BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la CarlitoBrigante » 29 avg 2021, 08:13

Za desnog beka Borussia treba dovesti Trufferta iz Rennesa. Ali njega bi trebalo platiti, a to je big no za vodstvo Borussije.

Evo Hudson - Odoi se spominje kao novi igrač. Dakako, posudba bez opcije otkupa.

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kovacic » 29 avg 2021, 12:09

CarlitoBrigante je napisao/la:
29 avg 2021, 08:13
Za desnog beka Borussia treba dovesti Trufferta iz Rennesa. Ali njega bi trebalo platiti, a to je big no za vodstvo Borussije.

Evo Hudson - Odoi se spominje kao novi igrač. Dakako, posudba bez opcije otkupa.
Postoji šansa da će biti opcija otkupa. Zasad je Yangel Herrera isto blizu, šteta što su stali pregovori sa Dalotom i St. Justeom.
Nešto kontam kad su već Rene i Edin tu vrijeme je da se akademija pojača balkanskim igračima.

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la AmirBvB » 31 avg 2021, 16:46

Marin Pongračić potpisao. Posudba sa mogućnosti otkupa, o momku nemam pojma tako da ne znam šta da mislim o ovome.

Čini se da će ovo biti posljednji transfer Dortmunda za ovaj prelazni rok. Nismo se riješili Burkija i njegove plate, imamo jedno krilo, situacija na desnom beku prilično loša... prodali Delaneya koji mi je bio jedan od najgotivnijh igrača, ostao nam je stariji Witsel kojem ugovor ističe slj godine... za mene očajan prelazni rok, Bayern gazi ligu lahko i ove godine.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 02 sep 2021, 11:26

Kad vidim Dzeku kako igra, duša me boli što ga Borusija nije dovela :plac:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 595
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la eaglebvb09 » 03 sep 2021, 10:52

Marin Pongracic , kazu da je veoma ne discipliniran igrac imao je par skandala.
Nadam se da je isti to ostavio iza sebe.
A sto se tice sezone 21/22 , drugo ili trece mjesto.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7488
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Felixians4 » 03 sep 2021, 11:18

eaglebvb09 je napisao/la:
03 sep 2021, 10:52
Marin Pongracic , kazu da je veoma ne discipliniran igrac imao je par skandala.
Nadam se da je isti to ostavio iza sebe.
A sto se tice sezone 21/22 , drugo ili trece mjesto.
Imao je protiv zvezde glupost koja ih je skupo koštala kad je dobio crveni karton. sad,je li to bilo uvjetovan nacionalnim pitanjem i nekim provokacijama,ne znadem. U Wolfsburgu se očekivalo od njega i više, no sve u svemu,em ga je upravo Rose izbacio u orbitu,em je materijal za postati visoka klasa. Odličan transfer

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 24 sep 2021, 17:05

Mediji u Italiji pisu da ako iduce ljeto ode Haland, BVB nece zaliti lovu da mu dovedu adekvatnu zamjenu. A zamjena ce biti Federico Chiesa :kafa:

Gledao sam ga na EP i pravo mi se svidio :thumbup:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Sensei
Postovi: 725
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Sensei » 24 sep 2021, 17:36

kraljttbvb je napisao/la:
24 sep 2021, 17:05
Mediji u Italiji pisu da ako iduce ljeto ode Haland, BVB nece zaliti lovu da mu dovedu adekvatnu zamjenu. A zamjena ce biti Federico Chiesa :kafa:

Gledao sam ga na EP i pravo mi se svidio :thumbup:
Iz kog razloga bi Chiesa presao u BVB? Necu reci da je korak unazad, ali sta bi napravio prelaskom iz Juventusa u Dortmund, niti bi dobio veci ugovor niti bi se naosvajao trofeja.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16632
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la ronaldo99 » 24 sep 2021, 18:18

kraljttbvb je napisao/la:
24 sep 2021, 17:05
Mediji u Italiji pisu da ako iduce ljeto ode Haland, BVB nece zaliti lovu da mu dovedu adekvatnu zamjenu. A zamjena ce biti Federico Chiesa :kafa:

Gledao sam ga na EP i pravo mi se svidio :thumbup:
E jbg sad,da Chiesa predje iz Juventusa u BVB,jel stvarno vjerujes da se to moze desiti i u najludjim snovima. Druga stvar njegova cijena je preko 100 mil,to moze samo city,united,chelsea,psg,real dati i niko vise

eaglebvb09
Postovi: 595
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la eaglebvb09 » 25 sep 2021, 05:21

Ma kakav Chiesa i bakraci , dovesti ce nekog klnju talenta od 21/22 god i probati sa njim ubosti.
Ako ubodu dobro doslo , zadrzat ce se 2 sezone i zaraditi na njemu.
Zalosna je politika kluba na celu sa watzke , opredjelili su se za novac a ne za titule.
Bayern kakav god da je on zadrzava svoje igrace , primjer Davies.. Musiala odlicni igraci , veliki talenti.
Oni ce ostati u Bayernu narednih 10 godina , a BVB cim dobije dobru ponudu ode Bellingham , Reina .. Moukoko.
Koliko se god mi ljutili to je tako i na zalost nas navijaca BVB je razvojni klub tipa Arsenal.
Vidimo na koje niske grane je Arsenal spao , busi ga tko god stigne u Premier ligi. :kafa:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 25 sep 2021, 08:15

Sensei je napisao/la:
24 sep 2021, 17:36
Iz kog razloga bi Chiesa presao u BVB? Necu reci da je korak unazad, ali sta bi napravio prelaskom iz Juventusa u Dortmund, niti bi dobio veci ugovor niti bi se naosvajao trofeja.
ronaldo99 je napisao/la:
24 sep 2021, 18:18
E jbg sad,da Chiesa predje iz Juventusa u BVB,jel stvarno vjerujes da se to moze desiti i u najludjim snovima. Druga stvar njegova cijena je preko 100 mil,to moze samo city,united,chelsea,psg,real dati i niko vise
Ja tako procitao, nije moje misljenje.

U tekstu pise da je zamjena za Halanda i da Borusija nece zaliti lovu za njegovu zamjenu. Ako se dobije 150 milki za Halanda, sto ne bi ulozili 100 u njegovu zamjenu?

Vjerovatno ce u BVB-u dobiti puno vecu platu nego sto trenutno ima u Juventusu i tako ga probati privuci.

Znaci veca plata, prva opcija u napadu i jedan od glavnih igraca u BVB-u je sto mu se nudi.

Sad sta ce biti, vidjet cemo.

Ja bih prije dao Halandu 20+ miliona da ostane jos par sezona ili dok ne pozeli otici.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 595
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la eaglebvb09 » 25 sep 2021, 09:54

kraljttbvb otkud tebi info da ce BvB dobiti za Haalanda €150 miliona , kada isti ima izlaznu klauzulu u ugovoru da moze napustiti BvB 2022 za € 75 ili 90 miliona .. zavisi kako koji mediji prenose.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 25 sep 2021, 10:07

eaglebvb09 je napisao/la:
25 sep 2021, 09:54
kraljttbvb otkud tebi info da ce BvB dobiti za Haalanda €150 miliona , kada isti ima izlaznu klauzulu u ugovoru da moze napustiti BvB 2022 za € 75 ili 90 miliona .. zavisi kako koji mediji prenose.
Jednom je Watzke ili Zorc u nekom intervjuu rekao da klauzula ne postoji i da je prica oko klauzule samo nagadjanje novinara.

I kad je Sancho onomad produzio ugovor za godinu dana, mudro su sutjeli, tek su poslije par mjeseci iznijeli tu info. Kad su mediji rekli da Sancho jos ima jos 2 godine ugovora i da bi ga trebali prodati, jer ce naredno ljeto sa godinom ugovora ici za manju odstetu, tek su onda izasli sa informacijom da je produzio ugovor i da nece uci u zadnju godinu ugovora ;)

Nemaju potrebu da komentarisu svako nagadjanje novinara, zato je i iznos klauzule kod svakog novinara drugaciji. Ocito je da se lupa :kafa:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 595
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la eaglebvb09 » 25 sep 2021, 17:13

Ne bi bilo lose potpissti Kramarica , lik je legenda u Hofi .. bukvalno razvaljulje konstantno. :kafa:

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 16 nov 2021, 13:56

Postoji šansa da već u januaru Witsel ode u Juve, a mi dovedemo Zakariu iz BMGa. Obojici na kraju sezone ističe ugovor.

Kod Adeyemija smo navodno glavni favoriti za njegovo dovođenje na ljeto.

Također je otvorena mogućnost dovođenja krilnog igrača u januaru. Spominje se posudba Ziyecha.

eaglebvb09
Postovi: 595
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la eaglebvb09 » 20 nov 2021, 17:43

Malena se treba rjesiti na ljeto , i ako je pogodio nema od njega kuveta kako kazes.
Bar uzeti priblizno koliko ga je BvB platio , Halland je isto dosao iz druge sredine i lik ekplodirao od prve tekme.
Nema Malen sta vise traziti u BvB , divim se upravi da mu konstantno pruzaju vrijeme a i sansu.
Bilo bi ga dobro vratiti nazad u PSV , a dovesti Noni Madueke lik je strasan potencijal.
Bilo bi dobro kad bi se mogla ta trampa napraviti.
A sto se tice Haalanda , moj izbor je odavno Dusan Vlahovic ako ikako moze.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 07 dec 2021, 11:36

Bomba: Mladi napadač odbio Barselonu zbog Dortmunda

Kako prenose mediji Karim Adejemi želi u Borusiju iz Dortmunda.

S obzirom na to da je Barselona zainteresovana za ovog fudbalera sve je išlo ka tome da će on i potpisati za katalonski klub. Međutim to se neće desiti.

Naime, mladi nemački napadač je procenio da je u ovom trenutku bolje da ode u Dortmund, umesto u Barselonu.

Ovu informaciju je plasirao „Skaj sport“. Navodno je Adejemi odlučio da prihvati znatno unosniju ponudu Borusije Dortmund i da je transfer 90-95% završen.

Adejemi će tako doći u Borusiju kao zamena za Erlinga Halanda koji ća na leto sigurno napustiti Dortmund.
Samo staviti klauzulu da ne moze preci u VAR iz Minhena i bujrum u Borusiju djecace :thumbup:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 07 dec 2021, 19:49

Adeyemi i Zakaria trenutno najvruće teme. Adeyemi vjerojatno dolazi. Sa Zakariom je bilo dobrih pregovora. Igrač se još nije odlučio. Mada msm da bi i on vrlo lako mogao nama.

Od štopera trebalo bi zaganjati Schlotterbecka. Top CB.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 08 dec 2021, 09:10

Laut Sport Bild stehen Niklas Stark von Hertha BSC und Nico Schlotterbeck vom SC Freiburg auf der Liste der Dortmunder. Während Stark ab kommendem Sommer ohne Vertrag und somit ablösefrei zu haben ist, steht Schlotterbeck im Breisgau noch bis 2023 unter Vertrag.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 09 dec 2021, 23:49

Adeyemi 99% završen. Samo je pitanje odštete. BvB nudi 35 mil. Ovi traže više. Msm da je malo prenapuhana cijena. Ali sve je otišlo u k.urac.

https://www.salzburg24.at/sport/fussbal ... -113784274

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.