FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
2
4%
2) Jose Mourinho
14
27%
3) Antonio Conte
0
Nema glasova.
4) Xabi Alonso
19
37%
5) Zinedin Zidane
9
18%
6) Julian Nagelsmann
5
10%
7) Neko drugi?
2
4%
 
Ukupno glasova: 51

Avatar
coelho41
Postovi: 12501
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 20 sep 2022, 14:06

Nisam ja siguran da je ovo isključivo do trenera, mislim da prava ekipa tj. TIM mora 50% snositi odgovornosti za rezultate, dok će ostalih 50% preuzeti stručni štab i menadžment.
Skoro sam pronašao podatak da su naši špicevi Mane, Sane, Muller, Gnabry, Coman svi osim Musiale postigli manje golova nego što im je xG proračunat. Što je u prošlosti bilo suprotno gdje je Bayern uvijek davao više golova nego što ti statistika predodredi. Mora se malo poradit na završnici, prilika je bilo, nije baš kao u vrijeme Kovača da nema prilika da ih ekipa ne stvara.

Avatar
sljivo
Postovi: 14286
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 20 sep 2022, 15:43

Evo našao sam i ja stats pa sam ih izvukao, neka generalna slika se da naslutiti:
Uglavnom, Mane i Sane nisu zamjena za Lewu niti će biti. Šutevi se gomilaju a manje su iz dobrih pozicija. Puno neefikasnih šuteva može značiti da se nema ideje, da se žuri, da su pozicije šuteva dosta komplikovanije ili da su linije napada pomjerene ka nazad, ili miks ovog svega, što je najvjerovatnije. Preuzeli su Lewine šuteve ali efikasnost ni blizu, što je mislim i logično. Samo je budala mislila da se takav napadač može zamjeniti sa nekim patuljastim trkačima.
Vidim Musiala je jedini napravio progres što mi je drago. Muller sve gori. Coman i Gnabry imaju isti stepen nazadovanja.
Za neku detaljniju i tačniju analizu treba čekati kraj sezone ali da bi se ovo popravilo nešto se drastično mora napraviti.
slika

Avatar
sljivo
Postovi: 14286
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 20 sep 2022, 15:53

Pretpostavljam da je kod Barse obrnuta logika i statistika, da je Lewa preuzeo fin broj šuteva, da je povećao prosjeke u odnosu na Aubu i da krila igraju sa manje stresa i vjerujem sa sigurnijim šutevima i malo boljom statistikom.

Bundesliga
Postovi: 11435
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 sep 2022, 16:08

Dobro, skontali smo i prije da bacaš drkicu na Lewu, nisi nam morao i tabelarno prikazivati.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Lenaa
Postovi: 582
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 20 sep 2022, 16:21

Bayo je napisao/la:
19 sep 2022, 22:33
Carlo je ok lik, skužio gdje je i u čemu problem, klupirao mudrace i dobio nogu.
Cim se suprostavio klanovima, ovi su momentalno otisli Hoennesu sa zahtjevom da se otjera.
Covjek za kojeg su igraci spremni poginuti na terenu, odjednom je bio sabotiran od “nedodirljivih”.

Avatar
Saurman
Postovi: 29454
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 20 sep 2022, 16:37

Ne može se cijela krivica prebaciti na Nagelsmana nije ni njemu lahko valja balansirati sa ljudima iz uprave te igračima i na kraju biti dobar pred navijačima.Čim zaredaju nešto lošiji rezultati on je prvi na udaru.

Kahn i Hainer trebaju obaviti razgovor sa par igrača (zna se koji su) da prestanu glumiti primadone.Očigledno je da se nekad vidi nedostatak motiva na utakmicama Bundeslige dok u CL igraju kao na steroidima

Realno nadam se da će Nagelsman uspjeti prevazići ovu krizu i da će sa igračima pronaći zajedničku riječ.

Neko spominje Tuchela mislim taj se ne bi zadržao više od par mjeseci i koga onda uzeti jer na tržištu nema previše kvalitetnih trenera.

Neki su jedva dočekali krizu da opletu po Hasanu kao da je on taj koji donosi odluke on može predložiti neki transfer a zna se ko na kraju daje zeleno svijetlo.

Radi dobar posao i ima podršku uprave,naravno nekad se desi i pogrešna odluka ali to je sasvim normalno jer nema čovjeka koji ne pravi greške.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bundesliga
Postovi: 11435
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 sep 2022, 16:45

Tuchel je daleko bolji trener od Nagelsmanna. Nećemo se lagati, i u LP je to bilo daleko od neke atomske igre. Samo su se prilike pretvarale u golove i protivnici nisu koristili svoje prilike.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Lenaa
Postovi: 582
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 20 sep 2022, 19:27

Sarma kao po obicaju pise samo sto njemu odgovara.
Ovdje se lako i brzo zaboravlja da je Hasan otjerao Flicka.

Puri83
Postovi: 21
Pridružen/a: 07 jul 2018, 11:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Puri83 » 20 sep 2022, 20:00

Saurman je napisao/la:
20 sep 2022, 16:37
Ne može se cijela krivica prebaciti na Nagelsmana nije ni njemu lahko valja balansirati sa ljudima iz uprave te igračima i na kraju biti dobar pred navijačima.Čim zaredaju nešto lošiji rezultati on je prvi na udaru.

Kahn i Hainer trebaju obaviti razgovor sa par igrača (zna se koji su) da prestanu glumiti primadone.Očigledno je da se nekad vidi nedostatak motiva na utakmicama Bundeslige dok u CL igraju kao na steroidima

Realno nadam se da će Nagelsman uspjeti prevazići ovu krizu i da će sa igračima pronaći zajedničku riječ.

Neko spominje Tuchela mislim taj se ne bi zadržao više od par mjeseci i koga onda uzeti jer na tržištu nema previše kvalitetnih trenera.

Neki su jedva dočekali krizu da opletu po Hasanu kao da je on taj koji donosi odluke on može predložiti neki transfer a zna se ko na kraju daje zeleno svijetlo.

Radi dobar posao i ima podršku uprave,naravno nekad se desi i pogrešna odluka ali to je sasvim normalno jer nema čovjeka koji ne pravi greške.
Grijesis momcino....glavni krivac u ovom slucaju je trener

Avatar
Saurman
Postovi: 29454
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 20 sep 2022, 20:49

Puri83 je napisao/la:
20 sep 2022, 20:00
Saurman je napisao/la:
20 sep 2022, 16:37
Ne može se cijela krivica prebaciti na Nagelsmana nije ni njemu lahko valja balansirati sa ljudima iz uprave te igračima i na kraju biti dobar pred navijačima.Čim zaredaju nešto lošiji rezultati on je prvi na udaru.

Kahn i Hainer trebaju obaviti razgovor sa par igrača (zna se koji su) da prestanu glumiti primadone.Očigledno je da se nekad vidi nedostatak motiva na utakmicama Bundeslige dok u CL igraju kao na steroidima

Realno nadam se da će Nagelsman uspjeti prevazići ovu krizu i da će sa igračima pronaći zajedničku riječ.

Neko spominje Tuchela mislim taj se ne bi zadržao više od par mjeseci i koga onda uzeti jer na tržištu nema previše kvalitetnih trenera.

Neki su jedva dočekali krizu da opletu po Hasanu kao da je on taj koji donosi odluke on može predložiti neki transfer a zna se ko na kraju daje zeleno svijetlo.

Radi dobar posao i ima podršku uprave,naravno nekad se desi i pogrešna odluka ali to je sasvim normalno jer nema čovjeka koji ne pravi greške.
Grijesis momcino....glavni krivac u ovom slucaju je trener
Ma ja trener je za sve kriv.Njega maknuti i sve će da procvijeta a primadone će igrati kao preporođene do prve prilike kad ustanu na krivu nogu i opet počnu srati treneru.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nail for Real » 21 sep 2022, 07:26

Bundesliga je napisao/la:
20 sep 2022, 16:45
Tuchel je daleko bolji trener od Nagelsmanna. Nećemo se lagati, i u LP je to bilo daleko od neke atomske igre. Samo su se prilike pretvarale u golove i protivnici nisu koristili svoje prilike.
I jedno 20x ludji, a vi ocito imate problem sa pojedinim igracima u svlacionici.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8066
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 21 sep 2022, 07:47

Ne bi se pisalo sve ovo da ulaze prilike koje stvaramo…nakon 10 godina lige doslo je do zasicenja i ja bih rado igrao sa igracima koji su zeljni te BL, ali mora Müller svaku igrati…..
I ne kontam trenera, bar je on gladan titula u ligi, da ih ne naspanuje pred svaku utakmicu?
Slazem se da mu nije lako, valja ovim starijim i domacim objasniti da nece danas igrati :D Ali da stane Uprava (a ima nekih naznaka) iza trenera, islo bi to lakse..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Bayo
Postovi: 1313
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 21 sep 2022, 09:41

Naravno, po džepu za svaki loši rezultat ispod očekivanja pa da vidiš igre, ponavljam dok su trčali više od protivnika, onda su ih i razbijali, kad su se počeli vući po terenu kao krepane kobile počeli su i loši rezultati.

Avatar
Balon
Postovi: 3013
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 21 sep 2022, 10:17

Bitno je da se nas Hansi javio bas sada u trenutku kad se JN drma stolica, to je najbitnije.

Isto kao sto je "slucajno" doslo do svadje sa Hasanom kad je bilo jasno da Löw napusta klupu reprezentacije.

Kakav lik...

Avatar
Bayo
Postovi: 1313
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 21 sep 2022, 10:47

Nemoj tako, da li bi u Bayernu imao vremena napisati knjigu bajki o sebi? Ali kad se javio kad je Sane proigrao na lijevoj strani da je on prvi njega prepoznao i sugerirao da igra tamo a cijelo vrijeme ga držao desno :rol:

A tek ovaj genijalac trenutni koji ga je opet vratio desno :tokralju:

Avatar
Saurman
Postovi: 29454
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 21 sep 2022, 10:54

Gosens je nedavno izjavio kako su u svlačionici Intera nakon utakmice bili šokirani sa kojim intezitetom igra Bayern tako da mu nije jasno kako su upali u trenutnu krizu.

Ovo govori da kad se zaista nalože igrati onda rastave protivnike na proste faktore a kad primadone ustanu na lijevu nogu onda im i Ausburg postane problem.

Ovo Nagelsman mora riješiti tj zalaganje na terenu mora biti na maximum nebitno ko je protivnik.

Vidim da je održao sastanak sa igračima nadam se da su neke od nesuglasica riješene.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bayo
Postovi: 1313
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 21 sep 2022, 10:57

Nema zime, utvrđeno je da kapetani moraju igrati još više i sve će biti u redu.

Inače treba samo pogledati kako je Sane grabio i jeo teren protiv Intera.
Sunday morning after the Augsburg game, Julian Nagelsmann was early at Säbener Straße and met with the representatives of the team council to discuss the problems. Neuer, Müller, Kimmich, Goretzka and Coman were there. Salihamidžić also spoke to the two captains [@SPORTBILD
]
Problemi rješavaju probleme, ovo je prejebalo i Alan Forda.

Bundesliga
Postovi: 11435
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 sep 2022, 16:06

The construction of Nagelsmann's video wall is now progressing. Today, the workers installed the first half of the LED screen on the wall, on which the coach will in future show his analysis scenes directly on the pitch[
@BILD
]
Joj sprdacine :puke:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17777
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 21 sep 2022, 16:16

Neuer i Goretzka covid pozitivni dok Mazraoui vuce povredu od meca sa Augsburgom i pauzirace nekoliko dana.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1415
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 22 sep 2022, 00:39

Omerbavarac je napisao/la:
21 sep 2022, 16:16
Neuer i Goretzka covid pozitivni dok Mazraoui vuce povredu od meca sa Augsburgom i pauzirace nekoliko dana.
Omo, to se ti družio s njima pa poslije tebe moraju u izolaciju? :shhh:
Sent from my Philips Smart TV.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.