BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,geronimo,hammers

edobvb
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 07 jun 2015, 04:13

Julian Wiegl
Jeremy Dudziak
Felix Passlack
Dzenis Burnic
Sta mislite ,tko od njih zasluzuje da mu se pruzi sansa u prvih 11. sljedece sezone ?: :)

zgmiky
Kontakt:

Post Postao/la zgmiky » 07 jun 2015, 11:02

edobvb je napisao/la:Julian Wiegl
Jeremy Dudziak
Felix Passlack
Dzenis Burnic
Sta mislite ,tko od njih zasluzuje da mu se pruzi sansa u prvih 11. sljedece sezone ?: :)

sve su to dobri mladi igrači i sigurno da zaslužuju svi oni a sad tko će od njih i zaigrati odlučuje TT, mislim da će od njih najviše igrati Dudziak koji je i ove sezone već igrao a od ostale trojice teško da će i jedan zaigrati ozbiljniju minutažu, no igrati će u prijateljskim utakmicama pa se možda koji i nametne, ja bih volio vidjeti malog Passlacka, ima ono nešto u sebi

Semir bvb
Kontakt:

Post Postao/la Semir bvb » 08 jun 2015, 12:27

Najveće šanse da zaigra sa velikim momcima ima Passlack koji odskače od svoje generacije. Naravno Dudziak je već imao manju minutažu, Weigl dolazi kao zamjena za Kehla, tako da ćemo sigurno gledati neke od ovih momaka u užem ili širem rosteru BVB-a. :thumbup:

Tuchel planira svima dati priliku pa i Immobileu. Vrlo moguće da Ciro ostane, baš kao i Ramos. Kako stvari stoje jedino što bi se moglo mijenjati je golman, Burki glavni favorit. Nisam ga nešto pretjerano upratio, nadam se da naši znaju šta rade. :yawn:

@Damire Klos je rođeni Nijemac i to Dortmunder Junge.
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 08 jun 2015, 16:37

Znaci od Geis nista , Castro umjesto Gundogana i Weigl umjesto Khel !!
I doci ce jos Roman Bürki , umjesto Weidenfeller i to ce biti to sto se transfera tice.
Nigdje zvucnog imena , daj Boze da to Tuchel sve fino poslozi.

Illmatic09
Kontakt:

Post Postao/la Illmatic09 » 08 jun 2015, 16:54

Možda pod novim sistemom pod palicom TT pojedini dobiju krila i pročepe. Miki je bio zadnji par utakmica dosta dobar, kao i Kagawa. Možda nas još iznenade sa kojim imenom, tek će da počne ludilo pred početak sezone, a uvijek nešto interesantno može naletiti na tržištu. Ne treba trčati pred rudu.

Možda se i probije jedan od mladih, Dzudiak, Passlack, Burnić..ako jedan upali, biće pun pogodak.

@Edo odi malo opusti se pored rijeke, bazeni, trebe ovo ono, brzo ljeto prođe. Dežuraš 24 h jbt. biće sve kako treba, pa da napadnemo prva 4 mjesta u ligi. :D

KayserSose
Kontakt:

Post Postao/la KayserSose » 08 jun 2015, 22:24

Dogovorena prijateljska s Juventusom.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 11 jun 2015, 03:19

E ovo sam dugo cekao , sto se tice nase uprave , skoro pa ultimatum za ono cigansko gofno gundogan .
Ili potpisi novi ugovor ili idi kupi prnje , siguran sam da je tu prste umjeso i TT.
Takav nam trener i treba ,gledao sam par njegovih treninga dok je bio trener Mainz covjek galami , urla to nam treba da razdrma ovaj nas BvB.
Dok su sa Kloppom , vise bili kao familija ,takav se odnos razvio.
Kod TT toga nece biti , i drago mi je zbog toga.
Sad se gofno gundogan , mora odluciti sta ce , dosta je ba zahebancije.
Sve mu BvB dao ,ljecio ga ..izljecio ga i paksu tako vratio.
Ma otjerati ga naglavacke , a isto da bude pouka i za ostale koji isto misle kao gofno gundo.
Bravo uprava , bravo TT.
Zadnja izmjena: edobvb, dana/u 11 jun 2015, 08:04, ukupno mijenjano 2 puta.

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 11 jun 2015, 07:13

1. kolo DFB Kup-a:

Chemnitzer FC - Borussia Dortmund
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Desperado09
Kontakt:

Post Postao/la Desperado09 » 11 jun 2015, 16:38

Treba da se desi čudo pa da zijanimo u prvom kolu kupa. :kafa: CFC sezonu završio na petom mjestu. Obzirom da ćemo do tada završiti pripreme i čak igrati dvije tekme pretkola EL-a, već ćemo biti u takmičarskoj prednosti. :salut:

KayserSose
Kontakt:

Post Postao/la KayserSose » 11 jun 2015, 21:55

Lako za kup, bitno je u EL dobiti na startu neke jazavce da se ne remete pripreme previše.

edobvb
Kontakt:

Post Postao/la edobvb » 13 jun 2015, 19:29

A milina vas citati , kako ste aktivni na forumu.
Da nije smjesno , bilo bi zalosno samo tako pojedini nastavite , tako se voli BVB

R32
Kontakt:

Post Postao/la R32 » 13 jun 2015, 22:44

Jest vala bas Domuzari, koji vam je qrac, sta ste se povukli. Krenuse losiji rezultati i gotovo sve vas manje.

Dajte kakvih zanimljivosti u vezi BvB-a pisite, kakvih novosti, prognoza za slj. sezonu.
Mia San Mia

braco
Kontakt:

Post Postao/la braco » 14 jun 2015, 01:34

Vratite Barriosa! :D

KayserSose
Kontakt:

Post Postao/la KayserSose » 14 jun 2015, 10:06

Evo Miki sinoć opet briljirao i skrivio penal u porazu od Portugala.

Ne sviđa mi se ovo koketiranje Gintera i Gladbacha. Lik uopće nije dobio pravu šansu kod Kloppa, a mišljenja sam da ima dosta potencijala.

Što se tiče ove pasivnosti, cijeli BL topic je dosta zamro. Dojma sam da ima dana sa samo 1-2 upisa na svim temama (mimo Bayernovih).

zgmiky
Kontakt:

Post Postao/la zgmiky » 14 jun 2015, 13:15

naši mladići osvojili titulu :tokralju: :tokralju:

slika

mali Passlack biti će to igračina samo takva :tokralju:

slika

braco je napisao/la:Vratite Barriosa! :D

neprežaljeni igrač, gdje treba potpisati da ga vratimo :D

KayserSose
Kontakt:

Post Postao/la KayserSose » 14 jun 2015, 14:01

Burki potpisan. Nek bude bar kao Roman kojeg nasljeđuje.

adnan24
Kontakt:

Post Postao/la adnan24 » 14 jun 2015, 16:50

Odlican posao sa Burkijem...samo mozemo profitirati s obzirom na ulozeno.Bice zanimljivo pratiti ovu situaciju sa golmanima...ne bih se iznenadio da Weidi ostane a Langerak ode.

Steta sto nije zavrsen posao sa Geis-om iako je izgledalo da je sve zavrseno.Nadam se da nisu odustali od njega.
Mnogi putevi vode u Berlin ali najljepsi je onaj preko Minhena...

Desperado09
Kontakt:

Post Postao/la Desperado09 » 14 jun 2015, 16:55

Kao što rekoh nisam ga nešto upratio i nadam se da će naši pogoditi s ovim transferom. Svi ga hvale da je među najboljim golmanima lige i za te pare koje smo dali za njega rizik je minimalan. :salut:

Obzirom da je on Tuchelova želja, onda nema sumnje da će nositi jedinicu. :geek:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=om52MYFHvaI[/youtube]

kraljttbvb
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 14 jun 2015, 23:38

Meni se ovaj transfer Burkija ne svidja. Ja sam ocekivao, ako vec otpisujemo W.felera, da dovedemo nekog iskusnog i dobrog golmana koji ce biti bas napredak u odnosu na W.felera, a mi dovedemo lika cija je ekipa ispala iz lige :crazy:
Daj Boze da grijesim i da se ovaj pokaze k'o pravo pojacanje :)

R32 je napisao/la:Jest vala bas Domuzari, koji vam je qrac, sta ste se povukli. Krenuse losiji rezultati i gotovo sve vas manje.

Dajte kakvih zanimljivosti u vezi BvB-a pisite, kakvih novosti, prognoza za slj. sezonu.

O cemu da pisemo kad je sezona zavrsila, trenuto su nasi na odmoru, a vani se vrijeme ubilo za kupanja, rostiljanja i jos stosta :mrgreen:
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

Illmatic09
Kontakt:

Post Postao/la Illmatic09 » 14 jun 2015, 23:57

kraljttbvb je napisao/la:O cemu da pisemo kad je sezona zavrsila, trenuto su nasi na odmoru, a vani se vrijeme ubilo za kupanja, rostiljanja i jos stosta :mrgreen:

Sad će te Edo napasti, "kakav odmor, kupanje, roštiljada, bvb je naša svetijna i ona je ispred kupanja i roštiljade. Sramota" :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.