FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
2
5%
2) Jose Mourinho
11
25%
3) Antonio Conte
0
Nema glasova.
4) Xabi Alonso
18
41%
5) Zinedin Zidane
8
18%
6) Julian Nagelsmann
3
7%
7) Neko drugi?
2
5%
 
Ukupno glasova: 44

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 28 maj 2023, 12:03

Kritikovali smo i mi tajming, ali ova dvojica kritikuju Tuchela od kad je sjeo na klupu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1302
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 28 maj 2023, 12:04

Bayo je napisao/la:
27 maj 2023, 22:27
Ma zanima me tko je od njih kriv za sve one promašaje igrača na početku sezone, za to što ne mogu trčati duže od 60 min., za to što su Mane i još dosta njih na početku izgledali i igrali dobro, a kasnije kao da su amateri i sl...
:zviz:

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 28 maj 2023, 12:09

Ofulali su njih dva dosta toga, Hasan pogotovo. Svaki igrac koji nije ispunio ono za sta je doveden fula je. Fula je ako sjedi na klupi. Kako mogu reci za Gravenbeha da nije fula kad lik ne igra.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 28 maj 2023, 12:40

Dakle, dvojcu je odluka o razlazu priopćena u četvrtak, Kahn je nije dobro primio i zato su ga isključili iz delegacije za Köln. Kahn ima svoju verziju priče, no sve potvrđuje da razlaz nije bio dobro primljen. Ne sumnjam da je Kahn dobrim djelom u pravu jer su svi potezi ionako bili koordinirani sa Ulijem, ali zna se ko ima većega.

Također, razumljivo je da treba djelovati brzo i efikasno jer menadžeri igrača već čekaju na pregovore. Dosta igrača sa kojima se dalje planira je ušlo u zadnju godinu ugovora što znači da se nije djelovalo pravovremeno i to je još jedan od razloga za razlaz sa bracom.

Baš me zanima kolko ćete sad iscaltati Leipzigu za Eberla, vi ste Leipzigu zlatna koka.

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 28 maj 2023, 12:51

Cim trgujes sa milionima ti upadas u poslovni svijet bez obzira sto se igra lopte u njemu. A u poslovnom svijetu ovakva sjeca glava je normalna pojava, bez obzira na stepen krivice. Onaj ko te lahko postavi sutra te i posjece isto tako. A nije da nisu ukakili sezonu, onaj potez sa nagelsmanom ne bi niko napravio, ne mislim na promjenu vec tajming.

Zlaja83
Postovi: 378
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 28 maj 2023, 12:57

Sta je tu je. Nije ova uprava bila ni najbolja ni najgora u istoriji Bayerna, bilo je dobrih stvari, bilo je i fula. Mislim da je za nas simpatizere bitnije vidjeti je li klub samo svrnuo s kursa ili su potpuno izgubili kompas.

Mozda je preoptimisticno, ali ja se nadam da nas samo dva dobra, prava, pogodjena transfera dijele od onog mjesta koje zasluzujemo, a to je top 4 ekipe svijeta.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 28 maj 2023, 12:58

I opet se kasni sa promjenom direktora kao što se kasnilo i sa promjenom trenera. Eberla si mogao dobiti za "džabe" kada je napustio Gladbach, a sada moraš plaćati odštetu Leipzigu. Nagelsmanna si mogao otpustiti ranije da bi ti novi trener imao više vremena za pripreme sa timom. Tako su kasnili i sa dovođenjem krila kada su Ribery i Robben bili povrijeđeni, uvijek im je falio jedan ili dva igrača na nekoj poziciji. Nikad naučiti.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Balon
Postovi: 3010
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 28 maj 2023, 14:09

armando je napisao/la:
28 maj 2023, 11:58
Bundesliga je napisao/la:
28 maj 2023, 11:07
Balon je napisao/la:
28 maj 2023, 01:56
Pucali su cirevi jucer oko 17:15 sati kad ga je Dzemal zabio za 2:1. A nadali se do zadnje sekunde jbg :oops:
Ima ovdje još par tih nagijevaca koji se nadaju da će se vratiti, a mogu dobiti samo kobaju kao što je i Dortmund dobio.
Eto pratićemo ubuduće ponašanje vas dvojice kada klempavi Tuhel bude pravio greške i hoćete li imati opravdanja.

Ne radi se o tome drugovi, ne lijepite etikete ovaj za onog, drugi za onog. Užasan način i tajming za otpuštanje trenera jeste za kritiku, isto kao i što je do sada pokazao novi trener.
No eto, vidjećemo kada mu se da vrijeme i potpune pripreme.

Mada je glupko Haman nešto naslutio i pročitao između redova na posljednjoj Tuhelovoj presici.
Nema potrebe da pratis bilo sta druze, evo sta sam napisao odmah poslije Leipziga.
Balon je napisao/la:
20 maj 2023, 20:30
Tuchelov poraz nema sta. Uzasan izbor prvih 11.

Mada se vec poslije ispadanja od Freiburga i Citya vidjelo da je ekipa digla ruke od ove sezone.
Za razliku od navijaca tabletaske prevare iz Landsberga ja govorim kako jeste. A ovo sto @Bundesliga kaze je ziva istina,
od 1. dana se pljuje covjek koji je preuzeo disfunkcionalnu ekipu.

Avatar
Bayo
Postovi: 1302
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 28 maj 2023, 14:20

sljivo je napisao/la:
28 maj 2023, 12:09
Ofulali su njih dva dosta toga, Hasan pogotovo. Svaki igrac koji nije ispunio ono za sta je doveden fula je. Fula je ako sjedi na klupi. Kako mogu reci za Gravenbeha da nije fula kad lik ne igra.
Naravno da su fulali, međutim to nije poanta, ako je momčad u raspadu fizički, tehnički i mentalno, onda je teško sve to strpati na njih pogotovo kad je roster nikad širi i kad se na svaki problem tipa ozljeda Mazrauia ili Neuera odmah djelovalo.

Npr. ako se Gravenberch proda za više nego je doveden, da li je to promašeni transfer, ako on nije ni dobio priliku da igra i ako je trenr potrošio i ono malo minuta na lutanja sa pozicijom, da li je to krivica sportskog direktora ili trenera koji je amenovao njegovo dovođenje itd.

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1415
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 28 maj 2023, 17:14

ledar je napisao/la:
28 maj 2023, 12:40
Dakle, dvojcu je odluka o razlazu priopćena u četvrtak, Kahn je nije dobro primio i zato su ga isključili iz delegacije za Köln. Kahn ima svoju verziju priče, no sve potvrđuje da razlaz nije bio dobro primljen. Ne sumnjam da je Kahn dobrim djelom u pravu jer su svi potezi ionako bili koordinirani sa Ulijem, ali zna se ko ima većega.
Bio sam prisutan u uredu kada je Herbert zvao Olivera, stavio ga je na razglas. Ljudi moji, takvo ludilo i vristanje ja nisam čuo u životu. Mi govorili: Olivere, smiri se, ne možeš tako....
Čovjek je ko ranjena životinja bio, baš me neugodno iznenadio... :rol:

Koliko god se radovao tituli, toliko treba sažalijevalati i Dortmund i kompletnu BL... Dortmund je postao kao nekada Neverkuzen i više se čovjek pita koliko loš Bayern mora biti da bi je uzeli, jer kvalitetom očigledno neće.
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 28 maj 2023, 22:29

dr.adnan je napisao/la:
28 maj 2023, 17:14

Bio sam prisutan u uredu kada je Herbert zvao Olivera, stavio ga je na razglas. Ljudi moji, takvo ludilo i vristanje ja nisam čuo u životu. Mi govorili: Olivere, smiri se, ne možeš tako....
Čovjek je ko ranjena životinja bio, baš me neugodno iznenadio... :rol:
Po onome što je Kahn rekao i još više po onome što nije rekao (on se referencira na petak, a četvrtak kad mu je saopćen otkaz ni ne spominje) može se zaključiti da rastanak nije bio prijateljski i da Heiner ipak govori istinu (barem o tome). Ako se nakon 2 dana iz njihovih istupa još vide tenzije i poziva na mirenje onda je u četvrtak sigurno bilo vatreno. A poznavajući i Kahnov karakter teško da je on to primio baš tako mirno kako govori.

Avatar
armando
Postovi: 1296
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 28 maj 2023, 23:52

Balon je napisao/la:
28 maj 2023, 14:09
Za razliku od navijaca tabletaske prevare iz Landsberga ja govorim kako jeste. A ovo sto @Bundesliga kaze je ziva istina,
od 1. dana se pljuje covjek koji je preuzeo disfunkcionalnu ekipu.
Ma pljuju ga iz revolta svega gore navedenog. Da su doveli 3 u 1 ( Hitzfelda, Hajkensa i Flika) bili bi popljuvani jer je otkaz bio kao grom iz vedra neba. Plus navedeni razlozi. Smijurija, da ne može biti veća. Moglo se i moralo čekati kraj sezone. Ako su se prepali da ne izgube opet klempavog čarobnjaka mogli su ga usmeno i tajno dogovoriti. Ali jok, lakše je ovako....
Praviti scene i unositi nemir. I šta si dobio, raspad sistema.

@ Bayo, treba dobar kondicioni trener. A njega treba dovesti šef stručnog štaba.
Pred nama je
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2175
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BenjooJutub » 29 maj 2023, 08:01

Još uvijek ne mogu da vjerujem da je klub kao Bayern dozvolio sebi ovakve stvari u zadnjih nekoliko godina...Krenuvši od skandala, cirkusa i seljačkih poteza posrali smo se ono što se gradilo godinama.

Nevjerovatno kako je klub izgubio identitet.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la jestamaji » 29 maj 2023, 09:41

samo se blamiraju, dno dna

Avatar
armando
Postovi: 1296
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 29 maj 2023, 09:48

Rekoh ja, ili sa Ulijem " dok mogu očima da gledam, dok mogu pravo da hodam" ( Š.Šaulić) ili ga skroz skloniti da ne djeluje iz sjene.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

SWOT
Postovi: 706
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 29 maj 2023, 10:37

BREAKING NEWS

Tuchel will leave FC Bayern today...

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 29 maj 2023, 11:05

SWOT je napisao/la:
29 maj 2023, 10:37
BREAKING NEWS

Tuchel will leave FC Bayern today...
DailyMail brate… Prenijeli vijest jer je Dietmar Hamann rekao da misli da ce tako biti.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
ledar
Postovi: 3781
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 29 maj 2023, 11:21

Izgleda da Eberl ne želi bit smokvin list za ulija i rumenog.

Inače, interesantno je kako su se na prve naznake nestabilnosti odmah pojavile hijene - Psg bi Hernandeza, City Kimmicha a Real Daviesa.

Navodno imate na stolu ponudu Liverpoola od 50 milki za Gravenbercha.

SWOT
Postovi: 706
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 29 maj 2023, 11:37

harden je napisao/la:
29 maj 2023, 11:05
SWOT je napisao/la:
29 maj 2023, 10:37
BREAKING NEWS

Tuchel will leave FC Bayern today...
DailyMail brate… Prenijeli vijest jer je Dietmar Hamann rekao da misli da ce tako biti.
Vidjet cemo, od bayerna ne ne moze nista vise iznenaditi...

Posebno nakon jucerasnje izjave Hainera da su zadovoljni sa Tuchelom i da planiraju sa njim dalje...

Istu stvar je izjavio za Nagelsmana dva dana prije nego sto je dobio nogu u dupe :D

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 29 maj 2023, 14:06

Hoeneß: "Oliver is a highly intelligent man whom you enjoy to talk to. The big disappointment is that I thought he could do the job on his own because of his personality, but instead he surrounded himself with his advisors."
Hoeneß says Kahn's advisors in the background were responsible for the unrest, "the catastrophically bad atmosphere" at the club and an increasing lack of motivation
Ko li su mu bili ovi savjetnici.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.