BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Koliko vjerujete treneru Kovaču

1) Nikako, treba da ide
4
50%
2) Dobar je za ovaj klub
4
50%
 
Ukupno glasova: 8

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 17 jun 2025, 19:59

Predosadna utakmica :zzz:

Šorc ružniji od Bajernovog dresa sa onim bijelim čudom ispod vrata :oops:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 17 jun 2025, 20:02

Bgm tanko. Bez šansi, bez neke ozbiljne akcije. Tek pred kraj utakmice nakon izmjena malo se pokrenuli.

Preostale dvije utakmice bi trebale biti lagane pobjede. Ipak je Flu najteži protivnik i grupi. Thiago Silva još uvijek na zavidnom nivou. Nije dao daha Guirassiju.

Što se tiče prenosa, registracija na DAZN.com i gledaš do mile volje besplatno. Ja sam instalirao na TV-u i lagano uživancija...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 21 jun 2025, 18:28

Za sad odbrana momacki ispada, a u napadu nekakvi zbunjeni...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Mocvara1991
Postovi: 1073
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Mocvara1991 » 21 jun 2025, 18:32

Ovi j3beni afrikanci ili sta su,ne znam ni sta su,drze loptu Borusiji kao da su prime Barca.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 21 jun 2025, 19:56

Sta smo upravo gledali :wtf:

Ko neka prijateljska utakmica gdje neki Vares uz veliku požrtvovanost pokušava pobijediti FK Sarajevo.

Još obukli dresove reprezentacije Brazila, sve kontas sad će se pojaviti Romario, Ronaldo, Rivaldo...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

eaglebvb09
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 21 jun 2025, 20:06

Jedva ovo nekako dobismo , kod 4:3 za nas Niko popizdio i poceo da se dere na nase igrace , sa potpunim pravom.
Nasi ko da su dosli u Usa , da se manakenisu , provode jbte!
Ovo klupsko svjetsko uopce nije ni trebalo , piz*e igraci jer nemaju egzoticne destinacije, tipa Dubai , Miami i slicno.
Ali slatki su milioni , jbga sada se przi na 33 celizijus ! :lolno:

eaglebvb09
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 25 jun 2025, 21:55

Sta se obrani onaj korejanac u prvom poluvremenu , bio bi dobra rezerva kod nas .
Idemo jos 2 komada uvaliti korejancima i biti prvi na tabeli.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 26 jun 2025, 06:33

Znaci protiv Montereya u knock out fazi...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 26 jun 2025, 16:16

kraljttbvb je napisao/la:
26 jun 2025, 06:33
Znaci protiv Montereya u knock out fazi...
Prolazak protiv Montereya donosi dodatnih 11,5 miliona eura na dosadašnjih čini mi se 33-34 miliona.

Igra se na stadionu u Atlanti koji ima krov, te će uslovi biti dosta bolji nego prije.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 26 jun 2025, 17:12

Desperado09 je napisao/la:
26 jun 2025, 16:16
kraljttbvb je napisao/la:
26 jun 2025, 06:33
Znaci protiv Montereya u knock out fazi...
Prolazak protiv Montereya donosi dodatnih 11,5 miliona eura na dosadašnjih čini mi se 33-34 miliona.

Igra se na stadionu u Atlanti koji ima krov, te će uslovi biti dosta bolji nego prije.
Jedino ne valja što se igra u 3 ujutro.

Teško će se moći gledati utakmica, pa ujutro otići na posao...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

eaglebvb09
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 26 jun 2025, 17:56

kraljttbvb je napisao/la:
26 jun 2025, 17:12
Desperado09 je napisao/la:
26 jun 2025, 16:16
kraljttbvb je napisao/la:
26 jun 2025, 06:33
Znaci protiv Montereya u knock out fazi...
Prolazak protiv Montereya donosi dodatnih 11,5 miliona eura na dosadašnjih čini mi se 33-34 miliona.

Igra se na stadionu u Atlanti koji ima krov, te će uslovi biti dosta bolji nego prije.
Jedino ne valja što se igra u 3 ujutro.

Teško će se moći gledati utakmica, pa ujutro otići na posao...
Kod mene u 8:00 navece , pivce i potpaliti rostilj .. tekma moze da krene.!
Naravno rjesavamo mekse .

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1043
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 26 jun 2025, 22:44

U četvrtfinalu moguće da igraju protiv Reala, ako se posloži sve, ali vjerovatno Real pobjeđuje Salzburg sutra i onda idu protiv Juventusa. Bilo bi lijepo vratiti im za finale LP.

eaglebvb09
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 02 jul 2025, 04:29

Sta im se desava u drugom poluvremenu , uopste ne lice na sebe!
Za ne povjerovati , ali imali smo tih ispada sa Sahin , nadam se da cemo izdrzati do kraja i otici dalje.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 02 jul 2025, 05:05

Drugo poluvrijeme i Kovacev catenaccio :D

Riješi Guirassy Mexe :thumbup:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 02 jul 2025, 12:21

Šteta što je Jobe dobio žuti karton pa nećemo gledati direktan duel sa Judeom.

Prvo poluvrijeme moglo bit realno 3 razlike. Kod 2-0 Guirassy je mašio 2 zicera. U drugom prvih 20 minuta očekivan pritisak narko kartela. Od 70. minute ponovo se vratila kontrola lopte i utakmica privela kraju.

Ajd makar je termin sa Realom u nekom normalnom vremenu.

Avatar
ledar
Postovi: 4673
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la ledar » 02 jul 2025, 12:56

Čestitke na prolazu, nisam gledo zbog termina. Protiv Barce doma ste pokazali da znate igrat sa najboljima, biće sa Realom sigurno drukčija utakmice nego ona pod Šahinom.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1043
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 02 jul 2025, 14:21

Teška utakmica, gubili su lopte olako u drugom, reskirajući čudnim pasovima umjesto da smire igru, Brandt kao i obično pravio najviše grešaka. Vjerujem da bi odbrana bila bolja da su igrali Can i Schlotterbeck, Süle ispadao više puta, a i Anton nije bio siguran. Do sad jedino utakmica protiv Ulsana bila dobra, ali bili su po kvaliteti najslabiji.

Šteta što izgleda od Jasharija nema ništa, fali takav tip igrača u sredini, tj. na šestici.

Zbog drugog žutog kartona Jobe-a nećemo gledati duel protiv Jude-a, šteta.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 06 jul 2025, 00:29

Ne bi bilo pošteno da je završilo 3-3, ali je šteta što ono Sabitzerovo ne udje na kraju.
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1850
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 06 jul 2025, 00:45

Prvo poluvrijeme činilo mi se da gledam neku trening utakmicu s naše strane. Bez želje i volje za napadom ili nekom akcijom. Drugo poluvrijeme bolje, ali falilo je neodlučnosti u datim momentina. Na kraju zamalo i produžeci.

Sad slijedi pauza i zaslužan odmor za sve nas.

Treba sad pametno odradit prelazni rok. Pored Jobea fali jedno krilo. Velike su šanse da će to biti Bakayoko. Možda ostane i Chukwuemeka. Kad je zdrav sigurno je za prvog tima. Vidjet ćemo.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8533
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 10 avg 2025, 22:47

Fali kreativnosti u veznom redu.

Nisam danas gledao cijelu utakmicu, ali ono što sam gledao, ništa posebno...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []