BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la el-fighter » 12 maj 2009, 22:52

Ono je bio čist "my geri". Ovakvih startova nema ni u našoj ligi. Đon direktno u facu. Treba ga suspendovat do kraja sezone i još mu ispraznit džepove.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la el-fighter » 12 maj 2009, 22:56

Nakon niza pobjeda koje je ostvarila Borusija, od njih se očekivala bolj igra protiv Wolfsburga. Ali vidjeli smo samo blijedo izdanje tima iz Dortmunda. Rano su se otvorili i kazna je uslijedila.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23094
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la miky_hz » 12 maj 2009, 22:57

el-fighter je napisao/la:Ono je bio čist "my geri". Ovakvih startova nema ni u našoj ligi. Đon direktno u facu. Treba ga suspendovat do kraja sezone i još mu ispraznit džepove.
Pa moras gledat jel bilo sa namjerom ili nije,ovo kolko sam ja primjetio da nije namjerno,jest grubo izgledalo ali momak apsolutno nije imao namjeru,vidilo se da je odma digao ruke da se izvinjava,prisao onom japancu...desava se jbg fudbal je nije balet
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la el-fighter » 12 maj 2009, 23:12

miky_hz je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Ono je bio čist "my geri". Ovakvih startova nema ni u našoj ligi. Đon direktno u facu. Treba ga suspendovat do kraja sezone i još mu ispraznit džepove.
Pa moras gledat jel bilo sa namjerom ili nije,ovo kolko sam ja primjetio da nije namjerno,jest grubo izgledalo ali momak apsolutno nije imao namjeru,vidilo se da je odma digao ruke da se izvinjava,prisao onom japancu...desava se jbg fudbal je nije balet
A da je umro ovaj što je primio udarac, da li bi se tada gledalo je li bilo namjere.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23094
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la miky_hz » 12 maj 2009, 23:18

el-fighter je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
el-fighter je napisao/la:Ono je bio čist "my geri". Ovakvih startova nema ni u našoj ligi. Đon direktno u facu. Treba ga suspendovat do kraja sezone i još mu ispraznit džepove.
Pa moras gledat jel bilo sa namjerom ili nije,ovo kolko sam ja primjetio da nije namjerno,jest grubo izgledalo ali momak apsolutno nije imao namjeru,vidilo se da je odma digao ruke da se izvinjava,prisao onom japancu...desava se jbg fudbal je nije balet
A da je umro ovaj što je primio udarac, da li bi se tada gledalo je li bilo namjere.
Sigurno ce umrijeti nesto nisam primjetio da je i jedan umro od nekog udarca,na kraju krajeva Boateng nije isao dzonom njemu namjerno u glavu,nego je isao na loptu,a onaj japanac isao glavom,bas je Boateng namjerno htio da mu razvali glavu,i popije crveni bez potrebe tek tako...slucajnost umjesto lopte nasla se od onoga glava,boze moj ni prvi ni zadnji put...
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la adnan24 » 12 maj 2009, 23:53

Rz88 je napisao/la:Što da ohladim...bježi bolan, čim izađe video na youtube staviti ču ga da se ponovo vidi. A šta je sa ostalim startovima nad Kloseom i još mnogim drugima, nema utakmice gdje taj "talenat" nije dobio žuti karton. Bolan mogao je čovjeku pocjepati glavu na dva djela. Navijaj za BVB, ali budi objektivan, ipak sam dječak ali imam tu objektivnost.

BVB se raspao u ovoj utakmici, očekivao sam više, znao sam da će se baš nočas prekinuti njihov sjajni niz. Šteta imali su dobrih prilika kod 0:0


Ovakvih situacija ima barem po jedna na svakom mecu samo sto je ovo ispalo nesretnije jer jer je igrac Wolfsburga isao glavom na tu loptu...To sto sam ja navijac BVB--a ne igra ulogu...Boateng je igrac na posudbi i apsolutno nemam neke "emocije" prema njemu...dobio je crveni koji je zasluzio a ti ga napadas kao da je mač izvadio pa krenuo na njega...

Sto se tice tekme-bvb nije odigrala na svom nivou ali daleko od toga da je nadigrana od strane Wolfsurga koji je jedino zahvaljuci Dzeki postigao golove u najboljim trenutcima za njih...Nije ni bitno,meni je ako nista drugo drago sto je ovaj niz Borussije zavrsio protiv Dzeke i Misketa i nadam se da ce biti prvaci na kraju a za BVB preostaje da pokusa dobiti obe preostale utakmice i da se nada kiksu HSV--a

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la Neutral » 12 maj 2009, 23:58

Jednostavno ne odgovara mi taj igrač, sječam se i dok je u Herthi igrao da je bio kamikaza. Mene je bolilo gledati onakav start, ali eto.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la adnan24 » 13 maj 2009, 00:01

Rz88 je napisao/la:Jednostavno ne odgovara mi taj igrač, sječam se i dok je u Herthi igrao da je bio kamikaza. Mene je bolilo gledati onakav start, ali eto.


On je igrac koji igra dosta grubo i cesto nepromisljeno ali mislim da ovaj put apsolutno nije imao nikakvu namjeru da povrijedi protivnickog igraca-svakako to nije smrtni start kako si ti rekao ;)

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la Neutral » 13 maj 2009, 17:06

Dobio je 4 utakmice kazne za onaj start e tako o ne namjernom startu ;)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la adnan24 » 16 maj 2009, 17:34

Kakvo razbijanje Arminie pred rasprodanim Westfalenom tako da citavu sezonu niko nije uzeo 3 boda sa najposjecenijeg stadiona u njemackoj.Jedno veliko hvala Kelnu koji je dobio Hsv-a i tako BVB sa pobjedom u Gladbachu ima obezbjedeno mjesto u europi.Nadam se da i Frankfurt nece biti nezainterosavan za bodove proiv hamburga u posljednjem kolu...

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la Neutral » 16 maj 2009, 17:57

Da je bio Jurgen Klopp umjesto Jurgen Kilnsmanna sada bi mi prvaci bili, čestitam na šestardi hehe.

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la dzenidm » 16 maj 2009, 18:04

joj kad se sjetim kakav smo ja i brat nekada vodili rat... on pakleni navija dortmunda a ja bajerna.... ali mi opet dortmund nikad nije bio mrzak iako su bili najveci protivnik bajerna i drago mi je zbog njihovog povratka medu prvih 5

Avatar
miky_hz
Postovi: 23094
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la miky_hz » 23 maj 2009, 15:21

Šeik od Kuvajta preuzima Dortmund

Objavio Bild:

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... tmund.html

Prevod teksta:

Tu su još 90 minuta , a tri boda u igri.Sa pobjedom u Gladbachu, BVB bi ispunio san i sudjelovao u Euroleague ( bivši Uefa Cup) ,a stim i eventualni došao bogati šeik.Emirati Kuvajt želi da krene u sponzoriranje Dortmunda , kako bi poticali domaći turizam, kada Klop i njegovi momci izađu na inozemnu scenu.

Emir Sheikh Sabah Al-Ahmed Al-Jaber Al-Sabah je početkom maja poslao dvojicu izaslanika u Njemačku na pregovore sa šefom BVB-a Hansom Watzkeom.Zajedno su gledali BVB u domaćoj pobjedi od 4:0 nad Karlsruherom.Pregovarači dolaze ne samo zbog sjajne igre nego i veličanstvene atmosfere na stadionu.Emirati Kuvajt imaju oko 3 miliona stanovnika sa 18 hiljada kvadratnih kilometara , otprilike veličine Rheinland-pfalza .Bogatstvo zemlje sastoji se uglavnom od prirodnih rezervi nafte i plina.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la adnan24 » 09 jul 2009, 18:43

Prodaja godisnjih ulaznica za novu sezonu se priblizila kraju...do sada je prodano 49 000 ulaznica a na 51000 prodaja ce biti zaustavljena... :D

Inace: BvB je dovela 2 pojacanja za novu sezonu:To su Feulner(igrac veznog reda i nekadasnji igrac Mainza) kao i Rangelov(nekadasnji napadac Cottbusa) kao Bender(nekadasnji vezista Munchen 1860)

Iz kluba su otisli Rukavina,Brzenska a ocekuje se i odlazak Lee-a...

bubooty
Postovi: 287
Pridružen/a: 09 dec 2008, 21:43
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la bubooty » 09 jul 2009, 22:44

adnan24 je napisao/la:Prodaja godisnjih ulaznica za novu sezonu se priblizila kraju...do sada je prodano 49 000 ulaznica a na 51000 prodaja ce biti zaustavljena... :D

Inace: BvB je dovela 2 pojacanja za novu sezonu:To su Feulner(igrac veznog reda i nekadasnji igrac Mainza) kao i Rangelov(nekadasnji napadac Cottbusa) kao Bender(nekadasnji vezista Munchen 1860)

Iz kluba su otisli Rukavina,Brzenska a ocekuje se i odlazak Lee-a...
takodzer i kevin grosskreutz iz rotweis ahlena

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la adnan24 » 09 jul 2009, 22:46

bubooty je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Prodaja godisnjih ulaznica za novu sezonu se priblizila kraju...do sada je prodano 49 000 ulaznica a na 51000 prodaja ce biti zaustavljena... :D

Inace: BvB je dovela 2 pojacanja za novu sezonu:To su Feulner(igrac veznog reda i nekadasnji igrac Mainza) kao i Rangelov(nekadasnji napadac Cottbusa) kao Bender(nekadasnji vezista Munchen 1860)

Iz kluba su otisli Rukavina,Brzenska a ocekuje se i odlazak Lee-a...
takodzer i kevin grosskreutz iz rotweis ahlena


Da...njega sam zaboravio...iako ne vidim zbog cega je on dosao...momak je napadac a tu su vec Zidan,Frei,Valdez i Rangelov

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan_nanda » 09 jul 2009, 23:02

Borussia Dortmunt-Valencia 25.07.2009 prijateljska utakmica :)
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 09 jul 2009, 23:06

adnan_nanda je napisao/la:Borussia Dortmunt-Valencia 25.07.2009 prijateljska utakmica :)


To je turnir u Dortmundu na kojem ce nastupiti i Udinese...nece se igrati svih 90 minuta vec ce ove tri ekipe odigrati medjusobno po 45 minuta... ;)

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan_nanda » 09 jul 2009, 23:10

joj komplikacija al ajd nek samo igraju pa kolko god :D a drago mi je sto igraju u dortmundu zbog vasih navijaca,oni su mi jedni od najboljih kad pogledas tribine u onoj boji predivno :D
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: BV BORUSSIA DORTMUND

Post Postao/la geronimo » 09 jul 2009, 23:56

adnan24 je napisao/la:
Da...njega sam zaboravio...iako ne vidim zbog cega je on dosao...momak je napadac a tu su vec Zidan,Frei,Valdez i Rangelov
Dobro po BVB da su sacuvali Frei-a, bilo je puno "gangule" oko njegovog odlaska. Nekako mi je lik Oke (ne samo zbog golova iz penala, ima u njemu nesto vrazije ;) ).
Jos jedan kljucni igrac po Borussiu Kehl (veliki ratnik i nista manji prgavac) muku muci oko povreda, sta je sad u pitanju...nije sanirao jos preponu od OP-a?

Nego Adnane budi azurniji na ovoj temi (pusti Wengerove klince, ima njih tamo 8-) ), nemoj da ti ovu temu utope u Bundesligu. ;)
Vom Jäger zum Gejagten

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.