BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers

MaGiCa
Kontakt:

PostPostao/la MaGiCa » 25 nov 2011, 14:12

amerosm WroteColonslika

Sada mu se izjava od nedjelje varaca kao bumerang i "plavci" ga zahebavaju preko medija. Ruku na srce trebao se malo pozabaviti historijom dresova BVB-a.

Sad ovo sa druge slike ne kapiram. Koji je to klub u zutocrnoj kombinaciji, koji je igrao protiv BvB u viola boji :?:

Dresden :?:
‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 25 nov 2011, 14:16

MaGiCa WroteColon
amerosm WroteColonslika

Sada mu se izjava od nedjelje varaca kao bumerang i "plavci" ga zahebavaju preko medija. Ruku na srce trebao se malo pozabaviti historijom dresova BVB-a.

Sad ovo sa druge slike ne kapiram. Koji je to klub u zutocrnoj kombinaciji, koji je igrao protiv BvB u viola boji :?:

Dresden :?:

Da u pitanju je utakmica koja je odigrana u Februaru 1994.godine Dynamo Dresden - Borussia Dortmund koja je zavrsena pobjedom "milionera" od 3:0.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

HzBvB

PostPostao/la HzBvB » 25 nov 2011, 14:56

Semir bvb WroteColonIzgleda da BvB pokušava u tišini da odradi transfer Reusa. Vjerovatno ćemo bit u mogućnosti platit 18 mil, ako se BvB i Reus dogovore. Bit će ga teško nagovorit, jer izgleda da je Reus prije 1-2 godine izjavio da nikad više neće igrat za BvB, jer je skoro pa istjeran iz BvB kadeta. Ali on je svakako navijač BvB-a, jer je tu rođen, tu mu žive roditelji, bio je cimer sa Grosskreutzom i vjerujem da kao i Kevin zna sve naše navijačke pjesme. Zorc to odrađuje pa ćemo vidjet na šta će izać. Evo malo opširnije:

http://www.fussballtransfers.com/bundes ... ruck_24218

NUR DER BVB slika

Znao sam da je u mladjim kategorijama napustio BvB a da je otjeran nisam i za ove njegove izjave da nece nikad igrat za BvB...sta se tu ustvari tacno desilo ?

Semir bvb

PostPostao/la Semir bvb » 25 nov 2011, 15:35

HzBvB WroteColonZnao sam da je u mladjim kategorijama napustio BvB a da je otjeran nisam i za ove njegove izjave da nece nikad igrat za BvB...sta se tu ustvari tacno desilo ?

Ja kako sam skonto izgleda da su mu rekli da je sitan tj. da nije fizički jak tj. da je yebena nejač :lol: :D .

Ovo mi je najjača slika, kad je Slomka kao trener Schalkea nasukan od jednog BvB navijača držao ovaj šal :lol: :lol:

slika
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Semir bvb

PostPostao/la Semir bvb » 25 nov 2011, 16:19

slika
slikaslika
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Hare_BvB
Kontakt:

PostPostao/la Hare_BvB » 25 nov 2011, 17:18

Ja sam jos sokiran Mannijevom ozlijedom. :( Koja tuga drugovi moji, ali hvala Bogu pa je operacija dobro prosla. Koljeno je uredu, ali trebace barem 2 mjeseca da se u potpunosti sanira ozlijeda vilice.

Sutra ocekujm sigurnu pobjedu, bez obzira igrao Mario, ili ne. :twisted:

Odlgledao sam i snimak tekme u Londonu. Ekipa je izgledala suvise pasivno u vecem dijelu meca. Izlaskom nesretnog Bendera, agresivnost je pala barem upola. Perisa je podbacio, puno praznog hoda. Letiner dosta grijesio, ali ne brinem se ja za njega. Mali ima damu do poda. :mrgreen: Lewat polako izrasta u igracinu. 8-)

PS: Zasto je @Damir banovan?? :roll:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

maverick_tz

PostPostao/la maverick_tz » 25 nov 2011, 17:50

pozdrav svima,evo odbanovan sam,eh što šta se dogodilo,samo mislim da je ovaj što je pravio tekst o sutrašnjem dvoboju sa štrumfovima gadno se zahebo,gelzenn 0 : 5 i 2 :0 signal ! ! ! !

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 25 nov 2011, 17:59

slika

Svaka cast navijacu Polonie na ovoj hrabrosti, siguran sam da ne bi zivu glavu izvukao da nije bilo pod budnim okom javnosti. Al najaca faca Grossonje. :D :D Sutra ocekujem utakmicu s puno naboja i emocija, i moja prognoza je 2:0 za BVB sto cu i odgrati na kladionici.

Arnelinho

PostPostao/la Arnelinho » 25 nov 2011, 21:57

Hare_BvB WroteColonJa sam jos sokiran Mannijevom ozlijedom. :( Koja tuga drugovi moji, ali hvala Bogu pa je operacija dobro prosla. Koljeno je uredu, ali trebace barem 2 mjeseca da se u potpunosti sanira ozlijeda vilice.

Sutra ocekujm sigurnu pobjedu, bez obzira igrao Mario, ili ne. :twisted:

Odlgledao sam i snimak tekme u Londonu. Ekipa je izgledala suvise pasivno u vecem dijelu meca. Izlaskom nesretnog Bendera, agresivnost je pala barem upola. Perisa je podbacio, puno praznog hoda. Letiner dosta grijesio, ali ne brinem se ja za njega. Mali ima damu do poda. :mrgreen: Lewat polako izrasta u igracinu. 8-)

PS: Zasto je @Damir banovan?? :roll:

Ako imaš daj mi link da ogleadm tekmu ponovo ili da skinem.

I naravno, sutra Ole,ole ,ole Deutscher Meister ist BvB. :mrgreen:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Semir bvb

PostPostao/la Semir bvb » 26 nov 2011, 00:23

slika
GÖTZE:
Ich bin fit slika für Schalke. slika

Eto napokon dobra vijest.

NUR DER BVB
slika

Hare_BvB
Kontakt:

PostPostao/la Hare_BvB » 26 nov 2011, 01:41

Arnelinho WroteColonAko imaš daj mi link da ogleadm tekmu ponovo ili da skinem.

Daš mi adresu na PP i ja ti šibnem VHS Fedexom. :mrgreen:

To Sema kraljino, svaka ti dala. :D Krasne vijesti. Defintivno najživopisniji postovi na forumu. :mrgreen:

Rudari i ne slute u kakvu će jamu sutra upasti. :twisted:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

maverick_tz

PostPostao/la maverick_tz » 26 nov 2011, 10:19

pšozdrav svima;hajmo malo da pogađamo rezultat protiv štrumfova ;

Prvi ja ; 3 : 0 :lol:

Semir bvb

PostPostao/la Semir bvb » 26 nov 2011, 14:23

maverick_tz WroteColonpšozdrav svima;hajmo malo da pogađamo rezultat protiv štrumfova ;

Ja tipujem 2:0 (Kagawa,Lewandowski).
Na kladionici sam igrao čistog keca, a na drugom tiketu poluvrijeme/kraj x/1 - 4.30 kvota.

EDIT: Reus slomio mali nožni prst. Šanse da igra protiv nas sljedeće kolo su veoma male.

NUR DER BVB
slika

HzBvB

PostPostao/la HzBvB » 26 nov 2011, 14:47

Semir bvb WroteColon
maverick_tz WroteColonpšozdrav svima;hajmo malo da pogađamo rezultat protiv štrumfova ;

Ja tipujem 2:0 (Kagawa,Lewandowski).
Na kladionici sam igrao čistog keca, a na drugom tiketu poluvrijeme/kraj x/1 - 4.30 kvota.

EDIT: Reus slomio mali nožni prst. Šanse da igra protiv nas sljedeće kolo su veoma male.

NUR DER BVB
slika

Pa sta je to semire iz x/1 ccc razocarao si me !
iz 1/1 hendikep 1 dupli hendikep 1 ...to se samo smije odigrat , oba ne daju ! :lol: :lol: :lol:

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 26 nov 2011, 17:51

Cestitke na odlicnoj igi i zasluzenoj pobjedi koja je mogla biti ubjedljivija da je bilo malo vise koncentracije pred golom Schalke-a.
Takodjer mi je drago sto sam vec sinoc pogodio rezultat, a Klopp je nakon drugogo gola naprosto "poludio".

Zdena04
Kontakt:

PostPostao/la Zdena04 » 26 nov 2011, 18:00

amerosm WroteColonCestitke na odlicnoj igi i zasluzenoj pobjedi koja je mogla biti ubjedljivija da je bilo malo vise koncentracije pred golom Schalke-a.
Takodjer mi je drago sto sam vec sinoc pogodio rezultat, a Klopp je nakon drugogo gola naprosto "poludio".

Ahahahahaahhahahahaha, znao sam da ćeš se ti prvi javiti. :lol: :lol:
Ae nema šta, ljudi su zasluženo slavili pa da i ja čestitam. :(

Samo me interesuje kako će biti protiv HSV-a? :?
Možda opet nešto tipa: pick-ice zaslužuju poraz, nadam se da čete ih zgaziti, od srca Vam čestitam, Fink (pesko) je davno morao otići sa klupe. :lol: :roll:

P.S. 'aj' malo mi je i drago jer smo i mi konačno dobili jakog protivnika po pitanju derbija. Još jednom čestitam na četvrtoj pobjedi u posljednjih 26 susreta. 8-)
Zadnja izmjena: Zdena04, dana/u 26 nov 2011, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.

Arnelinho

PostPostao/la Arnelinho » 26 nov 2011, 18:09

:mrgreen: Ja daaaavno rekoh da je Leva kralj. :lol: Ponavljam (se) LEVANDOVSKI JE KRALJ! :mrgreen:

@Hare: E jbg. sad, ti mene zayebaVaš. :D VHS ? :mrgreen: Eto te k'o naš nogometni savez. Daleko ti je da šalješ, al' ako ćeš plaćat poštarinu, onda moRe. :mrgreen:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 26 nov 2011, 18:11

@ Zdena04

naravno da cu navijati za HSV i ocekivati pobjedu protiv BVB-a, pa ako nas ljudi nadigraju i pobjede onda treba biti veliki u porazu i cestitati. Ukoliko si pratio moje postove znas i sam da sam govorio da je Arnesen napravio veliku gresku sto je postavio Oenninga za trenera, da je trebao dovesti Solbakkena koji je bio moja zelja itd itd. i sam znas sta se dalje desavalo.
Takodjer prosle sezone smo bili nadigrani na domacem terenu i kada je Kuba dao gol u 90.minuti. Sta sam tada nakon omjera suteva 22:3 u korist Dortmunda trebao reci da smo igrali odlicno i da BVB nije zasluzio remi ?
Koliko to god cudno zvucalo moja prognoza za danasnju utakmicu je bila iz razloga sto Farfan i Höwedes nisu mogli igrati, a samom ti je poznato koliko su njih dvojca vazne karike za S04.
Gledajuci prilike rezultat je realan, ali ruku na srce oba ste gola primili zbog spavanja odbrane i sto nije bilo igraca koji ce sve to organizovati.

Pale_Companion
Kontakt:

PostPostao/la Pale_Companion » 26 nov 2011, 18:14

Semir bvb WroteColonReus slomio mali nožni prst. Šanse da igra protiv nas sljedeće kolo su veoma male.

Sa Reusom ili bez njega, mislim da se necete dobro provesti kod nas....
Agieren statt reagieren

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 26 nov 2011, 18:19

Gled'o Borussiju i Newcastle uporedo. :mrgreen:

Zaslužena pobjeda, mora se priznati. Mada, u 2. poluvremenu je malo i Schalke zaigrao (sjetimo se one akcije kada je Holtby iskosa slabo šutirao), te su parirali na sredini terena Milionerima. No, to je kratko trajalo. Šteta, mogla je biti još bolja utakmica da su Plavci tada zabili. :mrgreen:

Lewa je gospodin. :mrgreen: Koji skok i udarac glavom. :o Kluivert? :mrgreen: Mada, danas nije im'o onih tunela, lucidnih proigravanja, mora se priznati. Pu. :x

Santana doktorski odradio svoj dio posla. Ne treba se brinuti za povratak Nevena, sve dok Brazilac igra ovako. :mrgreen:

S kim sutra Bayo igra? Čisto zbog 1. mjesta pitam. Postoji li mogućnost da će se okliznuti? Mislim na realnu mogućnost. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.