BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 19 sep 2021, 17:17

Danas Malen daje 2 komada, a Haland 1 :kafa:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 19 sep 2021, 18:20

Haaland dao , a na Malena izgleda cemo jos da sacekamo.

Avatar
emir18
Postovi: 16459
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la emir18 » 19 sep 2021, 19:21

Zašto se ne da prostora Renieriu, ko vam sve igre u sredini danas bolji je od svakog jedino Jude je level iznad, odbrana tanka.

Malenu je to najveći problem bio u Holandiji što je imao problem sa realizacijom, tako kad će proigrati kod BVB pitanje je.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 19 sep 2021, 21:16

emir18 je napisao/la:
19 sep 2021, 19:21
Zašto se ne da prostora Renieriu, ko vam sve igre u sredini danas bolji je od svakog jedino Jude je level iznad, odbrana tanka.

Malenu je to najveći problem bio u Holandiji što je imao problem sa realizacijom, tako kad će proigrati kod BVB pitanje je.
Ja ne znam šta si ti gledao, ali ostali su odigrali jako dobro u sredini. Witsel iskusno i rutinski kupio lopte i podijelio ih dalje, Dahoud odigrao solidno, Bellingham se ne mora ni spominjati. Reiner se i ne može poredati baš sa ovim igračima, jer on ipak igra malo ofanzivnije, može se samo poredati sa Brandtom, Reynom, Reusom i danas je samo Reus igrao, a ostala dva su falila zbog povreda. Reiner je možda mogao dobiti više prilika, ali i one koje je dobio nije iskoristio da se nametne, tako da bolji nije od ostale trojice koji igraju manje više na njegovoj poziciji terena.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 19 sep 2021, 21:22

Opet se primaju nepotrebni i glupi golovi, oba su se mogla spriječiti pogotovo drugi gdje je Kobel možda mogao i bolje odbraniti. Malen će nadoći, vidi se da ima dosta potencijala u njemu, ne treba ništa forsirati samo nek bude zdrav.

Guereirro najbolji ljevi bek u ligi definitivno! Mora se i Meunier pohvaliti, imao je jako dobre ubačaje i od toga jedan asist Hallandu, defanzivno je isto par puta dobro reagovao i osvojio lopte.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 19 sep 2021, 22:00

emir18 je napisao/la:
19 sep 2021, 19:21
Zašto se ne da prostora Renieriu, ko vam sve igre u sredini danas bolji je od svakog jedino Jude je level iznad, odbrana tanka.

Malenu je to najveći problem bio u Holandiji što je imao problem sa realizacijom, tako kad će proigrati kod BVB pitanje je.
Ja goreg igrača u BVB-u nisam gledao.

Terzic ga je gurao koliko je mogao, ali ništa od njega...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 21 sep 2021, 17:01

Doslo neko cudno vrjeme da se Thomas Meunier pohvali za zadnje 2/3 tekme, mislim isto toliko asistencija!
Vidjecemo da li ce nastaviti i protiv lazne borussie u Subotu.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 25 sep 2021, 18:19

Gdje je Haland?

Gdje je Reus?

Gdje su svi :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 25 sep 2021, 18:21

Bez Refke danas .. isto tako bez Haalanda , navodno misicni problemi prije da je to blic posjeta Madridu u Petak.
Nasto ce ovo da lici danas vidjecemo.
Bod bi bio kao kuca.
Ovo je prije neka stela u vezi Rosea , da se prepuste 3 boda laznoj borussiji.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17791
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Omerbavarac » 25 sep 2021, 18:35

James i njegove teorije zavjere. :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 25 sep 2021, 21:50

Sudija je bio kriminalan i uništio je utakmicu, ali to ne smije biti alibi za loše odigranu utakmicu.

Prije svega je bila loša ona neka formacija 3 3 2 2, gdje su ovi iz Gladbaha prolazili kako hoće. Gol su dali na sreću, mada su mogli dati i više da nisu komplikovali i petljali ispred Kobela.

Napad sa Mukokom i Malenom nije postojao.

Loše je ovo Rose danas odradio...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 26 sep 2021, 15:07

kraljttbvb drug , tekma je prodata zar ne kapiras .
Odjednom pred samu tekmu ostajemo bez 2 najbolja igraca Reus i Haaland.
Iskljucenje Dahouda , sama koncepcija postavke i igre .. sve navodi na to.
Ja sam ubjedjen u to 99.9 %

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 26 sep 2021, 17:38

kraljttbvb je napisao/la:
25 sep 2021, 21:50
Sudija je bio kriminalan i uništio je utakmicu, ali to ne smije biti alibi za loše odigranu utakmicu.

Prije svega je bila loša ona neka formacija 3 3 2 2, gdje su ovi iz Gladbaha prolazili kako hoće. Gol su dali na sreću, mada su mogli dati i više da nisu komplikovali i petljali ispred Kobela.

Napad sa Mukokom i Malenom nije postojao.

Loše je ovo Rose danas odradio...
Nešto su pokušavali pretežno preko sredine i tu su gubili najviše lopti, a nije ni bilo nekoga/kreatora koji će da poveže to sve, Bellingham i Witsel nisu baš taj tip igrča, a Dahoudu to nije uspjevalo. Preko krila isto ništa nije išlo, vidjelo se po Guerreiru kako je bio frustriran par puta i dobio je žuti zbog toga. Možda je mogao pustiti Wolfa iz početka umjesto Meuniera, mislim da on ima bolji akcija od njega u napadu kad uđe, mada nije ni bilo neki opcija sa klupe. Do sad je najveći problem lista povrijeđeni igrača skoro svaku utakmicu, taman se vrate na teren pa se povrijede opet.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Illmatic09 » 26 sep 2021, 17:45

eaglebvb09 je napisao/la:
26 sep 2021, 15:07
kraljttbvb drug , tekma je prodata zar ne kapiras .
Odjednom pred samu tekmu ostajemo bez 2 najbolja igraca Reus i Haaland.
Iskljucenje Dahouda , sama koncepcija postavke i igre .. sve navodi na to.
Ja sam ubjedjen u to 99.9 %
Ne vjerujem da Reus i Halland ne bi reagovali ako su potpuno zdravi i mogu igrati ili da bi glumili povredu i da ne bi tražili Zorca ili nekog drugog da pričaju s njima to su profesinalci, a ne igrači Premijer lige BiH. Isto ne vjerujem da u ligi kao što je Bundesliga ima tog potplačivanja sudija itd. inače bi Ajtekin davno bio kažnjen. Situacija je čista nema ništa sumnjivo, Dahoud je sa razlogom dobio žuti, udario je igrača po nogama sa leđa i na to sve napao sudiju.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 26 sep 2021, 18:10

Illmatic09 je napisao/la:
26 sep 2021, 17:45
eaglebvb09 je napisao/la:
26 sep 2021, 15:07
kraljttbvb drug , tekma je prodata zar ne kapiras .
Odjednom pred samu tekmu ostajemo bez 2 najbolja igraca Reus i Haaland.
Iskljucenje Dahouda , sama koncepcija postavke i igre .. sve navodi na to.
Ja sam ubjedjen u to 99.9 %
Ne vjerujem da Reus i Halland ne bi reagovali ako su potpuno zdravi i mogu igrati ili da bi glumili povredu i da ne bi tražili Zorca ili nekog drugog da pričaju s njima to su profesinalci, a ne igrači Premijer lige BiH. Isto ne vjerujem da u ligi kao što je Bundesliga ima tog potplačivanja sudija itd. inače bi Ajtekin davno bio kažnjen. Situacija je čista nema ništa sumnjivo, Dahoud je sa razlogom dobio žuti, udario je igrača po nogama sa leđa i na to sve napao sudiju.
Ne znam meni je bas bilo cudno sve to a i sama tekma .. plus iskljucenje Dahouda.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 27 sep 2021, 18:41

Uvijek nas iznenade , upravo sam procitao za tekmu sutra protiv Sportinga , fali ce nam pola tima.
Bez Hummelsa , Akanjia , Witsela , Guerriera , i Meuniera .
Hebote tko ce nam igrati odbranu , vracaju se Refko Reus , Brandt i Can.
Nije mi jasno sta se desava sa igracima i sa tolikim povredama.
Sve vecinom povrede sa misicima , treba pod hitno preispitati condicione trenere.
Stvarno je to prevrsilo svaku mjeru.
A za sljedece okupljanje u Oktobru za repke biti ce svi zdravi. :roll:

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 30 sep 2021, 18:18

Spekulise se u medijima da Haaland uopce nema izlaznu klauzulu , dok druga strana medija pise da mu je izlazna klauzula od € 75 - 90 miliona!
Ako je istina sto pisu mediji da Haaland nema izlaznu klauzulu , i kako vec postoji tajni dogovor uprave bvb i istog , mozda se ipak iduce godine uzme i do € 150 miliona.
To je vec druga prica. :opaopa:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 02 okt 2021, 15:16

Danas Wolf igra od prve, a Malen ce sam u napad.

Ove godine Augsbura reseta ko stigne. Mada su oni BVB-u cesto crna macka, pa protiv njih kiksaju.

Inace, opet nema Halanda ni na klupi.

Jest momak ubica, ali ne mozes ocekivati da dobijes platu od 50 miliona godisnje, a da budes staklen i propustas utakmice...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7393
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la kraljttbvb » 02 okt 2021, 17:02

Kad pogodis prečku, stativu i masis bruku 100% šansi, moraš ga na drugoj strani primiti. Neko nepisano pravilo :)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

eaglebvb09
Postovi: 593
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la eaglebvb09 » 02 okt 2021, 17:27

Puno golova primamo , nikako da Rose ustabili odbranu.
Sta reci za Refku .. Reusa momacki se ispromasivao.
Tako je to kod nas i onda strepis do kraja tekme.
Kako god bitna su 3 boda , a igru zaboravimo. :kafa:

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.