Josep "Pep" Guardiola

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Slobodanpad1945
Kontakt:

Re: Josep "Pep" Guardiola

Post Postao/la Slobodanpad1945 » 21 dec 2015, 18:05

Tema je suvišna na ovom pdf-u :)

tale07
Kontakt:

Post Postao/la tale07 » 08 maj 2016, 17:43

Imam dvije zelje, da se City ne plasira u LP ove sezone da ovog celavca ne gledam iduce godine, a Druga je ako se uspiju planirati da ih sretnemo u LP pa da ih natamburamo da vidi kreten kakvu je masineriju imao 3 godine

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 19 nov 2016, 18:45

tale07 je napisao/la:Imam dvije zelje, da se City ne plasira u LP ove sezone da ovog celavca ne gledam iduce godine, a Druga je ako se uspiju planirati da ih sretnemo u LP pa da ih natamburamo da vidi kreten kakvu je masineriju imao 3 godine

Stojis li jos iza svojih rijeci?
Guardiola je najbolji i to ubijedljivo najbolji trener na svijetu i maksimum je izvlacio iz prosjecnih igraca kakve Bayern ima.
Nije ovo 2012. godina kad su glavni igraci bili na vrhuncu forme, sad su to veterani u zalasku karijera.

tale07
Kontakt:

Post Postao/la tale07 » 19 nov 2016, 19:01

Evander je napisao/la:
tale07 je napisao/la:Imam dvije zelje, da se City ne plasira u LP ove sezone da ovog celavca ne gledam iduce godine, a Druga je ako se uspiju planirati da ih sretnemo u LP pa da ih natamburamo da vidi kreten kakvu je masineriju imao 3 godine

Stojis li jos iza svojih rijeci?
Guardiola je najbolji i to ubijedljivo najbolji trener na svijetu i maksimum je izvlacio iz prosjecnih igraca kakve Bayern ima.
Nije ovo 2012. godina kad su glavni igraci bili na vrhuncu forme, sad su to veterani u zalasku karijera.

Daleko mu kuca od minhena bila ;) i ako Bog da, da nikad vise ne bude na klupi bayerna

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.