FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
4
7%
2) Jose Mourinho
16
26%
3) Antonio Conte
0
Nema glasova.
4) Xabi Alonso
17
28%
5) Zinedin Zidane
11
18%
6) Julian Nagelsmann
9
15%
7) Neko drugi?
4
7%
 
Ukupno glasova: 61

Lenaa
Postovi: 602
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 24 mar 2023, 16:52

Mogao se dobar napadac dovesti, koliko ce tabletas kostati sa odstetom i platom.
Kakvo kmecanje na temi :rol:

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 24 mar 2023, 16:57

Nije mi jasno zasto i dalje nema sluzbenog priopcenja, ali nakon ovog uprava ce bit pod jos vecim pritiskom jer sad sve osim lige prvaka je po meni neuspjeh s obzirom koliko su ulozili u trenera da bi ga pred kraj sezone smjenili.

Avatar
armando
Postovi: 1357
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 24 mar 2023, 17:05

Lenaa je napisao/la:
24 mar 2023, 16:52
Mogao se dobar napadac dovesti, koliko ce tabletas kostati sa odstetom i platom.
Kakvo kmecanje na temi :rol:
Pa ti si kmečavac broj 1 ( ili 2 doduše) koji od kako je na forumu ništa pozitivno napisao nije. :D
Radost i veselje te zaobišlo u širokom luku i umjesto da sad likuješ jer eto otišao je trener, ti i dalje gunđaš i prosipaš jednu te istu priču.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 mar 2023, 17:46

Izgleda da mu je hanuma presudila. Što bi reko onaj iz Ovo malo duše: o hebo joj ja....

Lewy21
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lewy21 » 24 mar 2023, 17:50

Ovo je jako rizična odluka. Po mom mišljenju i jako loša, ali su to odlučili ljudi koji se u te stvari puno bolje razumiju nego ja. Pisao sam neki dan da su me neke Nagelsmannove odluke previše nervirale, kao naprimjer guranje Manea na centarfora. Ali u mjesecu martu dat otkaz čovjeku za kojeg si platio toliku odštetu i gurao ga kao projekat na duže staze, morao je postojati jako dobar razlog da se to uradi. Bez obzira na loše rezultate u Bundesligi smatrao sam da je najpametnije zadržat ga barem još godinu i malo poradit na igračkom kadru jer se čini da Bayern opet ima nekakve razmažene zvijezde. Ovakve se stvari često osvete, nadam se da neće. Često ti trener kojeg si otjerao kasnije napravi problem.

Ali novi izbor je vjerovatno najbolji mogući, Tuchel iza sebe ima odlilčne rezultate. Treba uzeti u obzir da ga je iz PSG-a dobrim dijelom otjerao razmaženi Mbappe, a za Chelsea su veliki problem bili neki eksterni faktori i zadesilo se da on vodi Chelsea u tom periodu. Sve zavisi od toga kako će prihvatiti vruć krompir i koliko će se uklopiti u Bayern. Po meni nije problem Tuchel kao izbor, nego se bojim da će se obit o glavu tjeranje Nagelsmanna.

Moguće je da su ovo nagađanja za Nagelsmannovu djevojku, ali me ne bi iznenadilo jer žene su tu da sve pokvare, ja sam se o jadu zabavio zbog njih toliko da ne želim više da čujem za žensko ime. :mrgreen:

Ipak mislim da je problem u igračima, kada se već dovodi Tuchel mora mu se pružit podrška da riješi problem sa tim umišljenim "zvijezdama" dok nisu klub u crno zavili.

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 mar 2023, 17:52

Balance je napisao/la:
24 mar 2023, 16:57
Nije mi jasno zasto i dalje nema sluzbenog priopcenja, ali nakon ovog uprava ce bit pod jos vecim pritiskom jer sad sve osim lige prvaka je po meni neuspjeh s obzirom koliko su ulozili u trenera da bi ga pred kraj sezone smjenili.
Kako nema ima na Bayernovoj offiziell, da je dobio otkaz,,da jebto Hasi bila najteza odluka odkako je Direktor,da je na osnovu sportskih rezultata od januaru pa na ovamo morao rako da odluci.I da Hasan je najviše kumovao odlasku Naggija.Jer bolje spasiti sebe,ekipu I ostati dobar sa gazdama,nego sa Naggijem skupa pakovati kofere.A ovako je kao ugasio pozar.
VOLIM BAYERN

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 mar 2023, 18:12

Tuchel pocinje u ponedjeljak a ugovor traje do 30.jun 2025.
VOLIM BAYERN

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 24 mar 2023, 18:45

Coelho jel moguće da je zbog ove izgubio posao? :shock:


slika

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Felixians4 » 24 mar 2023, 19:09

Jako nepopularan timing, ne toliko sama odluka(iako to što su izdvojili takvu odštetu za mladog stručnjaka koji nije poznat po igračkoj karijeri i dali mu dug ugovor ih prilično pobija sada), a Tuchel je svakako onaj kog bi pozdravili u ogromnom postotku navijači maltene svih top klubova, posebno njemačkih. E, sada, odmah u glavu Klasikker možda i za titulu protiv bivšeg kluba pa okršaj sa Guardiolinim Cityem.

Ekipa će reagirati sigurno na način da će svi dati maksimum ako je i bilo onih koji su pod Nagelsmannom "škiljili", a ovisno kako ispadne jasno da će i Uprava fasovati ili brati plodove, a navijači komentirati.,

Bayernwood je institucija svoje vrste i kakogod, ostat će gigant, a perspektiva kadra je odlična vodio ih ovaj il onaj

Lenaa
Postovi: 602
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 24 mar 2023, 19:13

Dobro je sa nismo dzaba kmecali.
Urodilo je plodom, glavesine su bile istog misljenja.
Mali nije dorastao zadatku, iako si bio jedan od onih koji mu je lizao pakas do zadnjeg dana.

Da citas sto se pise, kritike su bile upucene rukovodstvu, za nacin na koji je tabletas sutnut.
Sretno Tuchelu, bice dosta posla za njega, za pocetak da pronadje krticu u svalcionici.

Elber111
Postovi: 316
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 24 mar 2023, 20:25

Nagelsman je bivsi i nama se valja s tim pomiriti,mozda je moglo da se odradi sve suptilnije ali definitivno doluka koja je donesena misleci na buducnost kluba,i realno sada neki igraci koji su bas podbacili imaju priliku da se dokazu i kupe sebi mjesto u timu i naredne godine,ili sami sebi presude ako i pod novim trenerom bude nastavljena letargija.
Mi kao navijaci tu smo zbog Bayerna i bicemo tu i kada Tuchel ode tako da mozemo samo da se nadamo da ce ovaj eksperiment uspjeti,a izbacivanje Citya i pobjeda protiv Dortmunda i garantujem Nagelsman ce biti zaboravljen.

Ako smo bili tu kada je bio Anceloti,Kovac i ostali bicemo i uz Tuchela.
Ja se nadam da ce igrati sa 4 nazad jer ovo sa tri igraca na stoperu definitivno izbacuje wingere iz tima,a mi smo postali sinonim za igru preko krila,tim je napravljen za takav sistem i jednostavno svaka druga formacija daje mnostvo nezadovoljnih i pravi vece probleme.
Na kraju cinjenica je da je Nagelsman dobio vjerovatno jedan od najkvalitetnijih rostera u historiji kluba,i nije naoravio neki napredak,posebno kada se individualno gleda ucinak igraca,bukvalno osim Musiale neznam jeli i jedan igrac napredovao,od Sanea,Ganabrya,Manea,pa cak i Davies nije onaj stari.
Na kraju jednostavno potez sigurno u teskom trenutku ali rizik je na upravi i ako se pokaze kao los sigurno ce i odgovarati za to.
Kahn i Brazo definitivno su bili na najtezem ispitu do sada,i vidjecemo jesuli polozili vec u aprilu.
Ispadanje od Citya bi moglo mnogo pokvariti atmosferu i otezati posao Tuchelu,isto tako i prolaz bi mogao da digne euforiju do maximuma i zapravo prije svega olaksa celnim ljudima i opravda njihov potez.
Nadam se da ce prije svega vratiti u tim onaj borbeni duh i napadacki nogomet,dugo nismo nekom dali 6-7-8 golova.
Na kraju Nagelsmanu sve najbolje mozda se nekad i vrati da ispravi greske iz ovog mandata,samo da nas ne proganja ova odluka u vidu Nagelsmana u Realu,ili PSG pa da nas izbaci vec naredne sezone,a kako LP ima taj cudni sistem obicno se nakon velikih transfera vec u grupi nalaze jedni orotiv drugih dojucerasnji saradnici.
Nebi me iznenadilo da tako bude i naredne sezone Nagelsman s novim klubom protiv Bayerna.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 24 mar 2023, 20:38

Julian je dobio nogu jer je djevojci odavao detalje iz svlacionice, poput kasnjenja Sanea na trening i autobus i druge pikanterije, krtica u svlacionice je bio on. Cupi i posao nikad ne treba mjesati.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

inSane10
Postovi: 76
Pridružen/a: 05 okt 2022, 02:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la inSane10 » 24 mar 2023, 20:53

Ako se sezona izgubi , treba se preispitati u cemu je problem , mozda uprava ne radi svoj posao kako treba.

Nagelsman je napravio dobar sistem , ono protiv PSG ne moze svako uraditi.. Nije ovo zajebancija , igramo protiv City za polufinale , ne moze jednostavno ovako..
Ako budemo ispali , svi napolje i Hainer i Kahn i Brazzo

Ovako se ne radi u Bayernu

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Pale_Companion » 24 mar 2023, 20:58

Bayern@heart je napisao/la:
24 mar 2023, 14:35
Tuchel je izgubio u svojoj posljednoj utakmici LP od Dinamo Zagreba ka menadžer Chelsija
Ante Čačić ga nadigrao taktički i koštao posla
Agieren statt reagieren

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 mar 2023, 21:21

Cipiripiblicblic je napisao/la:
24 mar 2023, 18:45
Coelho jel moguće da je zbog ove izgubio posao? :shock:


slika
Kad narasteš vidjećeš kako vaginalna manipulacija mere bit zayebana stvar.

Zlaja83
Postovi: 396
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 24 mar 2023, 21:32

Ode Julian, hvala mu na svemu, licno mislim da su ga trebali ostavit do kraja sezone pa onda sabirati utiske, ovako ostade sve nekako nedoreceno. Jos jednom se pokazuje kako je nezgodno mjesto trenera u Bayernu, ali vjerujem da ce milioni u dzepu ipak ublaziti tu emotivnu bol koja je trenutno nastala.

Tuchelu zelim puno srece, povedi nas do triplete momcino. U suprotnom red je da jos tkogod dobije nogu jer ce s razlogom neke odluke trebati biti preispitane.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 24 mar 2023, 22:26

Pitam se kako je moguce da Sabitzer tako dobro igra u dresu Austrije pa i u dresu Uniteda dok kod nas se nije mogao sastaviti s loptom.

Moguce da je tu Nagelsmann najvise kumovao jer je dosta igraca pod njegovim vodstvom stagniralo.

Momcina je veceras za Austriju dao dva gola i upisao asistenciju.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 mar 2023, 22:47

Lena Wurzenberger and Julian Nagelsmann ended their relationship [@lwurzi via @BILD]
Osim toga Lena je dala otkaz na Bildu. Mislim da je svima jasno da Board nije bio nezadovoljan Naggijevim rezultatima, to su pričice za malu djecu. Na kraju krajeva neke od vođa tima tipa Goretzka i Kimmich su se već javno dotakli svog dobrog odnosa sa bivšim trenerom i istakli da im je Nagelsmann bio od izuzetne važnosti za razvoj karijere.

Avatar
Bayo
Postovi: 1341
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 24 mar 2023, 22:48

Sabitzer je od početka imao čudan govor tijela i niti jednom nije odigrao nešto posebno, zbog čega je on od starta izgledao i igrao čudno ili kako je moguće da Mane izgleda kao amater ostaje da se vidi...

Julianu je presudilo par stvari a jedna od tih stvari su oni promašaji na početku sezone gdje je svaki golman protiv njih izgledao kao prime Neuer , nakon toga ide mijenjanje taktike i konstanti pad, kad se stvara hrpa prilika koje se ne realiziraju, onda su krivi igrači, kad ne postoje prilike, onda je to do trenera.

Grozne zamjene, padovi u zadnjem dijelu utakmica, očajna forma većine igrača, ignoriranje Gravena, podilazenje određenim igračima, frajera su održali u igri Musiala i Čupo te LP u kojoj je imao odlične rezultate ali i gomilu sreće sa jakim imenima protivnika koji su u lošoj formi...

Tuchel gazi ih do kraja :pray:

Naravno da su ta 2 klauna u vezi odmah poletili cmakati mu bulju kad su non stop igrali a njihova nestajanja kao protiv Bayera su uglavnom prolazila ispod radara.

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 mar 2023, 23:04

Izgleda je Julianu ipak žena došla glave,kako stvari stoje ona je yebena krtica koja je štancala infomacije Bildu. :roll:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.