FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
5
8%
2) Jose Mourinho
15
24%
3) Antonio Conte
0
Nema glasova.
4) Xabi Alonso
18
29%
5) Zinedin Zidane
11
18%
6) Julian Nagelsmann
9
15%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 62

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17795
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 10 okt 2021, 22:56

Cestitke nasim Francuzima, sasvim zasluzeno.

Steta sto tu jos nisu bili Tolisso i Coman.
Steta i za Cuisancea. :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 10 okt 2021, 23:36

tutankamon1905 je napisao/la:
10 okt 2021, 22:24
Neutral je napisao/la:
09 okt 2021, 22:01
Sabitzer je postigao gol za Austriju, Poljska vodi 3:0, Lewa nije postigao gol.

Stanišić 1,87 visok i bek, teško ide ta kombinacija, ali sačekajmo da vidimo kako će se razviti kao igrač. Ja imam veliku dvojbu oko kvaliteta tog igrača.
Imas jednog sto je bio zmaj svojevremeno na istoj poziciji, a mislim da je bio i visi
Maldini?

Neka Upamecana, za njega se ne bojim ni trena da neće opravdati očekivanja. Ako i jeste pogriješio, jel se to ne smije desiti. Ne igra on tamo tako redovno, ekipa im nema hemiju, vodi ih ispodprosječan trener, itd...
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 11 okt 2021, 01:36

Bilo je visočijih bekova, od Maldinija, Kaltza, Beiersdorfera... ali jest da visina i tehnika obično ne idu zajedno. A opet, kad se uzmu npr. Ibrahimović ili Haaland onda je jasno da nema pravila.

Sensei
Postovi: 725
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 11 okt 2021, 12:57




E moj Pogba, ti sa njim odigraš maksimalno 10 utakmica godisnje, kako je nama? :mrgreen:

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 11 okt 2021, 14:59

Pavard je definicija prosjeka koja ima srece da igra sa vrhunskim igracima pa se manjak kvaliteta ne vidi toliko na terenu osim u situacijama kada se napada njegova strana😅

Treba beka dovesti, ovaj nema kvalitet za Bayerna. Hernandez je doktor u odbrani za svakog naseg igraca. Ne znam sto ne igra.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3547
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la tutankamon1905 » 12 okt 2021, 15:50

geronimo je napisao/la:
10 okt 2021, 23:36
tutankamon1905 je napisao/la:
10 okt 2021, 22:24
Neutral je napisao/la:
09 okt 2021, 22:01
Sabitzer je postigao gol za Austriju, Poljska vodi 3:0, Lewa nije postigao gol.

Stanišić 1,87 visok i bek, teško ide ta kombinacija, ali sačekajmo da vidimo kako će se razviti kao igrač. Ja imam veliku dvojbu oko kvaliteta tog igrača.
Imas jednog sto je bio zmaj svojevremeno na istoj poziciji, a mislim da je bio i visi
Maldini?

Neka Upamecana, za njega se ne bojim ni trena da neće opravdati očekivanja. Ako i jeste pogriješio, jel se to ne smije desiti. Ne igra on tamo tako redovno, ekipa im nema hemiju, vodi ih ispodprosječan trener, itd...
Nisam reko Bog, nego zmaj :rol: Corluka

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 12 okt 2021, 16:03

Oj Ćorluka zmaj :rol:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Sensei
Postovi: 725
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 12 okt 2021, 18:35

Neutral je napisao/la:
11 okt 2021, 14:59
Pavard je definicija prosjeka koja ima srece da igra sa vrhunskim igracima pa se manjak kvaliteta ne vidi toliko na terenu osim u situacijama kada se napada njegova strana😅

Treba beka dovesti, ovaj nema kvalitet za Bayerna. Hernandez je doktor u odbrani za svakog naseg igraca. Ne znam sto ne igra.
Pavard je bio prosjek kad je igrao u najboljoj formi. Sad ni Sarr nije puno gori od njega.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 12 okt 2021, 23:34

Ma kada idemo s pošalicama da idemo do kraja: Lell je bio bolji od Pavarda.... :D :D :D

Prevelik hejt je krenuo protiv Pavarda u zadnje vrijeme.

Ja koliko se sjećam svi smo žalili što Pavard nije igrao onaj finalni turnir LP 2013. godine, jer je tu sezonu odigrao jako dobro. Zabijao je i golove, u odbrani igrao odgovorno. Daleko od toga da se Pavardu samo posrećilo u karijeri, jer radi se o jako odgovornom i borbenom igraču, koji je upravo zbog toga i došao do Bayerna i što ga treneri cijene.

Naravno da mi generalno u kadru imamo dosta klase i igrača koji su veća klasa od Pavarda, a isto tako njegove partije i izdanja u zadnje vrijeme su bila čak i ispodprosječna. Ali isto tako ne smatram da je on loš igrač i da ga treba svrstavati u isti koš s nekim tamo balvanima (između ostalog i sa Sarrom, za kojeg nekad nisi siguran da li je svjestan na kojem se stadionu utakmica odigrava, a da ne idemo dalje...). Pavard je ranije pokazao da može puno više, povrede su ga sasjekle u nezgodnim trenucima. A sada mu i mali Stanišić puše za leđima. Otežavajuća okolnost je što Nagelsman gleda da mu u timu igraju Hernandez, Upamecano i Suele. Hernandez pored kvaliteta svakako je poželjan u prvom timu jer ga i sadašnji sastav uprave gotivi, a drugu dvojicu Julian zna od ranije i doprinijeo je njihovom razvoju.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Bayo
Postovi: 1348
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 13 okt 2021, 12:07

Pavard je idealan za "hejt" iako ako treba nekoga hejtati tu kandidata ima na pretek.

Eno Lewat cmizdri kao prištava školarka željna pažnje jer nije zabio nekim levatima a kad dođe završnica LP onda je manji od makova zrna, a gdje su hoću igrati u sredini ali ne sjećam se kad sam zadnji put preciznuo dodao Kimmich, daj mi pare da i dalje budem nevidljiv Goretzka i primam od Kostića kroz uši ali bih igrao svaku makar mi falila noga Neuer koji se ne sjeća kad je zadnji put pogodio stranu kod penala.

Svi oni su debelo plaćeniji od Pavarda ali nikome to ne smeta da se rotacija stisnula na 12-13 imena i kad dođe najbitniji dio opet će faliti par igrača jer bi gospoda igrala svaku ali ne bi svaki put igrali i trudili se.

Sensei
Postovi: 725
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 13 okt 2021, 14:46

Bayo je napisao/la:
13 okt 2021, 12:07
Pavard je idealan za "hejt" iako ako treba nekoga hejtati tu kandidata ima na pretek.

Eno Lewat cmizdri kao prištava školarka željna pažnje jer nije zabio nekim levatima a kad dođe završnica LP onda je manji od makova zrna, a gdje su hoću igrati u sredini ali ne sjećam se kad sam zadnji put preciznuo dodao Kimmich, daj mi pare da i dalje budem nevidljiv Goretzka i primam od Kostića kroz uši ali bih igrao svaku makar mi falila noga Neuer koji se ne sjeća kad je zadnji put pogodio stranu kod penala.

Svi oni su debelo plaćeniji od Pavarda ali nikome to ne smeta da se rotacija stisnula na 12-13 imena i kad dođe najbitniji dio opet će faliti par igrača jer bi gospoda igrala svaku ali ne bi svaki put igrali i trudili se.
Sta ti je druze? Sve ovo sto si napisao nema nikakvog smisla, bukvalno kritikujes igrace koji su nositelji tima. Sem Goretzke, tu se donekle i slazem.

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 13 okt 2021, 17:11

Tako se moze opisati svaki igrac ikad.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Saurman
Postovi: 29500
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 13 okt 2021, 19:03

Hernnadez otišao u Miami sa bivšom trebom nakon što im je sud oboma odredio zabranu prilaska.Onda se vjenčali u Las Vegasu i sad njemu prijeti zatvorska kazna. :rol:

Ovo mi liči na lošu špansku sapunicu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 13 okt 2021, 19:41

Robert Lewandowski is growing frustrated at Bayern for a number of reasons: lack of movement regarding a new contract, Haaland rumours and the lack of assists. Lewandowski's recent change of mood was felt by his teammates and the coaching staff
Lewandowski was very upset after the game against Fürth that ended his scoring streak. Nagelsmann had to comfort him after the game. His teammates noticed his frustration in the days that followed. He missed the team evening organized by Manuel Neuer before Frankfurt
Evo zasto ovog lika ne mirisem. Samo misli na sebe. Eto sad igraci trebaju samo njega gadjati i nikada ne sutati na gol. Znaci s linije trebaju vratiti njemu loptu ne bil on dao gol. Vjerujem da ce napad biti dosta fleksibilniji kada on ne bude igrao u Bayernu te da ce biti dosta brza kombinatorika naprijed.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1348
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 13 okt 2021, 19:42

Sensei je napisao/la:
13 okt 2021, 14:46
Sta ti je druze? Sve ovo sto si napisao nema nikakvog smisla, bukvalno kritikujes igrace koji su nositelji tima. Sem Goretzke, tu se donekle i slazem.
Nositelji i zaslužuju kritiku prije svih, Muller kao vođa seosko igračke bune samo čeka novu priliku da povede senatore u boj, Alaba je bio nositelj pa je puštao kao Titanik i tražio da mu se plati po količini vode pardon lopti koji obrana primi...

Problem Pavarda je lako riješiv, eno Flick se hvali da je on riješio problem Sanea i da zbog njega sad igra bolje pa je sljedeći na redu za popravak Werner, Pavard samo treba prijeći u Njemačku repku i problem riješen, Flick bi od njega napravio novog Lahma.

Upravo zbog te brzine naprijed trebaju dobro razmisliti da li produživati ugovore sa Lewatom, Mulleronm i Neuerom ili krenuti na Hallanda, Wirtza i Adeyemija...

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 13 okt 2021, 20:03

Bayo je napisao/la:
13 okt 2021, 19:42
Upravo zbog te brzine naprijed trebaju dobro razmisliti da li produživati ugovore sa Lewatom, Mulleronm i Neuerom ili krenuti na Hallanda, Wirtza i Adeyemija...
Sa Mullerom i Neuerom trebaju produzivati definitivno. Muller nenormalno znaci za igru Bayerna i Njemacke. S vremenom se moze i dozirati minutaza. Neuer je space shuttle za Nubela kao uostalom i za bilo kojeg drugog golmana na svijetu. Golman je i moze trajati dugo. Lewata bih prodao zbog milion razloga. Napadac je, ima 33+ godina a znamo kakva je politika prema napadacima koji napune 33. Ugovori im se produzuju samo po godinu. Takodjer kakva je logika placati covjeka od preko 33 godine 25 miliona ili koliko vec zaradjuje do recimo 2025/6? Lewat je takodjer sebican, samo gleda sopstveni ucinak, strah ga je Haalanda. Saigraci mu ne smiju sutati a da njemu prvo ne gledaju da dodaju itd. Adeyemija i Wirtza bi svakako trebali dovesti jer su to vanserijski talenti, pogotovo Wirtz. Ali uprava ceka za Adeyemija koji bi mogao zavrsiti u Dortmundu ako oni budu oklijevali. Bas kao kad je i Adli zavrsio u Leverkusenu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1348
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 13 okt 2021, 20:20

Pitanje je hoće li Neuer produživati bez Lewata i Mullera, a isto tako sumnjam da će i jedan od trojice doći ako ostanu Muller i Lewat i budu stalno igrali, pa i Musiala će teško izdržati klupu iako igra bolje od vođe pobune.

GL sa doziranjem minutaže :rol:

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 13 okt 2021, 20:36

Bayo je napisao/la:
13 okt 2021, 20:20
Pitanje je hoće li Neuer produživati bez Lewata i Mullera, a isto tako sumnjam da će i jedan od trojice doći ako ostanu Muller i Lewat i budu stalno igrali, pa i Musiala će teško izdržati klupu iako igra bolje od vođe pobune.

GL sa doziranjem minutaže :rol:
Ma pruduzio bi Neuer. Sta njega briga za Lewatom. Bio je tu i prije njega. Njemu je bitno da je tim i dalje world class. Mulleru je najbitniji Bayern i nije sebican sekunde. Zna i on sam da kako godine idu ne bi mogao igrati svaku. Hvala mu sto je tjerao Kovaca, trebao je i ranije. Ancelotti je odlican trener ali nije za Bayern. Na vrijeme se raskrstilo. Jer Bayernov stil igre zahtjeva konstantan presing. A Lewata bi trebalo prodati dok mozes uzeti ista za njega. Haalanda svakako ne mozes dovesti dok ga ne prodas a i onda jako tesko. Medjutim mogu se dovesti Adeyemi, Wirtz itd. Bayern ionako nema problema sa zabijanjem golova. Zabijao je dok su tu bili i Mandzukic, Gomez, Pizzaro. Isto tako Nagelsmannu nije bitan klasicni spic jer vidjeli smo sta je sve radio s Wernerom. A kada imas Sanea, Gnabrya, Musialu, ako budu Wirtz i Adeyemi sta te ima biti strah za golove. Mozda bude nesto i od Zirkzeea, a ako ne opet se moze dovesti dobar napadac.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1348
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 13 okt 2021, 22:48

Neuer bi mogao praviti probleme jer zna da nema nasljednika a ako Lewat ode i dođu mlađi igrači te ne dobije li ugovor koji želi, može prodavati priču o momčadi koja više nije konkurentna i sl.

Uz mladog trenera i kad se otvara prilika da ulove mlađe igrače poput trojice nabrojanih + recimo Bakua, dugoročno bi riješili sve probleme....

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 14 okt 2021, 11:35

Sad se došlo u fazu da bi se Müller zadrzao a Lewa otjerao,a prelaza I evolucije u pm,haha interesantno citati temu.reklo bi se da u Bayernu igraju tarabe.
VOLIM BAYERN

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.