FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
11
17%
6) Julian Nagelsmann
10
15%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 28 okt 2021, 00:15

Uspjeli uci u historiju kao najveci poraz u Kupu ikad Aferim momci. :puke:

Avatar
Bayo
Postovi: 1351
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 28 okt 2021, 00:17

Upamekano ima ogroman problem, jedna greška kao protiv Frankfutra i onda se potpuno raspadne, jednom je moglo biti slučajno ali danas je bio još gori raspad.

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 28 okt 2021, 00:31

Bayern@heart je napisao/la:
28 okt 2021, 00:15
Uspjeli uci u historiju kao najveci poraz u Kupu ikad Aferim momci. :puke:
Ne samo to, zadnji put kad smo izgubili sa 5 ili više komada razlike, bilo je 1978-e protiv Fortune 7:1.
Također je prekinut niz od 84 utakmice u nizu na kojima smo postigli gol. Zadnji put se to dogodilo u februaru prošle godine protiv Leipziga.

I jedan razlog zašto je Hernandez dodatno igrao večeras - opustio se, jer je izbjegao zatvor
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 28 okt 2021, 01:22

Mislim da ste kažnjeni zbog gubitka fokusa, ganjaju se neke nebitne statistike kao kolko uzastopnih utakmica sa datim golom, pa Lewat na egotripu... a stvarno i jedino je bitan uspjeh kluba, ostalo je kikiriki. Fussball je trka, tehnika, dueli... slava i rejting ništa ne znače kad je protivnik stalno prvi na drugoj lopti i dobiva duel za duelom. PSG je prvi po imenima ali neće šale bit europrvak, pa da mu još dođu i Ronaldo, Lukaku i Kante.

Naravno da poraz ne mijenja stanje stvari, u bundesu ste i dalje vladari, a za CL je još prerano za prognoze.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 28 okt 2021, 09:36

Ako se moralo desiti,onda je sada najbolje vrijeme za to.
Dala se i drugima prilika za neki trofej.
Realno turbulencije i oscilacije su se morale očekivati,i mislim da će ovaj poraz dozvati sve i fokus opet staviti na tim i pobjede a rekorde ostaviti za neko drugo vrijeme.
Igrači su možda i malo istrošeni,realno jako malo se mjenja i odmara core ekipe.
Sinoć se itekako vidjelo manjak energije i agresivnosti,što je možda i presudilo,igrači gladbacha su bukvalno grizli svaku loptu,vrištali,vršili pritisak na studiju,nas na sve.
Kod nas vrlo malo borbenosti,i jako loš start,sigurno da se moglo bar ublažiti sve ovo ali šta je tu je idemo dalje vjerujem da će se teško ponoviti loša noć za većinu igrača opet.
Zaista svi su bili izrazito loše,i nezainteresovani.
Upa i Hernandez zaista loši,mada moram reći Kimich i Goretzka su zapravo bili uništeni u sredini,i tu je zaista bilo loše,u napadu sam imao osjećaj da se ide samo na individualni kvalitet i bez nekih smišljenih akcija,ali zaista to se može gledati i kroz loš start utakmice i pad koncentracije
Sve u svemu koliko god ne želim da kritikujem ni trenere ni igrače,ovo je jedna velika sramota i sigurno da ovakav pristup i loša igra nesmiju se ponove.
Ipak je ovo Bayern i ovakve stvari su nedopustive,koliko god ovo bio derbi i kup,već smo ostali bez jednog trofeja,ozbiljan poraz doživjeli.

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 28 okt 2021, 09:55

ledar je napisao/la:
28 okt 2021, 01:22
pa Lewat na egotripu... a stvarno i jedino je bitan uspjeh kluba, ostalo je kikiriki.
Kad ga vidim kad primi loptu na 20 metara od gola okrenut ledjima prema golu protivnika pa je melja jos 15 sekundi smuci mi se. Nikad taj ne gleda da odigra od prve kad su mu 2-3 igraca slobodna na krilima. I kad dodaje loptu vidi se da ne zeli dodati vec bas ono sto mora. Kao da je panjem dodaje pa nerijetko i potpuno promasi igraca.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1351
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 28 okt 2021, 11:07

A i ostajanje u zaleđu, svaku utakmicu bar dvije dobre prilike propadnu zbog toga jer se lijen pomaknuti natrag prema svom golu.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 28 okt 2021, 11:41

Neopisivo je ovo svima, niko ne zna sta se desilo, u kakvu crnu rupu su upali odbrambeni igraci?

Treba sto prije zaboraviti 27 oktobar i nastaviti dalje igrati i boriti se kao sto je ekipa do sada radila.
Nemoguce je da se preko noci zaboravi igrati nogomet.

Gladbach nas je neocekivano spustio na zemlju i dokazao da niko nije nepobjediv.

Nekako mi ovo sve mirise na podcjenjivanje protivnika.

Ostati mirne i hladne glave, nauciti na greskama i nastaviti dominaciju.

MIA SAN MIA.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 28 okt 2021, 11:44

Zna se sta se desilo. Slozili im ljudi presing, isli cvrsto na igrace i ovi se pogubili. Vrlo je jednostavno.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 28 okt 2021, 12:19

Reklo bi se namlatili vas vašim oružjem.

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 28 okt 2021, 12:29

ledar je napisao/la:
28 okt 2021, 12:19
Reklo bi se namlatili vas vašim oružjem.
Tacno u neku ruku. Bayo insistira na posjedu u svakoj utakmici, cak i kad vide da protivnik igra presing i ide na brzu tranziciju. I onda se desavaju individualne greske Daviesa, Upamecana i Hernandeza i dobijes to sto dobijes. Nisu bili u utakmici, los odgovor na presing, mlakost u duelima i eto ti. Tako i Bayo igra cesto, pogotovo kod Flicka je to bio slucaj. Samo kod Baye imas Lewandowskog koji materi ne bi dodao lopte pa ti je ta tranzicija usporena u nekim situacijama. Kod Gladbacha igraju svi za tim, nema diva kao kod Baye. Pa ta tranzicija ide brzo i tecno.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 28 okt 2021, 13:16

Joshua Kimmich was surprised & overwhelmed by the intensity of the debate in the country around his vaccine status. It was noticeable that his attitude has changed a bit in recent days - he missed training on the day after his statement, then tried to avoid cameras & fans [Bild]
A game like yesterday would've been made for Kimmich's fighting spirit. After being down early, he'd normally shout & push his teammates. However, Kimmich seemed like he accepted it & went down with the others. After the game he was seen with a stunned look & left without a word
Kako ih žutilo uvijek zezne to nije normalno. Tako su i prošle sezone sve radili da još više zakuhaju sukob Flicka i Salihamidžića, a i sada ovo sa Kimmichom i Hernandezom. A ovi Bayini levati se uvijek uhvate i komentarišu. Je li postoji neko u Bayernu da zna reći ne želim komentarisati takve stvari ili ne želim odgovarati na takva pitanja. Uvijek ih navuku kao mlade majmune i remete atmosferu u timu kad je najbitnije.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 28 okt 2021, 13:55

Nizali smo rekorde, a eto od sinoć smo vlasnici haman još jednog. Nisam gled'o tekmu, noćas ću kad dodjem s posla pa da rahat vidim kako su nas penetrirali.

Desi se da se fasuje petica, prihvatljivo, ali da ne postignemo niti jedan gol, to mi nije jasno. Nije vajda da nismo poštene prilike napravili?

Neko za ovo treba da odgovara.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 28 okt 2021, 13:59

Centre forward je napisao/la:
28 okt 2021, 13:55
Bolje ti je ne gledaj. Jedna od najgorih, ako ne i najgora utakmica Bayerna od kad pratim klub. A pratim ga dugo.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Riziko » 28 okt 2021, 14:16

Imao je Bajern 3-4 dobre prilike, ali kad neće-neće. Pa ono kad pogodi Milera koji je legao na zemlju je klasični primjer, da dan nije baš za fudbala.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 28 okt 2021, 14:21

Sačekati par tekmi da se vidi je li ovo bio samo zakon velikih brojeva ili u pozadini postoje neki problemi. U 20 godina ako izgubiš ovako to nije strašno i normalna je pojava.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 28 okt 2021, 16:50

Sada prave sapunicu oko svega. Kao Kimmich debata oko vakcinacije. Placen si milionskim iznosom, sta glumis balerinu vec igraj fudbal. Cuj utice mu na psihu, kakve gluposti covjek nece cuti.

Avatar
Bayo
Postovi: 1351
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 28 okt 2021, 17:47

Samo se još nisu žalili da previše igraju.

Avatar
harden
Postovi: 23576
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 28 okt 2021, 18:29

Neutral je napisao/la:
28 okt 2021, 16:50
Sada prave sapunicu oko svega. Kao Kimmich debata oko vakcinacije. Placen si milionskim iznosom, sta glumis balerinu vec igraj fudbal. Cuj utice mu na psihu, kakve gluposti covjek nece cuti.
Glup je taj argument 'placen si milionskim iznosom, igraj'. Nebitno je bio ti placen cvaju il cvaju miliona, ti ako nisi u elementu i na 100% psihicki tu dzaba sve. To sto su placeni toliko ne znaci da su roboti.

btw pogotovo na Kimmichovom slucaju se to vidi, ako iko daje 100% svaki mec za klub i navijace on je.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Bayo
Postovi: 1351
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 28 okt 2021, 19:44

Da on daje sve za klub, onda bi igrao RB i riješio kluba jedne brige, našlo bi se radnika u sredini koji ne bi odlazili toliko naprijed kao on i kolega mu Leon i ostavljali tolike rupetine iza, da ne pričamo o stalnom igranju njega i ostale non-stop družine, nema nikakvog razloga da Nianzu, Omar, Stanac, Roca igraju mali ili nikako, koji je uopće cilj igrati stalno i ispadati kad im se ne igra, kup im je očito dosadio, što je sljedeće liga kao kad su trebali Juppa dostojno ispratiti pa su primili koliko ono za ispraćaj?

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.