BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
anelkabvb
Postovi: 316
Pridružen/a: 12 avg 2012, 23:44
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la anelkabvb » 13 apr 2017, 12:53

ledar je napisao/la:TT:
Wir wurden überhaupt zu keiner Zeit gefragt. Die UEFA hat das in der Schweiz entschieden. Das hat sich nicht gut angefühlt Minuten nach diesem Sprengstoffanschlag
TT:
Kada su nam rekli: 'Vaš je red sutra', osjećali smo da nas potpuno ignoriraju. Kao da je netko na nas bacio limenku pive, a ne bombu
Weigl:
Nismo mogli igrati slobodno kao inače. U drugom dijelu smo malo isključili glave i zaigrali bolje. Malo smo spavali prošlu noć jer se teško nositi s ovim. Ja sam se trudio biti s obitelji i odmoriti malo
Sahin:
Ich weiß, dass der Fußball sehr wichtig ist, dass es um sehr viel geht und ich weiß, dass wir hier liefern müssen. Wir wissen auch, dass wir hier heute antreten müssen. Aber man sollte auch nicht vergessen, dass wir Menschen sind. Das war nicht schön heute
Mislim da je sve jasno, utakmica je odlučena za zelenim stolom. Olovne noge, potpuni gubitak koncentracije, glava nije bila u igri. Samo potpuni ignoranti mogu reći da je to alibi. Svim igračima kapa dolje i naklon do poda.

Osim uefe krivca treba tražiti i među vlastitim redovima.

Wacke:
Die Terminproblematik der UEFA gibt es, aber die war mir völlig egal. Für mich ging es darum, zu zeigen, dass wir uns unseren Terminplan nicht von Terroristen diktieren lassen und unsere freiheitliche Grundordnung nicht zur Disposition steht. Das ist das Signal, das die Welt heute sieht.
Pa evo, nije dozvoljeno da teroristi diktiraju terminplan. Jel sad zadovoljan?
I meni su zasmetale Watzkeove rijeci prije utakmice da hoce da salje neke signale prema svijetu, imam osjecaj da nije ni kontaktirao Tuchela i igrace, nego tek tako pristao da se igra sutradan da on nesto dokaze teorirstima, zaboli njega i ostale glavonje (prije svega politicare koji su se najednom pojavili na tribinama) tuki, oni su sjedili u lozama i dr.kali qurceve dok se na svakom igracu moglo primijetiti da nisu glavama na utakmici, a jos je i sve ostalo krenulo naopako sto je moglo (gol iz ofsajda, autogol pa i onaj treci poklon)...

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 13 apr 2017, 13:05

SN pišu da je Monaco predlagao da se odgodi za subotu, ali naši i UEFA nisu željeli tako dugu odgodu. Možda bi najidealnije bilo da se odgodilo za danas.

Tucher sere kvake i traži opravdanja umjesto da se pospe pepelom zbog svoje glupoće koju sve iritantnije i tvrdoglavije prezentira. Igračima pak ovo sad dođe kao dobra izlika. Dakako, ne sumnjam da je bilo potresenih i psihički odsutnih.

Kažu "i igrači su ljudi." Sjajno, neka onda malo osjete kako većina ljudske vrste obavlja svoj posao, osjećajući grč, strah (čak i onaj egzistencijalni), stres, umor, nervozu... I to za nemjerljivo manje pare. Najbolje da preplaćene mimozice nastupaju samo kad im se sve poklopi. Nek puše karu. Desilo je se i milijun gorih stvari u utorak, pa nitko ne nariče nad sudbinom svih tih ljudi. Njima se pak 99,999999999999999999999999% u srijedu nije moglo ništa desiti.

Neka skupe muda i u Monacu pokažu što su eto sad bili spriječeni.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: RE: Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la ledar » 13 apr 2017, 13:29

anelkabvb je napisao/la: I meni su zasmetale Watzkeove rijeci prije utakmice da hoce da salje neke signale prema svijetu, imam osjecaj da nije ni kontaktirao Tuchela i igrace, nego tek tako pristao da se igra sutradan da on nesto dokaze teorirstima, zaboli njega i ostale glavonje (prije svega politicare koji su se najednom pojavili na tribinama) tuki, oni su sjedili u lozama i dr.kali qurceve dok se na svakom igracu moglo primijetiti da nisu glavama na utakmici, a jos je i sve ostalo krenulo naopako sto je moglo (gol iz ofsajda, autogol pa i onaj treci poklon)...
Štono se kaže "lako je tuđim kukijem gloginje mlatiti", nisu se njemu čavli zabijali u naslon sjedala.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 13 apr 2017, 14:12

KayserSose je napisao/la:Tucher sere kvake i traži opravdanja umjesto da se pospe pepelom zbog svoje glupoće koju sve iritantnije i tvrdoglavije prezentira. Igračima pak ovo sad dođe kao dobra izlika. Dakako, ne sumnjam da je bilo potresenih i psihički odsutnih.

Kažu "i igrači su ljudi." Sjajno, neka onda malo osjete kako većina ljudske vrste obavlja svoj posao, osjećajući grč, strah (čak i onaj egzistencijalni), stres, umor, nervozu... I to za nemjerljivo manje pare.

Vecina ljudi je napadnuta nekakvim bombama i sutradan se ocekuje da svoj posao odradi podjednako efikasno kao dan prije ? Ja sam mislio da ovi iz uefe nisu normalni,ali kad vidim sta pisu navijaci istih ovih igraca,onda su oni i super.

Tuchel je sinoc imao najbolju preskonferenciju koju sam gledao zadnjih 10 godina...nije rijec pogresno rekao i upravo je objasnio sve oko tog "opravdanja" ..kako je uopste moglo doci do toga da se opravdanje trazi u bombaskom naadu :cr

Shvatite da nije fudbal najvaznija stvar na svijetu...igracima kapa dole za utakmicu.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 13 apr 2017, 14:47

adnan24 je napisao/la: Vecina ljudi je napadnuta nekakvim bombama i sutradan se ocekuje da svoj posao odradi podjednako efikasno kao dan prije ? Ja sam mislio da ovi iz uefe nisu normalni,ali kad vidim sta pisu navijaci istih ovih igraca,onda su oni i super.
Očekuje se da dođu na posao i rade svoj posao. Vjerovao ili ne. I policajci koji su pratili autobus su sutra došli na posao i odradili ga, a i njihov kolega je stradao. Da je bilo ozbiljnih posljedica onda se ne bi sigurno igralo, ali srećom izuzev Bartrine ozljede posljedica nije bilo.
adnan24 je napisao/la:Tuchel je sinoc imao najbolju preskonferenciju koju sam gledao zadnjih 10 godina...nije rijec pogresno rekao i upravo je objasnio sve oko tog "opravdanja" ..kako je uopste moglo doci do toga da se opravdanje trazi u bombaskom naadu :cry
Šteta što nije objasnio kako je momčad proigrala u drugom poluvremenu kad je zaigrala u prirodnijoj postavci. Naravno da je taj događaj ostavio posljedice, ali skoro nema utakmice u kojoj će sve biti idealno. Sjećam se ljetos Srne kako je junački odigrao unatoč smrti oca, a dopusti da je njemu bilo tada puno teže nego jučer Weiglu ili šminkerčiću Aubi.
adnan24 je napisao/la:Shvatite da nije fudbal najvaznija stvar na svijetu...igracima kapa dole za utakmicu.
Naravno da nije. Ja im ni ne zamjeram poraz. Svaka im čast za pruženi meč i nema nikakve potrebe da se opravdavaju zbog rezultata. Neka se spreme za uzvrat i ako u Monacu pruže svoj maksimum sigurno će biti u prilici za proći.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la ledar » 13 apr 2017, 15:06

Al mora se priznat da ga je Bender majstorski zabio, šta je je.
Zadnja izmjena: ledar, dana/u 14 apr 2017, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 13 apr 2017, 17:12

KayserSose je napisao/la: Očekuje se da dođu na posao i rade svoj posao. Vjerovao ili ne. I policajci koji su pratili autobus su sutra došli na posao i odradili ga, a i njihov kolega je stradao. Da je bilo ozbiljnih posljedica onda se ne bi sigurno igralo, ali srećom izuzev Bartrine ozljede posljedica nije bilo.
Jesi li siguran da su bas ti policajci koji su pratili bus sutra dosli na posao ? Koliko god svijet bio surov,ja u to ne vjerujem...ne poslije ovakvih dogadjaja. I ne mogu da vjerujem da je trebao neki poginuti da bi se na 3 dana odgodila fudbalska utakmica :crazy:
KayserSose je napisao/la:Šteta što nije objasnio kako je momčad proigrala u drugom poluvremenu kad je zaigrala u prirodnijoj postavci. Naravno da je taj događaj ostavio posljedice, ali skoro nema utakmice u kojoj će sve biti idealno. Sjećam se ljetos Srne kako je junački odigrao unatoč smrti oca, a dopusti da je njemu bilo tada puno teže nego jučer Weiglu ili šminkerčiću Aubi.
Zato sto nema ni logike da se 20 sati poslije situacije gdje si mogao izgubiti glavu,prica o tome da li je trebao igrati Ginter ili Pulisic...koga zaboli.

A svaka cast Srni ali nismo svi isti...uostalom govorimo o svih 11 igraca,a ne o Weiglu,Aubi ili nekom trecem.
KayserSose je napisao/la:Naravno da nije. Ja im ni ne zamjeram poraz. Svaka im čast za pruženi meč i nema nikakve potrebe da se opravdavaju zbog rezultata. Neka se spreme za uzvrat i ako u Monacu pruže svoj maksimum sigurno će biti u prilici za proći.
Naravno,nista nije gotovo ali sve ovo nema smisla nevezano za rezultat...mozda bi Monako slavio 0-3 da nije bilo nikakvih problema.

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 14 apr 2017, 08:04

Svaki dan se diljem svijeta dešavaju milijun puta gore tragedije. I tako ti je uvijek bilo, od prethistorije, Sumerana, Feničana, pa sve do danas. Ako defetistički gledaš na to onda ti je davno sve trebalo izgubiti smisao. Ono što mene pritom iritira je činjenica da se više nariče nad ozljedom nekog slavnog sportaša (nebitno u kojim okolnostima nastala) nego npr. nad činjenicom da je 2 milijarde ljudi siromašno ili na granici siromaštva. Ali tako je kako je. Show must go on. :mrgreen: Nekada je to okrutno (npr. imaš slučajeve da se utakmice igraju dok na tribinama ljudi ginu, e to je tragedija), ovaj put čak i nije.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 14 apr 2017, 08:35

Valjda ste apsolvirali temu "uticaj tri bombe na katastrofalno prvo poluvrijeme, ali na drugo već ne". Još da vidimo kako Šalke uspije da izbjegne petardu od Ayaxa u kojem dominiraju vršnjaci Weigla i Dembelea i kako bavarski gigant već četvrtu sezonu zaredom biva prekucan od španskih timova i to ne jednog nego tri, kao na redaljci, kako ko stigne. I sad na forumu FCB cmizdre kako im ne valja uprava, kako štede na parama, itd, itd. Ta uprava još u utorak bila najbolja na svijetu.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la ledar » 14 apr 2017, 12:20

@Kayser

Ha, kad se tako gleda onda i nogomet uopće gubi smisao, tu neki ljudi iz dosade nateravaju neku loptu dok na bliskom istoku ginu u ratu, na rogu afrike tisuće umiru od gladi itd. A u europi, naročito zapadnoj, je ogromna hipokrizija - kad dvoje strada u terorističkom napadu nastane velika frka, a kad po indiji i indoneziji svako malo u poplavama strada par tisuća nikom ništa.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 14 apr 2017, 17:30

KayserSose je napisao/la:Ono što mene pritom iritira je činjenica da se više nariče nad ozljedom nekog slavnog sportaša (nebitno u kojim okolnostima nastala) nego npr. nad činjenicom da je 2 milijarde ljudi siromašno ili na granici siromaštva. Ali tako je kako je. Show must go on. :mrgreen:
Pretjerujes...nisam ocekivao da se oplakuju niti da im se napravi statua ispred Westfalena,vec da ne moraju sutradan igrati fudbal...uostalom ako cemo ih tako "sebicno" posmatrati samo kao fudbalere,daj onda neka imaju svi iste uslove...zasto bi Monaco imao i 1% prednosti zbog ovakvih dogadjaja.
ledar je napisao/la: A u europi, naročito zapadnoj, je ogromna hipokrizija - kad dvoje strada u terorističkom napadu nastane velika frka, a kad po indiji i indoneziji svako malo u poplavama strada par tisuća nikom ništa.
I mi bi mnogo vecu frku dizali da se nesto desi u BiH nego u Indiji,pa makar bilo 100x manje...svako o svom dvoristu brine.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 14 apr 2017, 18:20

Ko da citam sapketov podforum, te sudija, te raspored, te visoka trava... :roll: , svaki qupac im smeta.

Nije im bilo lako igrati u srijedu, to stoji, ali evo i na mene je u ratu pucao snajper, pa svaki dan padale granate i evo me opet ziv, zdrav, normalan i uz brdo brz :mrgreen:

Taktika - to je pitanje svih pitanja ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la ledar » 14 apr 2017, 23:17

Ja sam doživio pljačku banke i istog dana išao na posao. Što sam tog dana radio uopće se nisam sjećao, ko da je sve prolazilo mimo mene. Igrači su isto igrali u srijedu, al koliko su bili u utakmici to samo oni znaju. U drugom poluvremenu su igrali bolje, ali je to omogućila i igra monaca koji se povukao čuvajući rezu. Iako je i tu bilo neshvatljivih grešaka, od kojih je ona Piščeka bila kobna (prije toga je još neko dao stopostotnu šansu na pladnju).

Taktika? Pa jel ima neko kompetentniji od Tuchela? Koliko vidim vi za lijevu stranu trenutno nemate rješenje i morate se nekako krpat. Ni Schmelzer ni Guerreiro nisu u stanju tu napravit višak što se najbolje vidjelo u ovoj utakmici s Monacom.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la schickeria » 15 apr 2017, 14:56

ledar je napisao/la:Ja sam doživio pljačku banke i istog dana išao na posao. Što sam tog dana radio uopće se nisam sjećao, ko da je sve prolazilo mimo mene. Igrači su isto igrali u srijedu, al koliko su bili u utakmici to samo oni znaju. U drugom poluvremenu su igrali bolje, ali je to omogućila i igra monaca koji se povukao čuvajući rezu. Iako je i tu bilo neshvatljivih grešaka, od kojih je ona Piščeka bila kobna (prije toga je još neko dao stopostotnu šansu na pladnju).

Taktika? Pa jel ima neko kompetentniji od Tuchela? Koliko vidim vi za lijevu stranu trenutno nemate rješenje i morate se nekako krpat. Ni Schmelzer ni Guerreiro nisu u stanju tu napravit višak što se najbolje vidjelo u ovoj utakmici s Monacom.
Ne bih se bas slozio da guereiro nije sposoban za to

Avatar
Desperado09
Postovi: 1683
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Desperado09 » 15 apr 2017, 15:41

Kakva majstorija Reusa odmah po povratku u tim...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 15 apr 2017, 19:17

Guereiro je bio najbolji lijevi bek na EP-u u Francuskoj! Ako nije cak i sluzbeno proglasen za najboljeg LB-a.
Kod Tuchela je igrao tek nekoliko utakmica na toj poziciji :!:
Nema gdje ga nije stavljao: ofanzivni vezni, centralni vezni, defanzivni vezni, lijevo krilo (ovo i moze proci), samo na lijevog beka rijetko. Valjda Smelcer ima neku klauzulu u ugovoru da mora igrati :roll:

OK je da se sa sastavom igra u BL, jer ne mogu stici prvoplasiranog, ali u LP je morao ubaciti najbolje i staviti igrace na njihove prirodne pozicije.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KenoRob » 19 apr 2017, 15:40

Jedan gol BvB-a i vodstvo mijenja sve u ovoj utakmici kao sinoc u Madridu izuzevsi nakaradno sudjenje...

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 19 apr 2017, 17:49

Ako Reus igra sanse nam rastu. Bez njega ce biti tesko.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Borusse00 » 19 apr 2017, 19:56

Durm u prvih 11 a na klupi i Pulišić i Dembele :facepalm:

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la sljivo » 19 apr 2017, 19:58

Sretno Žutalji! Kad smo mi već u hendeku makar da vi prođete i da odete što dalje.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.