FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la muamerc » 04 maj 2016, 23:04

Meni je npr. odlika gluposti i jadno da se 2016 godine ljudi razvrstavaju u odredjene skupine i da ne mogu pisati negdje ukoliko pisu dobro i argumentovano. Valencia ili bilo ko drugi napise par svojih vidjenja i odmah se tjera i pise u nekoj rupi kao da je u Sjevernoj Koreji. Troleri su drugo, njih treba odmah sankcionisati ne iz razloga sto su napisali tamo gdje ne treba vec sto su takvi i sto tako vjerovatno pisu cesto.

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la thulkazal » 04 maj 2016, 23:06

Ovo je troller na kvadrat i to ne od prije par dana nego već par godina ima kako trolla na temi Bayerna i to gle čuda uvijek kada Bayern izgubi...

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la muamerc » 04 maj 2016, 23:13

thulkazal je napisao/la:Ovo je troller na kvadrat i to ne od prije par dana nego već par godina ima kako trolla na temi Bayerna i to gle čuda uvijek kada Bayern izgubi...
On to uvijek tako i ne samo na temi Bayerna vec i na drugim. Zna potrefiti zicu i dirnuti ono sto najvise boli i to bas u vrijeme kad ne bi trebao, ali ne vjerujem da je ikoga uvrijedio ili da je imao namjeru.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Valencia » 04 maj 2016, 23:24

muamerc je napisao/la:Meni je npr. odlika gluposti i jadno da se 2016 godine ljudi razvrstavaju u odredjene skupine i da ne mogu pisati negdje ukoliko pisu dobro i argumentovano. Valencia ili bilo ko drugi napise par svojih vidjenja i odmah se tjera i pise u nekoj rupi kao da je u Sjevernoj Koreji. Troleri su drugo, njih treba odmah sankcionisati ne iz razloga sto su napisali tamo gdje ne treba vec sto su takvi i sto tako vjerovatno pisu cesto.
Ma mogu ti reci da razumijem i administratore. Mi smo stoka od naroda i nismo naviknuti na demokratsko i slobodno polemisanje. Administratori imaju previse posla jer svaki diskusija zavrsi sa uvredama. Vjerovatno su zato osmislili ovakav koncept, da si olaksaju posao. To je iz moje vizure pogresno, ali apsolutno razumijem zasto su tako odlucili. Nije na administraciji foruma sportsport.ba da obrazuju narod i uce ga demokratskim vrijednostima. Ljudi idu linijom manjeg otpora. Neka politicari i intelektualci otpocnu proces emancipacije.

I tako ti je jarane kod nas, svaki komentar koji iskace iz matrice i odudara od ustaljenog misljenje vecine se docekuje na noz. I onda slijede ad hominem napadi, uvrede, diskreditacije itd. Tako ti je u svakoj sferi zivota. Jedino se snaga sile postuje. Ako si jak, mozes govoriti sta hoces, niko ti nista ne smije.

Tako i mene ovdje. Svaki komentar koji iskace iz matrice se karakterise kao 'provociranje'. Zasto bi se mucio da odgovoris, slozis etiketu 'provokator' i aj vozdra.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la thulkazal » 04 maj 2016, 23:48

Tebe ne može niko shvatiti ozbiljno i pristupiti ti demokratski kada valjaš gluposti... Muamere pročitaj mu zadnje postove i sve će ti biti jasno...

Ne da mi se objašnjavati jer pod 1. duže vremena nisam napisao ozbiljniji post na forumu i 2. ne upušta mi se u diskusiju sa tipom koji ima glupe teze koje ne mogu biti ništa do trollanja

"Spanska liga je duplo, troduplo jaca od Bundeslige. To dokazuju rezultati spanskih klubova u Evropi."

Da li je to Engleska liga 10 puta slabija od Španske jer nastupi engleskih klubova u Evropi zadnjih godina to dokazuju. Ne mogu se sjetiti kada je neki tim iz fudbalskog NBA-a bio favorit u CL a u zadnjih 5-6 godina kada dobiješ ekipu iz EPL u knockout fazi skačeš od sreće...

"Kao sto kaze Cholo, Atletiko i Bajern su dvije totalno razlicite ekipe. Bajern preferira napad, Atletiko odbranu i kontre. To sto imaju razlicite stilove, ne znaci da je onaj koji za tebe igra ljepse, u stvarnosti jaci. Au contraire! Jaca ekipa se plasirala u finale!"

Jača u čemu? Igrački ? Taktički ? Psihički ? Fizički ? Rezultatski? Zatrollaj nas stvoru nedokazni! Za mene se plasirala ekipa koja je imala veću volju i bolju taktičku pripremenu/organizovanost a da ja ističem tvrdnju kako je Bayern bolji duplo od Atletika ili obrnuto i trollam to tebi prepuštam.

"Bajern ni u cemu nije najbolji. Ono u cemu su dobri, od njih ima bolje Barsa. A i ta Barsa je izbacena od Atletika."

Fudbal se ne može tako gledati... Ovo je fazon Neuer je bolji od Oblaka, Lahm je gori od Filipe Luis itd u stilu desetogodišnjaka koji se prepire pred osnovnom školom čiji je tim jači.

"Dakle, Atletiko je potpuno zasluzeno finalista. Bili su za nijansu bolji i to je to."

Na kraju ispada kontradiktoran sam sebi u postu... Ne zna ni sam šta želi da kaže i ovo je najočitiji dokaz trolla.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Valencia » 05 maj 2016, 01:06

Thulkazal

Ja tebe prvi put uocavam, iako si toliko komentara napisao. Znam Geronima, Klarea, Burzu, Secera, Riberya, Effenberga i dosta drugih forumasa sa pdf Bundesliga, ali tebe prvi put uocavam iako si napisao 2 milje komentara. Sada mi je jasno zasto je tako.

Forumas Klare je napisao da je Bajern duplo jaci od Atletika. Ja sam se nadovezao na takav nacin komparacije, nisam to ja izmislio.

Spanija u polufinalu LP ima dvije ekipe. U polufinalu Evropske lige isto imaju dvije ekipe. Njemacka je imala samo jednu. Dakle, 4:1. U finalu LP Spanija ima dvije ekipe. Nece biti nikakvo cudo ako isto bude u Evropa ligi. I tako par godina unazad.

Ako je Bajern duplo jaci od Atletika na osnovu broja dodavanja, posjeda lopte i udaraca na gol, analogno tome, s obzirom na broj ucesnika u zavrsnici evropskih takmicenja, spanska liga je makar tri puta jaca od Njemacke. Mislim, ja ne bih nikada napravio ovakvo poredjenje da nije bilo Klaretove inspiracije. Njemu se obrati. :)

Medjutim, jasno je da Bajern uopste nije bolji, kamoli duplo bolji. Da je duplo bolji bio bi u finalu.

Na ostalo nemam volje odgovarati...
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la thulkazal » 05 maj 2016, 15:59

Grešku napravi pa se ko potrudi...

Što bi rekli "dont feed troll"..

Ignored.

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la gerdmuller » 24 jul 2016, 12:04

Sto se tice kosarkaske ekipe Pesic podnio ostavku zbog zdrastvenih razloga.Drago mi je zbog odlaska jer je to i zasluzio ali isto tako mu zelim brz oporavak.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la phily » 24 jul 2016, 12:10

gerdmuller je napisao/la:Sto se tice kosarkaske ekipe Pesic podnio ostavku zbog zdrastvenih razloga.Drago mi je zbog odlaska jer je to i zasluzio ali isto tako mu zelim brz oporavak.
ko ce biti novi trener :?: , spominjao se Đorđević kao moguca zamjena ...
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la gerdmuller » 24 jul 2016, 12:20

I ja sam nedavno citao da se spominje on...vidjet cemo,valjda ce se znati novi trener kroz par dana.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la effe_sa » 24 jul 2016, 14:15

gerdmuller je napisao/la:I ja sam nedavno citao da se spominje on...vidjet cemo,valjda ce se znati novi trener kroz par dana.
Pa čini se da su dobri izgledi da Đorđević bude novi trener.
Pešić je veliki stručnjak ali je izlapio, promjene su bile nužne....

P.S. O ovome se nije moralo ovdje pisati, jer i o košarci se regularno može pisati u glavnoj temi. Sve što pišu fanovi Bayerna a vezano je za klub može tamo ići....A opšta diskusija je za one ostale... :D
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la gerdmuller » 24 jul 2016, 14:32

Đorđević novi trener Bayerna

BEOGRAD - Aleksandar Đorđević, selektor reprezentacije Srbije, biće predstavljen u nedelju kao novi trener minhenskog Bayerna, prenose Novosti. Kako se navodi, Đorđević će sa Bavarcima potpisati trogodišnji ugovor, dok će mu savetnik biti Svetislav Pešić, koji je predvodio ekipu u prethodne tri sezone.

Cela priča oko dolaska našeg stratega na klupu minhenskog tima bila je prolongirana zbog kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre, pošto Sale Nacionale nije želeo da ulazi u pregovore dok 'Orlovi' ne obezbede vizu za Rio de Žaneiro.

Dolaskom u Bayern, Đorđević se, posle kratke pauze vraća u klupsku košaku. Podsećanja radi, prošlog leta je preuzeo Panathinaikos s kojim je osvojio Kup Grčke i plasirao se u četvrfinale Evrolige. Ipak, to nije zadovoljilo čelnike 'Zelenih' koji su mu uručili otkaz.

Legendarni plej naše zemlje vodio je u trenerskoj karijeri još milanski Armani, Benetton, dok je na čelu nacionalnog tima od 2013. godine.

Srbija je pod njegovim vođstvom stigla do srebra na Mundobasketu u Španiji pre dve godine, da bi sledeće završila kao četvrta u Evropi.
Effe,ma to cisto da se osvjezi tema :D
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la schickeria » 25 jul 2016, 11:26

Zna li se sto je sa osnivanjem rukometnog kluba fc bayern,mislim vec postoji ali postoji li mogucnost da se to podigne na visu razinu,bilo se nesto spominjalo pa je stalo...

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la muamerc » 25 jul 2016, 11:31

Zašto bez veze trošiti milione na to. Kakav ba rukomet, to umire, niko to više ne gleda niti prati. I na ovu košarku se bezveze troše pare, sve je to stidljivo i bez emocija.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la phily » 01 avg 2016, 16:05

slika
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Kawhi » 28 sep 2016, 22:46

Došao da čitam kako je Carlo bolji od Pepa.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Jaozinho22 » 07 dec 2016, 23:05

Nakon što su se kobasice zaledile u Rostovu, sad je red na jedan lagani roštilj u Kataloniji. :kafa:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la sljivo » 07 dec 2016, 23:10

Jaozinho22 je napisao/la:Nakon što su se kobasice zaledile u Rostovu, sad je red na jedan lagani roštilj u Kataloniji. :kafa:
Ove su žilavije, od žabljeg mesa, teško se vare. :kafa:

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Marsal » 10 feb 2017, 18:13

Sretan rodjendan iducem beku Arsenala :geek:

https://www.fantasysport.ba/fudbal/munc ... -je-alaba/

Jedino sto vrijedi u cijeloj kobasicarskoj ekipi
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la sljivo » 10 feb 2017, 18:32

Ako navija ne znaci da je vas :)

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.