BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,geronimo,hammers

zgmiky
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la zgmiky » 30 maj 2015, 20:57

sramota, ne gine nam pet komada večeras, nešto slično kao kad smo mi bayerna naguzili tako će mi biti naguženi sa 2-5,a nije volkswagen džabe već tiskao na dva auta natpis vfl wolfsburg pobjednik dfb pokala :puke:

edo brate žutocrni sve najbolje i sretan rođendan! :D

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 30 maj 2015, 20:59

sramota, ne gine nam pet komada večeras, nešto slično kao kad smo mi bayerna naguzili tako će mi biti naguženi sa 2-5,a nije volkswagen džabe već tiskao na dva auta natpis vfl wolfsburg pobjednik dfb pokala uke:

edo brate žutocrni sve najbolje i sretan rođendan! 

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 30 maj 2015, 21:00

Hvala drug za Rox , toliko sam se nadao da cemo uzeti kup i da cu duplo proslaviti , mada nada uvjek postoji ima jos 45.min

zgmiky
Kontakt:

Post Postao/la zgmiky » 30 maj 2015, 21:02

edobvb je napisao/la:Hvala drug za Rox , toliko sam se nadao da cemo uzeti kup i duplo proslaviti , mada nada uvjek postoji ima jos 45.min

nema šanse, ne nadaj se nego odi i nazdravi i odigraj na kladi uživo over 6.5 golova i dogni lovu

BvB09
Kontakt:

Post Postao/la BvB09 » 30 maj 2015, 21:08

Došo sa posla da vidim rezultat kad ono bruka ubiše nas vukovi :oops:
Apsolutne sreće nema, ona je u traženju.
Meša Selimović.

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 30 maj 2015, 21:20

Jos vjerujem i nadam se

gerdmuller
Kontakt:

Post Postao/la gerdmuller » 30 maj 2015, 22:04

slika
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

anelkabvb
Kontakt:

Post Postao/la anelkabvb » 30 maj 2015, 22:14

Super pocelo, onda se sve raspalo u 15 min, mislim da je presudila sansa Reusa, u ovakvoj utakmici se to ne masa i onda je uslijedilo sta je uslijedilo, i kad sam vec kod Reusa mislim da bi on trebao malo prestati sa pricama tipa zelim osvojit trofej, a onda se skrivat cijelu utakmicu i samo raspravljati sa sudijom, imao je 3 finala u 3 godine i ni u jednom nista nije pokazao i sve mi se vise cini da nije igrac za velike utakmice....al neka ga u zutom dresu jos puno godina...

Semir bvb
Kontakt:

Post Postao/la Semir bvb » 30 maj 2015, 22:15

Tuchelu čekamo te... :bale:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

zgmiky
Kontakt:

Post Postao/la zgmiky » 30 maj 2015, 22:19

možete sipati drvlje i kamenje po meni koliko hoćete ali reus je nesreća za bvb, od njegova dolaska pogubili smo tri finala, u prvenstvu smo bili sve lošiji i možda bi bilo dobro riješiti ga se, prije njegova dolaska je bilo bolje, a on definitivno nije čovjek za velike stvari, sam po sebi je veliki baksuz i mislim da dok je on u bvbu trofeja vidjeti nećemo jer čovjek nije ništa napravio kada se to od njega najviše očekivalo

i čestitke vukovima na zasluženo osvojenom trofeju :clap:

sezona počinje ranije, šta je tu je a sada malo odmoriti i posložiti kockice za slj.sezonu

Semir bvb
Kontakt:

Post Postao/la Semir bvb » 30 maj 2015, 22:26

Ma ne zna se ko je bio gori na terenu. :eh: Da li Reus, Miki, Schmelzer ili Gundogan koji bi trebao biti srce ekipe, a on je zapravo ka.rina ekipe. Jedva čekam da TT ovo sve postroji. :salut:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

KayserSose
Kontakt:

Post Postao/la KayserSose » 30 maj 2015, 22:53

zgmiky je napisao/la:možete sipati drvlje i kamenje po meni koliko hoćete ali reus je nesreća za bvb, od njegova dolaska pogubili smo tri finala, u prvenstvu smo bili sve lošiji i možda bi bilo dobro riješiti ga se, prije njegova dolaska je bilo bolje, a on definitivno nije čovjek za velike stvari, sam po sebi je veliki baksuz i mislim da dok je on u bvbu trofeja vidjeti nećemo

Ovo je i meni prošlo kroz glavu večeras.

Hanč me nažalost nije prevario za finale. Hvala Bogu da je sezona gotova, a za sljedeću je još prerano za prognoze i pesimizam.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 30 maj 2015, 23:15

:lol: :lol:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

adnan24
Kontakt:

Post Postao/la adnan24 » 30 maj 2015, 23:50

zgmiky je napisao/la:možete sipati drvlje i kamenje po meni koliko hoćete ali reus je nesreća za bvb, od njegova dolaska pogubili smo tri finala, u prvenstvu smo bili sve lošiji i možda bi bilo dobro riješiti ga se,

Pretjera ga i ti...ispade sad da Reus nije dosao da bi osvojili 3-4 uzastopne titule u prvenstvu,ligu prvaka i jos bar jedan kup.Jednostavno se tako poklopilo...

S druge strane treba reci da je Reus tragicar veceras jer da je pospremio onaj zicer za 2-0 sad bi slavili titulu,iako daleko da je to jedini razlog poraza.

Klopp se pustio u trku sa Wolfsburgom sto je bilo rizicno ali se moglo isplatiti da je Reus pogodio,ovako su surovo kaznjeni za nekih 15 minuta...jednostavno su zeleni u boljoj formi i svaku gresku ce kazniti.

Langerak mi je strasno drag ali ne moze biti prvi golman...i ovakav Weidi je bolji od njega.

Ako nista drugo,za razliku od proslogodisnjeg finala,ovo je regularan poraz i zasluzena pobjeda Wolfsburga...radujem se novoj sezoni koja mora biti bolja.
Mnogi putevi vode u Berlin ali najljepsi je onaj preko Minhena...

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 31 maj 2015, 00:18

Zuto crna braco ,sta vi mislite da li smo osteceni za koji penal?

anelbavarac
Kontakt:

Post Postao/la anelbavarac » 31 maj 2015, 00:53

:lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: anelbavarac, dana/u 31 maj 2015, 01:06, ukupno mijenjano 1 put.

anelkabvb
Kontakt:

Post Postao/la anelkabvb » 31 maj 2015, 01:01

edobvb je napisao/la:Zuto crna braco ,sta vi mislite da li smo osteceni za koji penal?

Mozda je situacija sa Aubom najvise licila na penal, jer se bas vidi da je dobio udarac u nogu, e sad je problem sto se ta ista stvar svirala prije 1:1 nad Caligiuri-em kad je lopta vec otisla daleko, a u 16 m se to ne svira...
Druga situacija gdje je bilo guranje protiv Reusa po meni premalo da se svira u jednom finalu...
A treci je bio faul nad Schmelzerom ali izvan kaznenog prostora...
Mislim da je Brych pogubio konce u jednom momentu tako da ni sam vise nije znao sta je svirao, a sta ne, pa nam je kao poklanjao neke lopte kad je trebao biti aut ili korner za vukove....
Ali bi bilo pretjerano nakon ove utakmice trazit krivca u sudiji, vukovi su jednostavno bili bolji i treba se sa time pomirit, sad na odmor pa se uzdat u Tuchela, ali ne ocekivati cuda vec u prvoj sezoni...

Heja BVB!!!!

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 31 maj 2015, 02:57

::lol::mrgreen::D
Sta si se ti dosao kreveljiti na nas forum ,vukovi su vas vec natrpali sa 4.komada ..gladbah isto u sred munich uvalili vam 2.komada ..spanci redovno svrsavaju nad vama i ti se dosao kreveljiti idi ba promjeni pempas !
BVB <3

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 31 maj 2015, 02:59

Za anelbavarac

zgmiky
Kontakt:

Post Postao/la zgmiky » 31 maj 2015, 10:14

adnan24 je napisao/la:
zgmiky je napisao/la:možete sipati drvlje i kamenje po meni koliko hoćete ali reus je nesreća za bvb, od njegova dolaska pogubili smo tri finala, u prvenstvu smo bili sve lošiji i možda bi bilo dobro riješiti ga se,

Pretjera ga i ti...ispade sad da Reus nije dosao da bi osvojili 3-4 uzastopne titule u prvenstvu,ligu prvaka i jos bar jedan kup.Jednostavno se tako poklopilo...

ne tvrdim da bi bilo drukčije ni da bi sva finala dobili ali sam siguran da jedno barem bi :lol:
samo sam iznio činjenice koje su zanimljive i sigurno da nisu ugodne ni lijepe

adnan24 je napisao/la:S druge strane treba reci da je Reus tragicar veceras jer da je pospremio onaj zicer za 2-0 sad bi slavili titulu,iako daleko da je to jedini razlog poraza.

o tome govorim kada kažem da očito igrač za velike stvari, ne možeš reći da čovjek nije peh, ozljedi se tik pred svjetsko prvenstvo na kojem njegovi kolege slave titulu prvaka, da je on bio tamo izgubili bi u finalu :lol:
šale malo, Marco mi je jako drag ali stvarno kad vidiš tri finala izgubi čovjek a nije ga bilo nigdje

adnan24 je napisao/la:Langerak mi je strasno drag ali ne moze biti prvi golman...i ovakav Weidi je bolji od njega.

i meni ali treba ostati i boriti se za jedinicu, ako se popravi što da ne

adnan24 je napisao/la:Ako nista drugo,za razliku od proslogodisnjeg finala,ovo je regularan poraz i zasluzena pobjeda Wolfsburga...

apsolutno, nije nam kriv nitko, ni sudac iako je griješio ali to je sastavni dio nogometnog folklora ma da smo prečesto zakidani u finalima no jučer nismo ni zaslužili trofej za razliku od vukova koji su znali po šta su došli

i za kraj da ne ispadne da samo kritiziram Reusa :D , želim mu sve najbolje i sretan rođendan!

slika

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.