmicu. Meni je drago da je Lazio podbacio te da je moj Bayo lagano pobijedio. A ti sad mozes mirno spavati jer si jos jednom bio hejtercic i kompleksas prema forumasima. Dobio si svoju dozu :wave:
Hahah tvoja analiza je tu,samo se to čekalo:) :) da nam ti to analiziras,ti koji si napisao da je Inzagi dobar taktičar to je neoprostivo haha.Ja kad sam gledao Bayerna ti si igrao listike. Samim tim što imaš hit komentare se potvrđuje koliko si (ne)upoznat sa Bayernom.
Pa moram reagirati na tvoje komentare,pises ih rafalnno,niko te ne dozivljava pa hajd reko da se dječak džabe ne trudi ,da te malo promoviram i predočiti drugima sliku o kome se radi.
Servus
Mogu li da cujem koje su to Inzaghijeve kriminalne greske i cime je on doprinio da veceras izgube 1-4? Ili ces ostati na komentarisanju drugih forumasa citav zivot?
Inzagija smatram kao solidnog trenera koji sa solidnom ekipom pravi dobre rezultate.Veceras se ispostavilo da nije imao kapaciteta da nesto više naudi Bayernu.Nije imao odgovora na visok i jak presing,zadnja linija se gubila i prenos lopte ka napred im je uvijek bio paničan.Trkacki ekipa Lazia nije ni blizu da moze nešto taktički isporučiti protiv Bayerna,uz to Bayerna koji nije ni blizu vrhunca svojih mogućnosti.
Ja sam se osvrnuo na nedavne komentare kolege Bundesliga kad je napisao to već što je napisao.A da bi detaljnije mogao nešto da pišem o Inzagiju morao bi biti lud i gledati italijansku ligu.Sve u svemu ima šansu da taktizira na Allianz Areni.
VOLIM BAYERN

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 24 feb 2021, 00:01

Opet tvrdim i siguran sam u tu tvrdnju, ovoj ekipi nedostaje motivacije!

Nevjerovatno je kako mogu igrati i na kakav nacin.
Sa ovakvim pristupom mogu ponovo do finala.

Musiala je zasijao, nadam se i sebi kupio mjesto za mec protiv Kolna koji jednostavno moramo dobiti.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Aki187
Postovi: 729
Pridružen/a: 08 jun 2019, 13:38
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Aki187 » 24 feb 2021, 00:04

edo07 je napisao/la:
23 feb 2021, 23:12
Gledam sad ponovo gol Lazija..ne znam i ne mogu da shvatim sta je Alaba radio..covjek u 16m a on nesto skakuce u mjestu...
Ne treba biti pesimistican poslije ovakve utakmice...
Ipak si upravu, opet je pokazao kakva je taraba. Protiv ekipe gdje su bolje postavljeni i nisu uplaseni jedan go odlucuje prolazak ili ispadanje on ce opet napraviti oavkvu glupost. Isto rade u Bundesu probaju napraviti ofsajd zamku, pa se lose pozicioniraju i primamo golove. To se ne smije desavati.
Nur der FCB

Avatar
coelho41
Postovi: 12693
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 feb 2021, 00:13

Također, večeras smo gledali Sanea kojeg smo platili 80 miliona a bili smo spremni i više, sezonu prije. Odličan performans, kao što rekoh fali mu jedan bek tipa Lahm ili Kimmich da čuda pravi.

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 24 feb 2021, 09:22

Hmm
Al ispali smo iz kupa 🤔🤔

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la agentzero7 » 24 feb 2021, 10:14

coelho41 je napisao/la:
24 feb 2021, 00:13
Također, večeras smo gledali Sanea kojeg smo platili 80 miliona a bili smo spremni i više, sezonu prije. Odličan performans, kao što rekoh fali mu jedan bek tipa Lahm ili Kimmich da čuda pravi.
Sane je plaćen 50 miliona.

Musiala je stroj budući, idealna zamjena za Mullera u godinama koje dolaze. Jos nek izabere ELF i to je to!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 24 feb 2021, 10:31

Musiala je izabrao Elf i tim bolje i za njega i Bayern jer ako u njemu ne zasija ego Sancha mogao bi postati prava legenda.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 24 feb 2021, 10:32

agentzero7 je napisao/la:
24 feb 2021, 10:14
coelho41 je napisao/la:
24 feb 2021, 00:13
Također, večeras smo gledali Sanea kojeg smo platili 80 miliona a bili smo spremni i više, sezonu prije. Odličan performans, kao što rekoh fali mu jedan bek tipa Lahm ili Kimmich da čuda pravi.
Sane je plaćen 50 miliona.

Musiala je stroj budući, idealna zamjena za Mullera u godinama koje dolaze. Jos nek izabere ELF i to je to!
Kaze Falk da je vec izabrao.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
coelho41
Postovi: 12693
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 feb 2021, 12:04

Sretan 56. Hansi Flick svima koji slave. Pozdrav.
slika

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.