BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la samir1909 » 02 okt 2015, 16:44

U zadnje vrijeme nikako mi se ne svidja kako igramo,posjed nista ne govori to nije nikakav pokazatelj.
Pravimo previse greski u kreiranju napada,po meni odbrana nije jedini problem jer sve sredina terena sto zabrlja odbrana trpi a sa ovakvom postavkom kada izadju na pola terena stoperi postaju nemocni protiv brzih igraca.

Bortiv Bayerna se ne nadam nicem dobrom jer su u strasnoj formi i ne prastaju greske,iskreno malo se plasim da nas ne sataru al opet vidjecemo nadat se pozitivnom ishodu.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 02 okt 2015, 18:17

Realno trebali smo dobiti Grke, ali obzirom da je TT napravio 8 izmjena u sastavu u odnosu na prethodne tekme nije ni ovaj rezultat za podcijeniti.

Bitno je da su se neki važni igrači odmorili pred meč s Bauernom tj Jajernom.

Januzaj ni blizu onoga što sam ocekivao od njega dok je Kuba izabran u tim kola Serie A.

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 02 okt 2015, 21:24

Omerbavarac je napisao/la:
edobvb je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la:Kakav gol Hofmanna iako tehnicki nije strijelac :clap:
:salut: :salut: :rol: :rol:
Sta si ti Bgt gledao HZ_ ilidzaa..cuj kakav gol Hofmanna...da nije sucajno to bio GC27... :rol: :rol:
:shock: :shock: :lol: :lol: :facepalm: :facepalm:
Pa zvanicni strijelac je onaj sto je dodao Hofmannu ,a ovaj je majstorski pustio , halalite mi ako sam ime pogrijesio slabije pratim Dortmund.
Ko je GC27 ? :mrgreen:

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Omerbavarac » 02 okt 2015, 21:33

HZ_ilidzaa je napisao/la: Pa zvanicni strijelac je onaj sto je dodao Hofmannu ,a ovaj je majstorski pustio , halalite mi ako sam ime pogrijesio slabije pratim Dortmund.
Ko je GC27 ? :mrgreen:
Ma nisi ti care nista pogrijesio, smajliji su upuceni neupucenom Edi, lik je po ko zna koji put polupao loncice.

Inace GC je Gonzalo Castro.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 okt 2015, 22:32

Omerbavarac je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la: Pa zvanicni strijelac je onaj sto je dodao Hofmannu ,a ovaj je majstorski pustio , halalite mi ako sam ime pogrijesio slabije pratim Dortmund.
Ko je GC27 ? :mrgreen:
Ma nisi ti care nista pogrijesio, smajliji su upuceni neupucenom Edi, lik je po ko zna koji put polupao loncice.

Inace GC je Gonzalo Castro.
omeryayarac.. na kojim si ti travi Bgt.. ja bar navijam za pravi i realan klub a ne za vjestacki monopolski kao ti za yayern :lol:
Zadnja izmjena: edobvb, dana/u 02 okt 2015, 22:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Omerbavarac » 02 okt 2015, 22:38

edobvb je napisao/la: omeryayarac..ti si izgleda vise neupucen od hz _ ilidzaa..zgoditak je postigao GC27..to je zvanicno..a Hofmann loptu nije ni dodirnuo.
Vazda lupas sa postovima po ovom forumu
Neodgojeni, prvo se nauci opstoj kulturi i diskutuj na normalan nacin, bez vrijedjanja.

Sad se vrati na post od kolege Hordasa i jos jednom procitaj sta je napisao pa mozda ovaj put shvatis kontekst u kojem je htio prikazati strijelca.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 okt 2015, 22:44

Omerbavarac je napisao/la:
edobvb je napisao/la: omeryayarac..ti si izgleda vise neupucen od hz _ ilidzaa..zgoditak je postigao GC27..to je zvanicno..a Hofmann loptu nije ni dodirnuo.
Vazda lupas sa postovima po ovom forumu
Neodgojeni, prvo se nauci opstoj kulturi i diskutuj na normalan nacin, bez vrijedjanja.

Sad se vrati na post od kolege Hordasa i jos jednom procitaj sta je napisao pa mozda ovaj put shvatis kontekst u kojem je htio prikazati strijelca.

Lik neprati bundesku i BvB .. i lupa komentare nigdje veze.
A i ti si izgleda isto neupucen kao i on , zato i mozete zajedno kad se 2 mozga udruze..opet nigdje veze.
Uzivaj lave :D

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Omerbavarac » 02 okt 2015, 23:08

edobvb je napisao/la: Lik neprati bundesku i BvB .. i lupa komentare nigdje veze.
A i ti si izgleda isto neupucen kao i on , zato i mozete zajedno kad se 2 mozga udruze..opet nigdje veze.
Uzivaj lave :D
Jos malo skole ne bi skodilo. :kafa:

Uzivaj. :salut:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 okt 2015, 23:19

Kolega mi nismo na istoj talasnoj duzini...i vjeruj mizerno mi je vise razglabati s tobom!
Dovoljno je pogledati i procitati omerbavarac i sve je jasno. :lol:

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 02 okt 2015, 23:38

Kakve veze ima to sto ja ne pratim bundesku i kakve veze ima to sto Omer navija za Bayern sa mojim prvobitnim komentarom ? Polupao si loncice ili mozda imas problema da shvatis sta znaci "tehnicki nije strijelac" ?

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 okt 2015, 23:49

HZ_ilidzaa je napisao/la:Kakve veze ima to sto ja ne pratim bundesku i kakve veze ima to sto Omer navija za Bayern sa mojim prvobitnim komentarom ? Polupao si loncice ili mozda imas problema da shvatis sta znaci "tehnicki nije strijelac" ?
De ne prosipaj se vise Bgt " tehnicaru " :rol:

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 02 okt 2015, 23:57

edobvb je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la:Kakve veze ima to sto ja ne pratim bundesku i kakve veze ima to sto Omer navija za Bayern sa mojim prvobitnim komentarom ? Polupao si loncice ili mozda imas problema da shvatis sta znaci "tehnicki nije strijelac" ?
De ne prosipaj se vise Bgt " tehnicaru " :rol:
Odgovori na ovo.
edobvb je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la:Kakav gol Hofmanna iako tehnicki nije strijelac :clap:
:salut: :salut: :rol: :rol:
Sta si ti Bgt gledao HZ_ ilidzaa..cuj kakav gol Hofmanna...da nije slucajno to bio GC27... :rol: :rol:
Sta je pisac htio reci ovim postom ?

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 03 okt 2015, 18:31

Imam neki heben osjecaj , za sutrasnju tekmu izgleda cemo zjaniti pravo.
Samo da se ne obrukamo...bolje i castan poraz nego da nas petardiraju.
Najveca opasnost ce dolaziti od Daglas Costa i naravno od Lewata.
Neka nam je dragi Allah u pomoci :pray:

Avatar
Klopp
Postovi: 526
Pridružen/a: 23 maj 2010, 22:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Klopp » 03 okt 2015, 18:44

edobvb je napisao/la:Imam neki heben osjecaj , za sutrasnju tekmu izgleda cemo zjaniti pravo.
Samo da se ne obrukamo...bolje i castan poraz nego da nas petardiraju.
Najveca opasnost ce dolaziti od Daglas Costa i naravno od Lewata.
Neka nam je dragi Allah u pomoci :pray:
Sad sam siguran u pobjedu :D Kakav Costa, ako ga iko zabije zabice ga Miler u svom stilu, nekom frljokom. A ovih mahalaca tipa Coste me upste nije strah, takvi se vrlo lako iskljuce iz igre. Ovakvi dominiraju protiv nejaci a kad udare na ekipu koja ima glavu i rep u pravilu se ne vide. Moja prognoza remi, s kojim ce biti zadovoljni i jedni i drugi. Miler i Miki strijelci.

PS Al sam **** jeza ako Costa odluci tekmu :D
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 03 okt 2015, 21:14

Klopp je napisao/la:
edobvb je napisao/la:Imam neki heben osjecaj , za sutrasnju tekmu izgleda cemo zjaniti pravo.
Samo da se ne obrukamo...bolje i castan poraz nego da nas petardiraju.
Najveca opasnost ce dolaziti od Daglas Costa i naravno od Lewata.
Neka nam je dragi Allah u pomoci :pray:
Sad sam siguran u pobjedu :D Kakav Costa, ako ga iko zabije zabice ga Miler u svom stilu, nekom frljokom. A ovih mahalaca tipa Coste me upste nije strah, takvi se vrlo lako iskljuce iz igre. Ovakvi dominiraju protiv nejaci a kad udare na ekipu koja ima glavu i rep u pravilu se ne vide. Moja prognoza remi, s kojim ce biti zadovoljni i jedni i drugi. Miler i Miki strijelci.

PS Al sam **** jeza ako Costa odluci tekmu :D
Hhaaa..Klopp hebali smo jeza pravo ako brazilac odluci...mada mentalno lik nije dobar...ima snagu ko konj..nije los ni sa tehnikom...al brate moze trcati za dvojicu. :rol:
Na fin kulturan nacin ga iskljuciti iz igre i to je to ..a PAPU zaljepiti za Lewata i nedat mu disati.A vidjecemo vjerovatno je i Tuchel spremio nekakav faktor iznanedjenja za bavarce..jer vazi za jednog od najboljih takticara u bundeski. :kafa:

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 04 okt 2015, 13:37

Danas igramo i za spas ove nesretne monopolizirane lige.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la zgmiky » 04 okt 2015, 14:00

sudi fritz, pobjeđujemo :mrgreen:

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 04 okt 2015, 14:05

Schmelle nije otputovao sa ekipom. Vjerojatno će ga mijenjati Park evntl Piszczek.

Očekivani sastav:
Burki - Ginter, Sokratis, Hummels, Park - Weigl - Reus, Gundogan, Kagawa, Mkhitaryan - Aubameyang

Avatar
Klopp
Postovi: 526
Pridružen/a: 23 maj 2010, 22:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Klopp » 04 okt 2015, 14:27

Bice sigurno neko iznenadjenje u sastavu, ja ocekujem Castra u prvih 11, popravio se u zadnje vrijeme, pocinje kopcati ovaj sistem. Vidjecemo, ja bih ga ubacio umjesto Kagawe, bolji je nazad, robusniji. Trebalo bi malo ojacati sredinu, s Kagawom i Weiglom bi to bilo premekano za zvijer poput Vidala. Kagawa se uvijek moze uvesti u drugom poluvremenu ako zatreba. Vidjecemo, ovo je bas sad takticko nadmudrivanje Tuchela i Pepa, imaju i jedan i drugi puno opcija.
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."

Avatar
Klopp
Postovi: 526
Pridružen/a: 23 maj 2010, 22:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Klopp » 04 okt 2015, 17:02

A jes ga Tuchel izmijesao u pm

Bürki – Piszczek, Hummels, Bender, Sokratis – Weigl, Gündogan – Castro, Kagawa, Mkhitaryan – Aubameyang

Samog sebe je nadmasio
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.