FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
2
5%
2) Jose Mourinho
11
25%
3) Antonio Conte
0
Nema glasova.
4) Xabi Alonso
18
41%
5) Zinedin Zidane
8
18%
6) Julian Nagelsmann
3
7%
7) Neko drugi?
2
5%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 08 jun 2023, 18:45

Bundesliga je napisao/la:
08 jun 2023, 16:55
muhamedhulk je napisao/la:
08 jun 2023, 16:05
pa kad igras sa 2 vezna ispred odbrane, kimmich je jedan a laimer drugi, fdj je isti tip igraca kao i kimmich. goretzka je za nekakve 433 ili 442, ona engleska sto konzerva igra.
Kimmicha planiraju na osmici, dakle ko ce im iznositi loptu ako njega pomjere naprijed? Ok, traze destruktivca-sesticu, ali ta sestica mora znati s loptom, znati iznijeti loptu, a ne samo prekidati napade. Nece ti Goretzka iznositi loptu, a ni Laimer nije takav tip igraca.
Nije ni Javi bio iznosac lopti nego je to Basti radio, cak se i Müller vracao da pomogne (danas bi to mogao Magija).
Laimera iskreno nisam nesto gledao ali po tm je igrao kao zadnji/centralni vezni sa jos jednim u paru, tako da ne vidim neku razliku ako dodje u Bayern, uklopice se.
Mada ne znamo ni koju ce formaciju TT forsirati tako su sve ovo spekulacije…
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 08 jun 2023, 18:56

muhamedhulk je napisao/la:
08 jun 2023, 18:45
Nije ni Javi bio iznosac lopti nego je to Basti radio, cak se i Müller vracao da pomogne (danas bi to mogao Magija).
Laimera iskreno nisam nesto gledao ali po tm je igrao kao zadnji/centralni vezni sa jos jednim u paru, tako da ne vidim neku razliku ako dodje u Bayern, uklopice se.
Mada ne znamo ni koju ce formaciju TT forsirati tako su sve ovo spekulacije…
Pa Tuchel je sam rekao da vidi Kimmicha na osmici i da će ga pomjeriti naprijed od iduće sezone jer je napadački orijentisan i da ga ne vrijedi gušiti na šestici. To nisu nikakve špekulacije već činjenice. Neće se on sa osmice vraćat nazad da pokupi loptu, koja je poenta onda stavljati ga na osmicu? Treba ti baš ta šestica da ti iznosi loptu i da prekida napade, zato i jesu toliko pikirali rižu. Bayernu fali igrač tipa Xabi Alonsa i igrač tipa Javi Martineza. Jedan da razbija napade, a drugi da diriguje. A Kimmich ispred njih da podvaljuje lopte ili dijeli ih na krila.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 08 jun 2023, 19:12

meni je kimmich nesto slicno xabiju a slazem se da fali zadnji vezni tipa rodri iz man cityja.
opet ja bih sacekao da vidimo jel ostajemo sa 4 nazad ili cemo ici na 3 nazad, jer mi Lav nije los kad igramo sa 3 nazad, onda on i kimmich u sredini imaju smisla..ali otom potom..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Balon
Postovi: 3010
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 08 jun 2023, 21:02

Amrabat izgleda rezervna opcija u slucaju da od Engleza ne bude nista.

Konkurencija ManU, Atletico i Barcelona ali propali klub iz Katalonije se svakako ne moze uzimati za ozbiljno tako da vjerujem da bi Marokanca zavrsili za max. 7 dana.

Lenaa
Postovi: 574
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 08 jun 2023, 21:28

Ovom klubu su vrhunac igraci kojima istice ugovor.
Dok sportski sektor da odobrenje, pa dok posalju na izvrsni, igrac se vec odlucio za drugi klub.
Rezultati su u skladu sa transfer politikom.
Promaseni i bezidejni.

Avatar
armando
Postovi: 1296
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 09 jun 2023, 00:04

Prešaltaj se na drugi klub i manje će te glava boliti.
Kao i sve nas.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Lenaa
Postovi: 574
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 09 jun 2023, 06:52

Ti ovdje odredjujes pravila, ili sta ?

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 09 jun 2023, 09:21

Sofyan Amrabat is now on Bayern's shortlist as Declan Rice is leaning towards joining Arsenal [@DiMarzio]
:pray:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
farinelli123
Postovi: 1270
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 09 jun 2023, 10:02

Amrabat bi bio vrlo dobar transfer. Recimo mnogo bolji od Rabioa i tako tih igraca.
Ali ako vec "stedimo" neka se isprse za ostalo (napad, krila)
Jer Amrabat ne moze da kosta vise od 40-50, pa ne znam sta.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 09 jun 2023, 10:09

welcome laimer! :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
coelho41
Postovi: 12478
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 09 jun 2023, 10:32

Naši sportski prijatelji iz Lajpciga nakon Upamecana i Sabitzera, omogućili su i Laimeru da nesmetano dođe u Bayern. Lijepo je vidjeti kako nam Lajpcig vraća nakon što smo ih jedini podržali, kad je 90% lige bilo protiv njih.

Također, zanimljivo je da Leipzig nije nikada NIJEDNOG igrača prodao Dortmundu, e sad ne znam da li je to do toga što igrači ne vide nikakvu vrstu izazova prelazak u Dortmund ili je to možda što Leipzig ne želi da jača konkurenciju za 2. mjesto

Elber111
Postovi: 301
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 09 jun 2023, 11:27

Ovo oko cijene Ricea je besmisleno raspravljati,ako je Martinez bio 40 mil tada,ova cijena je bukvalno ekvivalent toj cijeni javija.
Deklan je covjek koji nam bas treba,ja bih cak rekao gotovo kao i napadac.U biti ako u klubu misle da mogu finansirati i napadaca i Deklana nevidim sta je problem.
Bukvalno tip igraca koji bi donio balans u ekipi izmedju odbrane i veznog reda.
U slucaju njegovog dolaska kako sam vidio Tuchel bi igrao 4-1-4-1 formaciju sa njim na DM a dva vezna bi bili Musiala i Kimich.
Uz jednog napadaca i dva krila.
Rice e igrac koji ima tu dozu bezobrazluka,prgavosti koja nam fali,mentalno jak bas,covjek idealan upravo za nas.
Uz recimo Osmihena ili Vlahovica u napadu to bi bio idealan tim,naravno da napokon proigraju i Sane i Ganabry,ili bar jedan uz Comana.
Spoinje se opet i Chiesa iz juvea kao moguci dolazak.
Ono sto mene brine jeste evo menadzer Daviesa priznao da je razgovarao s drugim klubovima,u biti s Realom.
A ako je tako,a odgodili su razgovore o novom ugovoru za godinu,ozbiljna je situacija tu.
Sljedece godine u zadnjoj godini ugovora moracemo prihvatiti neki 40 mil za njega htjeli nehtjeli.
I mislim da se to nesmije dozvoliti,insistirati na ugovoru ovo ljeto ili ga prodati sada.
Svaka mu cast zaista mi je drag i sve,ali ako mu je ambicija ici u Real,i pritom nas izvarati sljedece godine,brate idi odmah.
Gereiro i Laimier su po meni dobra pojacanja,i sigurno dobri za sirinu rostera.
Sada ako se uspiju dovesti i glavne mete ovog ljeta ja vjerujem da nas ceka dobra sezona.
Realno i Leipzig i Dortmund ce biti slabiji sto je steta jer liga je u padu i ovi odlasci vecine igraca koji odigraju dobru sezonu u englesku zaista ce nam predstavljati problem,jer ako nemamo kakvog takvoh konkurenta to ce se odraziti i na nas tim

Zlaja83
Postovi: 379
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 09 jun 2023, 11:56

Primijetio sam i ja ovo oko Daviesa, odnosno njegovog agenta. Iskorištavaju situaciju maximalno kako bi bili u što boljoj poziciji. Kao fol nemaju s kime pregovarati pa ce odluku ostaviti za dogodine dok se situacija u klubu ne stabilizira, a naravno da dvije i jedna godina ugovora nisu ni blizu ista stvar.

S jedne strane, pohlepa je gadna stvar, s druge strane opet to mu je posao i naravno da i agent i Davies žele provesti ostatak života u bogatstvu i blagostanju. Davno smo ustvrdili da u modernom nogometu nema previše emocija i onog identificiranja s klubom, prošla su ta vremena.

SWOT
Postovi: 706
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 09 jun 2023, 12:31

Elber111 je napisao/la:
09 jun 2023, 11:27
Ovo oko cijene Ricea je besmisleno raspravljati,ako je Martinez bio 40 mil tada,ova cijena je bukvalno ekvivalent toj cijeni javija.
Deklan je covjek koji nam bas treba,ja bih cak rekao gotovo kao i napadac.U biti ako u klubu misle da mogu finansirati i napadaca i Deklana nevidim sta je problem.
Bukvalno tip igraca koji bi donio balans u ekipi izmedju odbrane i veznog reda.
U slucaju njegovog dolaska kako sam vidio Tuchel bi igrao 4-1-4-1 formaciju sa njim na DM a dva vezna bi bili Musiala i Kimich.
Uz jednog napadaca i dva krila.
Rice e igrac koji ima tu dozu bezobrazluka,prgavosti koja nam fali,mentalno jak bas,covjek idealan upravo za nas.
Uz recimo Osmihena ili Vlahovica u napadu to bi bio idealan tim,naravno da napokon proigraju i Sane i Ganabry,ili bar jedan uz Comana.
Spoinje se opet i Chiesa iz juvea kao moguci dolazak.
Ono sto mene brine jeste evo menadzer Daviesa priznao da je razgovarao s drugim klubovima,u biti s Realom.
A ako je tako,a odgodili su razgovore o novom ugovoru za godinu,ozbiljna je situacija tu.
Sljedece godine u zadnjoj godini ugovora moracemo prihvatiti neki 40 mil za njega htjeli nehtjeli.
I mislim da se to nesmije dozvoliti,insistirati na ugovoru ovo ljeto ili ga prodati sada.
Svaka mu cast zaista mi je drag i sve,ali ako mu je ambicija ici u Real,i pritom nas izvarati sljedece godine,brate idi odmah.
Gereiro i Laimier su po meni dobra pojacanja,i sigurno dobri za sirinu rostera.
Sada ako se uspiju dovesti i glavne mete ovog ljeta ja vjerujem da nas ceka dobra sezona.
Realno i Leipzig i Dortmund ce biti slabiji sto je steta jer liga je u padu i ovi odlasci vecine igraca koji odigraju dobru sezonu u englesku zaista ce nam predstavljati problem,jer ako nemamo kakvog takvoh konkurenta to ce se odraziti i na nas tim
Radije onda dovesti Amrabata, manje kosta a tu se negdje sa kvalitetom

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 09 jun 2023, 12:35

Sve ovisi koji profil tražite. Ako tražite nekog krkana koji će biti duel monster i uzimati sve visoke lopte onda je at strašnomlat Amrabat dobro rješenje koje ne bi smjelo previše koštati (oko 30 milki). Ali ako tražite čovjeka koji će još gradit igru, razigravat onda bi trebalo pronać nekog drugog.

Ovo sa Daviesom je vrlo bezobrazno, odmah nakon otkaza braci i kahnu njegov agent je dotrčao u München da se kao "dogovori ali nije imao s kim", pa je onda bržebolje otišao u Madrid. Jer kad se nije mogao dogovorit s vama onda je valjda opravdano da pregovara drugdje.

Avatar
Bayo
Postovi: 1302
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 09 jun 2023, 13:10

Nije agent kriv što ovi ne produžuju ugovore na vrijeme.

Inače ako misle igrati 4-1-4-1, mogu oni nabaviti ne znam koga za tog jednog ispred obrane ali ako će ovi ispred biti nedisciplirani i neće pomagati onda taj ne može ništa sam i obrana je opet na streljani...

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 09 jun 2023, 13:44

Neka, neka samo nastave sa ulizivanjem igračima. Umjesto da su Cancela potpisali i prodali kanadskog kopitara za 100+ miliona, fino im sada vraća :salut: Btw za ove gluposti koje je njegov agent izjavio bi Davies, a i svaki drugi igrač trebali dobijati kazne, da su imali pametni. Pa bi pazili šta pričaju po medijima, ništa od ovoga on ne bi rekao bez odobrenja igrača.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nail for Real » 09 jun 2023, 14:04

Vrijeme je da se jos jedna klasa oslobodi kaveza Mordora :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 09 jun 2023, 14:24

Nail for Real je napisao/la:
09 jun 2023, 14:04
Vrijeme je da se jos jedna klasa oslobodi kaveza Mordora :kafa: .
Ako uzmete Kimmicha postat cu Madridista :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nail for Real » 09 jun 2023, 14:26

harden je napisao/la:
09 jun 2023, 14:24
Nail for Real je napisao/la:
09 jun 2023, 14:04
Vrijeme je da se jos jedna klasa oslobodi kaveza Mordora :kafa: .
Ako uzmete Kimmicha postat cu Madridista :mrgreen:
Nemoj da vam se ponovi Kroos :kafa: . Mislio sam na Daviesa doduse :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.