FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
5
8%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
11
17%
6) Julian Nagelsmann
10
16%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 64

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 13 apr 2021, 11:36

proFCB je napisao/la:
13 apr 2021, 10:19
Ma nemam potrebe ulaziti u raspravu s tobom. Imas svoj stav i to je ok.
Seljak iz Jablanice je nesposoban, ili mozda je ljepsa rijec nije dorastao zadatku. Jedno je okretat janjad u Jablanici, drugo se baviti nekretninama u Frankfurtu, a sasvim trece je biti sportski direktor jednog renomiranog evropskog i svjetskog nogometnog kluba.

Nadalje, cijela uprava Bayerna je po meni katastrofalna i to sam u nekoliko navrata iznosio. Zadnjih nekoliko godina su sa par dobrih poteza uspjeli si kupiti mir i blagostanje, ali daleko je to od neke uspjesne uprave.
Necu vise duljiti
Nevjerujem šta si izjavio za upravu bgm
Svaka čast nakon historijske sezone osvojeno sve
Nisi ti vrijedan rasprave halali što sam išta napisao i počeo ovo

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 13 apr 2021, 11:38

Napisati samo da se nešto napiše. Bezveze...

Bavarac sa tri keca, preskoči brate
Vom Jäger zum Gejagten

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 13 apr 2021, 11:48

geronimo je napisao/la:
13 apr 2021, 11:38
Napisati samo da se nešto napiše. Bezveze...

Bavarac sa tri keca, preskoči brate
Baš tako brate moj neke stavri samo gledati i čuditi

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 apr 2021, 12:38

Haso smece, da se on pito nista osvojili ne bi. On i gicko su sanjali i doveli Kovaca, tu zavrsava sva prica.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 13 apr 2021, 13:35

Evo da za večeras budem vještac.

Prvo poluvrijeme bez golova.

U drugom otvarate sa golom, redaju se prilike, blizu ste prolaska. Zatim psg poravnava i iz kontre daje još jednog, stvar izgleda beznadno. U 80-toj izjednačujete na 2 oba, igra se va banque, imate dvije stopostotne šanse, zadnju u sučevoj nadoknadi. Ostaje 2 oba, vaši igrači leže na travi, "parižani" se raduju, a Flick izjavljuje da je ponosan na svoju momčad.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 13 apr 2021, 14:48

geronimo je napisao/la:
13 apr 2021, 11:38
Napisati samo da se nešto napiše. Bezveze...

Bavarac sa tri keca, preskoči brate
Sta je problem? Politika dovodjenja igraca jos od vremena Guardiole, davanje plate i svega ostalog su ocajnicki potezi bili. Ni glave ni repa.
Kada se Sammer pojavio kao neko sa jasnom vizijom i smjerom u kojem jedan klub treba ici, otjeran je jer nije godio "glavesinama"

Mojne ba seljacke politike sve je nase dobro, upakuj ga pa neka mirise.

Barem ti Gero bi trebao biti svjestan kroz proslost koje su se idiotske greske pravile u upravi. Ali ajde, neko ne zeli vidjeti pored sopstvenih ociju.
Stern des Südens

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 13 apr 2021, 14:49

ledar je napisao/la:
13 apr 2021, 13:35
Evo da za večeras budem vještac.

Prvo poluvrijeme bez golova.

U drugom otvarate sa golom, redaju se prilike, blizu ste prolaska. Zatim psg poravnava i iz kontre daje još jednog, stvar izgleda beznadno. U 80-toj izjednačujete na 2 oba, igra se va banque, imate dvije stopostotne šanse, zadnju u sučevoj nadoknadi. Ostaje 2 oba, vaši igrači leže na travi, "parižani" se raduju, a Flick izjavljuje da je ponosan na svoju momčad.
Dobro je, zadnji put kad si prognozirao rezultat u nasu korist, mi smo izduvali. :mrgreen:

Ima nade! :kralj:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 13 apr 2021, 16:00

proFCB je napisao/la:
13 apr 2021, 14:48

Barem ti Gero bi trebao biti svjestan kroz proslost koje su se idiotske greske pravile u upravi. Ali ajde, neko ne zeli vidjeti pored sopstvenih ociju.
Šta bi ti bogati da ja sada s tobom razglabam o upravi pred ovako važnu utakmicu?
Smakni to i ne smaraj.
Pričaj o sastavu, izgledima, taktici, o svemu o čemu se danas i treba pisati. Glumi proroka, sveca....kao kolega ledar :cool: bubni prognozu, nadanja isl.

Kontrapitanje: Koja uprava je bolja i uspješnija od ove Bayernove?
Bilo koji klub u bilo kojoj državi. Nema veze ni to što Bayern nije privatni klub kao većina vodećih evropskih klubova.
------ -------- ------ ------- -------

Za utakmicu šta reći....moguć je svaki scenario.
Ja sam u dilemi šta bi me više pogodilo. Nesretno ispadanje uz našu dominaciju ili da nas ovi baš propisno iskontriraju i natamburaju :silent:
P.S. Opet je i to bolje nego ona beskrvna predstava kao protiv Liverpoola. E to neće biti...
Valjda :twisted:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 13 apr 2021, 16:30

Večeras 2:3 u regularnom toku, posle može da se desi da padnemo zbog slabe klupe.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 13 apr 2021, 16:52

Ocekujem a istovremeno se nadam ranom golu jer Bayern mora dati najmanje dva gola ako zeli bilo cemu da se nada.

Problemi sa povredama su tu ali koga nema bez njega se mora.

Choupo bi trebao biti jos vise nabrijan u odnosu na prvu utakmicu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 13 apr 2021, 18:40

Kao prvo, svim Bavarcima, muslimanima želim ugodan i lijep mjesec ramazana, da ga isposte u zdravlju i rahatluku, bez poteškoća i da im post budem primljen.

Kao drugo, možemo listati par stranica unazad. Nisam general poslije bitka, ali sam prvi, a ne jedini (barem mislim), kroz cijelo pisanje oko sezone i Lige prvaka naglašavao problem povreda, sa posebnim naglaskom na Lewandowskog, te sam povukao paralelu sa prijašnjim sezonama (posebno ona sa Pepom, kada nam je Robert falio, a Muller je morao igrati napadača i gdje smo bili apsolutno sterilni u napadu).

Ja sam realista i igramo protiv očajnog PSG-a koji je bio zreo u prvom meču za 5 golova, ali kada nemaš dva igrača (Lewandowski i Gnarby) koja su ti postigla 80% svih golova u sezoni, čemu da se čovjek nada? Ovaj PSG je bez veze ekipa, osim tri igrača čisti prosjek, ali parafriziraću Hamanna ili Matthausa, koji su rekli isto ono što je pisano ranije mjesecima ovdje, čim dva-tri igrača fale, Bayern od vrhunske ekipe postaje odlična ekipa.

Odbrana nam je loša zbog stila kojeg igramo, a jedini način da prođemo večeras je popravljanje efikasnosti u završnici jer je neupitno da ćemo primiti 1 ili 2 gola (možda i debakl, nikad se ne zna). Ja nisam optimista, da je Robert tu ili makar Gnarby, rekao bih da prolazimo.

Što se tiče drugih tema, zamoliću vas da se ne ložite na pisanje kompleksaša. Ovo što igra Bayern i što igra iz sezone u sezonu, je nabijanje kompleksa drugima, isto kao što su to uradili Messi, Xavi, Iniesta itd sa Barcelonom, te Real sa Ramosom, Ronaldom itd, jednostavno jedva čekaš da izgube i tako imaš svojih pet minuta "slave" na forumu. Ovo onanisanje mlađe katagorije na forumu, uz par iskusnih forumaša za koje sam mislio da će vremenom odrasti, a ipak i dalje žive dječiji san, je samo pokazatelj dobrog i kontinuiranog rada Bayerna.

Što se tiče Hasana i Flicka. Hasan radi loš posao, medijski širi unaprijed interes za nekog igrača kada nije dogovoren, dovodi igrače koje ne želi niti treba trener, a Flick na sve to gleda kao na disrespect. Hansi je za mene vrhunski trener, i poneka taktika ili igrač u prvih jedanaest je njegov inat prema Hasanu. I dalje vjerujem u Karl-Heinza i Ulija, da će to riješiti, a očekujem agilniju intervenciju Kahna, koji je još na "učenju" posla.

Kako god, Mia San Mia, pobijedili ili izgubili, prošli ili ispali, ima sljedeća sezona i tako iz godine u godinu. Treba uraditi reorganizaciju kadra, posebno odbrane, jednog kvalitetnog veznog igrača, te napadača koji će biti mnogo bolja opcija od Kamerunca.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 13 apr 2021, 18:42

2013/14 im Viertelfinale gegen Chelsea. 3:1,0:2.

2016/17 Achtelfinale gegen Barcelona 4:0, 1:6

18/19 Achtelfinale Manchester United 2:0, 1:3


Zna ovaj peseže često prokockati prednost iz prve utakmice.
Sve je moguće, od totalnog potonuća do male senzacije.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 13 apr 2021, 18:52

Bayern je pokazao da je bolja ekipa ako ponove igru iz prve utakmice kad smo PSG sabili u 16m onda imamo šanse.Ranim golom ušla bi voda u uši Francuzima a tad ih možemo slomiti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 13 apr 2021, 18:58

Jedan rani gol,i vjerujem da možemo da ih pobijedimo čak i bez primljenog gola,recimo 3 -0

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 13 apr 2021, 19:10

Po meni je dobra stvar što nemamo šta izgubiti te nam čak ni primljeni gol(ovi) ne znače ništa za moral, stil igre, itd.(u prevodu, 0-2 teško da će biti pa od starta mora 200% i na sve ili ništa) Idemo igrati ono što znamo i ukoliko efikasnost bude na nivou proći ćemo ovo. Čujemo se večeras kad budemo slavili novi comeback. :salut:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 13 apr 2021, 19:12

Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 13 apr 2021, 19:27

Ako kažem da nisam nahajpovan za večerašnju utakmicu, slagaću. Niggers in Paris let's goooo

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 13 apr 2021, 19:32

Ovaj naograjisao pa sve redom napada :rol:
Ova ekipa iza zavjese je najjaca u Evropi, nema jacih. Kakav poso ljudi rade, decenijama..ali to expertu sa ss.ba foruma ne odgovara.
Pack ma’s :!:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 13 apr 2021, 19:48

Evo postave evo Alabe u sredini :shifty:
NEUER
PAVARD-BOA-HERNANDEZ-DAVIES
ALABA-KIMMICH
SANE-MULLER-COMAN
CHOUPO
Zadnja izmjena: coelho41, dana/u 13 apr 2021, 19:49, ukupno mijenjano 1 put.

Sensei
Postovi: 725
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 13 apr 2021, 19:49

Musiala kao jedini super sub. Haos.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.